Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Europa 2 fest

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod Bára » 01 srp 2010, 08:03

Kaja píše:O tých kvapkách súhlasím s Misunou, ja som to nejako neanalyzovala, ale viem, že po dospievaní som mala pozitívny dojem, tiež som mala dobrý pocit z textu, aj zo stiedania pomalších a rýchlejších častí a pridávam sa, je to vec, ktorú treba počuť viac krát. Nie je to taká vec, ktorá veľmi chytí na prvé počutie ako sú Baby a Svět, ale je to niečo, čo chce, aby si na to človek zvykol, ale môj prvý dojem bol, že "pekné".
Kvapky jsem si teď pustila a závěr - mně se to líbí. Hezkej text a na CD se těším na Mirův hlas, snad mu dají v téhle písničce ( a třeba i v Pod vodou) možnost vyniknout. Tyhle skladby jsou asi vhodnější pro komornější akce, třeba jen s kytarou a klavírem. Určitě bude Miro taková vystoupení mít, pevně v to doufám. Kaji, píšeš o Kryštofech. Dodnes jsem nepochopila jejich popularitu v Čechách, navíc Krajčo na mě působí dojmem, že právě vylézl z garáže. Ale byla jsem na jejich akustickém turné a musím uznat, že zpívat umí a v tom komornějším prostředí divadla jsem byla nadšená.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod Lenka » 01 srp 2010, 09:49

Ewi díky za podrobný reportík a fanušička tobě za úžasný fotečky ještě s úžasnějšími popisky. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Jinak co se týká písničky Kvapky mě se líbila hned jak jsme jí slyšela:-).A hlavně ty písničky na CD budou znít jinak než live na koncertě.A na to se moc těším.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod fili » 01 srp 2010, 09:57

...dotaz na všechna odvážná děvčata,která sledovala "pohřebního zřízence":jak kvalitní spánek a sny jste měly :?: ...mě teda stačilo,co jsem si od vás přečetla a mám dost :roll: :? :roll: ...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod Lenka » 01 srp 2010, 09:58

fili píše:...dotaz na všechna odvážná děvčata,která sledovala "pohřebního zřízence":jak kvalitní spánek a sny jste měly :?: ...mě teda stačilo,co jsem si od vás přečetla a mám dost :roll: :? :roll: ...

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod Paula » 01 srp 2010, 11:03

fili píše:...dotaz na všechna odvážná děvčata,která sledovala "pohřebního zřízence":jak kvalitní spánek a sny jste měly :?: ...mě teda stačilo,co jsem si od vás přečetla a mám dost :roll: :? :roll: ...

no mňa dokonale uspal..hneď ako som si ľahla, som zaspala a na sny si našťastie nepamätám, možno mi pospevoval Let s celebrate :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod Bára » 01 srp 2010, 11:22

Lenka píše:
fili píše:...dotaz na všechna odvážná děvčata,která sledovala "pohřebního zřízence":jak kvalitní spánek a sny jste měly :?: ...mě teda stačilo,co jsem si od vás přečetla a mám dost :roll: :? :roll: ...

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mě by jenom zajímalo, do jaké míry je to jeho směrování jeho vlastní rozhodnutí. Nebo jinak fakt netuším, jaké záměry s ním opravdu ten jeho super tým má. Je to hrozná škoda, protože hlas mu upřít nikdo nemůže. Ani si netroufne zpívat jen svůj repertoár a v hodinovém vystoupení zazpívá jen tři písničky ze svého alba :roll: To jsem nepochopila, už by se měl spíše odstřihnout od té nálepky Superstar. Asi žijou mimo realitu nebo jsme my moc kritičtí. Fakt rozum mně to nebere :!: Recenze na to album měl výborné a tady vidíme, jak málo na tom záleží. Běžný posluchač se holt řídí ušima a ne nějakým blábolem :!: Nejhorší je, že on má to obecenstvo polomrtvé skoro na všech vystoupeních. Svou roli sehrává i ten oblek, kterej navlíká do klubu i na festival pod širým nebem :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod kritik » 01 srp 2010, 11:38

Vy jste tu vsichni takovi odbornici, ze clovek zasne. Nechcete psat do hudebnich casaku kritiky? Mimochodem kdyby si hudebni scena brala feedback z vasich commentu, tak by nabyla dojmu ze se zrodil hudebni genius. Doufam ze aspon samotny zpevak se bere trochu realisticky... :roll:
kritik
 

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod Leila » 01 srp 2010, 11:39

fili píše:...dotaz na všechna odvážná děvčata,která sledovala "pohřebního zřízence":jak kvalitní spánek a sny jste měly :?: ...mě teda stačilo,co jsem si od vás přečetla a mám dost :roll: :? :roll: ...

Chvalabohu, nakoniec som aj ja mala "veľké šťastie", že som to nepozerala a ľutujem vás, ktoré ste si to dobrovoľne odtrpeli ! :wink: No a čo dodať k obleku ? Neviem, či ešte niekto chodí spievať stále v rovnakom oblečení ... snáď už len Alexandrovci vo vojenských uniformách :roll:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod Sidney » 01 srp 2010, 11:55

Misuna píše:Chudák Martin :D Ale od začátku bylo jasný, jak jeho vystoupení dopadne, a to velkým průšvihem. Přesto je mi ho líto :? Udělal velkou chybu, že ukončil spolupráci s Robsony, pak by to vystoupení bylo o něčem jiným.
Ahoj Sidney, vítám tě zpátky z festivalu :D Vysvětlím ti, co v mém případě zaujalo na písničce Kvapky a dokonce jsem si právě při týhle písničce řekla, že začínám rozeznávat jeho styl. Vzhled a lá Miro to rozhodně není :) Líbí se mi pěkný text, má pro mě zapamatovatelný refrén, který je opět rychlejší než pomalejší sloky...to se mi taky líbí. Nejsem si jistá, jestli z ní může být singl, ale je to příjemná skladba. Písnička Svět je skvělá, jasný singl do budoucna, jenom budu ještě muset trochu popřemýšlet nad textem, někde nevím, co tím chtěl básník říci :D Pokud si vzpomínám, když poprvý vyšla na svět skladba Zabudnuty, nesetkala se tady s kladnými ohlasy a myslím, že časem se to zlepšilo :) A stejně se bude lámat chleba teprve až nad oficiálními verzemi těchto písniček, až vyjde CD :D


Nestras ma, ze toto bude jeho styl. Boze len to nie... Take nudne pesnicky nech prenecha inym. :twisted: :twisted: :twisted: Ved to je tak otravne ze sa to neda dopocuvat do konca. Aj na feste som len tak pocuvala, ze co to je. Ja takyto styl neznasam. Mna nebavi zvykat si na pesnicky, bud sa mi paci alebo nie. Dufam, ze tak slabu vec uz nebude mat. Nezda sa mi, zeby Slovensko potrebovalo take pesnicky, takych tu je plne vrece. Jak NO NAME na druhu.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod Franci » 01 srp 2010, 11:59

Kaja píše:

Toto naozaj nechápem, prečo zo svojich spieva iba 3 pesničky. To aby celkom neuspal obecenstvo? On má hlas pekný. Škoda toho štýlu. Čo sa týka One. počula som to. Už sme o tom pár krát hovorili, že to nevie zaspievať, no napokon si myslím, že tento krát to dal lepšie ako predchádzajúce 2 razy, čo som to počula, vtedy to bolo úplne hrozné, teraz ma to až tak nerušilo, viac sa to podobalo na to, čo spieva Miro, i keď, samozrejme, on to tak zaspievať nevie, pretože na to nemá ani hlas, ani feeling. Mali ich dať v jeden deň a mohli dať niečo spolu s Mirom, to by zase bola bomba. V tom duete boli úžasní. :D

Misuna píše:Chudák Martin :D Ale od začátku bylo jasný, jak jeho vystoupení dopadne, a to velkým průšvihem. Přesto je mi ho líto :? Udělal velkou chybu, že ukončil spolupráci s Robsony, pak by to vystoupení bylo o něčem jiným.



Čo sa týka Chodúra, absolútne súhlasím. Veď tá pesnička Rabbit je pekná, i ten štýl Martinovi pristal. Hlas má úžasný a pesnička Supreme je stokrát lepšia než v originály...
Naposledy upravil Franci dne 01 srp 2010, 12:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod kritik » 01 srp 2010, 12:00

Chudak Chodur. Drzte si trochu uroven. Tzn nepomlouvejte jine. Kazdy clovek je svuj a ma sve fanousky, kteri jsou v tomto pripade zretelne odlisni myslim. Nejde prece o politickou kampan. Nebo jde???A taky doby soutezeni s CSS uz snad jsou pryc ne? Nebo mate vsazeno zas ? Musim priznat ze za CSS jsem Smajdovi fandil. Ale musim priznat i to, ze jsem jednou jedinkrat nechtene slysel Chodura nazivo zpivat paparazzi a bylo to f a n t a s t i c k e. To pred nim smekam. jake ma image nevim. jakou ma tvorbu Miro tez ne, protoze v radiich to nehraji a na jeho koncerty bych sice asi rad aspon jednou zasel, ale nemuzu si to myslim zatim dovolit...Choduruv prvni singl se mi celkem libi. Miruv nevim...neznam, neslysel jsem ani jednou v radiu...

Trochu se stydim, ani ne snad ze jsem na chodura nasazoval kdysi v jeho diskuzich, ale spis jakym zpusobem... omlouva me, ze to bylo za souteze CSS a bylo to vlastne zamerne pichani do vosiho hnizda, takovy adrenalinovy sport. ted uz to myslim neni potrebne...a uz vubec ne v diskuzich, kde se vasi oponenti nevyskytuji...

Dopr..asi jsem se nemel zapojovat...ale kdyz me to nikdy neda v diskuzich kde se neco deje... :roll: Proste adrenalin :thumbup:
kritik
 

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod kritik » 01 srp 2010, 12:09

mam asi vyhulenou palici...nebylo to paparazzi ale ta pisnicka od Robbieho Williamse. To byl opravdu uzas. ..Ja jsem nikdy chodura nemusel ale tohle me vyrazilo dech. Mily Robbie by se mohl v te chvili asi leda tak zakopat sto sahu pod zem. Tim jsem naprosto zmenil na CH nazor. bylo to neco tak uzasneho..ale je fakt, ze jsem ho nevidel v te chvili, jen slysel, protoze jsem byl za rohem...

Miro ma zas image a musi byt asi videt apak ma lepsi odezvu. ..proste asi ma vetsi charisma jak CH. Ale nejak mimoradny hlas...ja vam nevim... ale to neva. Ani U2, Bowie apod hlas nemaji a jsou hvezdy...

Tak sorry za vstup a uz nebu rusit
kritik
 

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod Franci » 01 srp 2010, 12:17

kritik píše:mam asi vyhulenou palici...nebylo to paparazzi ale ta pisnicka od Robbieho Williamse. To byl opravdu uzas. ..Ja jsem nikdy chodura nemusel ale tohle me vyrazilo dech. Mily Robbie by se mohl v te chvili asi leda tak zakopat sto sahu pod zem. Tim jsem naprosto zmenil na CH nazor. bylo to neco tak uzasneho..ale je fakt, ze jsem ho nevidel v te chvili, jen slysel, protoze jsem byl za rohem...

Miro ma zas image a musi byt asi videt apak ma lepsi odezvu. ..proste asi ma vetsi charisma jak CH. Ale nejak mimoradny hlas...ja vam nevim... ale to neva. Ani U2, Bowie apod hlas nemaji a jsou hvezdy...

Tak sorry za vstup a uz nebu rusit



S vyznmačenou vetou súhlasím. Po tom, čo som to počula v divadle, som si to kukla i na Youtube od Robieho a bola som nemilo prekvapená. Vôbec sa to nedalo počúvať! Martin to dal skvele!
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod Bára » 01 srp 2010, 12:20

kritik píše:Chudak Chodur. Drzte si trochu uroven. Tzn nepomlouvejte jine. Kazdy clovek je svuj a ma sve fanousky, kteri jsou v tomto pripade zretelne odlisni myslim. Nejde prece o politickou kampan. Nebo jde???A taky doby soutezeni s CSS uz snad jsou pryc ne? Nebo mate vsazeno zas ? Musim priznat ze za CSS jsem Smajdovi fandil. Ale musim priznat i to, ze jsem jednou jedinkrat nechtene slysel Chodura nazivo zpivat paparazzi a bylo to f a n t a s t i c k e. To pred nim smekam. jake ma image nevim. jakou ma tvorbu Miro tez ne, protoze v radiich to nehraji a na jeho koncerty bych sice asi rad aspon jednou zasel, ale nemuzu si to myslim zatim dovolit...Choduruv prvni singl se mi celkem libi. Miruv nevim...neznam, neslysel jsem ani jednou v radiu...

Trochu se stydim, ani ne snad ze jsem na chodura nasazoval kdysi v jeho diskuzich, ale spis jakym zpusobem... omlouva me, ze to bylo za souteze CSS a bylo to vlastne zamerne pichani do vosiho hnizda, takovy adrenalinovy sport. ted uz to myslim neni potrebne...a uz vubec ne v diskuzich, kde se vasi oponenti nevyskytuji...

Dopr..asi jsem se nemel zapojovat...ale kdyz me to nikdy neda v diskuzich kde se neco deje... :roll: Proste adrenalin :thumbup:
Vítej u nás, rádia Mirův singl hrají a klidně so ho můžeš nají na YouTube - jmenuje se Last Forever a je tam už dva měsíce :roll: Tu chvilku si snad najdeš. Jsou tam k dispozici i jeho další autorské skladby. Tvůj názor nás určitě zajímá :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Europa 2 fest

Příspěvekod Kaja » 01 srp 2010, 13:00

kritik píše:mam asi vyhulenou palici...nebylo to paparazzi ale ta pisnicka od Robbieho Williamse. To byl opravdu uzas. ..Ja jsem nikdy chodura nemusel ale tohle me vyrazilo dech. Mily Robbie by se mohl v te chvili asi leda tak zakopat sto sahu pod zem. Tim jsem naprosto zmenil na CH nazor. bylo to neco tak uzasneho..ale je fakt, ze jsem ho nevidel v te chvili, jen slysel, protoze jsem byl za rohem...

Miro ma zas image a musi byt asi videt apak ma lepsi odezvu. ..proste asi ma vetsi charisma jak CH. Ale nejak mimoradny hlas...ja vam nevim... ale to neva. Ani U2, Bowie apod hlas nemaji a jsou hvezdy...

Tak sorry za vstup a uz nebu rusit

Ja som tiež počula Chodúra naživo a skutočne, tak ako u Mira, tak aj u Martina je veľký rozdiel počuť ho v televízii a počuť ho naživo. Aj na mňa Martin naživo urobil oveľa leší dojem, hoci nie taký, aby som šla na jeho koncert, pretože ten štýl mi nevyhovuje až tak, aby som ho hodinu počúvala. Ale uznávam, je dobrý. Ale rovnako na mňa urobilo úplne iný dojem počuť Mira naživo, fakt Ti to odporúčam. Jeho koncerty sú naživo super. Ja som tam vzala dcéru, ktorá nepozerala SS a odkedy to počula, je ochotná precestovať kvôli tomu stovky kilometrov, aby ho počula zas. Myslím, že Miro by na Teba tak isto urobil dojem, treba sa vybrať na nejaký koncertík. A singel máme aj tu na videu z posledného vystúpenia v telke, môžeš si to vypočuť.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

PředchozíDalší

Zpět na Fest Europa 2 (Poprad, SK) 30. 7. 2010