Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

dohoda festik BB

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod ewilyn » 16 črc 2010, 23:38

fanusicka píše:ak prežijeme a neupečieme sa zaživa, tak sa dočkáte fotiek, reportov a aj videí (že Evi?) :D


vsetko bude- dufam :wink: tesim sa na vsetkych :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Kaja » 17 črc 2010, 05:34

Správa o festoch cez víkend:

Fun rádio Dohoda v Banskej Bystrici
V sobotu 17. júla sa na plážovom kúpalisku v Banskej Bystrici uskutoční letný hudobný festival Fun rádio Dohoda 2010. Zabávať vás budú Miro Šmajda, No Name, Chinaski, Zuzana Smatanová, Hudba z Marsu, Desmod, Polemic, Richard Müller, Rytmus a Tina a ďalší.

Páči sa mi, koho tam zvýraznili :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Franci » 17 črc 2010, 15:17

Teším sa na fotky a reporty. Dúfam, že ste si to užili.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Ivana » 17 črc 2010, 15:18

Kaja píše:Správa o festoch cez víkend:

Fun rádio Dohoda v Banskej Bystrici
V sobotu 17. júla sa na plážovom kúpalisku v Banskej Bystrici uskutoční letný hudobný festival Fun rádio Dohoda 2010. Zabávať vás budú Miro Šmajda, No Name, Chinaski, Zuzana Smatanová, Hudba z Marsu, Desmod, Polemic, Richard Müller, Rytmus a Tina a ďalší.

Páči sa mi, koho tam zvýraznili :lol:


Dievčatá, pred tým ako budete písať report Vás chcem potešiť so správou, že Mirov singel je nasadený ako novinka v Orange Top Fun ako novinka.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Iva » 17 črc 2010, 21:11

Ahojte, tak uz sme doma.

V skratke: Mirko cerveny miestami spaleny, Romanko dobre naladeny a strasne sexy (hovori kamoska) :lol: , Jarko dnes bez farebneho cira, Mirko klasicka siltovecka a Tamas...no comment :roll:

Strasne teplo, malo ludi na Rosemaid :( hrali druhy v poradi okolo tretej cca pol hodiny. Zahrali: SL, Baby, Sceny, Svet, Pod vodou, LF, Co sa tyka lasky, Welcome to the jungle a Enter Sandman.

Vybavila som dcere fotku s Mirom a ja som sa do druheho zaberu vopchala :lol: Bol strasne cerveny a mokry, ale mily ako vzdy a ratalo sa mi ako flirtoval s hosteskami z Axe :wink: chceli ho osprchovat :D neviem ci ho nakoniec umyli, lebo sme odisli do klimatizovanych zariadeni :oops: Bolo to fakt strasne peklo, pot nam stekal kazdym kuskom tela.

No a moje posledne definitivne poznanie: Tamasa odfotit je umenieeeeee !!!!! Andrew urobis s tym nieco prosim Ta? :lol:

Ewilyn, Kajka a fanusicka tam este ostali, tak mozno daju viac...

Ja zatial len tolko, mam tu kamosku, ale fotila a par fotiek bude, ale vsetko neskor. Davame si vinko. PAPA
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Iva » 17 črc 2010, 21:12

A Ivanka vdaka za super spravu, hlasujem o dusu !
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod ewilyn » 17 črc 2010, 21:43

Ivana píše:
Kaja píše:Správa o festoch cez víkend:

Fun rádio Dohoda v Banskej Bystrici
V sobotu 17. júla sa na plážovom kúpalisku v Banskej Bystrici uskutoční letný hudobný festival Fun rádio Dohoda 2010. Zabávať vás budú Miro Šmajda, No Name, Chinaski, Zuzana Smatanová, Hudba z Marsu, Desmod, Polemic, Richard Müller, Rytmus a Tina a ďalší.

Páči sa mi, koho tam zvýraznili :lol:


Dievčatá, pred tým ako budete písať report Vás chcem potešiť so správou, že Mirov singel je nasadený ako novinka v Orange Top Fun ako novinka.


skvela sprava :D ...Mirko sa i na feste pochvalil, ze FUN uz hra jeho singel Last forever :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod ewilyn » 17 črc 2010, 21:52

Iva píše:Ahojte, tak uz sme doma.

V skratke: Mirko cerveny miestami spaleny, Romanko dobre naladeny a strasne sexy (hovori kamoska) :lol: , Jarko dnes bez farebneho cira, Mirko klasicka siltovecka a Tamas...no comment :roll:

Strasne teplo, malo ludi na Rosemaid :( hrali druhy v poradi okolo tretej cca pol hodiny. Zahrali: SL, Baby, Sceny, Svet, Pod vodou, LF, Co sa tyka lasky, Welcome to the jungle a Enter Sandman.

Vybavila som dcere fotku s Mirom a ja som sa do druheho zaberu vopchala :lol: Bol strasne cerveny a mokry, ale mily ako vzdy a ratalo sa mi ako flirtoval s hosteskami z Axe :wink: chceli ho osprchovat :D neviem ci ho nakoniec umyli, lebo sme odisli do klimatizovanych zariadeni :oops: Bolo to fakt strasne peklo, pot nam stekal kazdym kuskom tela.

No a moje posledne definitivne poznanie: Tamasa odfotit je umenieeeeee !!!!! Andrew urobis s tym nieco prosim Ta? :lol:

Ewilyn, Kajka a fanusicka tam este ostali, tak mozno daju viac...

Ja zatial len tolko, mam tu kamosku, ale fotila a par fotiek bude, ale vsetko neskor. Davame si vinko. PAPA


Tak Ivka Vam to tu uz trochu nacrtla...fakt doslova peklo, dnes asi 35st, skoro bezvetrie :? ...ale malo to i svoje +..Mirko zhodil triko :D
Festival zacinal prakticky az od 14.hod, MIro zacal kratko pred 15.00hod, hrali 30 minut, dali 8 skladieb, ktore vymenovala uz Iva- iba vlastna tvorba + Welcome, Enter sandman nepocitam- to bol len hudobny podklad k predstaveniu kapely..
I napriek extremnemu pocasiu skvely vykon ako vzdy, chlapci i my uplne spoteni. :wink: .
relativne malo ludi...pod podiom iba zo 20-25 ( i to sme nastartovali my, na predchadz. kapelu Borra pod podiom 0)...vsetci v chladku pod slnecnikmi na lavickach-par stoviek ludi. I na dalsich No Name to bolo len o trochu lepsie- pod podiom mozno stovka, par ludi na trave, vsetci - i my stale v chladku :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Paula » 17 črc 2010, 22:14

tak už i posledný člen našej výpravy hlasí príchod domov :D
tsss..to je spravodlivosť..prvá vyrážam z domu a posledná prichádzam :lol:

ďakujem Ivanke za skvelú správu :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod debbie » 17 črc 2010, 22:47

Díky moc za zprávičky, muselo to být peklo...nesnáším takový strašný hic. :evil: Je skvělé, že jste Mira pod podiem podržely. Určitě se mu líp vystupovalo a ani se nedivím, že to triko sundal....když si uvědomím, co na to podilu dělá a do toho 35 st. :( :evil:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod ewilyn » 17 črc 2010, 22:50

debbie píše:Díky moc za zprávičky, muselo to být peklo...nesnáším takový strašný hic. :evil: Je skvělé, že jste Mira pod podiem podržely. Určitě se mu líp vystupovalo a ani se nedivím, že to triko sundal....když si uvědomím, co na to podilu dělá a do toho 35 st. :( :evil:


tentokrat Mirko na podiu az tak nebehal, ale behal i tak dost a v tom teple :shock: ...ale bolo na nom vidno, ze niekedy mal vazne dost
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Ivana » 17 črc 2010, 22:54

ewilyn píše:
debbie píše:Díky moc za zprávičky, muselo to být peklo...nesnáším takový strašný hic. :evil: Je skvělé, že jste Mira pod podiem podržely. Určitě se mu líp vystupovalo a ani se nedivím, že to triko sundal....když si uvědomím, co na to podilu dělá a do toho 35 st. :( :evil:


tentokrat Mirko na podiu az tak nebehal, ale behal i tak dost a v tom teple :shock: ...ale bolo na nom vidno, ze niekedy mal vazne dost


Nedivím sa, ľudia schovaní v chládku, ak to bolo na plážovom kúpalisku nemohli ste spojiť príjemné s užitočným a okúpať sa? Ja som to mala dnes na pláne, ale nedalo sa.
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Bára » 17 črc 2010, 22:58

ewilyn píše:
debbie píše:Díky moc za zprávičky, muselo to být peklo...nesnáším takový strašný hic. :evil: Je skvělé, že jste Mira pod podiem podržely. Určitě se mu líp vystupovalo a ani se nedivím, že to triko sundal....když si uvědomím, co na to podilu dělá a do toho 35 st. :( :evil:


tentokrat Mirko na podiu az tak nebehal, ale behal i tak dost a v tom teple :shock: ...ale bolo na nom vidno, ze niekedy mal vazne dost
Já se ani nedivím, tohle bylo u nás včera. Ještě večer bylo přes 30. Dobrá zpráva je, že teď konečně vydatně prší a dá se dýchat. Snad to přijde i k vám. Včera to byla opravdu "prádelna"
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Paula » 17 črc 2010, 23:00

Ivana píše:
Nedivím sa, ľudia schovaní v chládku, ak to bolo na plážovom kúpalisku nemohli ste spojiť príjemné s užitočným a okúpať sa? Ja som to mala dnes na pláne, ale nedalo sa.

kúpalisko a festival bolo oddelené :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod ewilyn » 17 črc 2010, 23:01

Ivana píše:
ewilyn píše:
debbie píše:Díky moc za zprávičky, muselo to být peklo...nesnáším takový strašný hic. :evil: Je skvělé, že jste Mira pod podiem podržely. Určitě se mu líp vystupovalo a ani se nedivím, že to triko sundal....když si uvědomím, co na to podilu dělá a do toho 35 st. :( :evil:


tentokrat Mirko na podiu az tak nebehal, ale behal i tak dost a v tom teple :shock: ...ale bolo na nom vidno, ze niekedy mal vazne dost


Nedivím sa, ľudia schovaní v chládku, ak to bolo na plážovom kúpalisku nemohli ste spojiť príjemné s užitočným a okúpať sa? Ja som to mala dnes na pláne, ale nedalo sa.


ono to sice bolo na plazovom kupalisku...ale oddelene od vody- ale s paskami sa dalo chodit hore- dole, ale po nasich skusenostiach so security sme nechceli porvokovat :( . Kopa ludi to tak urobila- najskor kupko, az k veceru zacali prichadzat na fest
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Fun Radio Dohoda (Banská Bystrica, SK) 17. 7. 2010