Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

dohoda festik BB

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Paula » 18 črc 2010, 21:53

ewilyn píše:
Kaja píše:Hej, ale za trest nám nedali vejáriky. :lol:


ano, to bol fakt kruty trest :lol:

no to veru bol :twisted: :lol: to máme aj preto, že si si dovolila otravovať "uja s kukuricou" :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod ewilyn » 18 črc 2010, 22:06

fanusicka píše:
ewilyn píše:
Kaja píše:Hej, ale za trest nám nedali vejáriky. :lol:


ano, to bol fakt kruty trest :lol:

no to veru bol :twisted: :lol: to máme aj preto, že si si dovolila otravovať "uja s kukuricou" :lol:


myslis tych 2 ujov s kukuricou, ktora okrem hot- dogov a popcornu bola jedinym jedlom, co sa tam dalo kupit :?: :lol: ...no ved ju aj ujovia varili "15 minut" , ktore trvali 3/4 hodiny :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Paula » 18 črc 2010, 22:19

ewilyn píše:myslis tych 2 ujov s kukuricou, ktora okrem hot- dogov a popcornu bola jedinym jedlom, co sa tam dalo kupit :?: :lol: ...no ved ju aj ujovia varili "15 minut" , ktore trvali 3/4 hodiny :D

presne tých..aspoň, že ten hot.dog bol jedlý :lol: no nevravela som ti, keď si odchádzala, že ti povie, že ešte 15 minút :mrgreen:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Kaja » 18 črc 2010, 23:10

fanusicka píše:
ewilyn píše:myslis tych 2 ujov s kukuricou, ktora okrem hot- dogov a popcornu bola jedinym jedlom, co sa tam dalo kupit :?: :lol: ...no ved ju aj ujovia varili "15 minut" , ktore trvali 3/4 hodiny :D

presne tých..aspoň, že ten hot.dog bol jedlý :lol: no nevravela som ti, keď si odchádzala, že ti povie, že ešte 15 minút :mrgreen:

Takže už máme 2 pozitívne skutočnosti - Mirovo vystúpenie a jedlý hot dog. :lol: Až také zlé to tam zase nebolo. :lol: A uvidíte, aké svetové sa nám to bude javiť o 20 rokov - spomienkový optimizmus. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod ewilyn » 18 črc 2010, 23:18

Kaja píše:
fanusicka píše:
ewilyn píše:myslis tych 2 ujov s kukuricou, ktora okrem hot- dogov a popcornu bola jedinym jedlom, co sa tam dalo kupit :?: :lol: ...no ved ju aj ujovia varili "15 minut" , ktore trvali 3/4 hodiny :D

presne tých..aspoň, že ten hot.dog bol jedlý :lol: no nevravela som ti, keď si odchádzala, že ti povie, že ešte 15 minút :mrgreen:

Takže už máme 2 pozitívne skutočnosti - Mirovo vystúpenie a jedlý hot dog. :lol: Až také zlé to tam zase nebolo. :lol: A uvidíte, aké svetové sa nám to bude javiť o 20 rokov - spomienkový optimizmus. :lol:


ja mam este 3.- capovane nealko pivo :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Paula » 18 črc 2010, 23:38

ewilyn píše:
Kaja píše:
fanusicka píše:presne tých..aspoň, že ten hot.dog bol jedlý :lol: no nevravela som ti, keď si odchádzala, že ti povie, že ešte 15 minút :mrgreen:

Takže už máme 2 pozitívne skutočnosti - Mirovo vystúpenie a jedlý hot dog. :lol: Až také zlé to tam zase nebolo. :lol: A uvidíte, aké svetové sa nám to bude javiť o 20 rokov - spomienkový optimizmus. :lol:


ja mam este 3.- capovane nealko pivo :D

na to ako sme sa sťažovali je tých pozitív nejako veľa :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Kaja » 18 črc 2010, 23:41

fanusicka píše:
ewilyn píše:
Kaja píše: Takže už máme 2 pozitívne skutočnosti - Mirovo vystúpenie a jedlý hot dog. :lol: Až také zlé to tam zase nebolo. :lol: A uvidíte, aké svetové sa nám to bude javiť o 20 rokov - spomienkový optimizmus. :lol:


ja mam este 3.- capovane nealko pivo :D

na to ako sme sa sťažovali je tých pozitív nejako veľa :mrgreen: :lol:

No veď vravím, už sa nám to začína prevažovať. :lol: Za dva týždne budeme spomínať aj na tých ochrankárov ako na v podstate milých a sympatických chlapcov, s ktorými je radosť pokecať. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Paula » 18 črc 2010, 23:47

Kaja píše:
No veď vravím, už sa nám to začína prevažovať. :lol: Za dva týždne budeme spomínať aj na tých ochrankárov ako na v podstate milých a sympatických chlapcov, s ktorými je radosť pokecať. :lol:

:lol: :lol: :lol:
a dokonca nám venovali pol hodinku svojho drahocenného času :lol: a ešte nám pošlú poďakovanie, že sme im to tam porýľovali :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Kaja » 19 črc 2010, 06:59

fanusicka píše:
Kaja píše:
No veď vravím, už sa nám to začína prevažovať. :lol: Za dva týždne budeme spomínať aj na tých ochrankárov ako na v podstate milých a sympatických chlapcov, s ktorými je radosť pokecať. :lol:

:lol: :lol: :lol:
a dokonca nám venovali pol hodinku svojho drahocenného času :lol: a ešte nám pošlú poďakovanie, že sme im to tam porýľovali :lol:

Nielen polhodinku, dokonca boli takí úctiví, že zavolali aj svoju najvyššiu vrchosť, aby si náhodou nenechali ujsť stretko s nami, takže to bolo stretnutie na najvyššej úrovni :lol: . Dokonca vyskúšali všetku svoju komunikačnú techniku a zistili, že funguje na 50%, tak iste boli spokojní. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Kveta » 19 črc 2010, 10:28

Rebeli čo to ste tam vystrajali? :D :D :D Ja som bola 4 dni preč pri vode v Madarsku .Mate pekne zažitky aj foto. :miro: :miro: :miro:
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Franci » 19 črc 2010, 14:40

Hm, všetko zlé je na niečo dobré. Jana1, ako bolo?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Kveta » 19 črc 2010, 15:18

Priateľka ma vytiahla ale ja som asi alergicka na slnko, sedela som cely den v tieni aj tak ma chytilo .Ale inač je tam fajn ,bazenov na vyber a strašna horučava.Boli sme v Hajduszoboszlo na private.
Uživatelský avatar
Kveta Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 575
Registrován: 09 bře 2010, 21:29

Re: dohoda festik BB

Příspěvekod Lenka » 20 črc 2010, 20:05

Konečně jsme měla čas přečíst reportíky a mrknout na fotky ještě že tu máme připojení na net protože po týdnu bych měla co dělat abych tohle všechno přečetla asi by mi ten druhý týden dovči na to nestačil.
Holky díky v takovým vedru co jste musely absolvovat.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Předchozí

Zpět na Fun Radio Dohoda (Banská Bystrica, SK) 17. 7. 2010

cron