Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Fotky a report

Re: Fotky a report

Příspěvekod Franci » 24 čer 2010, 12:33

Míla píše:
Franci píše:Je zaujímavé čítať,č o s vami ten strapáčik porobil a čo ste sa vďaka nemu naučili 8)

:arrow: :miro: :arrow: to víš,když se píše o takovým talentu jako je :miro: tak to se ti to píše.o proti vyplnování nějakých pitomých formulářů do úřadu.když píšu o :miro: tak ty ruce sami cvakaj klávesmice.tady svítí :miro: jako das ,ale pere se s mrakama.MÍLA :arrow: :miro: :arrow:



U nás tiež Obrázek Ale sem tam mu koncertuje Lucka Bíla alebo Zdenka Predná. Obrázek

Len na vysvetlenie. So švagrinou sme vymysleli takú slataninu, že keď fúka vietor, spieva na Slovensku Predná a v Českú Bíla. :wink:
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Fotky a report

Příspěvekod Franci » 24 čer 2010, 12:34

Počkaj, asi som si pomýlila Lucku.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Fotky a report

Příspěvekod Nikys » 24 čer 2010, 12:50

Já jsem na tom podobně sice mi je 23 let, ale před Mirem, kdyby mi někdo řekl slovo facebook tak bych vůbec nevěděla o co go. Pravda je, že díky Mirovi se všichni vzděláváme. Já například díky němu umím už hodně slovenských slovíček, začala jsem se více zajmat o slovenskou scénu, jsem součástí tohoto báječného fóra kde je radost číst a přispívat, mám účet na facebooku o kterém jsem ještě před rokem neměla tušení co to vůbec je atd. Mohla bych jmenovat pořád. Myslím si, že velké poděkování patří zejména Andrewovi, který pro nás toto fórum vytvořil.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Fotky a report

Příspěvekod Míla » 24 čer 2010, 16:47

Nikys píše:Já jsem na tom podobně sice mi je 23 let, ale před Mirem, kdyby mi někdo řekl slovo facebook tak bych vůbec nevěděla o co go. Pravda je, že díky Mirovi se všichni vzděláváme. Já například díky němu umím už hodně slovenských slovíček, začala jsem se více zajmat o slovenskou scénu, jsem součástí tohoto báječného fóra kde je radost číst a přispívat, mám účet na facebooku o kterém jsem ještě před rokem neměla tušení co to vůbec je atd. Mohla bych jmenovat pořád. Myslím si, že velké poděkování patří zejména Andrewovi, který pro nás toto fórum vytvořil.

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY.já milujem slovečinu.jako :miro: .ja som rada,že tu sů ludia ako ja ktorý tiež hovorí počeskoslovensku.len by ma zaujímalo zda také holky zo slovenska mluví ,písajů naoplátku česky :?: .MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Fotky a report

Příspěvekod ewilyn » 24 čer 2010, 18:13

Míla píše:
Nikys píše:Já jsem na tom podobně sice mi je 23 let, ale před Mirem, kdyby mi někdo řekl slovo facebook tak bych vůbec nevěděla o co go. Pravda je, že díky Mirovi se všichni vzděláváme. Já například díky němu umím už hodně slovenských slovíček, začala jsem se více zajmat o slovenskou scénu, jsem součástí tohoto báječného fóra kde je radost číst a přispívat, mám účet na facebooku o kterém jsem ještě před rokem neměla tušení co to vůbec je atd. Mohla bych jmenovat pořád. Myslím si, že velké poděkování patří zejména Andrewovi, který pro nás toto fórum vytvořil.

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY.já milujem slovečinu.jako :miro: .ja som rada,že tu sů ludia ako ja ktorý tiež hovorí počeskoslovensku.len by ma zaujímalo zda také holky zo slovenska mluví ,písajů naoplátku česky :?: .MÍLA :arrow: :miro: :arrow:


Ahoj Milo, jo, umime i psat cesky :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Fotky a report

Příspěvekod mari » 24 čer 2010, 18:15

Míla píše:
Nikys píše:Já jsem na tom podobně sice mi je 23 let, ale před Mirem, kdyby mi někdo řekl slovo facebook tak bych vůbec nevěděla o co go. Pravda je, že díky Mirovi se všichni vzděláváme. Já například díky němu umím už hodně slovenských slovíček, začala jsem se více zajmat o slovenskou scénu, jsem součástí tohoto báječného fóra kde je radost číst a přispívat, mám účet na facebooku o kterém jsem ještě před rokem neměla tušení co to vůbec je atd. Mohla bych jmenovat pořád. Myslím si, že velké poděkování patří zejména Andrewovi, který pro nás toto fórum vytvořil.

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY.já milujem slovečinu.jako :miro: .ja som rada,že tu sů ludia ako ja ktorý tiež hovorí počeskoslovensku.len by ma zaujímalo zda také holky zo slovenska mluví ,písajů naoplátku česky :?: .MÍLA :arrow: :miro: :arrow:

Radej to nebudem skoušet ,Mílo... :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Fotky a report

Příspěvekod Míla » 24 čer 2010, 18:58

mari píše:
Míla píše:
Nikys píše:Já jsem na tom podobně sice mi je 23 let, ale před Mirem, kdyby mi někdo řekl slovo facebook tak bych vůbec nevěděla o co go. Pravda je, že díky Mirovi se všichni vzděláváme. Já například díky němu umím už hodně slovenských slovíček, začala jsem se více zajmat o slovenskou scénu, jsem součástí tohoto báječného fóra kde je radost číst a přispívat, mám účet na facebooku o kterém jsem ještě před rokem neměla tušení co to vůbec je atd. Mohla bych jmenovat pořád. Myslím si, že velké poděkování patří zejména Andrewovi, který pro nás toto fórum vytvořil.

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY.já milujem slovečinu.jako :miro: .ja som rada,že tu sů ludia ako ja ktorý tiež hovorí počeskoslovensku.len by ma zaujímalo zda také holky zo slovenska mluví ,písajů naoplátku česky :?: .MÍLA :arrow: :miro: :arrow:

Radej to nebudem skoušet ,Mílo... :lol:

:arrow: :miro: :arrow: já hodně koukám na slovenský programy začlo to u LD kdy som sa rozhodla že budem sem niekedy písat po slovensky.horší to je s ruštinou.to by byla ostuda.MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Fotky a report

Příspěvekod Franci » 25 čer 2010, 14:01

Nazdar, Mílo. 8) Ja tiež začínam víc vnímať čestinu díki vám. je ale aj pravda, že som kukala veľa českých rozprávok, aj Minimax a a ešte i moja švagrina je Češka. A Nikys, v tebe Mirko objavil spisovateľský talent.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Fotky a report

Příspěvekod debbie » 25 čer 2010, 17:42

Já také namám se slovenštinou žádný problém.A dokonce musím přiznat, že od té doby, co chodím na tohle fórum, občas i slovensky přemýšlím :D :D. fakt jsem se přistihla. :lol: A slovenština mi vždycky byla sympatická a líbí se mi i v písničkách. Připadá mi někdy zpěvnější než čeština. I v repertoáru kapely jsme měli písničky třeba od Mariky Gombitové, Elánu nebo Můlera atd :D
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Fotky a report

Příspěvekod Lenka » 26 čer 2010, 08:01

debbie píše:Já také namám se slovenštinou žádný problém.A dokonce musím přiznat, že od té doby, co chodím na tohle fórum, občas i slovensky přemýšlím :D :D. fakt jsem se přistihla. :lol: A slovenština mi vždycky byla sympatická a líbí se mi i v písničkách. Připadá mi někdy zpěvnější než čeština. I v repertoáru kapely jsme měli písničky třeba od Mariky Gombitové, Elánu nebo Můlera atd :D

Teď trochu odbočím ale když už je řeč o slovenčině mě se hrozně tato řeč líbí i písničky.Včera jsem byla s Terkou na Dětech ráje a za námi sedělo 5 děvčat ze Slovenska bylo to krásné je počúvať a jak zpívaly písničky Michala Davida. :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Fotky a report

Příspěvekod Míla » 26 čer 2010, 08:21

Lenka píše:
debbie píše:Já také namám se slovenštinou žádný problém.A dokonce musím přiznat, že od té doby, co chodím na tohle fórum, občas i slovensky přemýšlím :D :D. fakt jsem se přistihla. :lol: A slovenština mi vždycky byla sympatická a líbí se mi i v písničkách. Připadá mi někdy zpěvnější než čeština. I v repertoáru kapely jsme měli písničky třeba od Mariky Gombitové, Elánu nebo Můlera atd :D

Teď trochu odbočím ale když už je řeč o slovenčině mě se hrozně tato řeč líbí i písničky.Včera jsem byla s Terkou na Dětech ráje a za námi sedělo 5 děvčat ze Slovenska bylo to krásné je počúvať a jak zpívaly písničky Michala Davida. :lol:

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY .tak to zkusíme vymenit češky psát slovensky a naopak .a komu se nebude chtít nevadí.já nikoho nenutím.ja sa učím rychlo stačí povedat miro a už to se mnou šije.mluvím, odpovídám slovensky a synovec říká volám chocholouška a nebo chceš bejt blíž v Kytlicích :?: a tím mě utne .prostě puberta jak se patří my jsme nebyli jiní.MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Fotky a report

Příspěvekod Franci » 26 čer 2010, 15:05

Mílo, dobře tak to tedy skusím. Ale nevím jak to bude s mekčenmi a s dĺžnemi. Máte takové divní písmenka. 8)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Fotky a report

Příspěvekod Ivana » 04 led 2011, 22:48

SLOVENSKO - MARTIN : NÁŠ PŘEDSKOKAN.... NĚJAKÝ ŠMAJDA... :)Tieto fotky som objavila už dosť dávno
http://ffrenk.rajce.idnes.cz/SLOVENSKO_ ... SMAJDA.../
Uživatelský avatar
Ivana Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 2405
Registrován: 23 čer 2010, 18:52
Bydliště: Západné Slovensko

Re: Fotky a report

Příspěvekod Kaja » 04 led 2011, 23:07

Ivana píše:SLOVENSKO - MARTIN : NÁŠ PŘEDSKOKAN.... NĚJAKÝ ŠMAJDA... :)Tieto fotky som objavila už dosť dávno
http://ffrenk.rajce.idnes.cz/SLOVENSKO_ ... SMAJDA.../

Pekné fotečky. :D Predskokan toho folklórneho súboru. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Fotky a report

Příspěvekod zariva_kometka » 04 led 2011, 23:11

Ivana píše:SLOVENSKO - MARTIN : NÁŠ PŘEDSKOKAN.... NĚJAKÝ ŠMAJDA... :)Tieto fotky som objavila už dosť dávno
http://ffrenk.rajce.idnes.cz/SLOVENSKO_ ... SMAJDA.../


:D :D perfektní fotky!
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na Martin (SK) 18. 6. 2010