Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Fotky a report

Re: Fotky a report

Příspěvekod Paula » 22 čer 2010, 22:05

mari píše:Tak to bvy ma nenapadlo ,že si nerada písala slohy :shock: :D Ja som slohy zbožňovala ,môj problém je ,že píšem pomaly na PC ,preto nič dlhé nezosmolím ,a skrátim pôvodnú myšlienku tak ,že len (alebo ani )ja viem ,ako som to vlastne myslela ....

nerada? ja som ich neznášala, nenávidela, mala som alergiu na ne..vrrrrr... :twisted: neboooj, o čo sa stavíme, že o pár mesiacov tu budeš písať siahodlhé príspevky? :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Fotky a report

Příspěvekod Kaja » 22 čer 2010, 22:51

fanusicka píše:
mari píše:Tak to bvy ma nenapadlo ,že si nerada písala slohy :shock: :D Ja som slohy zbožňovala ,môj problém je ,že píšem pomaly na PC ,preto nič dlhé nezosmolím ,a skrátim pôvodnú myšlienku tak ,že len (alebo ani )ja viem ,ako som to vlastne myslela ....

nerada? ja som ich neznášala, nenávidela, mala som alergiu na ne..vrrrrr... :twisted: neboooj, o čo sa stavíme, že o pár mesiacov tu budeš písať siahodlhé príspevky? :wink:

:D :D :D vidíte ako nám to prospieva. 8)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Fotky a report

Příspěvekod ewilyn » 23 čer 2010, 14:49

fanusicka píše: ani si neviete predstaviť aká som rada, že sa vám report páči :D psssst..teraz sa vám k niečomu priznám..neznášala som písanie slohov, či už na základnej alebo na strednej..vždy som nejako sestru ukecala alebo podplatila, nech mi to napíše. Môj prvý vlastný výtvor bol až na maturite :oops: a teraz bakalárka. Vidíte čo to malé blonďaté strapaté dokáže spraviť s človekom? V živote by ma nenapadlo, že ja raz budem sama od seba písať takéto dlhé reporty. :lol:

¨
tak to by som v zivote nepovedala, pri tych tvojich reportoch, ze ty neznasas pisat slohy :shock: ...ved su uplne uasne- tak potom si vazne skryty talent :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Fotky a report

Příspěvekod Paula » 23 čer 2010, 17:12

Kaja píše: :D :D :D vidíte ako nám to prospieva. 8)

preto sem treba chodiť čo najčastejšie :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Fotky a report

Příspěvekod Míla » 23 čer 2010, 17:17

fanusicka píše:
Kaja píše: :D :D :D vidíte ako nám to prospieva. 8)

preto sem treba chodiť čo najčastejšie :lol:

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKYmě se zdá ,že já sem píšu po ránu po 5.h asi 4krát do různých témat.až je mi to trapný ,ale co by potom čet náš :miro: ,kdyby jsme sem psali malinko že jo :?: :!: :!: :!: MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Fotky a report

Příspěvekod Paula » 23 čer 2010, 17:30

ewilyn píše:¨tak to by som v zivote nepovedala, pri tych tvojich reportoch, ze ty neznasas pisat slohy :shock: ...ved su uplne uasne- tak potom si vazne skryty talent :D

no to bude možno tým, že som sa o to ani nepokúšala. Rovno som to dala niekomu napísať, lebo nám dávali nezáživné témy. Ale písanie o koncertoch má baví a o to viac si cením, že sa vám to páči, keďže ide o moje prvotiny :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Fotky a report

Příspěvekod mari » 23 čer 2010, 21:23

Kaja píše: :D :D :D vidíte ako nám to prospieva. 8)

Určite ,ved som prešla" kus cesty" odvtedy ,čo som nevedela PC ani zapnúť ... :lol: :roll:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Fotky a report

Příspěvekod Andrew » 23 čer 2010, 21:58

mari píše:
Kaja píše: :D :D :D vidíte ako nám to prospieva. 8)

Určite ,ved som prešla" kus cesty" odvtedy ,čo som nevedela PC ani zapnúť ... :lol: :roll:

Vsadím se, že spousta z vás nevěděla, co je Facebook :) Já to věděl, ale účet jsem si tam založil někdy krátce předtím, než jsem mu začal fandit. A pak jsem asi týden přemýšlel, jestli se mám na FB stát jeho fanoušek, jestli se mi nebudou ostatní přátelé smát :) Ale pak jsem si řek, ať si trhnou, a přidal jsem se mezi fanoušky :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Fotky a report

Příspěvekod mari » 23 čer 2010, 22:14

Andrew píše:
mari píše:
Kaja píše: :D :D :D vidíte ako nám to prospieva. 8)

Určite ,ved som prešla" kus cesty" odvtedy ,čo som nevedela PC ani zapnúť ... :lol: :roll:

Vsadím se, že spousta z vás nevěděla, co je Facebook :) Já to věděl, ale účet jsem si tam založil někdy krátce předtím, než jsem mu začal fandit. A pak jsem asi týden přemýšlel, jestli se mám na FB stát jeho fanoušek, jestli se mi nebudou ostatní přátelé smát :) Ale pak jsem si řek, ať si trhnou, a přidal jsem se mezi fanoušky :)

U nás fičal pokec ,ale ťažko som sa zaregistrovala aj na FB ,sama som sa neodvážila byť jeho fanúšikom ,no dcéra to zariadila za mňa ... :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Fotky a report

Příspěvekod ewilyn » 23 čer 2010, 22:17

Andrew píše:
mari píše:
Kaja píše: :D :D :D vidíte ako nám to prospieva. 8)

Určite ,ved som prešla" kus cesty" odvtedy ,čo som nevedela PC ani zapnúť ... :lol: :roll:

Vsadím se, že spousta z vás nevěděla, co je Facebook :) Já to věděl, ale účet jsem si tam založil někdy krátce předtím, než jsem mu začal fandit. A pak jsem asi týden přemýšlel, jestli se mám na FB stát jeho fanoušek, jestli se mi nebudou ostatní přátelé smát :) Ale pak jsem si řek, ať si trhnou, a přidal jsem se mezi fanoušky :)


Ja som bola zaryty nepriatel FB..stacil mi profil na pokeci :D ..ked som videla, co sa tam deje :roll: ...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Fotky a report

Příspěvekod Ivet » 23 čer 2010, 22:49

Zatím úspěšně odolávám Skypu,ICQ i FB (účty nemám nikde) a koukám jen na Mirovu stránku přes dceřin účet - zatím mi moc nenadává. :lol: A předtím jsem nikdy nikde nekomunikovala, až ten náš střapáč mě k tomu přiměl. :wink: Díky tobě, Andrew, se mi povedlo stáhnout DVD s Mirovými videi, i když mi to trvalo pár dní a naposledy jsem si převedla z Youtube zvuk na mp3. Ale pořád je co se učit a s :miro: hudbou je to zajímavější :!:
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: Fotky a report

Příspěvekod Kaja » 24 čer 2010, 06:06

Ja som účet na FB mala, mňa tam už zlanárili predtým. :) A ICQ som už predtým zrušila, lebo ma otravovalo. Mňa čo to naučilo - zase chodiť medzi ľudí. :) To som už spomínala. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Fotky a report

Příspěvekod Míla » 24 čer 2010, 06:34

Kaja píše:Ja som účet na FB mala, mňa tam už zlanárili predtým. :) A ICQ som už predtým zrušila, lebo ma otravovalo. Mňa čo to naučilo - zase chodiť medzi ľudí. :) To som už spomínala. :)

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY.to já jsem si našla superstár.cz a ted tam byla diskuse.ještě ,že mám zlatýho synovečka a přihlásil mě .pak jsem jenom četla asi týden a začlo mě to víc a víc zajímat tak jsem se zaregistrovala .ale ty nervy u toho.každej tady ví co já zkusila .jsem to chtěla zrušit.nakonec jsem až tady.vnikla jsem do toho a jsem moc ráda,že vás všechny mám a DÍK za vás šmajdáčkové.s váma se člověk pěkně odreaguje.a pozoruje jak to naše sluníčko stoupá na nebe ,který znamená slávu i pomluvy,kterým nevěřím ,ale to k tomu patří.zdravím MIRČA at se mu vede jako doposud .MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Fotky a report

Příspěvekod Franci » 24 čer 2010, 12:10

Je zaujímavé čítať,č o s vami ten strapáčik porobil a čo ste sa vďaka nemu naučili 8)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Fotky a report

Příspěvekod Míla » 24 čer 2010, 12:16

Franci píše:Je zaujímavé čítať,č o s vami ten strapáčik porobil a čo ste sa vďaka nemu naučili 8)

:arrow: :miro: :arrow: to víš,když se píše o takovým talentu jako je :miro: tak to se ti to píše.o proti vyplnování nějakých pitomých formulářů do úřadu.když píšu o :miro: tak ty ruce sami cvakaj klávesmice.tady svítí :miro: jako das ,ale pere se s mrakama.MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

PředchozíDalší

Zpět na Martin (SK) 18. 6. 2010

cron