Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Fotky a report

Fotky a report

Příspěvekod Paula » 19 čer 2010, 01:06

Myslela som si, že dnes sem stihnem dať fotky a aj napísať report, ale mýlila som sa. Takže reportík bude až zajtra (vlastne už dnes) :D


fotky
http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/Martin/
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Fotky a report

Příspěvekod Kaja » 19 čer 2010, 06:16

fanusicka píše:Myslela som si, že dnes sem stihnem dať fotky a aj napísať report, ale mýlila som sa. Takže reportík bude až zajtra (vlastne už dnes) :D


fotky
http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/Martin/

Ďakujem, potešila si ma zrána, krásna fotoreportáž. :D Zdása, že naše deti boli pekne roztatárené a v dobrej nálade. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Fotky a report

Příspěvekod Míla » 19 čer 2010, 06:31

fanusicka píše:Myslela som si, že dnes sem stihnem dať fotky a aj napísať report, ale mýlila som sa. Takže reportík bude až zajtra (vlastne už dnes) :D


fotky
http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/Martin/

:arrow: :miro: :arrow: :thumbup: :thumbup: AHOJKY no co dodat fakt jste neeeeeeej dík MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Fotky a report

Příspěvekod fili » 19 čer 2010, 06:35

fanusicka píše:Myslela som si, že dnes sem stihnem dať fotky a aj napísať report, ale mýlila som sa. Takže reportík bude až zajtra (vlastne už dnes) :D


fotky
http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/Martin/


Dobré ranko!!!MOc krásné fotečky :thumbup: :thumbup: :thumbup: ...takový předkrm na dnešek :lol: :wink: :lol: ...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Fotky a report

Příspěvekod Lilie » 19 čer 2010, 07:48

fanusicka píše:Myslela som si, že dnes sem stihnem dať fotky a aj napísať report, ale mýlila som sa. Takže reportík bude až zajtra (vlastne už dnes) :D


fotky
http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/Martin/


Co dodat...... :?: :oops: :P
Díky moooc, jako od nejlepšího profíka :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Fotky a report

Příspěvekod Lenka » 19 čer 2010, 07:50

fanusicka píše:Myslela som si, že dnes sem stihnem dať fotky a aj napísať report, ale mýlila som sa. Takže reportík bude až zajtra (vlastne už dnes) :D


fotky
http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/Martin/

Ahojky.Moc krásné fotky díky.Jú a Miro měl krásný tričko s mojí oblíbenou fialovou.Je vidět z těch fotek že se kluci náramně bavili a to je dobře.
Milé probuzení:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Fotky a report

Příspěvekod Bára » 19 čer 2010, 07:57

fanusicka píše:Myslela som si, že dnes sem stihnem dať fotky a aj napísať report, ale mýlila som sa. Takže reportík bude až zajtra (vlastne už dnes) :D


fotky
http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/Martin/
Koukám, že Tamášova sukýnka opět slavila úspěch :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Fotky a report

Příspěvekod gatla » 19 čer 2010, 08:10

Vyvedené fotečky :thumbup:
gatla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 05 úno 2010, 23:38

Re: Fotky a report

Příspěvekod Jarka » 19 čer 2010, 08:35

Krásně se ti povedly, díky. Ják já se těším na odpoledne......... krásně jsi mě naladila
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Fotky a report

Příspěvekod ewilyn » 19 čer 2010, 11:25

fanusicka píše:Myslela som si, že dnes sem stihnem dať fotky a aj napísať report, ale mýlila som sa. Takže reportík bude až zajtra (vlastne už dnes) :D


fotky
http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/Martin/


uzasne fotky :) ..dakujeme..este ze si isla :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Fotky a report

Příspěvekod Leila » 19 čer 2010, 12:15

fanusicka píše:Myslela som si, že dnes sem stihnem dať fotky a aj napísať report, ale mýlila som sa. Takže reportík bude až zajtra (vlastne už dnes) :D


fotky
http://pajkapajka.rajce.idnes.cz/Martin/

Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Fotky a report

Příspěvekod Franci » 19 čer 2010, 12:37

Obrázek Krásne fotky!!!!!! Tešim sa na report.Obrázek
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Fotky a report

Příspěvekod mari » 19 čer 2010, 15:00

Fanušička ,super fotky !!! :thumbup:
Tak banujem ,že som nemohla ísť .... :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Fotky a report

Příspěvekod Paula » 19 čer 2010, 22:27

som rada, že sa vám fotky páčili a za takú hodinku by mohol byť aj report na svete :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Fotky a report

Příspěvekod Paula » 20 čer 2010, 00:03

Len pár dní dozadu tu odznela informácia, že Miro bude v Martine. Martin? Veď to je len 30 km od Žiliny. To by bol hriech neísť tam. Ale aj tak som si stále kládla otázku ísť či neísť? Evka nemohla, Mari nenašla naspäť spoj, tak mi ostali už "len" moje komošky. Ale ako im to oznámiť bez toho, aby sa mi smiali alebo klopkali si na čelo. Oni totižto nevedia o mojej diagnóze, našťastie. Tak som sa ich diplomaticky spýtala, čo robia v piatok poobede a až jedna mi povedala, že nič. Opísala som jej ako pôjdeme v Martine na nákupy do Tulipu, potom aj do mesta a ešte sa zastavíme na námesti. Že na čo. Čo tam bude? Vravím, že Miro Šmajda. Tá na mňa vypleštila oči :shock: že a to sa kvôli nemu máme trepať do Martina? Hovorím, že nie iba kvôli nemu. Pôjdeme najprv nakupovať a potom sa kultúrne vyžiť na námestie. Dobre, idem s tebou. Uff, vydýchla som si. Ráno sa zobudím a už má čaká SMS, že nikam nejdem, som chorá a ležím v posteli. No verili by ste jej to? Ja veru nie, tak som ju šla navštíviť. Našťastie býva len o ulicu ďalej. A vážne, ona ležala v posteli. Po 30tich minútach som radšej od nej odišla, lebo stále na mňa kýchala a kašlala. Šla som domov a pripravovala sa na poobedie. Zapla som si notebook, naštartovala youtube a už mi to šlo jedna za druhou: SĽ, LF, Baby, Alone, Business, Svět, Zabudnutý, WG, duet..no veď to poznáte. To ma tak naštarovalo, že som sa nemohla dočkať minúty, kedy vypadnem z domu. Cesta do Martina mi trvala len 35 minút a na námestie asi 5. Ale skôr ako som sa šla postaviť pod pódium, najprv som vbehla do obchodov, keďže mali vábivé výklady. Evi, mohla si mi povedať, že tam máte parádne obchody, šla by som tam aspoň o hodinku skôr. :D
No ale už k veci...K pódiu som prišla cca o 15.30. Postavila som sa zboku, kde stali starší ľudia, vpredu boli len malé deťúrence. Sajfa nahodil nejaký divný image, takého smiešneho som ho ešte nevidela. Krátko pred 16. hodionu prišiel na pódium milý a sympatický pán, primátor mesta Martin, ktorý mal pekný príhovor. Potom už Sajfa avizoval, že o chvíľu príde Šmajda, tak sa všetci nahrnuli dopredu. Ale ja som aj tak ostala na kraji, ale samozrejme, že v prvom rade. Veď ako inak. :lol: Nechcela som ísť do stredu, tam som nechala voľné miesto pre mladšie ročníky. Najprv tam nabehli chalani z kapely až naladia nástroje. Sajfa si zobral na mušku Romana kvôli vlasom, že ich má podobné ako Miro. On ho odbil tým, že to už má dlho. Potom prišiel k Tomášovi, ale Roman na neho kričí, že on nevie po slovensky. Sajfa ostal zaskočený, že akým jazykom rozpráva. Anglicky. Sajfa sa toho hneď chytil a už sa pýtal publika, či sa nájde niekto, kto vie anglicky a chce prísť na pódium. Nie, nebojte sa!!! Nehlásila som sa!!! :lol: Prišlo tam jedno 17-ročné dievča z Dolného Kubína a opýtala sa ho How are you? a Sajfa doplnil Where are you from? Dobre, z Maďarska. To bolá celá konverzácia. :lol: Miro konečne vybehol na pódium a dokonca začali o 5 minút skôr! Na úvod to rozpálil novou, oveľa lepšou verziou Suchého ľadu. Mne sa páči aj tá stará verzia. Ale toto je také rýchlejšie, rytmickejšie, dá sa pri tom vyblázniť. Vypočuli sme si aj anglické piesne: Metallica, Hush a ešte čosi. Samozrejme, že prišla na rad aj vlastná tvorba. Potešilo ma, že opäť zaznelo Baby. To je taká nádherná pesnička. Určite bude patriť k tým, ktoré si budem púšťať stále dookola z novučičkého CD. (Opäť nám pripomeul, že vyjde v septembri, ale zabudil povedať, že webovky budú koncom týždňa :lol: ) Ako som už včera spomínala, zahrali dve nové pesničky. Potešilo ma, že názvy sa skladajú z viac ako jedného slova, lenže na jednu si stále neviem spomenúť. Ale aspoň viem ako som na tom so svojou pomäťou :? Ale na druhej strane, som len človek a nedá sa robiť všetko stopercentne. Veď som počúvala, užívala si atmosféru a v neposlednom rade fotila. Prvá sa volala Pod vodou a druhá Niečo o láske (Niečo čo sa týka lásky - fakt neviem). určite ich zahrali aj dnes v ČR, tak sa dozvieme presný názov. Mala som možnosť vypočuť si aj piesne, ktoré zazneli na minulotýždňových koncertoch: Svět a Zabudnutý. Keď mám zhodnotiť všetky vlastné piesne, ktoré som mala možnosť počuť v Nitre i v Martine, tak ja som veľmi spokojná, ba až nadšená. Spomínate si na tie časy ako sme kedysi riešili akú hudbu bude Miro tvoriť? Osloví nás to? Neskončí niekde pri pope alebo disco? Prvýkrát sme si vydýchli, keď sme počuli demonahrávky Last Forever a Suchý ľad. Boli sme spokojní. A zase sme začali riešiť otázky: Budú na CD? Nebudú na CD? Ja som s výberom singla maximálne spokojná. A vlastne keby boli singlami napr. Baby alebo Svět, tiež by som bola spokojná. Zase riešim dilemu ako mám vydržať ten čas, kým bude CD. Jednoducho. Treba sa vybrať na koncerty. Ešte stále máme na našom fóre ľudí, ktorí nemali tú možnosť vidieť "nášho" Mira v akcii. Preto neváhajte a hneď ako bude niekde v blízkosti alebo aj v diaľke, choďte tam! Merať dlhú cestu sa oplatí. Tu platí pravidlo: Lepšie raz vidieť/počuť ako 100-krát o tom čítať.
Som rada, že sa mi podarilo objaviť novácku diskusiu. Aj keď som sa k vám pripojila dosť neskoro, vy ste už boli zabehnutá partia, udomácnila som sa medzi vami. Tiež musím Andrewovi poďakovať za toto fórum, že má s nami takú trbezlivosť a znáša naše srdcové výlevy. A v neposlednom rade som rada, že som vďaka Mirovi mala možnosť spoznať vás, úžasných ľudí. :D Aj keď väčšinu len takto virtuálne. Ale ja verím a veriť budem, že sa nám raz podarí spáchať jedno veľké stretko, kde sa všetci osobne spoznáme. :D Veď ja si už ani neviem predstaviť deň, že by som neotvorila túto úžasnú stránku. Že ani vy ste predtým netrávili toľko času na internete? Vadí nám to? Jasné, že nie :D Aby som nezabudla - treba toto naše milé stvorenie podporiť v tých rádiách. Veď to nie je možné, aby tam hrali také sh.ty a Last Forever nám nezahrajú? A to kde sme? Musíme vyhrať tento boj!!!! Prečo? Lebo naša podpora má zmysel. To čo dokáže Miro spraviť s davom ľudí, nie je normálne. Nechápem, kde sa v ňom berie toľko energie. On sa pre pódium narodil. Od prvej sekundy, čo tam príde a až pokiaľ z neho neodíte, behá tam jeden strapatý živel. Každé pódium mu je malé. Má na to, aby svojou hudbou presvedčil aj tých, ktorým leží v žalúdku kvôli svojmu vzhľadu a nedali mu šancu. No čo, niekto sa vie narodiť. Má talent, vzhľad, charizmu, vystupovanie, úspech, .....A toto sa v našej krajine neodpúšťa. :?
Ja viem, že je to zbytočne dlhé, ale ja keď raz začnem písať, tak neviem kedy skončiť. A takto je to aj s fotením. Jeeeminky..veď ja som zabudla spomenúť ostatných členov kapely. S celou zostavou som spokojná. Ani jedného člena by som nevymenila. Všetko šlape tak ako má!!!!
No čo, podarí sa Mirovi splniť jeho sen o spievaní? :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Další

Zpět na Martin (SK) 18. 6. 2010

cron