Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Program

Re: Program

Příspěvekod Misuna » 25 čer 2010, 15:59

Ještě si u Kotvalda a Hložka vybavuju Dianu a Bílou královnu, taky převzaté věci :) Dalibor Janda podle mě nic nepřebíral, všechny skladby byly jeho vlastní.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Program

Příspěvekod Sidney » 25 čer 2010, 16:44

Misuna píše:
ewilyn píše:
Iva píše: Teraz budem odporovat ja. Co Tublatanka? ROCKOVE vypalovaky nenormalne dobre a po slovensky! Ide to...len to treba vediet...Mato Durinda to vedel..
http://www.youtube.com/watch?v=XR2eT0qJ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=4L0gr4Y48eM


To je nostalgia :D...ale su to tazké 80-te roky
Inak uz mi to povedali viaceri- referen "Svet" sa im podoba na refren "Ja sa vratim" od Tubly
http://www.youtube.com/watch?v=RHzK5HzuePA


Ano, ten kousíček já sa vrátim, vrátim, ale jinak jsou ty dvě písničky úplně jiné :D Před nějakým časem jsem četla článek o plagiátorství v muzice, kde se mimo jiné psalo ve smyslu, že v dnešní době nějaký umělec složí písničku v domnění, že jde o jeho skladbu, melodii a pak je obviněn z plagiátorství, a přitom nic neokopíroval, jenom se náhodně trefil někomu jinému do jeho skladby. A pokud jde jenom o pár tónů, za plagiátorství bych to nepovažovala. Dneska už se tomu ani nejde vyhnout při tom obrovském množství písniček. Ve světě už bylo tolik hvězd obviněno z plagiátorství (Madonna, GNR, Coldplay, Michael Jackson aj.). U Chodúra se taky nemůžu zbavit pocitu, že v Hey Girl slyším kousek z muzikálu Fantóm z opery :D


Zhodou okolnosti mu tam sadli aj slova: JA SA VRATIM a on ma JE TO DAVNO. Ktovie ako to bude zniet z cd, tam sa to uz nemusi takmer vobec podobat. Ale fakt sa podoba len tato cast. Myslite, zeby to Matovi Durindovi vadilo? Inak sa uz nic na nic nepodoba. Ani LF na Bon Jovi. Okrem toho je to zacinajuca skupina, este sa vyprofiluju. Ono aj ta hudba, styl spievania, gitarove predely, solicka, to vsetko bude dolezite aby to znelo ako od jednej kapely na cd. Tym si vytvara styl kazda skupina. Ale urcite by :miro: bolo treba taktne na podobnost casti refrenu s Tublatankou upozornit. Mozno by tu skladbu na cd v takom pripade nezaradil...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Program

Příspěvekod Franci » 25 čer 2010, 18:34

Misuna píše:Ještě si u Kotvalda a Hložka vybavuju Dianu a Bílou královnu, taky převzaté věci :) Dalibor Janda podle mě nic nepřebíral, všechny skladby byly jeho vlastní.



Tie nepoznám. Ja poznám len Holky s naši školky a Mumuland. A tie dve, čo si napísaa sa načo podobajú?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Program

Příspěvekod Iva » 25 čer 2010, 19:15

Nemyslím, že by byl problém v tom, že se vůbec netvoří dobrá rocková muzika, pokud se po ní pídíte, tak se najít dá, spíš - kromě toho, že jako každý žánr podléhá vývoji, i rock se mění do podoby, kterou někteří považují za nepříliš šťastnou - jde o to, že ustoupila z mainstreamu (minimálně určitá její část) a není tak komerčně propagovaná jako aktuální trendy styly. Což je jak pro někoho dobře, tak pro někoho špatně.[/quote][/quote]


presne tak som to myslela, ta kvalitna a poctiva muzika ma omnoho menej priestoru, Slovensko podlahlo trendom "novych" zvukov, co je velka skoda :cry:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Program

Příspěvekod Misuna » 26 čer 2010, 03:49

Franci píše:
Misuna píše:Ještě si u Kotvalda a Hložka vybavuju Dianu a Bílou královnu, taky převzaté věci :) Dalibor Janda podle mě nic nepřebíral, všechny skladby byly jeho vlastní.



Tie nepoznám. Ja poznám len Holky s naši školky a Mumuland. A tie dve, čo si napísaa sa načo podobajú?


Diana je převzatá věc od zahraničního zpěváka Paula Anky. U Bílý královny jsem si taky myslela, že je to převzatá písnička od nějakýho cizího interpreta, původně jsem přemýšlela o Abbě, ale teď už si nejsem jistá :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Program

Příspěvekod Franci » 26 čer 2010, 15:07

Včera som pozerala Minitalent a dve dievčatká tam spievali českú verziu dákej Elvisovej pesničky. Myslím, že Jailhause rock.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Předchozí

Zpět na Martin (SK) 18. 6. 2010

cron