Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Program

Re: Program

Příspěvekod ewilyn » 18 čer 2010, 21:45

fanusicka píše:
ewilyn píše:Kde sa nam ta fanusicka flaka :?: :D ..dufam, ze nesla s Mirom i do Bojnic :D

no hneď by som šla :lol: :lol: :lol: úprimne vám všetkým závidím, čo idete na zajtrajšie akcie :D


my Tti zas zavidime ten Martin :) ...a moja rodinka "to nestihla" :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Program

Příspěvekod fili » 18 čer 2010, 21:48

fanusicka píše:teraz vám to napíšem len v skratke, ale koncom dňa bude aj report :lol:
oproti Nitre sa mi toto vystúpenie páčilo oveľa ale oveľa viac. Atmosféra bola vynikajúca a to čo oni stvárali na pódiu bolo úžasné. :thumbup: aj výber piesní sa mi páčil. Z prevzatých zaznelo iba WTTJ, Hush, Metallica a ešte jedna. Z vlastných: Suchý ľad (táto nová verzia sa mi veľmi páči), Last Forever, Baby, Zabudnutý, Svet a teraz príde kameň úrazu: dve nové, slovenské. Keďže tie názvy už nie sú jednoslovné, tak fanúšička si to so svojou sklerózou a piatimi testosterónmi čo mi tam hodinu pobehovali pred očami nezapamätala :oops: prvá bola: Nad (pod/za) vodou a druhá - malo to asi 4 slová aje to niečo s láskou. Ja som vedela, že si to mám hneď zapísať do mobilu. :oops: teraz som na sebna taká naštvaná, že som si neni schopná zapamätať dva názvy :twisted: :roll: :twisted: ale dôležité je to, že tie pesničky sú skvelé. Obi dve. :thumbup: a tiež sa mi veľmi páčil Svet :thumbup:

viac sa dozvete v reporte :D


...se těším na zítřek mnohem mnohem víc a asi spánek nebude nic moc... :lol: :wink: :oops:
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Program

Příspěvekod Paula » 18 čer 2010, 21:49

ewilyn píše:
fanusicka píše:
ewilyn píše:Kde sa nam ta fanusicka flaka :?: :D ..dufam, ze nesla s Mirom i do Bojnic :D

no hneď by som šla :lol: :lol: :lol: úprimne vám všetkým závidím, čo idete na zajtrajšie akcie :D


my Tti zas zavidime ten Martin :) ...a moja rodinka "to nestihla" :)

tak ako sa mi do toho Martina nechcelo, tak tam bolo výborne. Ešte že som tam šla, inak by som to riadne ľutovala. Nechcem vedieť, čo teraz stvárajú v Bojniciach/Prievidzi
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Program

Příspěvekod fili » 18 čer 2010, 21:57

fanusicka píše:no hneď by som šla :lol: :lol: :lol: úprimne vám všetkým závidím, čo idete na zajtrajšie akcie :D


my Tti zas zavidime ten Martin :) ...a moja rodinka "to nestihla" :)[/quote]
tak ako sa mi do toho Martina nechcelo, tak tam bolo výborne. Ešte že som tam šla, inak by som to riadne ľutovala. Nechcem vedieť, čo teraz stvárajú v Bojniciach/Prievidzi[/quote]

...jen aby se nám nevyšťavnili!!!...aby zítra nebyli jak pošulané muchy... :lol: :lol: :lol:
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Program

Příspěvekod Lilie » 18 čer 2010, 22:18

fanusicka píše:teraz vám to napíšem len v skratke, ale koncom dňa bude aj report :lol:
oproti Nitre sa mi toto vystúpenie páčilo oveľa ale oveľa viac. Atmosféra bola vynikajúca a to čo oni stvárali na pódiu bolo úžasné. :thumbup: aj výber piesní sa mi páčil. Z prevzatých zaznelo iba WTTJ, Hush, Metallica a ešte jedna. Z vlastných: Suchý ľad (táto nová verzia sa mi veľmi páči), Last Forever, Baby, Zabudnutý, Svet a teraz príde kameň úrazu: dve nové, slovenské. Keďže tie názvy už nie sú jednoslovné, tak fanúšička si to so svojou sklerózou a piatimi testosterónmi čo mi tam hodinu pobehovali pred očami nezapamätala :oops: prvá bola: Nad (pod/za) vodou a druhá - malo to asi 4 slová aje to niečo s láskou. Ja som vedela, že si to mám hneď zapísať do mobilu. :oops: teraz som na sebna taká naštvaná, že som si neni schopná zapamätať dva názvy :twisted: :roll: :twisted: ale dôležité je to, že tie pesničky sú skvelé. Obi dve. :thumbup: a tiež sa mi veľmi páčil Svet :thumbup:

viac sa dozvete v reporte :D


Velké díky :P :P O to víc se těším na zítra :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Program

Příspěvekod Kaja » 18 čer 2010, 22:18

fili píše:
fanusicka píše:no hneď by som šla :lol: :lol: :lol: úprimne vám všetkým závidím, čo idete na zajtrajšie akcie :D


my Tti zas zavidime ten Martin :) ...a moja rodinka "to nestihla" :)

tak ako sa mi do toho Martina nechcelo, tak tam bolo výborne. Ešte že som tam šla, inak by som to riadne ľutovala. Nechcem vedieť, čo teraz stvárajú v Bojniciach/Prievidzi[/quote]

...jen aby se nám nevyšťavnili!!!...aby zítra nebyli jak pošulané muchy... :lol: :lol: :lol:[/quote]
Snáď sa vedia odhadnúť. :lol: Vyhrážajú sa síce vymetaním lokálov, ale nejakí rockeri musia čosi vydržať. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Program

Příspěvekod Kaja » 18 čer 2010, 22:22

fanusicka píše:teraz vám to napíšem len v skratke, ale koncom dňa bude aj report :lol:
oproti Nitre sa mi toto vystúpenie páčilo oveľa ale oveľa viac. Atmosféra bola vynikajúca a to čo oni stvárali na pódiu bolo úžasné. :thumbup: aj výber piesní sa mi páčil. Z prevzatých zaznelo iba WTTJ, Hush, Metallica a ešte jedna. Z vlastných: Suchý ľad (táto nová verzia sa mi veľmi páči), Last Forever, Baby, Zabudnutý, Svet a teraz príde kameň úrazu: dve nové, slovenské. Keďže tie názvy už nie sú jednoslovné, tak fanúšička si to so svojou sklerózou a piatimi testosterónmi čo mi tam hodinu pobehovali pred očami nezapamätala :oops: prvá bola: Nad (pod/za) vodou a druhá - malo to asi 4 slová aje to niečo s láskou. Ja som vedela, že si to mám hneď zapísať do mobilu. :oops: teraz som na sebna taká naštvaná, že som si neni schopná zapamätať dva názvy :twisted: :roll: :twisted: ale dôležité je to, že tie pesničky sú skvelé. Obi dve. :thumbup: a tiež sa mi veľmi páčil Svet :thumbup:

viac sa dozvete v reporte :D

Ďakujem, som veľmi rada, že si tam rozhodla ísť a posielaš také potešujúce informácie. :) Stále nás majú čím prekvapiť. Takže sa máme zase na čo tešiť. Dve nové piesne a páčili sa Ti, to je super. :D :thumbup:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Program

Příspěvekod Paula » 18 čer 2010, 22:45

tých fotiek mám akosi veľa :oops: tak vám sem zatiaľ hodím pár na ochutnávku :D
Přílohy
P6183376.JPG
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Program

Příspěvekod Kaja » 18 čer 2010, 22:47

fanusicka píše:tých fotiek mám akosi veľa :oops: tak vám sem zatiaľ hodím pár na ochutnávku :D

:thumbup: To je zlaté :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Program

Příspěvekod mari » 18 čer 2010, 22:50

Kaja píše:
fanusicka píše:tých fotiek mám akosi veľa :oops: tak vám sem zatiaľ hodím pár na ochutnávku :D

:thumbup: To je zlaté :D

Jééé,ona bola úplne blízko ... :thumbup: Paráda :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Program

Příspěvekod Paula » 18 čer 2010, 22:52

ďalšie
Přílohy
P6183317.JPG
P6183378.JPG
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Program

Příspěvekod fili » 18 čer 2010, 22:53

...aaaaaaaach :wink: ...super :thumbup: ...to bylo přímo z očka do očka :lol:
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Program

Příspěvekod Paula » 18 čer 2010, 22:54

mari píše:
Kaja píše: :thumbup: To je zlaté :D

Jééé,ona bola úplne blízko ... :thumbup: Paráda :thumbup:

áno, úplne vpredu :lol: ono tam neboli žiadne zátarasy, len nejaké "bedne" boli odo mňa tak 1-1,5 metra :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Program

Příspěvekod Kaja » 18 čer 2010, 23:00

fanusicka píše:ďalšie

Super. :thumbup: Aký je vytešený. Dobre sa baví :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Program

Příspěvekod Paula » 18 čer 2010, 23:04

Kaja píše:
fanusicka píše:ďalšie

Super. :thumbup: Aký je vytešený. Dobre sa baví :lol:

aj ja som sa dobre bavila - ako japonský turista - tých fotiek mám nekonečne veľa, tak hľadám najvhodnejšie na zverejnenie :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Martin (SK) 18. 6. 2010