Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Cesky Tesin

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Leila » 20 čer 2010, 12:58

Luciinetska píše:Nevím kam s tím :)...
fotky z Havířova a Českého Těšína...
http://luciinetska.rajce.idnes.cz/Havir ... sky_Tesin/

Za kvalitu některých fotek se omlouvám, ale kamarád, který začal Mirovi fandit na Votvíráku a ted by jel nejrdaši na každé jeho vystoupení, byl už ke konci Havířova trošku přiopitý a fotky z Těšína už podle toho vypadají...Neměla jsem čas je roztřídit takže jsou tam uplně všechny....

Mirko má ďalšieho fanúšika ? ? :D :P Fotky sú dobré 8)
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Paula » 20 čer 2010, 13:05

Luciinetska píše:Nevím kam s tím :)...
fotky z Havířova a Českého Těšína...
http://luciinetska.rajce.idnes.cz/Havir ... sky_Tesin/

Za kvalitu některých fotek se omlouvám, ale kamarád, který začal Mirovi fandit na Votvíráku a ted by jel nejrdaši na každé jeho vystoupení, byl už ke konci Havířova trošku přiopitý a fotky z Těšína už podle toho vypadají...Neměla jsem čas je roztřídit takže jsou tam uplně všechny....

Luci, ďakujem za fotky :D a super, máme ďalšieho nového fanúšika, dokonca mužského pohlavia :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Luciinetska » 20 čer 2010, 13:06

Leila píše:Mirko má ďalšieho fanúšika ? ? :D :P Fotky sú dobré 8)

Ano má, na Votvíráku kámoš zůstal koukat jak dobrou má Miro hudbu...:D
Uživatelský avatar
Luciinetska Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 708
Registrován: 05 úno 2010, 23:01
Bydliště: Kladno

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Jarka » 20 čer 2010, 13:33

Díky Luci za hezké fotky, já ty své uložila na FB
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod fili » 20 čer 2010, 15:41

Luciinetska píše:Nevím kam s tím :)...
fotky z Havířova a Českého Těšína...
http://luciinetska.rajce.idnes.cz/Havir ... sky_Tesin/

Za kvalitu některých fotek se omlouvám, ale kamarád, který začal Mirovi fandit na Votvíráku a ted by jel nejrdaši na každé jeho vystoupení, byl už ke konci Havířova trošku přiopitý a fotky z Těšína už podle toho vypadají...Neměla jsem čas je roztřídit takže jsou tam uplně všechny....


Luci díky :thumbup: :thumbup: :thumbup:
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Lenka » 20 čer 2010, 17:58

Luciinetska píše:Nevím kam s tím :)...
fotky z Havířova a Českého Těšína...
http://luciinetska.rajce.idnes.cz/Havir ... sky_Tesin/

Za kvalitu některých fotek se omlouvám, ale kamarád, který začal Mirovi fandit na Votvíráku a ted by jel nejrdaši na každé jeho vystoupení, byl už ke konci Havířova trošku přiopitý a fotky z Těšína už podle toho vypadají...Neměla jsem čas je roztřídit takže jsou tam uplně všechny....

Luci díky moc za super fotečky:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod mari » 20 čer 2010, 20:48

Takže zasa úžasný výkon a tá čelenka ...za mňa 100 bodov !!!
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Andrew » 20 čer 2010, 20:49

Chtěl jsem dát na web fotky, ale Photobucket (minimálně mně) momentálně nefunguje, takže mám smůlu. Ale když už je mám zpracované, tak jich sem pár (dva a půl páru :) ) dám.
Ohledně víkendového focení mám tři poznatky.
1. V Havířově skvěle svítilo Slunce (pro mně, pro kapelu asi ne - hráli proti slunci) a v Českém Těšíně se už stmívalo, takže přišlo na barevné reflektory.
2. Miro a kapela (tedy... Roman :lol: ) se mnou spolupracovali.
3. Mirovi B. patří díky za to, že organizátorovi v ČT potvrdil, že jsem s nimi. Sice jsem už skoro oficiálně fotil, ale že by o mě někdo řekl organizátorům, to ne :)
Když vezmu v úvahu první dva body, myslím si, že to budou nejlepší openair fotky, co zatím mám. Tohle jsou z ČT. Dal bych Havířovské do příslušného chlívku, ale nechci tam přetrhnout tu diskusi se Sidney. Sice s ní absolutně nesouhlasím, ale jsem rád, že tu je i nějaká opozice, co se Mirovy tvorby týče. Tuším, že zatím jsme byli vždycky všichni jenom nadšení.
Přílohy
DSC_1585 (1).jpg
DSC_1533 (1).jpg
DSC_1611 (1).jpg
DSC_1492 (1).jpg
DSC_1487 (1).jpg
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Paula » 20 čer 2010, 20:57

Andrew, super fotky :thumbup: veľmi pekne ďakujem. Zatiaľ sme boli vždy nadšení, aj keď my sme s babami našli v Nitre nejaké chybičky, ale už sú odstránené. :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Andrew » 20 čer 2010, 21:01

No. A na tom je nejhorší, že já z toho nic nemám :( Před pódiem slyším kytary a basu z aparátů a bicí. Mirovi můžu tak odezírat. Zatím nejlíp jsem slyšel v Brumově, ale akustika sálu je jiná, než venku. Takže vám ani nemůžu říct, jestli se mi ta nová tvorba líbí, protože jsem to zatím slyšel jenom trochu, špatně a navíc jsem se na to nemohl soustředit. V Havířově jsem chvíli stál vedle pódia někde pod repráky, abych Mira slyšel a vím, že se mi strašně líbil začátek Pod vodou (myslím text). A dál jsem z toho měl zase prd :( Budu si muset vybrat nějaký koncert, kde odmítnu fotit :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Lenka » 20 čer 2010, 21:03

Ondro díky za opět pěkné fotečky:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod gemini » 20 čer 2010, 21:05

Andrew píše:No. A na tom je nejhorší, že já z toho nic nemám :( Před pódiem slyším kytary a basu z aparátů a bicí. Mirovi můžu tak odezírat. Zatím nejlíp jsem slyšel v Brumově, ale akustika sálu je jiná, než venku. Takže vám ani nemůžu říct, jestli se mi ta nová tvorba líbí, protože jsem to zatím slyšel jenom trochu, špatně a navíc jsem se na to nemohl soustředit. V Havířově jsem chvíli stál vedle pódia někde pod repráky, abych Mira slyšel a vím, že se mi strašně líbil začátek Pod vodou (myslím text). A dál jsem z toho měl zase prd :( Budu si muset vybrat nějaký koncert, kde odmítnu fotit :)

Nebo si najmi někoho, kdo to profesionálně natočí :D Až bude Inbox v archívu, budeš si moct poslechnout aspoň dva kousky (kvalita slušná, ale naživo to bylo mnohem lepší).
gemini
 

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Paula » 20 čer 2010, 21:10

Andrew píše:No. A na tom je nejhorší, že já z toho nic nemám :( Před pódiem slyším kytary a basu z aparátů a bicí. Mirovi můžu tak odezírat. Zatím nejlíp jsem slyšel v Brumově, ale akustika sálu je jiná, než venku. Takže vám ani nemůžu říct, jestli se mi ta nová tvorba líbí, protože jsem to zatím slyšel jenom trochu, špatně a navíc jsem se na to nemohl soustředit. V Havířově jsem chvíli stál vedle pódia někde pod repráky, abych Mira slyšel a vím, že se mi strašně líbil začátek Pod vodou (myslím text). A dál jsem z toho měl zase prd :( Budu si muset vybrat nějaký koncert, kde odmítnu fotit :)

teraz mi hovoríš z duše. Keď v Martine povedal, že ide spievať novú pieseň, vypla som foťák a počúvala som. Začiatok Pod vodou je veľmi pekný (cestou späť som sa márne pokúšala spomenúť si na text) :thumbup: mne sa u väčšiny pesničiek páčia refrény, vždy sú také chytľavé, melodické. To myslím teraz vo všeobecnosti, nielen u Mira. Ale keď som počula začiatok Pod vodou..povedala som si waw.. :D
Vidíš akú máš oproti nám nevýhodu. My si to pekne užijeme, vypočujeme a ty tam tvrdo makáš a nakoniec z toho "nemáš nič", len kopec krásnych fotiek, ktorými nám robíš veľkú radosť. :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Ivet » 20 čer 2010, 21:14

Andrew píše:No. A na tom je nejhorší, že já z toho nic nemám :( Před pódiem slyším kytary a basu z aparátů a bicí. Mirovi můžu tak odezírat. Zatím nejlíp jsem slyšel v Brumově, ale akustika sálu je jiná, než venku. Takže vám ani nemůžu říct, jestli se mi ta nová tvorba líbí, protože jsem to zatím slyšel jenom trochu, špatně a navíc jsem se na to nemohl soustředit. V Havířově jsem chvíli stál vedle pódia někde pod repráky, abych Mira slyšel a vím, že se mi strašně líbil začátek Pod vodou (myslím text). A dál jsem z toho měl zase prd :( Budu si muset vybrat nějaký koncert, kde odmítnu fotit :)


Andrew, opět díky moc za tvé perfektní fotečky (i předem) a snad se ti podaří užít si i Mirův zpěv, i když teď máš o program o víkendech asi postaráno, než střapáč začne nahrávat CD. Mám skromnou otázku - tvá fota určitě použije na svých webovkách ,což je skvělé - už se ví týden koncem kterého začnou fungovat ? :lol:
Ivet Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 173
Registrován: 21 úno 2010, 18:51

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Andrew » 20 čer 2010, 21:19

Ivet píše:Mám skromnou otázku - tvá fota určitě použije na svých webovkách ,což je skvělé - už se ví týden koncem kterého začnou fungovat ? :lol:

Hm, to je dobrá otázka. A obávám se, že odpověď v tuhle chvíli nezná nikdo, ani Miro bohužel ne :( Víc bych to s dovolením nekomentoval ;)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

PředchozíDalší

Zpět na Havířov a Český Těšín (CZ) 19. 6. 2010

cron