Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Cesky Tesin

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Kotě » 22 čer 2010, 07:09

ewilyn píše:A tu je moj prispevok- moje amaterske fotky, co som sem chcela hodit uz vcera, ale zmohol m spanok :D
Uz su dost prebrane, bolo sero, 70% je rozmazanych, neostrych- a este k tomu pred nami stali dost vysoki chlapi :?

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Mirko-Cesky_Tesin/

Krásné fotečky Ewi...zvláště ty poslední. Na něm je opravdu vidět když je nefalšovaně šťastnej... :D
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Kaja » 22 čer 2010, 07:13

Kotě píše:
ewilyn píše:A tu je moj prispevok- moje amaterske fotky, co som sem chcela hodit uz vcera, ale zmohol m spanok :D
Uz su dost prebrane, bolo sero, 70% je rozmazanych, neostrych- a este k tomu pred nami stali dost vysoki chlapi :?

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Mirko-Cesky_Tesin/

Krásné fotečky Ewi...zvláště ty poslední. Na něm je opravdu vidět když je nefalšovaně šťastnej... :D

Áno, vyzerá tam šťastne. :D Ďakujem, Ewka za pekné fotočky.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Míla » 22 čer 2010, 07:18

Kaja píše:
Kotě píše:
ewilyn píše:A tu je moj prispevok- moje amaterske fotky, co som sem chcela hodit uz vcera, ale zmohol m spanok :D
Uz su dost prebrane, bolo sero, 70% je rozmazanych, neostrych- a este k tomu pred nami stali dost vysoki chlapi :?

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Mirko-Cesky_Tesin/

Krásné fotečky Ewi...zvláště ty poslední. Na něm je opravdu vidět když je nefalšovaně šťastnej... :D

Áno, vyzerá tam šťastne. :D Ďakujem, Ewka za pekné fotočky.

:arrow: :miro: :arrow: prostě si může zpívat Zůstanu svůj....a je štastnej a spokojenej,ale at se neuštve dáblík jeden zlatovlasej.MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Paula » 22 čer 2010, 08:45

ewilyn píše:A tu je moj prispevok- moje amaterske fotky, co som sem chcela hodit uz vcera, ale zmohol m spanok :D
Uz su dost prebrane, bolo sero, 70% je rozmazanych, neostrych- a este k tomu pred nami stali dost vysoki chlapi :?

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Mirko-Cesky_Tesin/

ale i tak sú krásne :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod gemini » 22 čer 2010, 09:18

ewilyn píše:A tu je moj prispevok- moje amaterske fotky, co som sem chcela hodit uz vcera, ale zmohol m spanok :D
Uz su dost prebrane, bolo sero, 70% je rozmazanych, neostrych- a este k tomu pred nami stali dost vysoki chlapi :?

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Mirko-Cesky_Tesin/

Ale pár je jich obzvlášť povedených - hezké světlo, úžasný výraz...
gemini
 

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Franci » 22 čer 2010, 15:20

Krásne Evka!
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Lenka » 22 čer 2010, 15:52

Evi krrásné fotečky,díky:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod debbie » 22 čer 2010, 16:30

Tak to bylo pokoukáníčko Evi, jsi šikulka. :thumbup: Díky
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod ewilyn » 22 čer 2010, 17:14

Andrew píše:No. A na tom je nejhorší, že já z toho nic nemám :( Před pódiem slyším kytary a basu z aparátů a bicí. Mirovi můžu tak odezírat. Zatím nejlíp jsem slyšel v Brumově, ale akustika sálu je jiná, než venku. Takže vám ani nemůžu říct, jestli se mi ta nová tvorba líbí, protože jsem to zatím slyšel jenom trochu, špatně a navíc jsem se na to nemohl soustředit. V Havířově jsem chvíli stál vedle pódia někde pod repráky, abych Mira slyšel a vím, že se mi strašně líbil začátek Pod vodou (myslím text). A dál jsem z toho měl zase prd :( Budu si muset vybrat nějaký koncert, kde odmítnu fotit :)


tak to je mi fakt luto, ze na tom videu zaciatok nemam :( ...je to az od 1. refrenu..holt kym sa mi podarilo vytiahnut mobil a zapnut nahravanie :(
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod gemini » 22 čer 2010, 17:22

ewilyn píše:
Andrew píše:No. A na tom je nejhorší, že já z toho nic nemám :( Před pódiem slyším kytary a basu z aparátů a bicí. Mirovi můžu tak odezírat. Zatím nejlíp jsem slyšel v Brumově, ale akustika sálu je jiná, než venku. Takže vám ani nemůžu říct, jestli se mi ta nová tvorba líbí, protože jsem to zatím slyšel jenom trochu, špatně a navíc jsem se na to nemohl soustředit. V Havířově jsem chvíli stál vedle pódia někde pod repráky, abych Mira slyšel a vím, že se mi strašně líbil začátek Pod vodou (myslím text). A dál jsem z toho měl zase prd :( Budu si muset vybrat nějaký koncert, kde odmítnu fotit :)


tak to je mi fakt luto, ze na tom videu zaciatok nemam :( ...je to az od 1. refrenu..holt kym sa mi podarilo vytiahnut mobil a zapnut nahravanie :(

To neva, my si to postupně dáme dohromady :wink:
gemini
 

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod ewilyn » 22 čer 2010, 17:23

Ja som este zabudla podakovat Lucke za fotky, ktore nam sem hodila :wink:

Dnes ma v praci strasne potesila ta kolegyna, s ktorou som sa v C. Tesine stretla...sice povodne sla rodinka na L. Bilu a prisli skor na Smajdu kvoli dcere- vsetkym sa velmi pacil, povedala, ze robi dobru show a na vyborne pesnicky - super :thumbup:
A na obede som zistila, ze tam bol dalsi kolega z ineho oddelenia s kamosmi- a tiez mi vykladal, aky bol Smajda dobry :D :wink: ...takze nielen nam " postihnutym smajdomaniou" sa paci , ale i ostatnym- i v Tesine bolo vidiet, ako si postupnie ziskal a strhol dav :D :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Paula » 22 čer 2010, 17:46

Ewi, to sú super správy, že Miro si postupne získava ďalších ľudí :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Andrew » 22 čer 2010, 17:48

ewilyn píše:Ja som este zabudla podakovat Lucke za fotky, ktore nam sem hodila :wink:

Dnes ma v praci strasne potesila ta kolegyna, s ktorou som sa v C. Tesine stretla...sice povodne sla rodinka na L. Bilu a prisli skor na Smajdu kvoli dcere- vsetkym sa velmi pacil, povedala, ze robi dobru show a na vyborne pesnicky - super :thumbup:
A na obede som zistila, ze tam bol dalsi kolega z ineho oddelenia s kamosmi- a tiez mi vykladal, aky bol Smajda dobry :D :wink: ...takze nielen nam " postihnutym smajdomaniou" sa paci , ale i ostatnym- i v Tesine bolo vidiet, ako si postupnie ziskal a strhol dav :D :thumbup:

Já jsem jednomu kamarádovi říkal, že budu o víkendu fotit Mira a on říkal, že je dobrej, že by na něj šel.
Ono, když už se člověk dostane na jeho koncert, tak ho to strhne. Miro je fakt šoumen. Spíš si myslím, že dost lidí (a hlavně chlapů) se bude trochu stydět "jít na Šmajdu". Ale to se časem zlomí.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Leila » 22 čer 2010, 17:56

ewilyn píše:A tu je moj prispevok- moje amaterske fotky, co som sem chcela hodit uz vcera, ale zmohol m spanok :D
Uz su dost prebrane, bolo sero, 70% je rozmazanych, neostrych- a este k tomu pred nami stali dost vysoki chlapi :?

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Mirko-Cesky_Tesin/

ewi, dobré fotky, hlavne tá prvá sa mi páči :P :wink: :oops: A veľmi ma teší, ako si získava nových fanúšikov a priaznivcov :D Škoda len, že ho nehrajú najpočúvanejšie rádiá, bolo by ich omnoho viac !!! :|
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod ewilyn » 22 čer 2010, 19:19

Kotě píše:Krásné fotečky Ewi...zvláště ty poslední. Na něm je opravdu vidět když je nefalšovaně šťastnej... :D


i ja mam rada ten jeho slastne-blazeny vyraz :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Havířov a Český Těšín (CZ) 19. 6. 2010

cron