Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Cesky Tesin

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Andrew » 20 čer 2010, 21:20

fanusicka píše:teraz mi hovoríš z duše. Keď v Martine povedal, že ide spievať novú pieseň, vypla som foťák a počúvala som. Začiatok Pod vodou je veľmi pekný (cestou späť som sa márne pokúšala spomenúť si na text) :thumbup:

Bylo tam někde něco jako "človek je tvor omylný" nebo tak nějak. Ale víc nevím :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Paula » 20 čer 2010, 21:24

Andrew píše:
fanusicka píše:teraz mi hovoríš z duše. Keď v Martine povedal, že ide spievať novú pieseň, vypla som foťák a počúvala som. Začiatok Pod vodou je veľmi pekný (cestou späť som sa márne pokúšala spomenúť si na text) :thumbup:

Bylo tam někde něco jako "človek je tvor omylný" nebo tak nějak. Ale víc nevím :)

je to možné, vážne si to už nepamätám. Neskôr si sadnem k tým videám, čo sem hodila Ewilyn a pokúsim sa započúvať do toho textu. :D Mne sa tá pieseň veľmi páčila. Aj melódia bola pekná. Booože..ja sa tak veľmi teším na CD :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Sidney » 20 čer 2010, 21:37

Ja vzdy poviem co si myslim, ked sa mi nieco nepaci, tak to poviem. Aj ALONE, BABY, SVET, BUSINESS maju nekvalitne nahravky ale viem z toho vydedukovat, ze to budu dobre pesnicky. Tie posledne dve sa mi nepacia vobec, ani texty, nic. O Suchom lade som uz pisala, ze je to typicka slovenska obycajna pesnicka. Dufam, ze na cd nebude. Zlozenie cd asi nikto nepozna ani zhruba. Ak tam bude menej ako sest anglickych veci, nezaujima ma to. Sedi mi iny styl hudby ako predviedol Miro naposledy. Nenamaham sa to ani pocuvat, naco aj. Aj keby som sa nahodou vypravila na nejaky koncert (ved na jeden mam uz par mesiacov zakupene listky) tak slovenske pesnicky si odtrpim, alebo si zacpem usi, alebo mozem aj fotit a nesustredit sa. Btw: Stale postradam nejaku jemnu krasnu melodicku vec u :miro: Proste anglicku rockovu baladu. Tie milujem. Este jeden postreh, tie dievciny sice jacia na koncertoch ale obavam sa, ze ich zaujima viac osoba na podiu ako to, co vychadza z jeho hrdla. Nevedia, co spieval, ani pomaly ake to bolo. Citam obcas reporty. Musi zaujat aj ludi, ktori nechodia na festy... Z ludi, ktorych poznam na 100 % viem, ze jeho slovenske veci, mozno s vynimkou Zabudnuti by sa im nepacili. Ale LF sa im pacilo.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Míla » 20 čer 2010, 21:45

Sidney píše:Ja vzdy poviem co si myslim, ked sa mi nieco nepaci, tak to poviem. Aj ALONE, BABY, SVET, BUSINESS maju nekvalitne nahravky ale viem z toho vydedukovat, ze to budu dobre pesnicky. Tie posledne dve sa mi nepacia vobec, ani texty, nic. O Suchom lade som uz pisala, ze je to typicka slovenska obycajna pesnicka. Dufam, ze na cd nebude. Zlozenie cd asi nikto nepozna ani zhruba. Ak tam bude menej ako sest anglickych veci, nezaujima ma to. Sedi mi iny styl hudby ako predviedol Miro naposledy. Nenamaham sa to ani pocuvat, naco aj. Aj keby som sa nahodou vypravila na nejaky koncert (ved na jeden mam uz par mesiacov zakupene listky) tak slovenske pesnicky si odtrpim, alebo si zacpem usi, alebo mozem aj fotit a nesustredit sa. Btw: Stale postradam nejaku jemnu krasnu melodicku vec u :miro: Proste anglicku rockovu baladu. Tie milujem. Este jeden postreh, tie dievciny sice jacia na koncertoch ale obavam sa, ze ich zaujima viac osoba na podiu ako to, co vychadza z jeho hrdla. Nevedia, co spieval, ani pomaly ake to bolo. Citam obcas reporty. Musi zaujat aj ludi, ktori nechodia na festy... Z ludi, ktorych poznam na 100 % viem, ze jeho slovenske veci, mozno s vynimkou Zabudnuti by sa im nepacili. Ale LF sa im pacilo.

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY dobrou šmajdonočku i :miro: přeje MÍLA :arrow: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Andrew » 21 čer 2010, 11:34

A fotky zde: http://s934.photobucket.com/albums/ad18 ... sky-Tesin/

Poznámka: V mém focení dochází k posunu :) Fotím míň reportážně a ve stresu, protože už jsem si ověřil, že nemá cenu nasekat sérii 10 fotek s tím, aspoň jedna bude dobrá. Oni jsou chlapci fotogeničtí a vypadají dobře skoro na každé, takže to nemá cenu řešit. Takže mám víc času přemýšlet, jak bude výsledná fotka vypadat. To na jednu stranu znamená, že množství fotek/koncert se bude postupně zmenšovat, ale když bůh a páni hudebníci dají, měla by růst jejich kvalita :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Paula » 21 čer 2010, 12:03

Andrew píše:A fotky zde: http://s934.photobucket.com/albums/ad18 ... sky-Tesin/

Poznámka: V mém focení dochází k posunu :) Fotím míň reportážně a ve stresu, protože už jsem si ověřil, že nemá cenu nasekat sérii 10 fotek s tím, aspoň jedna bude dobrá. Oni jsou chlapci fotogeničtí a vypadají dobře skoro na každé, takže to nemá cenu řešit. Takže mám víc času přemýšlet, jak bude výsledná fotka vypadat. To na jednu stranu znamená, že množství fotek/koncert se bude postupně zmenšovat, ale když bůh a páni hudebníci dají, měla by růst jejich kvalita :)

opäť krásne fotky :thumbup:
Veď postupne prídeš na to, čo ti viac vyhovuje. :wink:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod gemini » 21 čer 2010, 12:33

Andrew píše:A fotky zde: http://s934.photobucket.com/albums/ad18 ... sky-Tesin/

Poznámka: V mém focení dochází k posunu :) Fotím míň reportážně a ve stresu, protože už jsem si ověřil, že nemá cenu nasekat sérii 10 fotek s tím, aspoň jedna bude dobrá. Oni jsou chlapci fotogeničtí a vypadají dobře skoro na každé, takže to nemá cenu řešit. Takže mám víc času přemýšlet, jak bude výsledná fotka vypadat. To na jednu stranu znamená, že množství fotek/koncert se bude postupně zmenšovat, ale když bůh a páni hudebníci dají, měla by růst jejich kvalita :)

Fotky jsou dokonalé. Ale nechápu, jak to děláš, že jsou všechny ostré, protože oni po tom pódiu pobíhají jako zběsilí. Čekám, kdy za nima vyběhne i bubeník :D
gemini
 

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Lenka » 21 čer 2010, 12:44

Andrew píše:A fotky zde: http://s934.photobucket.com/albums/ad18 ... sky-Tesin/

Poznámka: V mém focení dochází k posunu :) Fotím míň reportážně a ve stresu, protože už jsem si ověřil, že nemá cenu nasekat sérii 10 fotek s tím, aspoň jedna bude dobrá. Oni jsou chlapci fotogeničtí a vypadají dobře skoro na každé, takže to nemá cenu řešit. Takže mám víc času přemýšlet, jak bude výsledná fotka vypadat. To na jednu stranu znamená, že množství fotek/koncert se bude postupně zmenšovat, ale když bůh a páni hudebníci dají, měla by růst jejich kvalita :)

Opět díky za krásné fotečky.Jo když je dobrý objekt tak se fotí skvěle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Franci » 21 čer 2010, 16:47

Ondro , Lucka - krásne fotky. Romanovi to sluší v tom klobúku 8)
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod mari » 21 čer 2010, 17:51

gemini píše:. Čekám, kdy za nima vyběhne i bubeník :D

Paradoxne ,ten sediaci bubeník je najmenej fotený ! Andrew jednoduché veci nemá rád ... :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Kaja » 22 čer 2010, 00:20

Luciinetska píše:Nevím kam s tím :)...
fotky z Havířova a Českého Těšína...
http://luciinetska.rajce.idnes.cz/Havir ... sky_Tesin/

Za kvalitu některých fotek se omlouvám, ale kamarád, který začal Mirovi fandit na Votvíráku a ted by jel nejrdaši na každé jeho vystoupení, byl už ke konci Havířova trošku přiopitý a fotky z Těšína už podle toho vypadají...Neměla jsem čas je roztřídit takže jsou tam uplně všechny....

Ďakujem, Lucka, pekné. A fajn, že miro priberá ďalších fanúšikov po svojich koncertoch. Roman tam na niektorých vyzerá ako upír, tak mu svetielkujú oči. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Kaja » 22 čer 2010, 00:35

Andrew píše:A fotky zde: http://s934.photobucket.com/albums/ad18 ... sky-Tesin/

Poznámka: V mém focení dochází k posunu :) Fotím míň reportážně a ve stresu, protože už jsem si ověřil, že nemá cenu nasekat sérii 10 fotek s tím, aspoň jedna bude dobrá. Oni jsou chlapci fotogeničtí a vypadají dobře skoro na každé, takže to nemá cenu řešit. Takže mám víc času přemýšlet, jak bude výsledná fotka vypadat. To na jednu stranu znamená, že množství fotek/koncert se bude postupně zmenšovat, ale když bůh a páni hudebníci dají, měla by růst jejich kvalita :)

To som si všimla, už pri tom predchádzajúcom albume som to konštatovala. Sú výborné, fakt skvelé fotky. :thumbup: Takže sa máme ďalej na čo tešiť. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod ewilyn » 22 čer 2010, 06:15

Andrew píše:A fotky zde: http://s934.photobucket.com/albums/ad18 ... sky-Tesin/

Poznámka: V mém focení dochází k posunu :) Fotím míň reportážně a ve stresu, protože už jsem si ověřil, že nemá cenu nasekat sérii 10 fotek s tím, aspoň jedna bude dobrá. Oni jsou chlapci fotogeničtí a vypadají dobře skoro na každé, takže to nemá cenu řešit. Takže mám víc času přemýšlet, jak bude výsledná fotka vypadat. To na jednu stranu znamená, že množství fotek/koncert se bude postupně zmenšovat, ale když bůh a páni hudebníci dají, měla by růst jejich kvalita :)


Ondro, ako vzdy, nadherne fotky :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod ewilyn » 22 čer 2010, 06:19

A tu je moj prispevok- moje amaterske fotky, co som sem chcela hodit uz vcera, ale zmohol m spanok :D
Uz su dost prebrane, bolo sero, 70% je rozmazanych, neostrych- a este k tomu pred nami stali dost vysoki chlapi :?

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Mirko-Cesky_Tesin/
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Míla » 22 čer 2010, 06:59

ewilyn píše:A tu je moj prispevok- moje amaterske fotky, co som sem chcela hodit uz vcera, ale zmohol m spanok :D
Uz su dost prebrane, bolo sero, 70% je rozmazanych, neostrych- a este k tomu pred nami stali dost vysoki chlapi :?

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Mirko-Cesky_Tesin/

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY.tady jsou normální závody v e vydávání fotek .já vůbec nestíhám vše prohlížet.ale díky za ně.tady svítí :miro: MÍLA :arrow: :thumbup: :thumbup: :miro: :miro: :arrow: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

PředchozíDalší

Zpět na Havířov a Český Těšín (CZ) 19. 6. 2010

cron