Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Cesky Tesin

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Haňula » 22 čer 2010, 19:44

ewilyn píše:A tu je moj prispevok- moje amaterske fotky, co som sem chcela hodit uz vcera, ale zmohol m spanok :D
Uz su dost prebrane, bolo sero, 70% je rozmazanych, neostrych- a este k tomu pred nami stali dost vysoki chlapi :?

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Mirko-Cesky_Tesin/

Díky Evi, fotečky potěšily :wink:
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Míla » 22 čer 2010, 19:48

Haňula píše:
ewilyn píše:A tu je moj prispevok- moje amaterske fotky, co som sem chcela hodit uz vcera, ale zmohol m spanok :D
Uz su dost prebrane, bolo sero, 70% je rozmazanych, neostrych- a este k tomu pred nami stali dost vysoki chlapi :?

http://ewilyn.rajce.idnes.cz/Mirko-Cesky_Tesin/

Díky Evi, fotečky potěšily :wink:

:arrow: :miro: :arrow: taky moc díky jste všichni čupr banda.hlavně at nám to vydrží v celé sestavě :!: :!: :!: :!: :!: kvůli :miro: :miro: :miro: :!: :!: myslete na něj.MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod fili » 22 čer 2010, 20:36

...Ewi,fotečky povedené :D :thumbup: :D ...Andrew,skvělé,jen se mi při prohlížení seká kompík(i u havířovských)...čím to :?: :roll: :?:
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Andrew » 22 čer 2010, 20:40

fili píše:Andrew,skvělé,jen se mi při prohlížení seká kompík(i u havířovských)...čím to :?: :roll: :?:

Asi tvůj počítač nemá rád tu galerii, kde jsou vystavené. Holt je to galerie zadarmo :)
Ale řeknu ti tajemství :) Plánuju galerii novou, vlastní, pod naší doménou. Jenže to bude běh na dlouhou trať. Ale myslím, že bude dřív, než Mirovo CD :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod fili » 22 čer 2010, 20:50

Andrew píše:
fili píše:Andrew,skvělé,jen se mi při prohlížení seká kompík(i u havířovských)...čím to :?: :roll: :?:

Asi tvůj počítač nemá rád tu galerii, kde jsou vystavené. Holt je to galerie zadarmo :)
Ale řeknu ti tajemství :) Plánuju galerii novou, vlastní, pod naší doménou. Jenže to bude běh na dlouhou trať. Ale myslím, že bude dřív, než Mirovo CD :D


...tak to je skvělá zpráva :thumbup: ...ale ty předešlé šly v pohodě...no,nechám PC miláčka dnes v klidu a zítra se pokusím o repete :lol: ...
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Paula » 22 čer 2010, 20:57

Andrew píše:Ale řeknu ti tajemství :) Plánuju galerii novou, vlastní, pod naší doménou. Jenže to bude běh na dlouhou trať. Ale myslím, že bude dřív, než Mirovo CD :D

:shock: galéria pod našou doménou? držím palce nech ti to výjde :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod mari » 22 čer 2010, 22:02

fanusicka píše:
Andrew píše:Ale řeknu ti tajemství :) Plánuju galerii novou, vlastní, pod naší doménou. Jenže to bude běh na dlouhou trať. Ale myslím, že bude dřív, než Mirovo CD :D

:shock: galéria pod našou doménou? držím palce nech ti to výjde :thumbup:

Koncom budúceho týždňa .... :thumbup:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Kaja » 22 čer 2010, 22:55

Takže ďalšie prekvapenia. :D Teším sa na novinky. :D
Koncom týždňa ako hovorí mari. :lol:
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Franci » 23 čer 2010, 13:40

ewilyn píše:
Kotě píše:Krásné fotečky Ewi...zvláště ty poslední. Na něm je opravdu vidět když je nefalšovaně šťastnej... :D


i ja mam rada ten jeho slastne-blazeny vyraz :D


Je tam taký zlatý. Stačí tak málo a on je šťastný, ako keby vyhral lotériu. Pamätáte si ako bol sťastný keď držsal toho psíka?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod gemini » 23 čer 2010, 17:07

Kotě píše: Na něm je opravdu vidět když je nefalšovaně šťastnej... :D


Na to od prosince čekám, jestli se mu něco podobného povede. Já mu to tak přeju :!:

Když sem Ewilyn dala první videa s :miro: vlastní tvorbou, byla jsem překvapená. Po LF jsem čekala úplně jiné písničky. Ale po čase moment překvapení vyprchal a jsem nadšená. Texty se mi líbí, melodie jsou chytlavé (ale žádnej flašinet) - jen chybí ještě nějakej slaďáček pro slaďoučkej hlásek (jak jsme se dnes dočetli, "slizká balada" :lol: ).
I když, co se týká těch textů - já se živě vidím v řece za slunného dne a přímo si představuju takovou primitivní a nádhernou věc, že všetko zbytočné odpláva preč - ale ve skutečnosti v té vodě klepu kosu a bojím se, že šlápnu na střep :lol:
gemini
 

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Franci » 24 čer 2010, 12:07

gemini píše:
Kotě píše: Na něm je opravdu vidět když je nefalšovaně šťastnej... :D


Na to od prosince čekám, jestli se mu něco podobného povede. Já mu to tak přeju :!:

Když sem Ewilyn dala první videa s :miro: vlastní tvorbou, byla jsem překvapená. Po LF jsem čekala úplně jiné písničky. Ale po čase moment překvapení vyprchal a jsem nadšená. Texty se mi líbí, melodie jsou chytlavé (ale žádnej flašinet) - jen chybí ještě nějakej slaďáček pro slaďoučkej hlásek (jak jsme se dnes dočetli, "slizká balada" :lol: ).
I když, co se týká těch textů - já se živě vidím v řece za slunného dne a přímo si představuju takovou primitivní a nádhernou věc, že všetko zbytočné odpláva preč - ale ve skutečnosti v té vodě klepu kosu a bojím se, že šlápnu na střep :lol:


Úplne s tým súhlasím. Tiež by som chcela nejakú baladu.

Desmod sú rocková kapela?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Cesky Tesin

Příspěvekod Sidney » 25 čer 2010, 16:49

I když, co se týká těch textů - já se živě vidím v řece za slunného dne a přímo si představuju takovou primitivní a nádhernou věc, že všetko zbytočné odpláva preč - ale ve skutečnosti v té vodě klepu kosu a bojím se, že šlápnu na střep :lol:[/quote]

Úplne s tým súhlasím. Tiež by som chcela nejakú baladu.

Desmod sú rocková kapela?[/quote]

NIE. Pop. :roll: :roll: :roll: 8)
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Předchozí

Zpět na Havířov a Český Těšín (CZ) 19. 6. 2010

cron