Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Havirov

Re: Havirov

Příspěvekod Andrew » 22 čer 2010, 08:45

Kaja píše:
Andrew píše:Tak kompletní fotky zde: http://s934.photobucket.com/albums/ad18 ... 9-Havirov/

Ty si aký rýchly, ja som to tu ešte neprečítala a vôbec som nedúfala, že už budú fotky. A som nadšená, Andrew. To nie sú iba profi fotky, to je už umenie. Krásne kreatívne fotky. Myslím, že je veľký rozdiel, keď tých chalanov fotí nezainteresovaný fotograf, a keď ich fotí niekto, kto ich pozná a má k nim pozitívny vzťah. :thumbup: No vidím, že vzniká kopa materiálu na peknú fotografickú literatúru o Rosemaid, teraz ešte aby sa trochu viac preslávili, to je už ich práca. :lol:

Ó díky, od tebe mě to těší dvojnásob ;)
Ty fotky by chtěly ještě nějakou péči, ořezat a tak, ale vždycky v noci, když je zpracovávám, se mi s tím už nechce dělat a už je chci dát na web :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Havirov

Příspěvekod Míla » 22 čer 2010, 08:50

Andrew píše:
Kaja píše:
Andrew píše:Tak kompletní fotky zde: http://s934.photobucket.com/albums/ad18 ... 9-Havirov/

Ty si aký rýchly, ja som to tu ešte neprečítala a vôbec som nedúfala, že už budú fotky. A som nadšená, Andrew. To nie sú iba profi fotky, to je už umenie. Krásne kreatívne fotky. Myslím, že je veľký rozdiel, keď tých chalanov fotí nezainteresovaný fotograf, a keď ich fotí niekto, kto ich pozná a má k nim pozitívny vzťah. :thumbup: No vidím, že vzniká kopa materiálu na peknú fotografickú literatúru o Rosemaid, teraz ešte aby sa trochu viac preslávili, to je už ich práca. :lol:

Ó díky, od tebe mě to těší dvojnásob ;)
Ty fotky by chtěly ještě nějakou péči, ořezat a tak, ale vždycky v noci, když je zpracovávám, se mi s tím už nechce dělat a už je chci dát na web :)

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY.mooooc krásný foto díky všem. :miro: svítí jak divej .jak je u vás.MÍLA :arrow: : :miro: arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Havirov

Příspěvekod Kaja » 22 čer 2010, 10:41

Tu má nejaká holka videjko z Havířova:

http://michaelavampire.blog.cz/1006/mir ... havirove-d
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Havirov

Příspěvekod Franci » 22 čer 2010, 15:12

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY.mooooc krásný foto díky všem. :miro: svítí jak divej .jak je u vás.MÍLA :arrow: : :miro: arrow:

Prší. :twisted: Zima, ako keby bola jeseň :evil:
Evka, Lucka, krásne fotky ste dali!!!!!!!!!! Zabudnutí je pekné pesnička a ked už hovoril o stratených zvieratkách, nenašiel náhodou aj on tú svoju Lindušku, keď bol malý? :x
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Havirov

Příspěvekod Lenka » 22 čer 2010, 15:57

Kaja píše:Tu má nejaká holka videjko z Havířova:

http://michaelavampire.blog.cz/1006/mir ... havirove-d

Hezký hlavně to pod těma fotkama-Nekopírovat!!!!!!
Já už svojich a nejen svých ale i Ondry fotek našla na různých stránkách Mira že už bych to snad ani nespočítala:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Havirov

Příspěvekod Sidney » 22 čer 2010, 16:56

To ma inak tie gate nizko... Ak to bude takto pokracovat, tak o chvilu bude nieco vidno... :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Přílohy
Mirko_v_C.tesine.jpg
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Havirov

Příspěvekod gemini » 22 čer 2010, 17:35

Na koncertě se radši budu dívat na ksichtík, abych nemusela zacvakávat oči zpátky do důlků. K čemu je to dobrý, mít pásek až pod zadkem? To je nějak pohodlný?
gemini
 

Re: Havirov

Příspěvekod Sidney » 22 čer 2010, 17:44

gemini píše:Na koncertě se radši budu dívat na ksichtík, abych nemusela zacvakávat oči zpátky do důlků. K čemu je to dobrý, mít pásek až pod zadkem? To je nějak pohodlný?


Andrew pisal, zeby si mal lepsie opasok zatiahnut, ale on to ma takto rad :lol: :lol: :lol: Ja by som sa pozrela, ci ma spoďáre na koncerte, hlavne pri tych pesnickach, co sa mi nepacia... Z tvare mu povacsine nie je polovicu vidno cez tie slnecaky.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Havirov

Příspěvekod Bára » 22 čer 2010, 19:18

Sidney píše:
gemini píše:Na koncertě se radši budu dívat na ksichtík, abych nemusela zacvakávat oči zpátky do důlků. K čemu je to dobrý, mít pásek až pod zadkem? To je nějak pohodlný?


Andrew pisal, zeby si mal lepsie opasok zatiahnut, ale on to ma takto rad :lol: :lol: :lol: Ja by som sa pozrela, ci ma spoďáre na koncerte, hlavne pri tych pesnickach, co sa mi nepacia... Z tvare mu povacsine nie je polovicu vidno cez tie slnecaky.
Ahoj Sydney, myslela jsen, že si odjela na dovolenou. No vidíš, když se tě nelíbí české a slovenské písničky, můžeš se soustředit na něco jiného a bude se ti líbit všechno :roll: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Havirov

Příspěvekod Bára » 22 čer 2010, 19:21

Na těch jeho "bocích" nepomůže ani utaženej pásek. Ten spíš tahá ty kalhoty dolů. Už někdo koupil ti kšandy :?: :?:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Havirov

Příspěvekod Míla » 22 čer 2010, 19:30

Bára píše:Na těch jeho "bocích" nepomůže ani utaženej pásek. Ten spíš tahá ty kalhoty dolů. Už někdo koupil ti kšandy :?: :?:

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY.tak asi zhubnul .holky vy budete muset mít přes ty oči na akcích šátek.jinak nebudete vnímat co vůbec zpívá. :!: :!: :P :P to by jste chtěli aby chodil jako MCH.já néééé.MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Havirov

Příspěvekod Dafi » 22 čer 2010, 19:50

Míla píše:
Bára píše:Na těch jeho "bocích" nepomůže ani utaženej pásek. Ten spíš tahá ty kalhoty dolů. Už někdo koupil ti kšandy :?: :?:

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY.tak asi zhubnul .holky vy budete muset mít přes ty oči na akcích šátek.jinak nebudete vnímat co vůbec zpívá. :!: :!: :P :P to by jste chtěli aby chodil jako MCH.já néééé.MÍLA :arrow: :miro: :arrow:


Tak já musím říct,že jsem ty jeho kalhoty "proklatě nízko" ani nijak zvlášť nepostřehla .Vidím to až z těch fotek,že je má fakt už na "hraně". :shock: :shock:

Ale teď si vlastě vzpomínám,že jednu takovou prekérní situaci měl .Otočil se ještě k publiku zády a začal si ty kalhoty spravovat,vytahovat nahoru pak si asi uvědomil ,že si je zase vytáhl moc vysoko a tak je spustil zase dolů.Pánové co stáli v mé blízkosti se tomu náramně smáli. :D
Dafi Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 331
Registrován: 18 úno 2010, 16:18

Re: Havirov

Příspěvekod Bára » 22 čer 2010, 19:56

Neděste mě. Jednou otevřeme tyhle stránky a bude report o jediné větě : Mirovi spadly kalhoty :roll:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Havirov

Příspěvekod Leila » 22 čer 2010, 20:05

Bára píše:Neděste mě. Jednou otevřeme tyhle stránky a bude report o jediné větě : Mirovi spadly kalhoty :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Havirov

Příspěvekod gemini » 22 čer 2010, 20:10

Bára píše:Neděste mě. Jednou otevřeme tyhle stránky a bude report o jediné větě : Mirovi spadly kalhoty :roll:

Kdepák, bude stačit fotka. Žádný popis nebude potřeba :D Ale Romankovi gatě nepadají, asi má líp utažený pásek. Nebo si :miro: pásek neutahuje, aby mohl dobře dejchat při zpívání.
gemini
 

PředchozíDalší

Zpět na Havířov a Český Těšín (CZ) 19. 6. 2010

cron