Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Havirov

Re: Havirov

Příspěvekod Lenka » 20 čer 2010, 08:27

ewilyn píše:Mirko v havirove

Jú to je krásná fotka:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Havirov

Příspěvekod Paula » 20 čer 2010, 08:33

Ewi, tá fotka sa ti podarila :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Havirov

Příspěvekod Kaja » 20 čer 2010, 08:42

ewilyn píše:Mirko v havirove

To je pekná fotka, Ewi. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Havirov

Příspěvekod Kaja » 20 čer 2010, 08:51

ewilyn píše:No vidim, ze by som mala ist skor spat, ze uz pomaly ani nevidim na klavesnicu :D a pisem blbiny :D
:arrow: edit..i minulom prispevku ma byt samo Havirova :lol:
Dufam, zemi moje preklepy s ohladom na skoru rannu resp nocnu hodinu prepacite: :D

No hodim Vam sem aspon videjka 2 novych piesni:
Pod vodou: http://www.youtube.com/watch?v=XyLeyAUWCVI
-typicka poprockova piesen, posudte sami, mne pripada, sorry trochu "no nameovska" :)

Co sa tyka lasky: http://www.youtube.com/watch?v=kODKcp0FZrg
-povedala by som, ze toto je rockovejsie, dynamickejsie :)

Zajimave, ze dnes Miro ani na jednom koncertov nezaradil Alone an Business.

btw...asi viem, co Vas behom sledovania tych videi napadne- ano, pamatniky este existuju :D . Blizsie k podiu sa uz bohuzial nedalo dostat, boli sme sam i tak pekne natlacene, pubinky sa tlacili zo vsetkych stran a este teraz mam zalahnute v pravom uchu, ako jedna vedla mna intenzivne jacala :) ...ale na 2. stranu- robia super atmosku :D

Díky, Ewka, výborné videá. Niekde si síce človek, kvôli tomu revu, musí domýšľať, čo počuje. Vyzerá to dobre, hlavne tá druhá, tá sa mi iste bude páčiť, tú prvú ešte musím počuť. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Havirov

Příspěvekod Sidney » 20 čer 2010, 10:24

POD VODOU sa nepodoba na No Name, je to pohodova melodicka vec.
Ta druha LASKA, sorry, ta sa mi vobec nepaci, hrozne nieco. :( :( :(
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Havirov

Příspěvekod Sidney » 20 čer 2010, 10:35

Zacinam z toho byt znechutena viac a viac, uz ani fotky si nepozeram, zacalo to slubne ale bohuzial styl hudby ako SL, ZABUDNUTI A LASKA ja nemusim. Takze asi jeden smajdovec od vas odpadne, no co uz... Tak si to uzivajte dalej. Super sa mi s vami pisalo... Aj na diskusii na Markize aj tu. Tu sa potvrdilo to, ze len pekny vzhlad nestaci. Majte sa...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Havirov

Příspěvekod Franci » 20 čer 2010, 11:20

Pekné reporty i fotky. Mirkovi to sluší v tej čelenke.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Havirov

Příspěvekod Leila » 20 čer 2010, 12:17

Dakujem vám, dievčatá za postrehy, videá a pekné fotky :D Pesničky v pohode, viac sa mi páči Čo sa týka lásky, keď to bude nahrané v štúdiu, zvuk a spev vyznie celkom inak! :miro: SUPER 8)
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Havirov

Příspěvekod Iva » 20 čer 2010, 12:39

Kaja píše:
ewilyn píše:No vidim, ze by som mala ist skor spat, ze uz pomaly ani nevidim na klavesnicu :D a pisem blbiny :D
:arrow: edit..i minulom prispevku ma byt samo Havirova :lol:
Dufam, zemi moje preklepy s ohladom na skoru rannu resp nocnu hodinu prepacite: :D

No hodim Vam sem aspon videjka 2 novych piesni:
Pod vodou: http://www.youtube.com/watch?v=XyLeyAUWCVI
-typicka poprockova piesen, posudte sami, mne pripada, sorry trochu "no nameovska" :)

Co sa tyka lasky: http://www.youtube.com/watch?v=kODKcp0FZrg
-povedala by som, ze toto je rockovejsie, dynamickejsie :)

Zajimave, ze dnes Miro ani na jednom koncertov nezaradil Alone an Business.

btw...asi viem, co Vas behom sledovania tych videi napadne- ano, pamatniky este existuju :D . Blizsie k podiu sa uz bohuzial nedalo dostat, boli sme sam i tak pekne natlacene, pubinky sa tlacili zo vsetkych stran a este teraz mam zalahnute v pravom uchu, ako jedna vedla mna intenzivne jacala :) ...ale na 2. stranu- robia super atmosku :D

Díky, Ewka, výborné videá. Niekde si síce človek, kvôli tomu revu, musí domýšľať, čo počuje. Vyzerá to dobre, hlavne tá druhá, tá sa mi iste bude páčiť, tú prvú ešte musím počuť. :)



Ewi, vdaka Tebe poznam Mirove skladby, teda ak si dobre pamatam, vsetky videa boli od Teba a to je presne to co ma zaujima najviac...muzika...muzika
DIKY
ale uz to bude snad dopriane aj mne, pocut ich nazivo buducu sobotu v Biskupiciach..
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Havirov

Příspěvekod Jarka » 20 čer 2010, 13:59

Moc díky Ewilyn za suprové videjka - Pod vodou se mi moc líbí - tu Mirko zpíval v pátek v Nitře poprvé, všimla sis, že je tak chytlavá, že ač ji nikdo ještě nezná, tak lidi zpívali s ním?
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Havirov

Příspěvekod Sidney » 20 čer 2010, 14:43

Pod vodou: http://www.youtube.com/watch?v=XyLeyAUWCVI

Podoba sa to v refrene na Haberovu pesnicku, NAROCNI... Na to by si mal :miro: davat dost bacha.
Ta druha CO, SA TYKA LASKY mi pripomina pesnicky Tomecka. Tych prvych sest pesniciek (LF, ALONE, BUSINESS, ZABUDNUTI, BABY, SVET) malo taky ujednoteny styl, v tom mal pokracovat. Tieto dve uz nieco pripominaju. Pripadaju mi jak na rychlo zbuchane.
Neda mi sem dalej nepisat, zvykla som si uz na toto forum. Snad nebude vadit, ked napisem, ze sa mi aj nieco nepaci. Ale som zvedava, co bude mat dalej.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Havirov

Příspěvekod Sidney » 20 čer 2010, 15:08

Toto je ta haberova:
http://www.youtube.com/watch?v=uG1QSEj3zZU
refren obidvoch ma podobnu melodiu, iste len nahoda, ale hned mi to nieco pripominalo. Nie vsak NO NAME.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Havirov

Příspěvekod Bára » 20 čer 2010, 15:11

Sidney píše:Pod vodou: http://www.youtube.com/watch?v=XyLeyAUWCVI

Podoba sa to v refrene na Haberovu pesnicku, NAROCNI... Na to by si mal :miro: davat dost bacha.
Ta druha CO, SA TYKA LASKY mi pripomina pesnicky Tomecka. Tych prvych sest pesniciek (LF, ALONE, BUSINESS, ZABUDNUTI, BABY, SVET) malo taky ujednoteny styl, v tom mal pokracovat. Tieto dve uz nieco pripominaju. Pripadaju mi jak na rychlo zbuchane.
Neda mi sem dalej nepisat, zvykla som si uz na toto forum. Snad nebude vadit, ked napisem, ze sa mi aj nieco nepaci. Ale som zvedava, co bude mat dalej.
Klidně piš dále, proto tady všichni jsme, abychom to rozebírali. První věc se mi hodně líbí, ale neměla jsem opravdu zatím čas na více než jedno poslechnutí. Slovenskou tvorbu neznám, nemohu srovnávat. Jinak jsem fakt ráda, že sem budeš i nadále chodit :thumbup: Připadalo mně to divné, vždyť ty jsi jeden z nejoddanějších :miro: zastánců na různých diskusích a navíc z těch videíí se toho moc nedá posuzovat. Uvidíme, co bude na CD. Výběr má asi široký.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Havirov

Příspěvekod Sidney » 20 čer 2010, 15:21

Bára píše:
Sidney píše:Pod vodou: http://www.youtube.com/watch?v=XyLeyAUWCVI

Podoba sa to v refrene na Haberovu pesnicku, NAROCNI... Na to by si mal :miro: davat dost bacha.
Ta druha CO, SA TYKA LASKY mi pripomina pesnicky Tomecka. Tych prvych sest pesniciek (LF, ALONE, BUSINESS, ZABUDNUTI, BABY, SVET) malo taky ujednoteny styl, v tom mal pokracovat. Tieto dve uz nieco pripominaju. Pripadaju mi jak na rychlo zbuchane.
Neda mi sem dalej nepisat, zvykla som si uz na toto forum. Snad nebude vadit, ked napisem, ze sa mi aj nieco nepaci. Ale som zvedava, co bude mat dalej.
Klidně piš dále, proto tady všichni jsme, abychom to rozebírali. První věc se mi hodně líbí, ale neměla jsem opravdu zatím čas na více než jedno poslechnutí. Slovenskou tvorbu neznám, nemohu srovnávat. Jinak jsem fakt ráda, že sem budeš i nadále chodit :thumbup: Připadalo mně to divné, vždyť ty jsi jeden z nejoddanějších :miro: zastánců na různých diskusích a navíc z těch videíí se toho moc nedá posuzovat. Uvidíme, co bude na CD. Výběr má asi široký.

Mas pravdu, mozno budu vyberat aj z takych, ktore nikto nepocul. Len ja tieto stare haberovky poznam, nieco mi to pripominalo od zaciatku, potom som si spomenula. Ked si pustis ten refren jak tam Palo spieva sme nárocní, nárocní....tak ten Mirov refren zacina v tej istej tonine a je velmi podobny. To su nebezpecne veci, predsa tie prve skladby nic nepripominaju. Ked mam nieco robit narychlo, tak radsej vobec. Radsej dat o cesku, ci anglicku pesnicku viac ako nieco, co sa na nieco podoba. Zas ta LASKA sa mi vobec nepaci, ani text, ani melodia, nevyznie tam :miro: hlas. Nesedi mi k nemu taky styl. Mne sa paci v takych pesnickach ako LF, BABY, SVET, BUSINESS. Sedi mi aj v jemnych gitarovych veciach.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Havirov

Příspěvekod Ivana » 20 čer 2010, 15:38

Sidney ja tu píšem ako nezaregistrovaná, a bolo mi ľúto, že si chcela fórum opustiť, po tom čo si Mira - ak si to bola ty , na Markízáckom fóre zubami nechtami bránila v Lets Dance. Mne sa tá tvorba celkom páči. Možno máš pravdu, že niečo pripomína. Myslím, že nahrávka v štúdiu bude úplne iná káva. A nemôže všetko spievať anglicky. Spevák je živý z koncertovania, predaj CD ho z biedy nevytiahne. Koncertovať na Slovensku a v Čechách znamená spievať aj týmito jazykmi. Ak by spieval všetko anglicky asi by sa nepresadil na tomto konzervatívnom Slovensku, kde hrajú v rádiách Disco vypalovačky a pár slovenských "stálic ". Skús zájsť na nejakú akciu, ak u Vás Miro niekde poblíž bude a potom sa rozhodni čo ďalej. Hudba naživo je neporovnatelná s tým čo si videla na youtube a to platí u všetkých spevákov. Ja mám rada zo slov. skupín Tublu, a je rozdiel počúvať CD a vypočuť si ich naživo.
Ivana
 

PředchozíDalší

Zpět na Havířov a Český Těšín (CZ) 19. 6. 2010

cron