Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Havirov

Re: Havirov

Příspěvekod Haňula » 24 čer 2010, 21:52

naty píše:Ahojte,
taky jedna z " postižených stejnou diagnózou" jsem byla v Havířově.
Koncert mě fakt dostal - byla to bomba. Kolik z Mira srší energie je neuvěřitelný, zpívá jednu písničku za druhou a skoro bez přestávky. Dva koncerty po sobě, při tom co do toho dává, to je fakt síla. Pak se nedivím, jak psaly někde fanynky, že na něj do půl jedný čekaly v Těšíně před radnicí, kluci z kapely se podepisovali a on pořád nešel, tak asi na tý radnici usnul...
Já jsem si ten koncert natáčela, ale fakt live je live..
Jak dokáže rychle strhnout diváky o tom jsem se přesvědčila. Miro na podiu poprvé vyskočil, vyletěly kolem mně tak rychle ruce, že než jsem se stačila vzpamatovat, vystřelily mi z hlavy sluneční brýle asi o 3 metry dál a než jsem něco stačila říct už přiletěly zase zpátky .
Všimla jsem si i toho, jak Miro už si dává pozor, když něco hází do publika. V jedný pisničce se otočil zády, sundal náramek a aniž by se otočil k publiku, tak ho vyhodil. Asi si toho moc lidí nevšimlo,ale mi jo, protože přiletěl necelý metr od nás. Kdyby to házel rovnou zepředu nedovedu si ten boj představit.
Miro má fanoušky asi všech věkových kategorií, protože, když jsme šli k autu, tak zrovna Mira doprovázela ochranka od pořadatelů, aby mohli vůbec odjet. Prodirali mu cestu a fanoušci mu bušili do auta a Miro jim mával zevnitř auta. Oni za ním utíkali a na konci té minikolony byli asi dva dvouletí caparti na malých koloběžkách , kteří ujeli rodičům ..

:D :D :D No vidím, že v tom Havířově muselo být vážně veselo :D :D :D
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Havirov

Příspěvekod Kaja » 03 črc 2010, 09:45

ewilyn píše:No vidim, ze by som mala ist skor spat, ze uz pomaly ani nevidim na klavesnicu :D a pisem blbiny :D
:arrow: edit..i minulom prispevku ma byt samo Havirova :lol:
Dufam, zemi moje preklepy s ohladom na skoru rannu resp nocnu hodinu prepacite: :D

No hodim Vam sem aspon videjka 2 novych piesni:
Pod vodou: http://www.youtube.com/watch?v=XyLeyAUWCVI
-typicka poprockova piesen, posudte sami, mne pripada, sorry trochu "no nameovska" :)

Co sa tyka lasky: http://www.youtube.com/watch?v=kODKcp0FZrg
-povedala by som, ze toto je rockovejsie, dynamickejsie :)

Zajimave, ze dnes Miro ani na jednom koncertov nezaradil Alone an Business.

btw...asi viem, co Vas behom sledovania tych videi napadne- ano, pamatniky este existuju :D . Blizsie k podiu sa uz bohuzial nedalo dostat, boli sme sam i tak pekne natlacene, pubinky sa tlacili zo vsetkych stran a este teraz mam zalahnute v pravom uchu, ako jedna vedla mna intenzivne jacala :) ...ale na 2. stranu- robia super atmosku :D

Dnes som začala počúvať Čo sa týka lásky na nejakom inom videu a vrátila som sa k tomu Tvojmu, je omnoho kvalitnejšie. Z toho by bola aj pekná mp3, škoda, že to nie je úplne celé. Ale tá pesnička sa mi páči.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Předchozí

Zpět na Havířov a Český Těšín (CZ) 19. 6. 2010

cron