Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

fórum jen pro vyvolené?

fórum jen pro vyvolené?

Příspěvekod adélka » 17 bře 2010, 10:52

Andrew, v pondělí jsem Tě v soukromé zprávě pochválila za to, že jsistanovil pravidla tohoto fóra. Nestála jsem Ti ani za to, abys mi odpověděl. Tak Ti teď píšu veřejně a zcela záměrně. Včera mi konečně došlo, že toho fórum má část zcela veřejnou, pak jen pro registrované a pak pro "rovnější mezi rovnými," tedy jen pro vyvolené, asi se to jmenuje "vilné stařeny" nebo tak nějak.
Když jsi stanovil, že na fóru se nesmí mluvit vulgárně, probírat vulgární témata a Mirovo soukromí, byl to z Tvé strany zjevně čirý alibismus, protože právě tato témata se probírají v té části pro vyvolené. Nestojím o to, probírat taky tato témata, ale není to náhodou proti pravidlům internetu - když jsem někde registrována, neměla bych být takhle diskriminována, co říkáš?
Taky už se mi přestává líbit, jak se furt vymezujete vůči "cmukům" z FB i z fan webu, zřejmě máte procit, že jen Vaše partička patří mezi vyvolené Mirovy fanoušky. Vážně uvažuju o tom, že zruším svou registraci tady, jde to asi celkem snadno, ne?
Promiň, že jsem se tak rozčílila. kdybys mi byl odepsal a nedělal tu takovou selekci, nevyprovokovalo by mě to k týhle reakci. A prosím o odpověď, jinak tím budu zaneřáďovat toto fórum do doby, než odpovíš.
Adélka :evil:
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod ewilyn » 17 bře 2010, 11:05

Adelka,
odpoviem Ti ja, ak dovolis, kedze som si to tu precitala....
Ja som uz bola na roznych forach a vsade to funguje tak, ze uzivatelia maju pravo si v ramci fora utvorit nejaku mensiu uzivatelsku skupinu, kde napr. preberaju i svoje sukromne veci..
Ano je tu neverejna cast pre tych uzivatelov, co su tu dlhsie, prispievaju casto , uz sa lepsie poznaju a napr. chodia spolu na Mirove koncerty- nic extra sa tam nedeje, , ale napr. preberame tam organizacne veci stran koncertov, darceky, vzajomne nase sukromne veci a tak. Mame myslim na to pravo, Ty pokial viem, sem zatial prilis neprispievas- ak budes na fore aktivnejsia, lepsie ta spozname, nie je problem Ta tam casom tiez zaradit..
My sa nechceme vymedzovat proti ostatnym Mirovym fanusikom- ale toto forum navazuje na to povodne z Mirovho profilu, kde sa uz primarne sustredili predovsetkym starsi a uz dospeli Mirovi fanusikovia...su medzi nami ale i mladsie rocniky, nikomu pristup sem nezamedzujeme .
Adelka, maj sa pekne a dufam, ze Mirovi budes dalej fandit a sem prospievat.... ewilyn
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: fórum jen pro vyvolené?

Příspěvekod Lilie » 17 bře 2010, 11:11

adélka píše:Andrew, v pondělí jsem Tě v soukromé zprávě pochválila za to, že jsistanovil pravidla tohoto fóra. Nestála jsem Ti ani za to, abys mi odpověděl. Tak Ti teď píšu veřejně a zcela záměrně. Včera mi konečně došlo, že toho fórum má část zcela veřejnou, pak jen pro registrované a pak pro "rovnější mezi rovnými," tedy jen pro vyvolené, asi se to jmenuje "vilné stařeny" nebo tak nějak.
Když jsi stanovil, že na fóru se nesmí mluvit vulgárně, probírat vulgární témata a Mirovo soukromí, byl to z Tvé strany zjevně čirý alibismus, protože právě tato témata se probírají v té části pro vyvolené. Nestojím o to, probírat taky tato témata, ale není to náhodou proti pravidlům internetu - když jsem někde registrována, neměla bych být takhle diskriminována, co říkáš?
Taky už se mi přestává líbit, jak se furt vymezujete vůči "cmukům" z FB i z fan webu, zřejmě máte procit, že jen Vaše partička patří mezi vyvolené Mirovy fanoušky. Vážně uvažuju o tom, že zruším svou registraci tady, jde to asi celkem snadno, ne?
Promiň, že jsem se tak rozčílila. kdybys mi byl odepsal a nedělal tu takovou selekci, nevyprovokovalo by mě to k týhle reakci. A prosím o odpověď, jinak tím budu zaneřáďovat toto fórum do doby, než odpovíš.
Adélka :evil:


Ahoj, napsala jsem ti soukromou zprávu :)
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

ad pravidla Mirova fóra

Příspěvekod adélka » 17 bře 2010, 11:14

ewilyn píše:Adelka,
odpoviem Ti ja, ak dovolis, kedze som si to tu precitala....
Ja som uz bola na roznych forach a vsade to funguje tak, ze uzivatelia maju pravo si v ramci fora utvorit nejaku mensiu uzivatelsku skupinu, kde napr. preberaju i svoje sukromne veci..
Ano je tu neverejna cast pre tych uzivatelov, co su tu dlhsie, prispievaju casto , uz sa lepsie poznaju a napr. chodia spolu na Mirove koncerty- nic extra sa tam nedeje, , ale napr. preberame tam organizacne veci stran koncertov, darceky, vzajomne nase sukromne veci a tak. Mame myslim na to pravo, Ty pokial viem, sem zatial prilis neprispievas- ak budes na fore aktivnejsia, lepsie ta spozname, nie je problem Ta tam casom tiez zaradit..
My sa nechceme vymedzovat proti ostatnym Mirovym fanusikom- ale toto forum navazuje na to povodne z Mirovho profilu, kde sa uz primarne sustredili predovsetkym starsi a uz dospeli Mirovi fanusikovia...su medzi nami ale i mladsie rocniky, nikomu pristup sem nezamedzujeme .
Adelka, maj sa pekne a dufam, ze Mirovi budes dalej fandit a sem prospievat.... ewilyn


Ewilyn, díky, aspoň Tobě jsem stála za odpověď, když už na Andrewovi. Já jsem se takovou selekcí dosud nesetkala, ale je pravda, že nejsem, cose týče přispívání na různá internetová fóra, příliš zkušená. Proto mě to dost zamrzelo,hlavně to, že mi Andrew ani neodpověděl za pochvalu a měl ze mě asi velkou srandu. :(
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: fórum jen pro vyvolené?

Příspěvekod Andrew » 17 bře 2010, 11:20

adélka píše:Andrew, v pondělí jsem Tě v soukromé zprávě pochválila za to, že jsistanovil pravidla tohoto fóra. Nestála jsem Ti ani za to, abys mi odpověděl.

Za to se omlouvám, ale vzhledem k tomu, že tvoje zpráva byla v podstatě jedno velké poděkování, není mi jasné, co bych měl odpovídat. "Prosím"? Každopádně mě tvoje reakce potěšila. Mimo jiné proto, že jsi byla první a zatím poslední.

adélka píše:Tak Ti teď píšu veřejně a zcela záměrně. Včera mi konečně došlo, že toho fórum má část zcela veřejnou, pak jen pro registrované a pak pro "rovnější mezi rovnými," tedy jen pro vyvolené, asi se to jmenuje "vilné stařeny" nebo tak nějak.

Ano, je to přesně tak, jenom to jsou "vilné tetky", což je označení, které ještě na starém fóru vymyslel jeden okouzlující diskutér.

Jenom to nejsou žádní vyvolení (tohle uraženecké označení mi opravdu vadí), ale jsou to lidé, kteří si spolu povídají už několik měsíců a začali kdysi dávno ještě na starém fóru.

A v rámci toho fóra se řeší mimo jiné to, co chceme dát Mirovi za dárky (což, jak jistě chápeš, nechceme řešit ve veřejné části), řešíme tam, jak spolu pojdeme na koncerty (kdo kde koho naloží, atd; což mi přijde zbytečné řešit v části, kde to 90 % lidí vůbec nezajímá, navíc se tam tím pádem nutně řeší osobní věci, jako třeba kde kdo bydlí), pak se tam taky třeba sdílejí fotky, které si někdo udělá s Mirem (a asi chápeš, že každý nestojí o to, aby byl jeho ksicht veřejně vystavený). A ano, řeší se tam taky chlupaté myšlenky, protože Miro není jenom sympatický hezky zpívající kluk, ale taky zatraceně dobře vypadá.

Mimochodem, ta pravidla, která se ti tak líbila, vznikla přesně v té části a tihle vyvolení se k nim vyjadřovali.

adélka píše:Když jsi stanovil, že na fóru se nesmí mluvit vulgárně, probírat vulgární témata a Mirovo soukromí, byl to z Tvé strany zjevně čirý alibismus, protože právě tato témata se probírají v té části pro vyvolené. Nestojím o to, probírat taky tato témata, ale není to náhodou proti pravidlům internetu - když jsem někde registrována, neměla bych být takhle diskriminována, co říkáš?

Takhle to v těch pravidlech nestojí, ale nebudu slovíčkařit. Ale abych tě uklidnil, nikde se tu nemluví vulgárně. To je věc, kterou nemám rád, a netoleroval bych ji nikde. Pokud se někdo chce zasnít o Mirovi, je to jeho věc. Ještě nikdy se ale žádná diskuse nedostala přes čáru, kdy bych musel zasáhnout. A věř mi, že ani ta vyvolená část opravu není chlív, kde slintají úchylové. Jsou to normální lidé, kteří mají Mira rádi.

Jsi registrovaná, tím pádem máš oproti neregistrovaným výhodu v tom, že máš přístup do fóra pro registrované (nepřipadá ti už tohle jako diskriminace?). Pokud se dáš dohromady s dalšími lidmi a budeš chtít mít fórum, kam můžete jenom vy, klidně to nastavím. Stejně jako jsem to nastavil v tomhle případě. Jenom v tom případě počítejte s tím, že já, jako administrátor, tam budu mít automaticky taky přístup.

Co se mě týče - tenhle levicový postoj "já mám právo na všechno, co ostatní" je pěkná blbost. To, že se tu lidi baví, že sem dávají informace, které o Mirovi najdou, to že jsem třeba já vyrobil to DVD, to není naše povinnost, pouze dobrá vůle. Stejně tak kdokoli má pouze možnost - nikoli právo - tu být. Tak to ve světě chodí.

adélka píše:Taky už se mi přestává líbit, jak se furt vymezujete vůči "cmukům" z FB i z fan webu, zřejmě máte procit, že jen Vaše partička patří mezi vyvolené Mirovy fanoušky.

Obávám se, že to, jak se kdo vyjadřuje, je jeho věc (viz ona pravidla). V tomhle případě můžu mluvit pouze za sebe. Vůči fanouškům (fanynkám), které jedou na jeho koncert, tam se posilní alkoholem, a druhý den jim přijde jako hrozná legrace, že mu zkusily sáhnout do rozkroku, se prostě vymezovat budu.

adélka píše:Vážně uvažuju o tom, že zruším svou registraci tady, jde to asi celkem snadno, ne?

Přiznám se, že zrovna tohle jsem nikdy nezkoušel, ale asi to půjde. Kdyby ne, tak já tvůj přístup, kdyby ses tak opravdu rozhodla, smazat můžu.

adélka píše:jinak tím budu zaneřáďovat toto fórum do doby, než odpovíš.

To by bylo opravdu dětinské.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod adélka » 17 bře 2010, 11:26

Andrew, moc přátelsky jsi mi neodpověděl, na to, že jsem Tě původně tak pochválila. Hlavně ta zmínka o mé "levicovosti" se mi moc nelíbila, ale třeba máš pravdu, koneckonců to mám asi ještě pod kůží, na rozdíl třeba od Tebe, který jsi to už nezažil.
S tou odregistrací to ještě zvážím a když tak Tě o to proprosím.
Adélka
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Andrew » 17 bře 2010, 11:43

adélka píše:Andrew, moc přátelsky jsi mi neodpověděl, na to, že jsem Tě původně tak pochválila. Hlavně ta zmínka o mé "levicovosti" se mi moc nelíbila, ale třeba máš pravdu, koneckonců to mám asi ještě pod kůží, na rozdíl třeba od Tebe, který jsi to už nezažil.
S tou odregistrací to ještě zvážím a když tak Tě o to proprosím.
Adélka

Myslím, že jsem ti odpověděl hlavně věcně, i když se ti to, co jsem napsal, asi nelíbí. Obávám se ale, že s tím ani jeden z nás nic nenadělá.
A věř mi, že se tu nikomu nesměju. Je nás tu sice jenom 45 registrovaných, ale stejně jsme úžasně pestrá skupina lidí, kterou mám rád. Od Macyáše, která by opravdu měla mít na klávesnici zbroják, přes Franci, která je tu nejmladší, přes ráznou Lilii, která pro ostré slovo nejde daleko, přes Mílu, která zásadně píše se zapnutým capslockem (za což by ji z většiny fór už vyhodili) po třeba 12345, která má Mirovi fandí jako nadějnému zpěvákovi a jeho fyzická stránka jde mimo ni. Navíc jako fanoušek si umím moc dobře představit, že ve chvíli, kdy Miro svou vlastní tvorbu představí, bude každého z nás zatraceně potřebovat, aby se udržel v zájmu, který o něj je teď. A byl bych hlupák, kdyby odsud někoho vyštípával. Ze stejného důvodu jsem nedávno kontaktoval šéfku sousedního fanklubu a možná jednou přijde chvíle, kdy spojíme naše síly.
A co se toho levicového postoje týče - tak to prostě je, tohle je typicky levicový postoj. Netvrdím, že sympatizuješ s levicí, jenom možná nemáš s diskusními fóry takovou zkušenost. Každopádně internet je velmi svobodné médium a většina jeho obsahu vzniká zdarma v rámci něčího nadšení. A tento člověk/skupina lidí pak stanovují pravidla. A je na ostatních, zda je jsou ochotní respektovat nebo ne.
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

ad pravidla tohoto fóra

Příspěvekod adélka » 17 bře 2010, 12:17

Andrew píše:
adélka píše:Andrew, moc přátelsky jsi mi neodpověděl, na to, že jsem Tě původně tak pochválila. Hlavně ta zmínka o mé "levicovosti" se mi moc nelíbila, ale třeba máš pravdu, koneckonců to mám asi ještě pod kůží, na rozdíl třeba od Tebe, který jsi to už nezažil.
S tou odregistrací to ještě zvážím a když tak Tě o to proprosím.
Adélka

Myslím, že jsem ti odpověděl hlavně věcně, i když se ti to, co jsem napsal, asi nelíbí. Obávám se ale, že s tím ani jeden z nás nic nenadělá.
A věř mi, že se tu nikomu nesměju. Je nás tu sice jenom 45 registrovaných, ale stejně jsme úžasně pestrá skupina lidí, kterou mám rád. Od Macyáše, která by opravdu měla mít na klávesnici zbroják, přes Franci, která je tu nejmladší, přes ráznou Lilii, která pro ostré slovo nejde daleko, přes Mílu, která zásadně píše se zapnutým capslockem (za což by ji z většiny fór už vyhodili) po třeba 12345, která má Mirovi fandí jako nadějnému zpěvákovi a jeho fyzická stránka jde mimo ni. Navíc jako fanoušek si umím moc dobře představit, že ve chvíli, kdy Miro svou vlastní tvorbu představí, bude každého z nás zatraceně potřebovat, aby se udržel v zájmu, který o něj je teď. A byl bych hlupák, kdyby odsud někoho vyštípával. Ze stejného důvodu jsem nedávno kontaktoval šéfku sousedního fanklubu a možná jednou přijde chvíle, kdy spojíme naše síly.
A co se toho levicového postoje týče - tak to prostě je, tohle je typicky levicový postoj. Netvrdím, že sympatizuješ s levicí, jenom možná nemáš s diskusními fóry takovou zkušenost. Každopádně internet je velmi svobodné médium a většina jeho obsahu vzniká zdarma v rámci něčího nadšení. A tento člověk/skupina lidí pak stanovují pravidla. A je na ostatních, zda je jsou ochotní respektovat nebo ne.

Tak to jsem ráda, Andrew, že se mi nesměješ, měla jsem ten dojem, když jsi mi neodpověděl, že ze mě máš jen prču.
Pro vysvětlení - jako starší dáma jsem na tyhle věci hodně citlivá. Při své profesi se totiž stále pohybuju mezi mladými lidmi Tvého věku a leckteří z nich jsou hodně draví a arogantní a dávají mi můj věk pěkně "sežrat", takže mi dá hodně práce se v tomhle vysoce konkurenčním prostředí udržet.
Pak jsou naštěstí ještě jiní "mlaďoši", ti jsou milí a cítím se mezi nimi dobře. Když jsem natrefila na staré fórum, měla jsem dojem, že jsem narazila právě na tenhle "milý druh mlaďochů." Hlavně proto jsem tam začala chodit a samozřejmě i kvůli Mirovi. A proto mě tak zamrzelo, když jsi mi neodpověděl na mou chválu, a když jsem zjistila, jak to tady ve skutečnosti funguje. Ale Lilie a Ewilyn mi dnes napsaly tak mile, že chci věřit, že jsem opravdu mezi tou druhou sortou. :)
A co se týče té slečny, která cestou do Choltic vypila celou flašku vodky a pak se sápala po Mirovi, naprosto sdílím Tvůj názor. Právě proto jsem Ti přece poděkovala za to stanovení pravidel tohoto fóra, protože bych si nepřála tady číst něco podobného. Nejsem fakt prudérní, při mé profesi ani nemůžu být, ale ta slečna mě fakt šokovala a ještě víc to, že ostatní "cmuci" ji za to ještě obdivovali. :x
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Re: ad pravidla tohoto fóra

Příspěvekod Andrew » 17 bře 2010, 12:22

adélka píše:A co se týče té slečny, která cestou do Choltic vypila celou flašku vodky a pak se sápala po Mirovi

Obávám se, že flašku vodky by nepřežila. Nebo teda asi přežila, ale sápala by se leda tak ze země :D Flaška Pushkina a ještě ve více lidech, to je fakt jenom na dodání kuráže. Vzpomínám na své mládí a když jsme dali lahev vodky ve dvou s kamarádem, byli jsme zralí akorát do postele a rozhodně ne jít skákat do klubu :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Příspěvekod Macyáš » 17 bře 2010, 12:31

Adelka a Andrew, jsem na vás pyšná. Vyřešili ( a věřím, že i uzavřeli) jste to oba se ctí. Kde je vůle - je i cesta. Tak pojďme se zase vrhnout do víru opojení z našeho blonďáčka. Tady se nabízejí mnohem příjemnější témata. :wink: :wink:
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Re: ad pravidla tohoto fóra

Příspěvekod adélka » 17 bře 2010, 12:40

Andrew píše:
adélka píše:A co se týče té slečny, která cestou do Choltic vypila celou flašku vodky a pak se sápala po Mirovi

Obávám se, že flašku vodky by nepřežila. Nebo teda asi přežila, ale sápala by se leda tak ze země :D Flaška Pushkina a ještě ve více lidech, to je fakt jenom na dodání kuráže. Vzpomínám na své mládí a když jsme dali lahev vodky ve dvou s kamarádem, byli jsme zralí akorát do postele a rozhodně ne jít skákat do klubu :)

No, máš asi pravdu, Andrew, že se musela podělit i s ostatními, nechytej mě za slovo. :) Ale psala, že si pak dala i něco na baru, takže ta musela vypadat... Já bych to nepřežila, navíc vodku po jistých zkušenostech z mládí fakt nemusím. :(
Co se týče mé levicovosti, snažím se levicová nebýt, protože politickou levici fakt nemusím, ale mám to asi pod kůží, s tím už se nedá nic dělat. A s diskusními fóry nemám tolik zkušeností, zatím jsem chodila jen na taková, kde přístup nebyl nijak omezen. Proto mě to vyprovokovalo k příkré reakci, za niž se omlouvám. :) Ale už jsme si to, doufám, vysvětlili.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod adélka » 17 bře 2010, 12:41

Macyáš píše:Adelka a Andrew, jsem na vás pyšná. Vyřešili ( a věřím, že i uzavřeli) jste to oba se ctí. Kde je vůle - je i cesta. Tak pojďme se zase vrhnout do víru opojení z našeho blonďáčka. Tady se nabízejí mnohem příjemnější témata. :wink: :wink:


Macyáš, máš pravdu, už jsme to smírně vyřešili. :) A díky za podporu.
adélka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 999
Registrován: 19 úno 2010, 21:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jarka » 17 bře 2010, 14:10

adélka píše:
Macyáš píše:Adelka a Andrew, jsem na vás pyšná. Vyřešili ( a věřím, že i uzavřeli) jste to oba se ctí. Kde je vůle - je i cesta. Tak pojďme se zase vrhnout do víru opojení z našeho blonďáčka. Tady se nabízejí mnohem příjemnější témata. :wink: :wink:


Macyáš, máš pravdu, už jsme to smírně vyřešili. :) A díky za podporu.


Připojuji se k Macyášovi, tohle jsem nečekala. Překvapila mě reakce Adélky, pamatuji si ji ještě ze starého fóra, ale přispívala jen krátce. Netušila jsem, že by někdo mohl takto zareagovat.
A Andrew, ty jsi nejenom dobrý kamarád, skvělý spisovatel :wink: naše dobrá dušička, zlatíčko, ale i netušený diplomatický talent :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Příspěvekod Kaja » 17 bře 2010, 15:06

Jarka píše:
adélka píše:
Macyáš píše:Adelka a Andrew, jsem na vás pyšná. Vyřešili ( a věřím, že i uzavřeli) jste to oba se ctí. Kde je vůle - je i cesta. Tak pojďme se zase vrhnout do víru opojení z našeho blonďáčka. Tady se nabízejí mnohem příjemnější témata. :wink: :wink:


Macyáš, máš pravdu, už jsme to smírně vyřešili. :) A díky za podporu.


Připojuji se k Macyášovi, tohle jsem nečekala. Překvapila mě reakce Adélky, pamatuji si ji ještě ze starého fóra, ale přispívala jen krátce. Netušila jsem, že by někdo mohl takto zareagovat.
A Andrew, ty jsi nejenom dobrý kamarád, skvělý spisovatel :wink: naše dobrá dušička, zlatíčko, ale i netušený diplomatický talent :mrgreen:



Andrew je pokladík, ale to som už asi písala :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: ad pravidla Mirova fóra

Příspěvekod Kaja » 17 bře 2010, 15:18

adélka píše:
ewilyn píše:Adelka,
odpoviem Ti ja, ak dovolis, kedze som si to tu precitala....
Ja som uz bola na roznych forach a vsade to funguje tak, ze uzivatelia maju pravo si v ramci fora utvorit nejaku mensiu uzivatelsku skupinu, kde napr. preberaju i svoje sukromne veci..
Ano je tu neverejna cast pre tych uzivatelov, co su tu dlhsie, prispievaju casto , uz sa lepsie poznaju a napr. chodia spolu na Mirove koncerty- nic extra sa tam nedeje, , ale napr. preberame tam organizacne veci stran koncertov, darceky, vzajomne nase sukromne veci a tak. Mame myslim na to pravo, Ty pokial viem, sem zatial prilis neprispievas- ak budes na fore aktivnejsia, lepsie ta spozname, nie je problem Ta tam casom tiez zaradit..
My sa nechceme vymedzovat proti ostatnym Mirovym fanusikom- ale toto forum navazuje na to povodne z Mirovho profilu, kde sa uz primarne sustredili predovsetkym starsi a uz dospeli Mirovi fanusikovia...su medzi nami ale i mladsie rocniky, nikomu pristup sem nezamedzujeme .
Adelka, maj sa pekne a dufam, ze Mirovi budes dalej fandit a sem prospievat.... ewilyn


Ewilyn, díky, aspoň Tobě jsem stála za odpověď, když už na Andrewovi. Já jsem se takovou selekcí dosud nesetkala, ale je pravda, že nejsem, cose týče přispívání na různá internetová fóra, příliš zkušená. Proto mě to dost zamrzelo,hlavně to, že mi Andrew ani neodpověděl za pochvalu a měl ze mě asi velkou srandu. :(


Adélka, Andrew z nás nemá srandu, naopak, má pre nás pochopenie a má s nami neskutočnú trpezlivosť. Ja už mám tiež svoje roky a cítim sa medzi týmito ľuďmi fakt dobre. A voči cmukom a ofikofanklubu sa nevymedzujeme, ja som člen aj tam a vážim si Martininu prácu, cmukom na FB tiež sem-tam niečo prihodím, akurát že tu sa lepšie cítime a lepšie si rozumieme, ale aj keď sme viaceré skupiny, podporujúce Mira, v konečnom dôsledku nám ide všetkým o to isté, takže sa budeme podporovať navzájom. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Další

Zpět na O tomto fóru

cron