Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Program

Re: Program

Příspěvekod Misuna » 10 čer 2010, 09:45

Leila píše:
Kaja píše:Na ráno Baby - už sa teším, kedy to budeme mať na CD. Tá sa mi nesktočne páči. Ale aj tie ďalšie. Vďaka, Ewka, že si nám to nahrala. Neviem sa dočkať, kedy to budeme mať na CD. A j moje dieťa prišlo domov, pýtala som sa, čo hovorí na singel - a ona že singel pekný, ale už chce ďalšie pesničky. Ale nič, pôjdeme na koncerty, máme sa na čo tešiť. Budeme počuť Baby naživo. :)

Baby je veľmi pekná, má chytľavú melódiu, ktorú už tretí deň nemôžem vypudiť z mysle :miro: (ale to je dobre) :P Len škoda, že ju nevydal ako singel, tá by sa stopercentne presadila v rádiách ako hit :( :( :( Ostáva už len veriť, že sa uchytia aj nejaké ďalšie pesničky z CD :D (ale kedy to bude :roll: )


Já jsem optimista :D Nejhorší by bylo, kdyby jeho první singl rádia pouštěla v jednom kuse, pak spadnul rychle dolů z výšin a za nějaký čas se o něm nevědělo. Nejdůležitější je úspěch desky! A po skladbách, co dosud Miro předvedl (Baby, Alone), v něj věřím. Hlavně musí písničku podpořit videoklipem, to je strašně důležitý a pak určitě bude i nějaký velký rádiový hit :) Jinak na gaynete Miro říká, že album vyjde začátkem září. Tahle zpráva mě potěšila, 2,5 měsíce se už vydržet dají :D
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Program

Příspěvekod Lilie » 10 čer 2010, 09:49

Misuna píše:
Leila píše:
Kaja píše:Na ráno Baby - už sa teším, kedy to budeme mať na CD. Tá sa mi nesktočne páči. Ale aj tie ďalšie. Vďaka, Ewka, že si nám to nahrala. Neviem sa dočkať, kedy to budeme mať na CD. A j moje dieťa prišlo domov, pýtala som sa, čo hovorí na singel - a ona že singel pekný, ale už chce ďalšie pesničky. Ale nič, pôjdeme na koncerty, máme sa na čo tešiť. Budeme počuť Baby naživo. :)

Baby je veľmi pekná, má chytľavú melódiu, ktorú už tretí deň nemôžem vypudiť z mysle :miro: (ale to je dobre) :P Len škoda, že ju nevydal ako singel, tá by sa stopercentne presadila v rádiách ako hit :( :( :( Ostáva už len veriť, že sa uchytia aj nejaké ďalšie pesničky z CD :D (ale kedy to bude :roll: )


Já jsem optimista :D Nejhorší by bylo, kdyby jeho první singl rádia pouštěla v jednom kuse, pak spadnul rychle dolů z výšin a za nějaký čas se o něm nevědělo. Nejdůležitější je úspěch desky! A po skladbách, co dosud Miro předvedl (Baby, Alone), v něj věřím. Hlavně musí písničku podpořit videoklipem, to je strašně důležitý a pak určitě bude i nějaký velký rádiový hit :) Jinak na gaynete Miro říká, že album vyjde začátkem září. Tahle zpráva mě potěšila, 2,5 měsíce se už vydržet dají :D


Co to je :?: :shock: :shock: :shock:
Jinak jsou to dobré zprávy, ale jestli bude všechno jen "ingliš", vidím problém..... :|
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Program

Příspěvekod Sidney » 10 čer 2010, 11:02

Sama english to nebude, druhy singel ma byt po nasom. Inak babenky, ktore ste boli na koncerte, v rozhovore pre JOJ som zapocula kusok pesnicky, teraz neviem, to bol ten BUSINESS? Lebo nepoznala som to, prebrate to asi nemohlo byt nic. Ak bol hento ten BUSiNESS, tak :thumbup: Drsne...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Program

Příspěvekod Paula » 10 čer 2010, 13:04

Kaja píše:Ale aj Alone sa mi páči čoraz viac, veľmi dobrá, škoda, že ešte nemáme tú tretiu. :)

máme, teda mám :wink: ale je to tak otrasne nahraté (zlý zvuk), no nerada by som to zverejňovala :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Program

Příspěvekod Kaja » 10 čer 2010, 15:35

fanusicka píše:
Kaja píše:Ale aj Alone sa mi páči čoraz viac, veľmi dobrá, škoda, že ešte nemáme tú tretiu. :)

máme, teda mám :wink: ale je to tak otrasne nahraté (zlý zvuk), no nerada by som to zverejňovala :?

Možno sa to podarí niekomu tento víkend. :) Fakt je všetko pekné, CD bude bomba. Veľmi sa naň teším. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Program

Příspěvekod Franci » 10 čer 2010, 15:51

Čo to znamenýá Tvrdý rock?
Pesničky sú pekné. Dúfam, že bude aj nejaka blada.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Program

Příspěvekod ewilyn » 10 čer 2010, 15:58

Kaja píše:Ale aj Alone sa mi páči čoraz viac, veľmi dobrá, škoda, že ešte nemáme tú tretiu. :)


Skusim na Votviraku, mobily su dovolene :D..a som mala, v dave si ma nevsimnu :wink: ..a uz to nevymazem, slubujem :oops: :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Program

Příspěvekod ewilyn » 10 čer 2010, 16:01

Sidney píše:No pre mna IMT Smile ci Desmond nemaju chytlave, ale skor otravne pesnicky. Pre mna a iste aj pre mnohych inych budu prave take pesnicky ako Baby chytlave. Ci Alone, tie skladby nie su tvrde, je to uplne v pohode. A mozno aj pre tie cmuky, ved LF sa im vsetkym paci. V radiach sa nehra kvalita, a z nasej sceny uz vobec nie... Spominam si na Tomecka ako mu Tasler pomohol s prvym albumom, asi tak, ze vsetci pistali, ze je to des, ze je to druhy Tasler... Snad nema mat :miro: take pesnicky ako No name, ci Tasler? :?: :?: :?: Potrebujeme tu nieco moderne, ine, nie to co tu uz je...


..urcite nechcem, aby Miro spieval veci ako NO name ci I.M.T :shock: ...mne sa jeho tvorba paci, ja rock zbozbujem, ale chcelo bz to nejaku slovensku alebo cesku vec- mozno viac poprockovejsiu pre radia..i pre publikum, aby malo co spievat
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Program

Příspěvekod Paula » 10 čer 2010, 17:01

ewilyn píše:a uz to nevymazem, slubujem :oops: :)

Obrázek
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Program

Příspěvekod Kaja » 10 čer 2010, 23:20

ewilyn píše:
Kaja píše:Ale aj Alone sa mi páči čoraz viac, veľmi dobrá, škoda, že ešte nemáme tú tretiu. :)


Skusim na Votviraku, mobily su dovolene :D..a som mala, v dave si ma nevsimnu :wink: ..a uz to nevymazem, slubujem :oops: :)

Tak držím palce, Ewi, potešíš nás. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Program

Příspěvekod Iva » 10 čer 2010, 23:35

Ja sa pripajam...
tiez tu nechcem dalsi no name ani imt. Jeden Tasler bohato staci a no name vobec nemusim...nemam rada ich pesnicky. Pre mna su no name RECITATORI. Nech len Miro ostane pri tom co predviedol, suhlasim ale, ze slovensky alebo cesky to zniet moze, ale rozhodne nie v style no name, jezisi.
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Program

Příspěvekod Kaja » 10 čer 2010, 23:38

Iva píše:Ja sa pripajam...
tiez tu nechcem dalsi no name ani imt. Jeden Tasler bohato staci a no name vobec nemusim...nemam rada ich pesnicky. Pre mna su no name RECITATORI. Nech len Miro ostane pri tom co predviedol, suhlasim ale, ze slovensky alebo cesky to zniet moze, ale rozhodne nie v style no name, jezisi.

No name rozhodne nie, myslím, že to by Mira ani nenapadlo. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Program

Příspěvekod ewilyn » 11 čer 2010, 16:45

Kaja píše:
ewilyn píše:
Kaja píše:Ale aj Alone sa mi páči čoraz viac, veľmi dobrá, škoda, že ešte nemáme tú tretiu. :)


Skusim na Votviraku, mobily su dovolene :D..a som mala, v dave si ma nevsimnu :wink: ..a uz to nevymazem, slubujem :oops: :)

Tak držím palce, Ewi, potešíš nás. :)


Uvidime, aky bude vyhlad :D ...a skusim tentokrat cele piesne, na FB uz su stazosti, ze to tam nie je cele...ale ja sm to nahravala iba tak informacne, aby sme vedeli, co vytvoril, ako nova tvorba vyzera :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Program

Příspěvekod ewilyn » 11 čer 2010, 17:02

Kaji, krasny reportik na wgz- super :D , diki moc
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Program

Příspěvekod Paula » 11 čer 2010, 17:10

ewilyn píše:Kaji, krasny reportik na wgz- super :D , diki moc

Ewi, díky za upozornenie, ani som si nevšimla, že tam pribudol a naša Kaja to opäť veľmi pekne napísala :thumbup: vyvolalo to vo mne spomienky, tak teraz si pozerám fotky a videá na youtube :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

PředchozíDalší

Zpět na Nitra (SK) 5. 6. 2010

cron