Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Časový rozpis

Re: Časový rozpis

Příspěvekod Jarka » 14 čer 2010, 08:43

Souhlasím - byla jsem v Kopřivnici, v Pasohlávkách - oba koncerty byly vynikající , ale to co jsme zažili včera v Brumově bylo o 300% lepší - dokonalé, úžasné, fantastické - lidi - jak -náctky, tak dospělí chlapi - všichni se bavili, řádili, zpívali - nemělo to chybu a Miro byl jak ta sobotní vichřice - nezkrotný živel, energický, bylo vidět, že ho to strašně baví. A kluci z kapely taky, dokonale si to užívali. To co jsme měli možnost včera zažít, se dá jen těžko popsat - prostě dokonalý den.
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Časový rozpis

Příspěvekod Lilie » 14 čer 2010, 09:30

Kaja píše:V Bruove bolo pekne horúco, išlo aj tričko dolu ako pozerám :) :

http://davacek.rajce.idnes.cz/MIRO_SMAJ ... 010/#album


Děkuju, koukám na to :shock: :shock: :shock: Své pocity si nechám pro sebe :D :wink: , jen povzdech: Proč do r.ti to bylo tak daleko..... :?
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Časový rozpis

Příspěvekod Míla » 14 čer 2010, 09:48

Lilie píše:
Kaja píše:V Bruove bolo pekne horúco, išlo aj tričko dolu ako pozerám :) :

http://davacek.rajce.idnes.cz/MIRO_SMAJ ... 010/#album


Děkuju, koukám na to :shock: :shock: :shock: Své pocity si nechám pro sebe :D :wink: , jen povzdech: Proč do r.ti to bylo tak daleko..... :?

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY.i striptýzek byl fíha teda vy jste si užívali.tiše závidím.krásný foto .dík MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Časový rozpis

Příspěvekod Kotě » 14 čer 2010, 10:29

Ahojky všem!! Předem se omlouvám těm, kteří měli o nás strach a děkujeme za starost o nás. Já a Andrew jsme dorazili do Liberce až v půl čtvrté ráno. Cestou jsem několikrát napsala zprávu na fórum, ale můj telefon se rozhodl jí neodeslat...znáte to jaké to je když si postaví hlavu :lol: . Takže jak to bylo....Po velmi vydařeném Votvíráku, který tady byl už skvěle popsán jsme vyrazili směr Brumov. V autě já, Gatla a náš skvělý řidič Andrew. Asi hodinku se jelo v pohodě, ale pak začal největší masakr, který jsem kdy na silnici zažila. Tři hodiny jsme jeli v průtrži mračen, na vozovku viděli jen když uhodil blesk a kličkovali mezi popadanými stromy a větvemi. Přesto jsme se museli smířit s tím, že koncert prostě nestihneme a Andrew se soustředil na to dovézt nás živé. Což se mu povedlo a já mu opět děkuji. Cestou jsem byli ve spojení s Jarkou a Macyášem, které už čekaly na hradbách a poslouchaly skupiny, které uchu prý příliš nelahodily. A od nich jsme se dozvěděli, že Mirko taky nedorazil. Hrklo v nás jako ve starých hodinách, protože jsme odjížděli z Votvíráku nastejno. Naštěstí i oni nakonec v pořádku dorazili, měli to ještě veselejší...přímo do předního skla jim uhodil blesk. Ale na Brumově bouře vyhodila komplet elektřinu, tak byl koncert přesunut na druhý den do kulturáku.
Nás vzala pod ochranná křídla Jarka, u které jsme přespali. Děkujeme za postýlky, super ňamky a zdravíme kocourky a zahrádku!!
Já s Gatlou jsme převrátily rodinné plány na neděli vzhůru nohama a vytelefonovaly to, že zůstáváme na koncert.
V neděli jsme opět vyrazili směr Brumov. Andrew se kamarádil s Jarčinou kachnou. A já s Gatlou před nimi va Zlaté střele. Protože jsme do Brumova dorazili poměrně brzo, šli jsme se kouknou na hrad. Už bylo krásně, tak jsme si užili nádherná panoramata.
A pak už před kulturák....Andrew měl opět fotit koncert, ale dlouho jsme se nemohli spojit s Martinou, ale i to se nakonec podařilo. V první chvíli jsme si mysleli, že to bude koncert pro pár místních lidí. Ale před pátou již sál praskal ve švech, naplněný fanoušky všech generací. Dusno jako v pekle…..a i taková atmosféra!! Když se Miro vynořil z oblak dýmu bylo to jako zjevení. Nasadil neskutečné tempo a energii a nenechal publikum do samého konce vydechnout. Řeknu vám, bylo krásné vidět jak se na sedačkách radostně zmítají taťkové právě vzpomínající na své rockové mládí!! A pod pódiem samozřejmě kotel mladších fanynek a fanoušků. Miro i kluci s kapely se s publikem družili, do toho na ně pořadatelé (a někdy i Miro) lili vodu z kýblů. Polévali se i členové kapely….takže jak jinak mohlo nakonec skončit Mirovo promočené tričko než odhozené v davu. Následovaly ho ručníky a trsátka….dokonalá atmosféra. Co se zpěvu týká….byl to pro mě dosud největší zážitek. Miro zpíval fantasticky, nasadil i českou a slovenskou písničku které hrál na Votvíráku, bylo LF i SL´. Podařilo se mi sehnat playlist psaný Romanovou rukou, nechám oskenovat a přiložím…
Po koncertě byla ještě dvouhodinová autogramiáda. A protože jsme vezli domů Martinku - webmasterku Fanklubu, dostali jsme se až do šatny kde byl čas a klid si s Mirem chvíli popovídat a vyfotit se. Je to opravdu strašně milý a bezprostřední člověk, i ostatní muzikanti jsou fajn. Tento koncert (a vlastně i celý víkend) NEMĚL CHYBU!!! A doufám že nám to naše sluníčko připraví ještě spoustu takových nádherných zážitků!!! :miro: :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Časový rozpis

Příspěvekod Jarka » 14 čer 2010, 10:45

Report ze soboty – koncert byl sice odložen kvůli zásahu z hůry, ale takový zážitek, jaký jsem s Matyášem zažily stojí za zvláštní report. Po dalekosáhlých a promyšlených přípravách jsme se spolu s Macyášem vypravily naší červenou kachnou asi 100 kilometrů od domova do Brumova Bylnice. Nádherné sluníčko se i pod srolovanou kachní střechou za chvíli změnilo v pěkný pařák, vánek ve vlasech v cuchající vítr našich umných navoskovaných a nalakovaných účesů. A hurá – hned za Valmezem objížďka – tak jsem se vydaly po oranžových šipkách oklikou. Všude okolo nádherné Valašské kotáry, ale…….Už tam budem? Už tam budem? ÚÚÚžžž tááám buudééém? Zpocené, leč voňavé jsme se před Broumovem v lese převlíkly z promáčených triček do zmuchlaných jiných triček a litovaly, že jsme si sebou nevzaly i náhradní prádlo, taky by se dalo ždímat. Tak jsem konečně byly pod hradem. Nad námi se tyčil kopec se zříceninou a linoucí se duc, duc duc, jak řekla Macyáč – blijící kapely pro náctileté hard rockery. No tak to holt musíme nějak přežít, než dorazí skupina z Milovic. Vyjedeme na kopec k hradu, sedneme a dáme si pivko. Ale co s tím zákazem vjezdu? Kachnu přece pustí všude, tak jedem. V polovině úzké uličky jsme se před kamenitou polní cestou zarazily. No ale pán u baráčku, kterého jsme poprosily o azyl na jeho pozemku souhlasil. Co měl taky dělat – dvě fešné šmajdulky v sexi oblečcích a červeném chlapolapu – tomu se nedá odolat. Tak jsem se vydaly výš k hradu – a tam parkoviště pod letitými obrovskými stromy skoro prázdné. Tak zpátky hupky pro kachnu – rozfofrovala jsem to na krátké rovince a tryskem jsem vyjela prudký kopeček, až kachna kvílela – nahoře jsem rozehnala houf pubinek – bylo to kdo s koho. Ale vyhrály jsme, zaparkovala jsem hned u vchodu do nádvoří. U brány do krásného hradního nádvoří výběrčí daní – 180,- korun, no není to moc, ale není to taky málo. Ale co, pro našeho Mirka jsme ochotny obětovat i vlastní tělo, kdyby si žádal. Usadily jsem se, koupily po pivku, otevřely oříšky. „Slečny, můžu si vás vyfotit? “ Mladý, v obličeji ocvočkovaný radobyfotograf si přál naše foto. Připadaly jsme si jak Mirko při autogramiádě. „ A pročpak chceš naší fotku“ ptala se Macy. „ Pro rozkoš“ odpověděl mladý muž. „Tak pro rozkoš máš tu slečnu vedle sebe“ smála se Macy. Seděly jsme, poslouchaly blicí kapely a odmítaly společnost oslivovicovaných Valachů. Byla tam spousta lidí – jak omladina, tak i spousta starších. Pivo a slivovice tekla proudem a davy v tom horku odpadávaly pod stoly. A najednou telefon – volala Gatla. Jsme ještě na dálnici, Mirko vyjel už před námi, ale je tady boží dopuštění, museli jsme zastavit na krajnici, nejde jet dál, taková je tu bouřka. Málem jsme nevěřily, protože v Brumově byl ten nejkrásnější jarní večer. Další kapela hrála, tentokrát se nám líbili – zpěvák vypadal jako Láďa Křížek za mlada – dlouhovlasý blonďák. I písničky se daly poslouchat. A najednou se z ničeho nic zvedl vítr a do minuty začaly padat kapky jako pětikoruny. Okamžitě jsme se zvedly a utíkaly k autu. Sotva jsme zabouchly, spustila se průtrž mračen. Do toho panika, ječení, pobíhání a hromadný útěk lidí. Mráz nám chodil po zádech, nevěděly jsem co se děje. Kdybychom si auto nezaparkovaly hned u brány, neměly bychom šanci. Za chvíli se dav rozprchl, ale další nebezpečí. Vichřice lomcovala nad našimi hlavami stoletými stromy, větve kolem nás lítaly. Co budeme dělat? Pojedeme dolů po cestě do vesnice? Co když tam budou spadané stromy. Ne – nastartovala jsem kachnu a branou rovnou do hradu, přímo pod podium. Tam na nás stromy nemůžou. V každém jen trochu zakrytém kousku nádvoří se tísní houf schovaných opivených, ječících fanoušků, organizátoři horečně sklízejí ve vichřici a lijáku techniku do dodávek. Mezi tím dvě šmajdinky v kachně. A to jsme ještě nevěděly, co nás čeká. Mirko v kachně na fotkách z Kopřivnice na webu udělal své. Někteří z těch, co se tísnili pod střechou na hradě je viděli. Obklopili nás a volali Miro, Miro, když už nebudeš zpívat, tak se nám aspoň podepiš, aspoň fotku nám dej. „Šmárja, co teď, ti ožralci si myslí, že je v kachně Miro“. Seděly jsem a uvažovaly, co dělat. Ale hoši byli akčí – „ My tě Miro z toho auta dostanem“ a začali s ubochou kachničkou cloumat. Matyáš se naštvala – otevřela dveře a zaječela. Jdi Píp, do Píp…… Kluci se lekli „ Hele vole, to není Miro, to je nějaká borka“ a měly jsme až na časté nahlížení do našich okýnek pokoj. Déšť polevil a my byly organizátory požádány, abychom svítily reflektory na uklízení techniky z podia. Pak jsme se vydaly dolů do podhradí na parkoviště čekat na Andrewa s Gatlou a Kotětem. Za chvíli jsem se dočkaly – jejich zážitky s bouřkou a vichřicí nebyly o nic méně dramatické. Dozvěděli jsme se, že bude koncert odložen na neděli. Takže akční změna plánu – jdeme ke mně nocovat a v neděli si dáme opáčko. To jsme ještě nevěděly, že když se vrátíme na místo činu, tak nad místem, kde jsme s kachnou před hradem stály najdeme nalomený a skoro spadlý obrovský smrk….
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Časový rozpis

Příspěvekod gemini » 14 čer 2010, 11:15

Lilie píše:
Kaja píše:V Bruove bolo pekne horúco, išlo aj tričko dolu ako pozerám :) :

http://davacek.rajce.idnes.cz/MIRO_SMAJ ... 010/#album


Děkuju, koukám na to :shock: :shock: :shock: Své pocity si nechám pro sebe :D :wink: , jen povzdech: Proč do r.ti to bylo tak daleko..... :?

Nojo, ono je to všechno poněkud daleko - samá Morava nebo Slovensko. Nevadí, Votvírák jsme si maximálně užili a teď máme ještě pěkných pár roků na další bláznění (doufám) :D
gemini
 

Re: Časový rozpis

Příspěvekod gemini » 14 čer 2010, 11:18

Uf, teda ten sobotní večer bych nechtěla zažít. Ještě že jste všichni v pořádku. Neděle musela být úžasná :!:
gemini
 

Re: Časový rozpis

Příspěvekod Macyáš » 14 čer 2010, 11:26

Děkuji Koťátku za reportík z neděle, kde už jsem se bohužel ( a po zhlédnutí fotek - bijící hlavou o zeď) nezúčastnila. A Jarce za vyčerpávající popis sobotního nevydařeného koncertu a i přestože jsme Mira nakonec zpívat neviděly, zážitku jsme si odnesly za celý den opravdu dost. Potvrzuji, že Jaru ve spolupráci s kachnou - nedbajíc všech zákazů , příkazů a všeobecných doporučení - neohroženě a duchaplně bojovala o náš holý život. Jen státní hrad Brumov tímto přišel o odpadkový koš. Nádvoří bylo malé a zcela ponořené do tmy a kachna nedisponuje zadními světlomety. Tímto se dodatečně místnímu kastelánovi omlouváme. Snad jen doplním, že zájem o "dvě opuštěné šmajdí slečny" opravdu byl , a to hlavně z řad místních mladých rockerů , jenž měli na sobě tolik železa na všech možných i nemožných částech těla, že magnetické pole země , s nima muselo nutně udělat své. Což se nám záhy potvrdilo,protože toho nejocvokovanějšího z nich to brzo přitáhlo a spatřily jsme ho ležícího a bojujícího proti té obrovské síle. Dalšího z těch, jenž nám projevoval svůj přízeň, jsme taktéž zahlédly s hlavou položenou na stole, kterak pro změnu statečně protestní spánkem bojoval proti nepříteli kolujícím v jeho žilách. Nikterak to však naše nabyté sebevědomí nenarušilo a opravdu jsme si díky atmosféře rockových hradeb pod širým nebem , připadaly jako za mlada. :thumbup:
Uživatelský avatar
Macyáš
 
Příspěvky: 882
Registrován: 20 úno 2010, 19:54

Re: Časový rozpis

Příspěvekod Jarka » 14 čer 2010, 11:51

Na tu kolizi s odpadkovým košem jsem v tom šoku zapomněla, pak ho ještě přejel i organizátor s dodávkou, to jsem viděla. Musím se podívat, co to zanechalo na kachně. :lol: :roll:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Časový rozpis

Příspěvekod Lilie » 14 čer 2010, 11:56

Macyáš píše:Děkuji Koťátku za reportík z neděle, kde už jsem se bohužel ( a po zhlédnutí fotek - bijící hlavou o zeď) nezúčastnila. A Jarce za vyčerpávající popis sobotního nevydařeného koncertu a i přestože jsme Mira nakonec zpívat neviděly, zážitku jsme si odnesly za celý den opravdu dost. Potvrzuji, že Jaru ve spolupráci s kachnou - nedbajíc všech zákazů , příkazů a všeobecných doporučení - neohroženě a duchaplně bojovala o náš holý život. Jen státní hrad Brumov tímto přišel o odpadkový koš. Nádvoří bylo malé a zcela ponořené do tmy a kachna nedisponuje zadními světlomety. Tímto se dodatečně místnímu kastelánovi omlouváme. Snad jen doplním, že zájem o "dvě opuštěné šmajdí slečny" opravdu byl , a to hlavně z řad místních mladých rockerů , jenž měli na sobě tolik železa na všech možných i nemožných částech těla, že magnetické pole země , s nima muselo nutně udělat své. Což se nám záhy potvrdilo,protože toho nejocvokovanějšího z nich to brzo přitáhlo a spatřily jsme ho ležícího a bojujícího proti té obrovské síle. Dalšího z těch, jenž nám projevoval svůj přízeň, jsme taktéž zahlédly s hlavou položenou na stole, kterak pro změnu statečně protestní spánkem bojoval proti nepříteli kolujícím v jeho žilách. Nikterak to však naše nabyté sebevědomí nenarušilo a opravdu jsme si díky atmosféře rockových hradeb pod širým nebem , připadaly jako za mlada. :thumbup:


Ahoj, Macy, ty už jsi v neděli nešla? :shock: Já po zjištění, že jsi tam byla (měla být) litovala o to víc..... :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Časový rozpis

Příspěvekod ewilyn » 14 čer 2010, 12:27

Dievcata, dakujeme za uzasne reporty...ta atmosfera musela byt uzasna, uplne sala z tych fotiek :) ...ta burka musela byt vazne strasna, som rada, ze sa nikomu nic nestalo :D
Zavidim, , ze ste mali i chvilku na pokec s Mirom...a tesim sa na fotecky :)

btw...dufam, ze niekto pojdete i do toho havirova a C: tesina :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Časový rozpis

Příspěvekod Lilie » 14 čer 2010, 12:31

ewilyn píše:Dievcata, dakujeme za uzasne reporty...ta atmosfera musela byt uzasna, uplne sala z tych fotiek :) ...ta burka musela byt vazne strasna, som rada, ze sa nikomu nic nestalo :D
Zavidim, , ze ste mali i chvilku na pokec s Mirom...a tesim sa na fotecky :)

btw...dufam, ze niekto pojdete i do toho havirova a C: tesina :D


Evi, ty jedeš, viď? :P
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Časový rozpis

Příspěvekod Kotě » 14 čer 2010, 12:36

ewilyn píše:Dievcata, dakujeme za uzasne reporty...ta atmosfera musela byt uzasna, uplne sala z tych fotiek :) ...ta burka musela byt vazne strasna, som rada, ze sa nikomu nic nestalo :D
Zavidim, , ze ste mali i chvilku na pokec s Mirom...a tesim sa na fotecky :)

btw...dufam, ze niekto pojdete i do toho havirova a C: tesina :D

Ewi...my se chystáme - snad to vyjde!! A moc se na tebe těšíme!!! :D :thumbup:
Uživatelský avatar
Kotě
 
Příspěvky: 2321
Registrován: 05 úno 2010, 22:49

Re: Časový rozpis

Příspěvekod Paula » 14 čer 2010, 12:41

všetkým veľmi pekne ďakujem za reporty a pri čítaní ako tam vyvádzala víchrica, mi behal až mráz po chrbte. Muselo to byť strašné. :x Ale aspoň, že ste si to v nedeľu zaslúžene užili :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Časový rozpis

Příspěvekod Lilie » 14 čer 2010, 12:43

Kotě píše:
ewilyn píše:Dievcata, dakujeme za uzasne reporty...ta atmosfera musela byt uzasna, uplne sala z tych fotiek :) ...ta burka musela byt vazne strasna, som rada, ze sa nikomu nic nestalo :D
Zavidim, , ze ste mali i chvilku na pokec s Mirom...a tesim sa na fotecky :)

btw...dufam, ze niekto pojdete i do toho havirova a C: tesina :D

Ewi...my se chystáme - snad to vyjde!! A moc se na tebe těšíme!!! :D :thumbup:


Taky nad tím uvažuju, časově to mám o víkendu v pohodě.... :lol: Těším se kdyžtak na tebe, Evi - dlouho jsme se neviděly, viď? :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

PředchozíDalší

Zpět na Brumov-Bylnice (CZ) 12. 6. 2010 (nakonec až 13. 6.)

cron