Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Vitani prazdnin- Novy Jicin

Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod ewilyn » 29 čer 2010, 22:48

Tak zajtra sa chystam do Noveho Jicina na koncert Mirka a Rosemaid.

Podla mojich neviem ci presnych informacii sa chysta i fili s Laki, mal by tam snad byt i Andrew, gatla, kote a Jarka.

Ak sa tesite na reportik a videa a podobne- tentokrat neviem, kedy sem nieco stihnem napisat- ja v Jicine prespavam, rano cestujem priamo do prace, vobec netusim, ci sa uvolnim nieco sem napisat, poobede a vecer mame po praci "akcicku"- tak snad ak dockate vecera :wink: ..a ja budem v stave nieco pisat :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod gemini » 29 čer 2010, 22:56

Ewi, kdyby se ti povedlo nahrát celé Pod vodou, to bych byla vděčná. Ty máš super záznamy.
gemini
 

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod ewilyn » 29 čer 2010, 23:10

gemini píše:Ewi, kdyby se ti povedlo nahrát celé Pod vodou, to bych byla vděčná. Ty máš super záznamy.


Planujem to :wink: ...no uvidime, ake budu podmienky :) ..uz bude sero, bude tam vela deti-je to akcia k zaciatku prazdnin-tak uvidime, aku poziciu v dave vybojujeme :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod Andrew » 29 čer 2010, 23:10

Ano, budeme tam. Navíc i Macyáš. A navíc i Martina od sousedů. Doufám, že to stihneme :D
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod Kaja » 30 čer 2010, 00:30

Už sa teším, čo nám porozprávate a prinesiete. :D Silná zostava, takže budú fotky, videá.... :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod Paula » 30 čer 2010, 07:45

Kaja píše:Už sa teším, čo nám porozprávate a prinesiete. :D Silná zostava, takže budú fotky, videá.... :D

jj, bude koopec fotiek a verím, že Evka natočí celé Pod vodou :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod fili » 30 čer 2010, 08:20

Ahojki všem!!!...hlásím,že Š-DUO jede :lol: ...čekám až Lakí donese školní nadílku,napapkáme se a vyrazíme směr NJ...doma bychom měly být kolem 23 hod.,tak pak hned napíšeme... :miro: :thumbup: :miro: ŠMAJDĚNÍ ZDAR!!! :miro: :thumbup: :miro:
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod debbie » 30 čer 2010, 10:26

fanusicka píše:
Kaja píše:Už sa teším, čo nám porozprávate a prinesiete. :D Silná zostava, takže budú fotky, videá.... :D

jj, bude koopec fotiek a verím, že Evka natočí celé Pod vodou :D


Tak na to se moc těším a doufám, že budete mít dobrou pozici a videjko se podaří i s dobrým zvukem. Chtělo by to být dál od podia, aby foťák nebo mobil dobře sejmul zvuk..ale já vím, taky by mě nikdo nepřinutil jít dál. I tak moc díky..tu písničku přímo miluju. :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod Haňula » 30 čer 2010, 14:51

Tak si to pěkně užijte a těším se na fotky, videjka a reporty :D
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod Jarka » 30 čer 2010, 18:27

Tak s Macy vyrážíme směr Skalky a těšíme se moc, co nám dnešní večer nabídne :thumbup:
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod Lakí » 01 črc 2010, 00:24

Takže, myslím, že by byl vhodný i takový mini reportík :wink:
13:30 - já, Fili a moje kamarátka Nikol jsme vyrazili směr studénka, kde jsme měli naplánovaný přestup do autobusu směr N. Jičín.... casta byla super, tedy až na to šílené vedro...(ten autobus neměl klimatizaci... takže se tam vůbec nedalo dýchat)... po přestupu do druhého autobusu(krásně provětraného) jsme snad projeli každou zapadlou vesničkou...ale naštěstí cesta rychle utíkala....
15:45 - dorazili jsme na místo... jelikož N. Jičín moc neznáme, tak jsme se šli zeptat na informace kde vlastně ten koncert :miro: je... Nějaká slečna nám vysvětlila cestu a taky nám řekla, že půjdeme chvilinku do mírného kopce... z mírného kopce se vyklubal obrovský kopec, který byl opravdu hrozný... :evil: ... přímo do toho amfiteatru jsme dorazili těsně před autogramiadou, ale vůbec jsme nevedeli kde ta autogramiada bude a tak jsme šli k pódiu k ostatním holkám(tedy šla jsem tam já a Nikol, mamka čekala na zbytek bandy), po chvilce moderátor oznámil, kde bude autogramiada, nastal ultra rychlí přesun přes celý kopec, nastala "bitka" o to kdo bude nejblíže k zábradlím, za kterým byli kluci... :oops: ...s kámoškou jsme získalai nějaké ty podepsané karty, podpisi na ruce atd....asi po hoďce oznámil jeden chlap z ochranky, že jestli se chceme vyfotit s Mirem tak máme jít na pravou stranu, kde nás budou pouštět... já a niki jsme ještě chvilku zůstali na levé dtr. a fotili si Mirka, který se jěšte podepisoval... fotky s :miro: i ostatními vyšly skvěle :thumbup: :thumbup:
cca v 20:15 - se v zákulisí začalo něco pohybovat... nejdřiv to bylo blonďaté, pak Bílo - modré, černé s kloboukem a pak s kšiltovkou.... no kdo to asi byl?? už asni nevím jakou písní začal, nebo které vlastně spíval( dnešek byl na mě moc překvapující)... takže to radši nechám na ostaních... :D ... jelikož jsem byla v druhé řadě tak jsem měla úžasný výhled, fotky dodám trošku později... nejvíce tam mám vyfoeného Mirak B. ten byl totiž nejblíže.. u ostatních jsem měla problém... ale naštěstí jsem nebyla jediná, která jsem fotila... fotil samořejmě Andrew, Jarka a Ewelin .... jestli jsem na někoho zapoměla tak se omlouvám, ale už mi to vážne moc nemyslí... :mrgreen: ... hold ROSEMAID dělají divi..a ni spát se mi nechce... :lol:
Lakí Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 117
Registrován: 22 bře 2010, 19:29

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod Kaja » 01 črc 2010, 00:32

Ďakujem, Lakí, takže ste to mali spojené aj s turistikou, ale zábava bola, zdá sa, dobrá. :D
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod Míla » 01 črc 2010, 06:43

Kaja píše:Ďakujem, Lakí, takže ste to mali spojené aj s turistikou, ale zábava bola, zdá sa, dobrá. :D

:arrow: :miro: :arrow: AHOJKY díky za report a foto předem.hlavně,že jste si to užili jako vždy.MÍLA :arrow: :miro: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod Paula » 01 črc 2010, 08:18

Lakí, ďakujem za report a ako vidím, mala si kopec zážitkov zo včerajšieho dňa :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Vitani prazdnin- Novy Jicin

Příspěvekod ewilyn » 01 črc 2010, 08:33

Ahojte, hlasim sa i ja, vcerajsi vecer dopadol zase uplne uzasne, Mirove vystupenia- vlastne celej skupiny su stale lepsie, je to zivel :)
Urcite sa teste odo mna na report, boli sme blizko podia- tak niektore fotky fakt stoja za to :!: , mam i par z autogramiady- len neviem, kedy to postiham sem vsetko postahovat :wink:
Mam ale i zlu spravu- doslo na slova debbie, ktorte som si precitala az teraz- tym ze som bola tak vpredu ( a chcela som, aby na videu neboli len ruky pubiniek) a este na strane podia pod reprakom, zvuk na videu bohuzial dost katastrofa- najhorsi zatial aky bol. Ja som sa fakt snazila,nahrala som Sceny i Pod vodou , ale nie je to prilis pocuvatelne- dnes to sem hodim , uvidite samy, nabuduce si beriem k srdcu radu a radsej natacat dalej od podia- tam podla slov niektorych nasich cleniek zvuk super...ale na 2. stranu ta atmosfera kotla uzasna, som na nechala pubinkami uplne strhnut :roll: :lol:
Ved este budu ine prilezitosti, kedy vam to vynahradim :wink:

Tak uz musim ist i nieco robit, lebo ma vyhodia :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Další

Zpět na Nový Jičín (CZ) 30. 6. 2010

cron