Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Fotky a videa

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Paula » 05 led 2011, 00:11

zariva_kometka píše:http://net.boomtv.cz/videa/zobrazitvideo/1984/festivaly/votvirak-miro-majda Vím, že už je to víc jak půl roku, kdy tady byl, ale našla jsem video, kde je sestřih některých písniček, které zazněly na Votvíráku, je tam i krátký rozhovor na začátku a na konci, nic nového, ale zavzpomínat si můžeme :-)

toto sme tu veru nemali :thumbup: zazrela som tam aj nejaké známe tváre :D ale tá nostalgia za EN Baby :cry: a ako sme verili, že CD bude v septembri :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Fotky a videa

Příspěvekod zariva_kometka » 05 led 2011, 00:28

fanusicka píše:
zariva_kometka píše:http://net.boomtv.cz/videa/zobrazitvideo/1984/festivaly/votvirak-miro-majda Vím, že už je to víc jak půl roku, kdy tady byl, ale našla jsem video, kde je sestřih některých písniček, které zazněly na Votvíráku, je tam i krátký rozhovor na začátku a na konci, nic nového, ale zavzpomínat si můžeme :-)

toto sme tu veru nemali :thumbup: zazrela som tam aj nejaké známe tváre :D ale tá nostalgia za EN Baby :cry: a ako sme verili, že CD bude v septembri :lol:


Já pořád věřím, a možná se mi ještě víc líbí v klavírním podání!! Ale EN Baby je moje nej nej nej a ze slovenských Pod vodou :-)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Paula » 05 led 2011, 00:41

zariva_kometka píše:
Já pořád věřím, a možná se mi ještě víc líbí v klavírním podání!! Ale EN Baby je moje nej nej nej a ze slovenských Pod vodou :-)

klavírne podanie z Prahy :thumbup: :thumbup: :thumbup: no koméntka ako vidím, máme rovnaký vkus..Pod vodou je tiež moja naj, ale v ankete o druhý singel som zahlasovala za Baby, ale to som netušila v akej verzii bude na CD, ale klip je k nej pekný, tak som ju nezatratila :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Fotky a videa

Příspěvekod zariva_kometka » 05 led 2011, 00:58

fanusicka píše:
zariva_kometka píše:
Já pořád věřím, a možná se mi ještě víc líbí v klavírním podání!! Ale EN Baby je moje nej nej nej a ze slovenských Pod vodou :-)

klavírne podanie z Prahy :thumbup: :thumbup: :thumbup: no koméntka ako vidím, máme rovnaký vkus..Pod vodou je tiež moja naj, ale v ankete o druhý singel som zahlasovala za Baby, ale to som netušila v akej verzii bude na CD, ale klip je k nej pekný, tak som ju nezatratila :D


No doufám, že s EN není konec :-) a přinejmenším se objeví na tom druhém CD, třeba jako bonus? :-)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Fotky a videa

Příspěvekod Paula » 05 led 2011, 00:59

zariva_kometka píše:No doufám, že s EN není konec :-) a přinejmenším se objeví na tom druhém CD, třeba jako bonus? :-)

verím, že sa táto pieseň ešte niekde niekedy objaví :P
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Předchozí

Zpět na Milovice (CZ) 12. 6. 2010

cron