Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Votvírák

Re: Votvírák

Příspěvekod Lilie » 08 čer 2010, 21:44

debbie píše:
Kaja píše:Vy sa máte! Tento víkend si užijete. :)


Hlavně, aby nemrzlo. :lol: stále mění předpověd počasí. Teď jsem zase četla, že bude pršet a budou bouřky :evil: ..tak aby nás to nesplavilo všechny včetně :miro:


Nééééééé a já s vidinou 30 stupňů chystala minikraťásky :( :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Votvírák

Příspěvekod debbie » 08 čer 2010, 21:55

Lilie píše:
debbie píše:
Kaja píše:Vy sa máte! Tento víkend si užijete. :)


Hlavně, aby nemrzlo. :lol: stále mění předpověd počasí. Teď jsem zase četla, že bude pršet a budou bouřky :evil: ..tak aby nás to nesplavilo všechny včetně :miro:


Nééééééé a já s vidinou 30 stupňů chystala minikraťásky :( :D


No tak rychle začni přemýšlet o gumovkách a pláštěnce..to bude taky sexy :lol: :lol:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Votvírák

Příspěvekod mari » 08 čer 2010, 22:07

Lilie píše:
debbie píše:Tak to vypadá, že v sobotu budou tropy...má být 28-32 st.C. To se na Votvíráku upečem, lepší by bylo do 25st., ale třeba to nebude tak horký :D :D


Fakt? :shock: :shock: A já se děsila, že bude zima :!: :lol: Ale takovéhle vedro taky není ideální - rozteklý make-up, nemluvě o dalším..... :D :lol: :wink:

Ber si celý balík vreckoviek...ak ti kapne aj slza ,či viac slz... :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Votvírák

Příspěvekod Lilie » 08 čer 2010, 22:10

mari píše:
Lilie píše:
debbie píše:Tak to vypadá, že v sobotu budou tropy...má být 28-32 st.C. To se na Votvíráku upečem, lepší by bylo do 25st., ale třeba to nebude tak horký :D :D


Fakt? :shock: :shock: A já se děsila, že bude zima :!: :lol: Ale takovéhle vedro taky není ideální - rozteklý make-up, nemluvě o dalším..... :D :lol: :wink:

Ber si celý balík vreckoviek...ak ti kapne aj slza ,či viac slz... :lol:


Nj, já pokaždé brečím :D :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Votvírák

Příspěvekod Sidney » 09 čer 2010, 10:09

Lilie píše:
Sidney píše:Mozete sa prosim potom Mira na Votviraku ci Brumlove, asi skor tam, tam bude viac casu spytat na to , ci bude mat aj nejake nezne sladacky (rockove samozrejme) prosim? :?: :?: :?: :?: 8) 8) 8) 8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Píšu si :D :wink:


A mozem este jednu otazku? Ze kedy bude mat tie webovky... :D :D :D Teraz sa az do nedele na forum nedostanem, tak som zvedava co budete pisat po sobote. Ja dufam, ze sa dockame sladaku, ved to ma kazdy rocker...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Votvírák

Příspěvekod Paula » 09 čer 2010, 10:17

Sidney píše:
A mozem este jednu otazku? Ze kedy bude mat tie webovky... :D :D :D Teraz sa az do nedele na forum nedostanem, tak som zvedava co budete pisat po sobote. Ja dufam, ze sa dockame sladaku, ved to ma kazdy rocker...

to je veľmi dobrá otázka :D ale na ňu ešte ani on sám nevie odpoveď alebo ak si niečo vymslí, tak to treba brať s rezervou :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Votvírák

Příspěvekod 12345 » 09 čer 2010, 10:19

Sidney píše:
Lilie píše:
Sidney píše:Mozete sa prosim potom Mira na Votviraku ci Brumlove, asi skor tam, tam bude viac casu spytat na to , ci bude mat aj nejake nezne sladacky (rockove samozrejme) prosim? :?: :?: :?: :?: 8) 8) 8) 8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Píšu si :D :wink:


A mozem este jednu otazku? Ze kedy bude mat tie webovky... :D :D :D Teraz sa az do nedele na forum nedostanem, tak som zvedava co budete pisat po sobote. Ja dufam, ze sa dockame sladaku, ved to ma kazdy rocker...


Co máte všichni s tím - kdy se dočkáme slaďáku? - LF JE slaďák. :lol: 8)
12345
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 úno 2010, 00:08

Re: Votvírák

Příspěvekod gemini » 09 čer 2010, 10:50

12345 píše:Co máte všichni s tím - kdy se dočkáme slaďáku? - LF JE slaďák. :lol: 8)


JE! Já už na nic nečekám :!:
gemini
 

Re: Votvírák

Příspěvekod Haňula » 09 čer 2010, 12:51

debbie píše:
Kaja píše:Vy sa máte! Tento víkend si užijete. :)


Hlavně, aby nemrzlo. :lol: stále mění předpověd počasí. Teď jsem zase četla, že bude pršet a budou bouřky :evil: ..tak aby nás to nesplavilo všechny včetně :miro:

Tak se necháme překvapit 8) připravíme se na všechny varianty počasí ( včetně sněhové vánice :D ) a uvidíme, jak nakonec bude :D
Uživatelský avatar
Haňula Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 627
Registrován: 06 úno 2010, 16:27
Bydliště: Brno

Re: Votvírák

Příspěvekod Lilie » 09 čer 2010, 13:26

Sidney píše:
Lilie píše:
Sidney píše:Mozete sa prosim potom Mira na Votviraku ci Brumlove, asi skor tam, tam bude viac casu spytat na to , ci bude mat aj nejake nezne sladacky (rockove samozrejme) prosim? :?: :?: :?: :?: 8) 8) 8) 8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Píšu si :D :wink:


A mozem este jednu otazku? Ze kedy bude mat tie webovky... :D :D :D Teraz sa az do nedele na forum nedostanem, tak som zvedava co budete pisat po sobote. Ja dufam, ze sa dockame sladaku, ved to ma kazdy rocker...


Na to i na slaďák se zeptáme :lol: Zapůsobíme tak ( :evil: ), že do 10 minut nějaký složí :D :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Votvírák

Příspěvekod Míla » 09 čer 2010, 14:41

Píšu si :D :wink:[/quote]

A mozem este jednu otazku? Ze kedy bude mat tie webovky... :D :D :D Teraz sa az do nedele na forum nedostanem, tak som zvedava co budete pisat po sobote. Ja dufam, ze sa dockame sladaku, ved to ma kazdy rocker...[/quote]

Na to i na slaďák se zeptáme :lol: Zapůsobíme tak ( :evil: ), že do 10 minut nějaký složí :D :lol:[/quote]
:arrow: :arrow: :arrow: AHOJKY.vždyt on je celej sladkej a ještě aby zpíval sladáky.sladák byl pro mě Selaví,a je to.kvůli němu to umím nazpamět.když to zpíval Gott tak mě to moc nebralo,ale ted tu písničku úplně žeru.jak pubo fakt.a to počasí snad vám vyjde. už toho bylo dost těch pohrom.u nás včera byla bouřka večer.a ted :miro: svítí.MÍLA :arrow: :arrow: :arrow: :thumbup:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Votvírák

Příspěvekod Iva » 09 čer 2010, 15:43

debbie píše:
Kaja píše:Vy sa máte! Tento víkend si užijete. :)


Hlavně, aby nemrzlo. :lol: stále mění předpověd počasí. Teď jsem zase četla, že bude pršet a budou bouřky :evil: ..tak aby nás to nesplavilo všechny včetně :miro:


Tak taky splav..s :miro: .. protestuje tu niekto?
LF je romanticka balada o laske..je to sladak
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Votvírák

Příspěvekod ewilyn » 09 čer 2010, 17:56

Ak bude moznost, tak sa spytame..i ked i ja sa pridavamk nazoru , ze LF i Baby su rockove balady :)
ja sa chcem spytat i na tu tvorbu v slovencine a ci bude i nieco pop-rockove do radii alebo este tvrdsie ako to, co uz ukazali teraz :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Votvírák

Příspěvekod ewilyn » 09 čer 2010, 17:59

Este jednu organizacnu..s ludmi, s ktorymi sa dohovaram na Votvirak, komunikujste so mnou prosim cez FB..

Ceske drahy prilis dopravu neposilnia- snad iba medzi Lysou a Milovicami- tu je dopoved, co mi na moju otazku ohladom tohho poslali:
ve dnech 12. a 13.6. České dráhy posílí a upraví řazení osobních vlaků v úseku Lysá n. Labem - Milovice. Navrhuji Vám infoemovat se v určené dny přímo v nástupních stanicích
.

A Co sa tyka pocasia uvidime...dnes som videla v predpovedi. 26st a burky z tepla :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Votvírák

Příspěvekod Ivana » 09 čer 2010, 18:48

Všetkým Vám prajem príjemnú zábavu. Vy ste taká zohraná a odvážna banda. Mohli by ste sa Mira spýtať, či v slovenských rádiach budeme počuť vôbec jeho singel, tak ako to sľúbil na Amfik feste. Možno to nie je v jeho silách, ale potom nechápem načo to tam spomínal. Ďakujem
Ivana
 

PředchozíDalší

Zpět na Milovice (CZ) 12. 6. 2010