Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Votvírák

Re: Votvírák

Příspěvekod Kaja » 13 čer 2010, 23:43

debbie píše:Tak já se taky přidávám. Včerejšek byl pro mě neskutečnej adrenalin, euforie, kterou jsem si užila na 100% a moje o osm let starší ségra, byla totálně nakažena nevyléčitelným :miro: virem . Poprvé jsem si mohla :miro: užít naživo. A první setkání se všemi zpřízněnými dušemi, naladěnými na stejnou šmajdí frekvenci nemělo chybu. Předčilo to všechna moje očekávání.... bylo to tak bezprostřední, jako by jsme se znali od jakživa. Prostě super lidičky. No a :miro:...ach..ten byl velmi milý, přátelský a co se týká jeho vzhledu naživo... :oops: ano, je to pravda, pastva pro oči on je. A to charisma o 200% větší než na obrazovce. :oops: :oops:
Jinak koncert byl výbornej, moc jsem si to užila a přiznám se, celou dobu jsem byla tak trochu v tranzu. Zvuk byl výborný i u toho podia, kde jsme stály a mělo to ty koule(jak se říká) Kluci si to na podiu užívali, bylo vidět, že je to baví, Jasně tam zafungovala ta vzájemně předaná energie. Miro byl užasnej, jak tam pořád pobíhal s věčným úsměvenm na rtech a užíval si tu atmosféru beze zbytku. ..on je opravdu neskutečnej, jak dokáže ty lidi rozpohybovat. Jeho komunikace s davem byla skvělá...lidi řvali, tleskali, užívali si to. Ani jsem netušila, že je za námi tolik lidí.Jj, on a ještě k tomu skvělá muzika...nezapomenutelný zážitek. A taneček s dívkou z davu no c.. no, nakonec to byla Nikys a byla trochu mimo. :oops: :D.... ani se nedivím.
Už to tu bylo celé několikrát skvěle popsáno a dosti do detailu, tak snad jen, z nových písniček jsem, že z nových písniček jsem nadšená..myslím, že má na to prorazit.
Prostě Votvírák jednoznačně pro mě :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: A za to velké díky nejen :miro: ale taky Vám všem. Těším se na reprízu :thumbup:

Ďakujem za ďalší reportík, muselo to byť pekné. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Votvírák

Příspěvekod Kaja » 14 čer 2010, 00:32

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Votvírák

Příspěvekod Iva » 14 čer 2010, 00:36

Moc diky za skvele citanie vam vsetkym, pripadalo mi to, akoby som tam bola s vami :D
mozem lutovat, ze som nesadla do auta a nevyrazila...tak mi treba :evil:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Votvírák

Příspěvekod Lenka » 14 čer 2010, 05:06

debbie píše:Tak já se taky přidávám. Včerejšek byl pro mě neskutečnej adrenalin, euforie, kterou jsem si užila na 100% a moje o osm let starší ségra, byla totálně nakažena nevyléčitelným :miro: virem . Poprvé jsem si mohla :miro: užít naživo. A první setkání se všemi zpřízněnými dušemi, naladěnými na stejnou šmajdí frekvenci nemělo chybu. Předčilo to všechna moje očekávání.... bylo to tak bezprostřední, jako by jsme se znali od jakživa. Prostě super lidičky. No a :miro:...ach..ten byl velmi milý, přátelský a co se týká jeho vzhledu naživo... :oops: ano, je to pravda, pastva pro oči on je. A to charisma o 200% větší než na obrazovce. :oops: :oops:
Jinak koncert byl výbornej, moc jsem si to užila a přiznám se, celou dobu jsem byla tak trochu v tranzu. Zvuk byl výborný i u toho podia, kde jsme stály a mělo to ty koule(jak se říká) Kluci si to na podiu užívali, bylo vidět, že je to baví, Jasně tam zafungovala ta vzájemně předaná energie. Miro byl užasnej, jak tam pořád pobíhal s věčným úsměvenm na rtech a užíval si tu atmosféru beze zbytku. ..on je opravdu neskutečnej, jak dokáže ty lidi rozpohybovat. Jeho komunikace s davem byla skvělá...lidi řvali, tleskali, užívali si to. Ani jsem netušila, že je za námi tolik lidí.Jj, on a ještě k tomu skvělá muzika...nezapomenutelný zážitek. A taneček s dívkou z davu no c.. no, nakonec to byla Nikys a byla trochu mimo. :oops: :D.... ani se nedivím.
Už to tu bylo celé několikrát skvěle popsáno a dosti do detailu, tak snad jen, z nových písniček jsem, že z nových písniček jsem nadšená..myslím, že má na to prorazit.
Prostě Votvírák jednoznačně pro mě :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: A za to velké díky nejen :miro: ale taky Vám všem. Těším se na reprízu :thumbup:

Debbie krásně jsi to napsala až se stydím jen za těch mých pár slov ale fakt se moc omlouvám na tohle já bohužel nejsem.
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Votvírák

Příspěvekod Lenka » 14 čer 2010, 05:07

Kaja píše:http://remix.nicm.cz/sobotni-votvirak-2010-na-fotce/

Našla jsem Lilii a Terku:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Votvírák

Příspěvekod Míla » 14 čer 2010, 07:58

Lenka píše:
Kaja píše:http://remix.nicm.cz/sobotni-votvirak-2010-na-fotce/

Našla jsem Lilii a Terku:-)

:arrow: :miro: :arrow:AHOJKY VŠEM. Debbie:já nechodím tak brzo spát já ještě něco poklidím kouknu se na telku a usnu v půl 11.a spím jak dudek.někdy usnu už v 9.podle toho jak mě bolej záda a jak jsem utahaná.před spaním povině 30 :miro: tady prší.moc krásně jste si to narežírovali fakt super jen tak dále.pozdravuju našeho invalidu Lilii AT SE UZDRAVÍ.MÍLA :arrow: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Votvírák

Příspěvekod debbie » 14 čer 2010, 08:17

Míla píše:
Lenka píše:
Kaja píše:http://remix.nicm.cz/sobotni-votvirak-2010-na-fotce/

Našla jsem Lilii a Terku:-)

:arrow: :miro: :arrow:AHOJKY VŠEM. Debbie:já nechodím tak brzo spát já ještě něco poklidím kouknu se na telku a usnu v půl 11.a spím jak dudek.někdy usnu už v 9.podle toho jak mě bolej záda a jak jsem utahaná.před spaním povině 30 :miro: tady prší.moc krásně jste si to narežírovali fakt super jen tak dále.pozdravuju našeho invalidu Lilii AT SE UZDRAVÍ.MÍLA :arrow: :arrow:


Jasně Mílo, já si dělala legraci...vím, že určitě tak brzo nechodíš, jen tak mě napadlo na to reagovat ...no byla jsem trochu vedle. :D Díky, teď už jsem v obraze.
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Votvírák

Příspěvekod Paula » 14 čer 2010, 08:25

Lilie píše:
jana1 píše:http://www.markiza.sk/clanok-relacia/na-streche/529921-miro-smajda-zeby-konecne-vazna-znamost


Ty komentáře u toho, žejo? :wink: :thumbup: :thumbup:

a dokonca ich ani nezmazali :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Votvírák

Příspěvekod Míla » 14 čer 2010, 09:05

:arrow: :miro: :arrow:AHOJKY VŠEM. Debbie:já nechodím tak brzo spát já ještě něco poklidím kouknu se na telku a usnu v půl 11.a spím jak dudek.někdy usnu už v 9.podle toho jak mě bolej záda a jak jsem utahaná.před spaním povině 30 :miro: tady prší.moc krásně jste si to narežírovali fakt super jen tak dále.pozdravuju našeho invalidu Lilii AT SE UZDRAVÍ.MÍLA :arrow: :arrow:[/quote]

Jasně Mílo, já si dělala legraci...vím, že určitě tak brzo nechodíš, jen tak mě napadlo na to reagovat ...no byla jsem trochu vedle. :D Díky, teď už jsem v obraze.[/quote]
:arrow: :miro: :arrow: já vím.nás totiž .nikdo nikdy nemůže nas..nebot už víc nas ..být ani nemůžem.to je citát už nevím od koho.ale já jsem v poho kouknu se na reportíky a je mi dobre .jinak kdyby nepršelo tak by to bylo: sedím na konáry a je mi dobre. MÍLA :arrow: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Votvírák

Příspěvekod Míla » 14 čer 2010, 09:07

fanusicka píše:
Lilie píše:
jana1 píše:http://www.markiza.sk/clanok-relacia/na-streche/529921-miro-smajda-zeby-konecne-vazna-znamost


Ty komentáře u toho, žejo? :wink: :thumbup: :thumbup:

a dokonca ich ani nezmazali :lol:

AHOJKY.ta náš invalido jak je.nožičku ti určitě pofoukal :miro: to se to bude hojit.MÍLA :arrow: :arrow:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Votvírák

Příspěvekod Leila » 14 čer 2010, 12:00

Ďakujem všetkým prispievateľom reportov a linkov na festival Obrázek Ako keby som tam bola ! (no je mi ľúto, že nie) :cry: Ale zase sa teším, že Mirko bol úžasný a má fakt dobré piesne a to ma vždy poteší Obrázek
Uživatelský avatar
Leila Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1965
Registrován: 20 úno 2010, 14:30

Re: Votvírák

Příspěvekod Franci » 14 čer 2010, 15:57

Som rada, že ste si koncert užili a že po sootnej búrke ste všetci v poriadku. Nemala sa čas si tento chlievik prečítať, ale určite tak čoskoro učiním.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Votvírák

Příspěvekod Ivana » 14 čer 2010, 20:23

fanusicka píše:
Lilie píše:
jana1 píše:http://www.markiza.sk/clanok-relacia/na-streche/529921-miro-smajda-zeby-konecne-vazna-znamost


Ty komentáře u toho, žejo? :wink: :thumbup: :thumbup:

a dokonca ich ani nezmazali :lol:


Práveže mažú negatívne príspevky, ja som tam predvčerom videla jeden príspevok citujem " zhnusil sa mi" a čo nevidím, dnes tam už nie je. Čo to asi znamená?
Ivana
 

Re: Votvírák

Příspěvekod ewilyn » 14 čer 2010, 21:03

Ivana píše:
fanusicka píše:
Lilie píše:Ty komentáře u toho, žejo? :wink: :thumbup: :thumbup:

a dokonca ich ani nezmazali :lol:


Práveže mažú negatívne príspevky, ja som tam predvčerom videla jeden príspevok citujem " zhnusil sa mi" a čo nevidím, dnes tam už nie je. Čo to asi znamená?


velmi dobre sa to cita :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Votvírák

Příspěvekod mari » 14 čer 2010, 21:07

ewilyn píše:
velmi dobre sa to cita :)

Nepísali sme to všetko my ? ,že nie ? :D
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

PředchozíDalší

Zpět na Milovice (CZ) 12. 6. 2010

cron