Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Online reportáž

Re: Online reportáž

Příspěvekod Lilie » 09 kvě 2010, 19:52

Rous píše:
Lilie píše:
Rous píše:Lili, prosím, pokud to není tajemství, prozraď, jak jsi mu říkala, aby Ti ty fotky
podepsal :?: :?: :?: :lol: :lol:
To jsi mu dala fotku( tu, kterou si kdo vybral ) a říkala mu:
" Tak sem napište pro Debbie"......a tak jsi pokračovala :?: :?: :?: :?:


Řekla jsem: "Tuhle pro jednu moc milou holku R.....u, která moc chtěla jet, ale nemohla, i na Liberec byla připravená" :D
Snad Andrew vybral tu fotku, co jsi chtěla :wink:

A u Debbie? A ostatních? :D :D


Řekla jsem, že všechny budou v Milovicích, takže JEDEŠ :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Online reportáž

Příspěvekod Rous » 09 kvě 2010, 20:06

Jak jsem napsala, když mi příjdou peníze z Liberce, tak jo, jinak mám smůlu. :wink: :lol:
Rous
 
Příspěvky: 664
Registrován: 20 úno 2010, 16:44

Re: Online reportáž

Příspěvekod Lilie » 09 kvě 2010, 20:08

Rous píše:Jak jsem napsala, když mi příjdou peníze z Liberce, tak jo, jinak mám smůlu. :wink: :lol:


Přijdou :lol: Pohnu nebem i zemí :wink: A pak žádné výmluvy :evil: :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Online reportáž

Příspěvekod Andrew » 09 kvě 2010, 20:12

Lilie píše:Přijdou :lol: Pohnu nebem i zemí :wink: A pak žádné výmluvy :evil: :wink:

Jen jestli pohneš i Liškou :)
Uživatelský avatar
Andrew Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3418
Registrován: 21 led 2010, 00:07
Bydliště: Synerec/Rathovice

Re: Online reportáž

Příspěvekod Lilie » 09 kvě 2010, 20:16

Andrew píše:
Lilie píše:Přijdou :lol: Pohnu nebem i zemí :wink: A pak žádné výmluvy :evil: :wink:

Jen jestli pohneš i Liškou :)


Pohnu Obrázek
Myslíte, že :miro: udělá nějakou dobročinnou akci i v kriminále? :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Online reportáž

Příspěvekod Rous » 09 kvě 2010, 20:17

Lilie píše:
Rous píše:Jak jsem napsala, když mi příjdou peníze z Liberce, tak jo, jinak mám smůlu. :wink: :lol:


Přijdou :lol: Pohnu nebem i zemí :wink: A pak žádné výmluvy :evil: :wink:

Kdepak, mám to posvěcené. :wink: :D
Jen škoda, že nebude mít :miro: čas. :(
Rous
 
Příspěvky: 664
Registrován: 20 úno 2010, 16:44

Re: Online reportáž

Příspěvekod Míla » 10 kvě 2010, 10:38

Rous píše:
Lilie píše:
Rous píše:Jak jsem napsala, když mi příjdou peníze z Liberce, tak jo, jinak mám smůlu. :wink: :lol:


Přijdou :lol: Pohnu nebem i zemí :wink: A pak žádné výmluvy :evil: :wink:

Kdepak, mám to posvěcené. :wink: :D
Jen škoda, že nebude mít :miro: čas. :(

AHOJKY TO JSEM SE ZROVNA CHTĚLA ZEPTAT.POSLALI JE UŽ NEBO NÉÉ.MÍLA
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Online reportáž

Příspěvekod Rous » 10 kvě 2010, 19:19

Ještě ne, pořád tajně doufám, ale to nestačí!!! :twisted: :twisted:
Tak zkusím zítra zavolat! Jsem zvědavá, co mi pan Liška řekne.
Rous
 
Příspěvky: 664
Registrován: 20 úno 2010, 16:44

Re: Online reportáž

Příspěvekod Lilie » 10 kvě 2010, 19:47

Rous píše:Ještě ne, pořád tajně doufám, ale to nestačí!!! :twisted: :twisted:
Tak zkusím zítra zavolat! Jsem zvědavá, co mi pan Liška řekne.


Chceš vědět, co ti řekne? "Za chvíli budu v kanceláři, hned se na to podívám, dneska odejdou/dneska je budete mít, můžete se spolehnout!" HAHAHAHAHA :evil:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Online reportáž

Příspěvekod Rous » 10 kvě 2010, 20:06

Lilie píše:
Rous píše:Ještě ne, pořád tajně doufám, ale to nestačí!!! :twisted: :twisted:
Tak zkusím zítra zavolat! Jsem zvědavá, co mi pan Liška řekne.


Chceš vědět, co ti řekne? "Za chvíli budu v kanceláři, hned se na to podívám, dneska odejdou/dneska je budete mít, můžete se spolehnout!" HAHAHAHAHA :evil:

HAHAHAHAHA tak to já jedu v tom případě do p....le :!: :!: , ne do Milovic. :twisted: :twisted:
A to jsem dneska běžela ráno k šéfce, aby mi nedala 12.6. sobotu.
Nebudou prachy, jedu do pryč. :twisted: :twisted:
Rous
 
Příspěvky: 664
Registrován: 20 úno 2010, 16:44

Re: Online reportáž

Příspěvekod mari » 10 kvě 2010, 21:26

Lilie píše:
Pohnu Obrázek
Myslíte, že :miro: udělá nějakou dobročinnou akci i v kriminále? :lol:

Neboj,do kriminálu nepôjdeš ...Všetci dosvedčíme,že už dlhšiu dobu nie si schopná zodpovedať za svoje činy... :( Do cvokárne ti Miro príde zahrať pekne pod okienko na gitarke....No problém.... nám neuveria,kedže sme tiež mimo... :lol:
Uživatelský avatar
mari
 
Příspěvky: 4670
Registrován: 19 úno 2010, 22:32

Re: Online reportáž

Příspěvekod Míla » 11 kvě 2010, 10:47

mari píše:
Lilie píše:
Pohnu Obrázek
Myslíte, že :miro: udělá nějakou dobročinnou akci i v kriminále? :lol:

Neboj,do kriminálu nepôjdeš ...Všetci dosvedčíme,že už dlhšiu dobu nie si schopná zodpovedať za svoje činy... :( Do cvokárne ti Miro príde zahrať pekne pod okienko na gitarke....No problém.... nám neuveria,kedže sme tiež mimo... :lol:
TO CHCE ČERNÝ OVCE A BASTA FIDLI.JINAK S TÍM NEHNETE.MÍLA :!: :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
Míla Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1951
Registrován: 08 bře 2010, 18:46

Re: Online reportáž

Příspěvekod Rous » 11 kvě 2010, 17:00

Tak jsem mluvila s panem Liškou. :roll: Ze začátku byl milý, ovšem ten konec :!: :!:
Po ujištění, že peníze mi přijdou do konce týdne, jsem ujistila já jeho, že to mi sliboval
už před 3 týdny, nicmémě jsem se ptala, jestli v tom mají určitý systém, v tom vrácení peněz
řekl, že ano. Tak jsem řekla, že zřejmě špatný, neboť do dnešního dne nic nepřišlo.A že mu tedy poradím lepší a jednoduchý
ať tedy posílají každý den 1-mu člověku 1 splátku, že to bude lepší, když jejich systém nefunguje.
Ptala jsem se zda se bude mými radami řídit řekl mi , že to budou posílat postupně
a to mlel jako kolovrátek. :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Takže mě už telefon asi nezvedne :!: :!: :!: :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll:
Rous
 
Příspěvky: 664
Registrován: 20 úno 2010, 16:44

Re: Online reportáž

Příspěvekod debbie » 11 kvě 2010, 18:21

Rous píše:Tak jsem mluvila s panem Liškou. :roll: Ze začátku byl milý, ovšem ten konec :!: :!:
Po ujištění, že peníze mi přijdou do konce týdne, jsem ujistila já jeho, že to mi sliboval
už před 3 týdny, nicmémě jsem se ptala, jestli v tom mají určitý systém, v tom vrácení peněz
řekl, že ano. Tak jsem řekla, že zřejmě špatný, neboť do dnešního dne nic nepřišlo.A že mu tedy poradím lepší a jednoduchý
ať tedy posílají každý den 1-mu člověku 1 splátku, že to bude lepší, když jejich systém nefunguje.
Ptala jsem se zda se bude mými radami řídit řekl mi , že to budou posílat postupně
a to mlel jako kolovrátek. :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Takže mě už telefon asi nezvedne :!: :!: :!: :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll:


Tak to máme hezké vyhlídky.Jen jestli ty peníze někde neprošustrovali :cry: To by jsme si pana Lišku museli podat ručně :evil: :evil: T
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Online reportáž

Příspěvekod fili » 11 kvě 2010, 18:29

Rous píše:Tak jsem mluvila s panem Liškou. :roll: Ze začátku byl milý, ovšem ten konec :!: :!:
Po ujištění, že peníze mi přijdou do konce týdne, jsem ujistila já jeho, že to mi sliboval
už před 3 týdny, nicmémě jsem se ptala, jestli v tom mají určitý systém, v tom vrácení peněz
řekl, že ano. Tak jsem řekla, že zřejmě špatný, neboť do dnešního dne nic nepřišlo.A že mu tedy poradím lepší a jednoduchý
ať tedy posílají každý den 1-mu člověku 1 splátku, že to bude lepší, když jejich systém nefunguje.
Ptala jsem se zda se bude mými radami řídit řekl mi , že to budou posílat postupně
a to mlel jako kolovrátek. :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Takže mě už telefon asi nezvedne :!: :!: :!: :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll:


...další z vychcánků,má ke svému chování i příhodné jméno-Lišák jeden mazaný :evil: :evil: :evil: ...a věděl Miro vůbec o tom Liberci?Bylo to celé divné,neměla jsem z toho dobrý pocit,pubina mě přemlouvala málem na kolenou-prosím prosím maminko,budeš tam mít Nagyho,zavzpomínáš...přeju vám dobrý konec této kauzy...jestli nedopadne,pak jediná pomoc jsou ty Černé ovce nebo Jouda....
fili Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 588
Registrován: 04 kvě 2010, 16:59
Bydliště: OSTRAVA!!!

PředchozíDalší

Zpět na Pasohlávky 8. 5. 2010

cron