Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

mirosmajda.com unplugged pro radost, Praha. CZ, 12.12.2014

Re: mirosmajda.com unplugged pro radost, Praha. CZ, 12.12.20

Příspěvekod yarkabee » 26 pro 2014, 15:27

Tak se vám to tady smrsklo na umírající platformu pro ty, kdo mají nutkavou potřebu konstatovat úpadek, neřkuli konec hlavního objektu tohoto kdysi živýho fóra, případně plivnout něco slizkýho chrchlu na mě. Už jsem jinde napsala, že všechno, co děláme, se nám vždycky vrací. V dobrém...a ve zlém až několikanásobně. Takže za tenhle úpadek si můžete poděkovat navzájem. Tedy těch pár z vás, které sem ještě chodí. A pak tu vysázet něco svých dohadů o tom, co a proč se kolem objektu fóra děje. Pravda je někde tam venku, a vy se ji dozvíte, až přijde správný čas. Oficiální cestou.

Tohle fórum už patří minulosti. Sbohem a přeju vám vše dobré :)

P.S. Kdysi jsem vám tu děkovala za archivaci článků, fotek a reportů, i za vaši podporu. Děkuji vám za ni znovu, byl to obrovský kusanec práce.
Uživatelský avatar
yarkabee
 
Příspěvky: 243
Registrován: 13 bře 2012, 15:40
Bydliště: Praha 2

Re: mirosmajda.com unplugged pro radost, Praha. CZ, 12.12.20

Příspěvekod Lilie » 27 pro 2014, 00:09

Paní, kdybyste raději dělala, co máte, než dávat stejný blábol do všech rubrik.....Odhaduju, že jste už zase něco zkopala a dostala pořádně vynadáno, tak kopete kolem sebe.....
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: mirosmajda.com unplugged pro radost, Praha. CZ, 12.12.20

Příspěvekod zsimona » 27 pro 2014, 09:32

Nepletla bych si "pojmy s dojmy"...tedy umírající se spícím :wink: ...Toto forum má momentálně fázi "spánku",protože není moc o čem psát...o čem diskutovat...nejsou články o :miro: .není k vidění v TV nebo slyšení v rádiích...i ty koncerty se smrskly tento rok na minimum....( místo plného koncertního léta,byl vyhlášen jakýsi pofidérní projekt BR,který měl možná dobrou myšlenku,ale jinak byl naprosto nedotažený po organizační i propagační stránce :( ...a tak jak s velkou "slávou" začal,tak hezky rychle v tichosti skončil! :!: )...novinky taky žádné...singl a CD se stále odkládá na neurčito,místo toho se tu objevil jakýsi boční projekt,o kterém vlastně nikdo nic neví :roll: ...takže: O ČEM VLASTNĚ DISKUTOVAT? :?: ......paní "rádobymanažerka" by místo tohoto nesmyslu ,co tu zas napsala,měla raději přemýšlet nad sebou :!: ....pod její "péčí" šla :miro: kariéra rapidně dolů...ubylo fans a blogů a stránek,co o něm píší ( a noví fans ani stránky nepřibyli!!! )...ubylo koncertů...zkrátka :miro: se nějak vytrácí z povědomí :( .

Jestli je paní "manažerka" se svou prací spokojena,tak se asi svět zbláznil :roll: .... podle mě jí chybí základní předpoklady pro tuhle práci...organizační schopnosti,kontakty na VLIVNÉ pořadatele a diplomatické jednání nejen s fans,ale PŘEDEVŠÍM S POŘADATELI AKCÍ A MAJITELI KLUBŮ!!!
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: mirosmajda.com unplugged pro radost, Praha. CZ, 12.12.20

Příspěvekod Lilie » 27 pro 2014, 11:49

zsimona píše:Nepletla bych si "pojmy s dojmy"...tedy umírající se spícím :wink: ...Toto forum má momentálně fázi "spánku",protože není moc o čem psát...o čem diskutovat...nejsou články o :miro: .není k vidění v TV nebo slyšení v rádiích...i ty koncerty se smrskly tento rok na minimum....( místo plného koncertního léta,byl vyhlášen jakýsi pofidérní projekt BR,který měl možná dobrou myšlenku,ale jinak byl naprosto nedotažený po organizační i propagační stránce :( ...a tak jak s velkou "slávou" začal,tak hezky rychle v tichosti skončil! :!: )...novinky taky žádné...singl a CD se stále odkládá na neurčito,místo toho se tu objevil jakýsi boční projekt,o kterém vlastně nikdo nic neví :roll: ...takže: O ČEM VLASTNĚ DISKUTOVAT? :?: ......paní "rádobymanažerka" by místo tohoto nesmyslu ,co tu zas napsala,měla raději přemýšlet nad sebou :!: ....pod její "péčí" šla :miro: kariéra rapidně dolů...ubylo fans a blogů a stránek,co o něm píší ( a noví fans ani stránky nepřibyli!!! )...ubylo koncertů...zkrátka :miro: se nějak vytrácí z povědomí :( .

Jestli je paní "manažerka" se svou prací spokojena,tak se asi svět zbláznil :roll: .... podle mě jí chybí základní předpoklady pro tuhle práci...organizační schopnosti,kontakty na VLIVNÉ pořadatele a diplomatické jednání nejen s fans,ale PŘEDEVŠÍM S POŘADATELI AKCÍ A MAJITELI KLUBŮ!!!


:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Skvěle napsáno, ale "paní manažerka" si vinu stejně nepřizná, ona je přece skvělá, to jen my závidíme, házíme chrchle a máme hnusné životy :D :D :D
I když na rozdíl od ní máme bydlení, práci, děti, partnery s "pěti pé", všechny zuby..... :lol: :lol: Ona bez práce, k tomu Mirda na ni zvysoka.....kašle, tak se snaží konverzovat tady :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: mirosmajda.com unplugged pro radost, Praha. CZ, 12.12.20

Příspěvekod _gemini » 28 pro 2014, 01:53

Ale ale, zase další pokus o ukončení fóra? Takovejch už bylo... Já jsem myslela, že úkolem manažera je něco jiného, než odpudit zbytek fanoušků, ale tu se člověk vždycky něco nového přiučí. A mně nikdo nebude zakazovat žádnou aktivitu, sorry...
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Předchozí

Zpět na jesen- zima 2014

cron