Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Koncert na náplavce, Busking revolution , CZ,Praha, 31.5.

Koncert na náplavce, Busking revolution , CZ,Praha, 31.5.

Příspěvekod ewilyn » 01 čer 2014, 03:06

rozmyslala som, kam s tymto, nakoniec som sa rozhodla, ze asi sem do koncertov ;)

Loneliness: https://www.youtube.com/watch?v=BGOOyM35Pqo
Requiem: https://www.youtube.com/watch?v=1eH9ULY0eaI
Rock´n´roll: https://www.youtube.com/watch?v=dJcnyG5CvSQ
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Koncert na náplavce, Busking revolution , CZ,Praha, 31.5

Příspěvekod ota » 01 čer 2014, 08:31

Jéééééj, to je prekvapenie :) ďakujeme :thumbup:
zaujímalo by ma, aké sú reakcie okoloidúcich a či Mira spoznávajú ...
Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: Koncert na náplavce, Busking revolution , CZ,Praha, 31.5

Příspěvekod ewilyn » 01 čer 2014, 11:40

viac o busking revolution projekte tu : https://www.facebook.com/buskingrevolutionofficial
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Koncert na náplavce, Busking revolution , CZ,Praha, 31.5

Příspěvekod ewilyn » 01 čer 2014, 12:48

este dalsie videa z koncertu na naplavke :P

Paradise city : https://www.youtube.com/watch?v=Jglfl7LxQCM
Na, na, na : https://www.youtube.com/watch?v=c35oikTUA50
Bez lasky zit : https://www.youtube.com/watch?v=-fer2PaVW1U
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Koncert na náplavce, Busking revolution , CZ,Praha, 31.5

Příspěvekod ewilyn » 01 čer 2014, 13:18

takze maly reportik z koncertu na naplavce ;)

no bol to zas zazitok :P
koncert " na ulici " v ramci Busking revolution bol ohlaseny na 16.hodinu, povodne nebolo urcene miesto...no s kamaratkou sme si dobre tipli naplavlu ;) , kde sma mali zraz okolo 15. hodiny :). Presli sme sa po celej naplavke od jiraskovho mosta ..... na naplavku krasne pocasie vylakalo stovky, mozno tisice ludi, tiez sa tam konal pivny festival , takze tam bolo skutocne plno...no ako sa blizila 16. hodina, i ked sme po naplavke opakovane prechadzali, Mira ani kapelu nevideli ...ked sme to tak presli asi 4x a blizila sa 17. hodina , uz sme to vzdali, mysleli sme, ze i chalani to pri pohlade na tie davy vzdali :P ...uz som sla na metro a kamaratka sa este vratila, ze si este nieco kupi...a nasla chlapcov hrat kusok od Palackeho mosta :P ... tak som sa vratila i ja :P ... chlapci uz nejaku tu dobu hrali, no zatial bolo okolo len par ludi...my sme zazili este 3O minut pohodoveho koncertu - slnko, voda, taka prazdninova pohoda :)
...my sme videli asi 10 pisni, vacsina je na videach- Pribeh tela, Requiem, Bez lasky zit, Loneliness, na, na, na, Rock ´n´roll, Paradise city, Mr. Big ... :) ..chalani i :miro: sa do toho poriadne opreli a fakt to bol plnohodnotny koncert :wink: ...kto chcel, mohol prispiet umelcom " do futralu " :P ...uzili si ho evidenne chalani i my, Mirove unplugged koncerty su vzdy skvele :wink: ...i na ulici bez aparatury :)
Na konci sa okolo vytvoril celkom slusny hlucik ludi :) , niektori sa pristavili na chvilu, niektori na dlhsie ... no velka smola je, ze ucel projektu nik z okoloiducich nepobral :( ....nikde ziadna tabula ci oznacenie, neviem, ci Miro predstavil projekt v uvode, no v zavere nie ...len podakoval ;)

takze ked sa pytate na reakcie ludi na ulici...niektori to brali ako recesiu, zabavu :P ...mozno si i niektori mysleli, ze je to v ramci programu Beerfestu, i ked ti mali svoje podium :P , no boli tam i reacie typu " to je Smajda, ten teda dopadol " , " to sa uz zivi hranim na ulici? " ...a pod...takze dav okoloidicich vobec nepochopil, o aky projekt sa jedna ....myslim ze celkovo myslienka projektu je fajn, no nie je jeho realizacia a propagacia doriesena ...a zatial sa mina ucinkom :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Koncert na náplavce, Busking revolution , CZ,Praha, 31.5

Příspěvekod Bára » 01 čer 2014, 20:12

ewilyn píše:takze maly reportik z koncertu na naplavce ;)

no bol to zas zazitok :P
koncert " na ulici " v ramci Busking revolution bol ohlaseny na 16.hodinu, povodne nebolo urcene miesto...no s kamaratkou sme si dobre tipli naplavlu ;) , kde sma mali zraz okolo 15. hodiny :). Presli sme sa po celej naplavke od jiraskovho mosta ..... na naplavku krasne pocasie vylakalo stovky, mozno tisice ludi, tiez sa tam konal pivny festival , takze tam bolo skutocne plno...no ako sa blizila 16. hodina, i ked sme po naplavke opakovane prechadzali, Mira ani kapelu nevideli ...ked sme to tak presli asi 4x a blizila sa 17. hodina , uz sme to vzdali, mysleli sme, ze i chalani to pri pohlade na tie davy vzdali :P ...uz som sla na metro a kamaratka sa este vratila, ze si este nieco kupi...a nasla chlapcov hrat kusok od Palackeho mosta :P ... tak som sa vratila i ja :P ... chlapci uz nejaku tu dobu hrali, no zatial bolo okolo len par ludi...my sme zazili este 3O minut pohodoveho koncertu - slnko, voda, taka prazdninova pohoda :)
...my sme videli asi 10 pisni, vacsina je na videach- Pribeh tela, Requiem, Bez lasky zit, Loneliness, na, na, na, Rock ´n´roll, Paradise city, Mr. Big ... :) ..chalani i :miro: sa do toho poriadne opreli a fakt to bol plnohodnotny koncert :wink: ...kto chcel, mohol prispiet umelcom " do futralu " :P ...uzili si ho evidenne chalani i my, Mirove unplugged koncerty su vzdy skvele :wink: ...i na ulici bez aparatury :)
Na konci sa okolo vytvoril celkom slusny hlucik ludi :) , niektori sa pristavili na chvilu, niektori na dlhsie ... no velka smola je, ze ucel projektu nik z okoloiducich nepobral :( ....nikde ziadna tabula ci oznacenie, neviem, ci Miro predstavil projekt v uvode, no v zavere nie ...len podakoval ;)
takze ked sa pytate na reakcie ludi na ulici...niektori to brali ako recesiu, zabavu :P ...mozno si i niektori mysleli, ze je to v ramci programu Beerfestu, i ked ti mali svoje podium :P , no boli tam i reacie typu " to je Smajda, ten teda dopadol " , " to sa uz zivi hranim na ulici? " ...a pod...takze dav okoloidicich vobec nepochopil, o aky projekt sa jedna ....myslim ze celkovo myslienka projektu je fajn, no nie je jeho realizacia a propagacia doriesena ...a zatial sa mina ucinkom :wink:
Také pořád čekám na pointu. Zatím mi to připomíná spíše recesi :(
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Koncert na náplavce, Busking revolution , CZ,Praha, 31.5

Příspěvekod zsimona » 01 čer 2014, 20:35

Bára píše:
ewilyn píše:takze maly reportik z koncertu na naplavce ;)

no bol to zas zazitok :P
koncert " na ulici " v ramci Busking revolution bol ohlaseny na 16.hodinu, povodne nebolo urcene miesto...no s kamaratkou sme si dobre tipli naplavlu ;) , kde sma mali zraz okolo 15. hodiny :). Presli sme sa po celej naplavke od jiraskovho mosta ..... na naplavku krasne pocasie vylakalo stovky, mozno tisice ludi, tiez sa tam konal pivny festival , takze tam bolo skutocne plno...no ako sa blizila 16. hodina, i ked sme po naplavke opakovane prechadzali, Mira ani kapelu nevideli ...ked sme to tak presli asi 4x a blizila sa 17. hodina , uz sme to vzdali, mysleli sme, ze i chalani to pri pohlade na tie davy vzdali :P ...uz som sla na metro a kamaratka sa este vratila, ze si este nieco kupi...a nasla chlapcov hrat kusok od Palackeho mosta :P ... tak som sa vratila i ja :P ... chlapci uz nejaku tu dobu hrali, no zatial bolo okolo len par ludi...my sme zazili este 3O minut pohodoveho koncertu - slnko, voda, taka prazdninova pohoda :)
...my sme videli asi 10 pisni, vacsina je na videach- Pribeh tela, Requiem, Bez lasky zit, Loneliness, na, na, na, Rock ´n´roll, Paradise city, Mr. Big ... :) ..chalani i :miro: sa do toho poriadne opreli a fakt to bol plnohodnotny koncert :wink: ...kto chcel, mohol prispiet umelcom " do futralu " :P ...uzili si ho evidenne chalani i my, Mirove unplugged koncerty su vzdy skvele :wink: ...i na ulici bez aparatury :)
Na konci sa okolo vytvoril celkom slusny hlucik ludi :) , niektori sa pristavili na chvilu, niektori na dlhsie ... no velka smola je, ze ucel projektu nik z okoloiducich nepobral :( ....nikde ziadna tabula ci oznacenie, neviem, ci Miro predstavil projekt v uvode, no v zavere nie ...len podakoval ;)
takze ked sa pytate na reakcie ludi na ulici...niektori to brali ako recesiu, zabavu :P ...mozno si i niektori mysleli, ze je to v ramci programu Beerfestu, i ked ti mali svoje podium :P , no boli tam i reacie typu " to je Smajda, ten teda dopadol " , " to sa uz zivi hranim na ulici? " ...a pod...takze dav okoloidicich vobec nepochopil, o aky projekt sa jedna ....myslim ze celkovo myslienka projektu je fajn, no nie je jeho realizacia a propagacia doriesena ...a zatial sa mina ucinkom :wink:
Také pořád čekám na pointu. Zatím mi to připomíná spíše recesi :(

...myšlenka je to určitě dobrá a :miro: si to podle videí užívá :thumbup: ...jen to mělo být nějak víc zpropagované...aby i lidi,co se o Mira nezajímají,tušili o co jde...měl tam být nějaký poutač nebo cedule,co je to za projekt...k čemu to má sloužit :roll: ...je dost smutné,když některí lidé odchází domů s myšlenkou,že "chudák Šmajda,ten dopadl :? "
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Koncert na náplavce, Busking revolution , CZ,Praha, 31.5

Příspěvekod ota » 01 čer 2014, 21:38

tiež dúfam, že sa do toho neobuje bulvár a nenafúkne to nesprávnym smerom :idea:
Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29


Zpět na "busking" koncerty

cron