Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod ewilyn » 13 črc 2014, 16:27

vystupenie ve 20.20.hod

http://www.jicinfest.cz/
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod ewilyn » 23 črc 2014, 21:42

uz to tu bolo inde, ale tak davam i sem :wink: ...staronova pozvanka :)

https://www.youtube.com/watch?v=PcDUxxNInWo
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)


Re: Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod Lilie » 27 črc 2014, 22:26

Já vím, že není hezké kopat do mrtvol, ale teď budu fakt hnusná.....Pokud mě něco nebaví, jdu od toho....A pokud se mi nedaří, nebudu si to hojit na lidech, co za nic nemůžou, ale posvítím si na pravé viníky a začnu u sebe, asi je fakt načase vytáhnout si hlavu ze zadní části a začít s ní přemýšlet.....Proč je TP hvězda večera, má mnohem víc fanoušků, spoustu akcí? (Stejně tak další, i mladší kapely, co vydávají CD, mají jeden klip za druhým, akce málem obden, šikovného manažera, který jim peníze vydělá, neodradí potencionální pořadatele a sponzory, ani urážkami fanoušky). Protože nemají repertoár starý půldruhého roku, jsou milí a komunikativní, předávají energii.....Názor, že není třeba si tu lůzu (fanoušky) nějak moc připouštět, stačí perfektní koncert (hahaha), se mohl zrodit jen v totálně prohulené hlavě - to si mohou dovolit jen opravdové hvězdy (co ten perfektní koncert fakt odehrají, ale ani ty to nedělají), TOTO má do hvězdy stovky světelných let.....Papínků, co uspořádají dcerunce k narozeninám soukromou akci, zase tolik není, navíc plyšáci přicházejí stále noví.....A hraní po ulicích - no comment :roll: Takových je na každém kroku, u nikoho to nebudí chuť jít na jejich koncert :mrgreen:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod zsimona » 27 črc 2014, 22:40

Lilie píše:Já vím, že není hezké kopat do mrtvol, ale teď budu fakt hnusná.....Pokud mě něco nebaví, jdu od toho....A pokud se mi nedaří, nebudu si to hojit na lidech, co za nic nemůžou, ale posvítím si na pravé viníky a začnu u sebe, asi je fakt načase vytáhnout si hlavu ze zadní části a začít s ní přemýšlet.....Proč je TP hvězda večera, má mnohem víc fanoušků, spoustu akcí? (Stejně tak další, i mladší kapely, co vydávají CD, mají jeden klip za druhým, akce málem obden, šikovného manažera, který jim peníze vydělá, neodradí potencionální pořadatele a sponzory, ani urážkami fanoušky). Protože nemají repertoár starý půldruhého roku, jsou milí a komunikativní, předávají energii.....Názor, že není třeba si tu lůzu (fanoušky) nějak moc připouštět, stačí perfektní koncert (hahaha), se mohl zrodit jen v totálně prohulené hlavě - to si mohou dovolit jen opravdové hvězdy (co ten perfektní koncert fakt odehrají, ale ani ty to nedělají), TOTO má do hvězdy stovky světelných let.....Papínků, co uspořádají dcerunce k narozeninám soukromou akci, zase tolik není, navíc plyšáci přicházejí stále noví.....A hraní po ulicích - no comment :roll: Takových je na každém kroku, u nikoho to nebudí chuť jít na jejich koncert :mrgreen:

... je mi smutno z toho,jak se věci vyvíjí ,čím dál víc :( ....místo,aby se :miro: konečně vzpamatoval a aspoň těch pár koncertů,co letos má :roll: odehrál s nadšením a vstřícností...je jeho chování čím dál podivuhodnější :(...nejen,že na koncertech s fanoušky nekomunikuje..."hitem letošního léta" je už ani nezveřejńovat akce...nebo až na poslední chvíli...už se pomalu přestává i děkovat za koncerty :( ...oficiální stránka,o které Miro vždy tvrdil,že slouží k informacím a ke komunikaci s fanoušky!!! :roll: ...je v podstatě k ničemu...nic se tam člověk nedozví........mám otázku:BAVÍ JEŠTĚ VŮBEC :miro: TO,CO DĚLÁ???? :shock: ...
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod Lilie » 27 črc 2014, 22:47

zsimona píše:... je mi smutno z toho,jak se věci vyvíjí ,čím dál víc :( ....místo,aby se :miro: konečně vzpamatoval a aspoň těch pár koncertů,co letos má :roll: odehrál s nadšením a vstřícností...je jeho chování čím dál podivuhodnější :(...nejen,že na koncertech s fanoušky nekomunikuje..."hitem letošního léta" je už ani nezveřejńovat akce...nebo až na poslední chvíli...už se pomalu přestává i děkovat za koncerty :( ...oficiální stránka,o které Miro vždy tvrdil,že slouží k informacím a ke komunikaci s fanoušky!!! :roll: ...je v podstatě k ničemu...nic se tam člověk nedozví........mám otázku:BAVÍ JEŠTĚ VŮBEC :miro: TO,CO DĚLÁ???? :shock: ...


Asi ne.....V Tescu hledají na doplňování zboží :lol: Za rok a půl nedokázat vyplodit jedinou novou vlastní písničku..... :roll: Kde je slibovaný singl, klip? Proč jiní, když řeknou, že klip bude ten a ten den, tu a tu hodinu, TAK TO TAK PROSTĚ JE???? A nemusí si ani sundávat trička (btw. trochu bych v tom fitku přidala), ani nemusí být propíráni bulvárem....Ó pardon,to :miro: už taky není, není už zajímavý, bohužel :(
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod Bára » 27 črc 2014, 23:02

Lilie píše:Já vím, že není hezké kopat do mrtvol, ale teď budu fakt hnusná.....Pokud mě něco nebaví, jdu od toho....A pokud se mi nedaří, nebudu si to hojit na lidech, co za nic nemůžou, ale posvítím si na pravé viníky a začnu u sebe, asi je fakt načase vytáhnout si hlavu ze zadní části a začít s ní přemýšlet.....Proč je TP hvězda večera, má mnohem víc fanoušků, spoustu akcí? (Stejně tak další, i mladší kapely, co vydávají CD, mají jeden klip za druhým, akce málem obden, šikovného manažera, který jim peníze vydělá, neodradí potencionální pořadatele a sponzory, ani urážkami fanoušky). Protože nemají repertoár starý půldruhého roku, jsou milí a komunikativní, předávají energii.....Názor, že není třeba si tu lůzu (fanoušky) nějak moc připouštět, stačí perfektní koncert (hahaha), se mohl zrodit jen v totálně prohulené hlavě - to si mohou dovolit jen opravdové hvězdy (co ten perfektní koncert fakt odehrají, ale ani ty to nedělají), TOTO má do hvězdy stovky světelných let.....Papínků, co uspořádají dcerunce k narozeninám soukromou akci, zase tolik není, navíc plyšáci přicházejí stále noví.....A hraní po ulicích - no comment :roll: Takových je na každém kroku, u nikoho to nebudí chuť jít na jejich koncert :mrgreen:
Lili, máš v mnohém pravdu. A ještě bych připsala, že pokud někdo podlehl dojmu, že toto je střed našeho vesmíru a neumíme bez toho plnohodnotně žít, tak je na hlubokém omylu. Jen je nám to líto, kam až to všechno muselo zajít. Ale pokud mám mít dojem, že jsem na koncertě, kde je na mě pohlíženo jako na obtížný hmyz, tak si to příště rozmyslím a nikam nejedu. Nebo jinam :P, kde se budeme bavit . Nic složitého to není. JEN!!!!!!!!!!!!!!!!! Vytvářím produkt a živím se tím. Tudíž ho musím prodat :wink: A předpokládám, že to není určeno jen pro malou skupinu vyvolených, a to ještě navíc podle pravidel, která se mi v dané chvíli hodí. Říká se přece: Náš zákazník, náš pán :P Bohužel chybí asi pokora. Vážit si toho, co už mám. Jinak si to už neumím ani já vysvětlit. Ale říkám si, že to je asi zbytečná starost. Každý soudný člověk to vidí, že něco není SAKRA v pořádku. Vím, že není lehké být na očích veřejnosti a permanentně pod drobnohledem. Ale naše volba to nebyla :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod ewilyn » 27 črc 2014, 23:12

Bára píše:
Lilie píše:Já vím, že není hezké kopat do mrtvol, ale teď budu fakt hnusná.....Pokud mě něco nebaví, jdu od toho....A pokud se mi nedaří, nebudu si to hojit na lidech, co za nic nemůžou, ale posvítím si na pravé viníky a začnu u sebe, asi je fakt načase vytáhnout si hlavu ze zadní části a začít s ní přemýšlet.....Proč je TP hvězda večera, má mnohem víc fanoušků, spoustu akcí? (Stejně tak další, i mladší kapely, co vydávají CD, mají jeden klip za druhým, akce málem obden, šikovného manažera, který jim peníze vydělá, neodradí potencionální pořadatele a sponzory, ani urážkami fanoušky). Protože nemají repertoár starý půldruhého roku, jsou milí a komunikativní, předávají energii.....Názor, že není třeba si tu lůzu (fanoušky) nějak moc připouštět, stačí perfektní koncert (hahaha), se mohl zrodit jen v totálně prohulené hlavě - to si mohou dovolit jen opravdové hvězdy (co ten perfektní koncert fakt odehrají, ale ani ty to nedělají), TOTO má do hvězdy stovky světelných let.....Papínků, co uspořádají dcerunce k narozeninám soukromou akci, zase tolik není, navíc plyšáci přicházejí stále noví.....A hraní po ulicích - no comment :roll: Takových je na každém kroku, u nikoho to nebudí chuť jít na jejich koncert :mrgreen:
Lili, máš v mnohém pravdu. A ještě bych připsala, že pokud někdo podlehl dojmu, že toto je střed našeho vesmíru a neumíme bez toho plnohodnotně žít, tak je na hlubokém omylu. Jen je nám to líto, kam až to všechno muselo zajít. Ale pokud mám mít dojem, že jsem na koncertě, kde je na mě pohlíženo jako na obtížný hmyz, tak si to příště rozmyslím a nikam nejedu. Nebo jinam :P, kde se budeme bavit . Nic složitého to není. JEN!!!!!!!!!!!!!!!!! Vytvářím produkt a živím se tím. Tudíž ho musím prodat :wink: A předpokládám, že to není určeno jen pro malou skupinu vyvolených, a to ještě navíc podle pravidel, která se mi v dané chvíli hodí. Říká se přece: Náš zákazník, náš pán :P Bohužel chybí asi pokora. Vážit si toho, co už mám. Jinak si to už neumím ani já vysvětlit. Ale říkám si, že to je asi zbytečná starost. Každý soudný člověk to vidí, že něco není SAKRA v pořádku. Vím, že není lehké být na očích veřejnosti a permanentně pod drobnohledem. Ale naše volba to nebyla :wink:


obom :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod Lilie » 27 črc 2014, 23:37

Už se těšíme, jak nám tu někdo vyloží, jaké jsme chudinky zakomplexované, nikam jsme to nedotáhly a jen závidíme :D :lol:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod xitee » 28 črc 2014, 15:07

ewilyn píše:
Bára píše:
Lilie píše:Já vím, že není hezké kopat do mrtvol, ale teď budu fakt hnusná.....Pokud mě něco nebaví, jdu od toho....A pokud se mi nedaří, nebudu si to hojit na lidech, co za nic nemůžou, ale posvítím si na pravé viníky a začnu u sebe, asi je fakt načase vytáhnout si hlavu ze zadní části a začít s ní přemýšlet.....Proč je TP hvězda večera, má mnohem víc fanoušků, spoustu akcí? (Stejně tak další, i mladší kapely, co vydávají CD, mají jeden klip za druhým, akce málem obden, šikovného manažera, který jim peníze vydělá, neodradí potencionální pořadatele a sponzory, ani urážkami fanoušky). Protože nemají repertoár starý půldruhého roku, jsou milí a komunikativní, předávají energii.....Názor, že není třeba si tu lůzu (fanoušky) nějak moc připouštět, stačí perfektní koncert (hahaha), se mohl zrodit jen v totálně prohulené hlavě - to si mohou dovolit jen opravdové hvězdy (co ten perfektní koncert fakt odehrají, ale ani ty to nedělají), TOTO má do hvězdy stovky světelných let.....Papínků, co uspořádají dcerunce k narozeninám soukromou akci, zase tolik není, navíc plyšáci přicházejí stále noví.....A hraní po ulicích - no comment :roll: Takových je na každém kroku, u nikoho to nebudí chuť jít na jejich koncert :mrgreen:
Lili, máš v mnohém pravdu. A ještě bych připsala, že pokud někdo podlehl dojmu, že toto je střed našeho vesmíru a neumíme bez toho plnohodnotně žít, tak je na hlubokém omylu. Jen je nám to líto, kam až to všechno muselo zajít. Ale pokud mám mít dojem, že jsem na koncertě, kde je na mě pohlíženo jako na obtížný hmyz, tak si to příště rozmyslím a nikam nejedu. Nebo jinam :P, kde se budeme bavit . Nic složitého to není. JEN!!!!!!!!!!!!!!!!! Vytvářím produkt a živím se tím. Tudíž ho musím prodat :wink: A předpokládám, že to není určeno jen pro malou skupinu vyvolených, a to ještě navíc podle pravidel, která se mi v dané chvíli hodí. Říká se přece: Náš zákazník, náš pán :P Bohužel chybí asi pokora. Vážit si toho, co už mám. Jinak si to už neumím ani já vysvětlit. Ale říkám si, že to je asi zbytečná starost. Každý soudný člověk to vidí, že něco není SAKRA v pořádku. Vím, že není lehké být na očích veřejnosti a permanentně pod drobnohledem. Ale naše volba to nebyla :wink:


Také souhlasím s oběma. O paní manažerce si myslím své, cenzurování a urážení fanoušků, kteří jejího svěřence podporují seč jim síly stačí a ona si je splete s hatery, to je fakt světový unikát. Se šikovným manažerem stojí a padá kariéra zpěváka. Bohužel tady platí to druhé. Když nemůže komunikovat s fanoušky zpěvák osobně, měl by to dělat někdo jím pověřený, ale ani to se neděje. V letech 2010-11 byly vypsány termíny na půl roku dopředu. Od letošního června platí prapodivná pravidla, kterým přestávám rozumět. Jenže :miro: si nepřipustí, že ostatní jsou na tom lépe díky lepším manažerům a lepší komunikaci s fanoušky, měl by se vzchopit, vyměnit paní manažerku a jít do sebe. Ale to chci moc.

obom :thumbup:
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod Lilie » 28 črc 2014, 16:36

xitee píše:
ewilyn píše:
Bára píše:Lili, máš v mnohém pravdu. A ještě bych připsala, že pokud někdo podlehl dojmu, že toto je střed našeho vesmíru a neumíme bez toho plnohodnotně žít, tak je na hlubokém omylu. Jen je nám to líto, kam až to všechno muselo zajít. Ale pokud mám mít dojem, že jsem na koncertě, kde je na mě pohlíženo jako na obtížný hmyz, tak si to příště rozmyslím a nikam nejedu. Nebo jinam :P, kde se budeme bavit . Nic složitého to není. JEN!!!!!!!!!!!!!!!!! Vytvářím produkt a živím se tím. Tudíž ho musím prodat :wink: A předpokládám, že to není určeno jen pro malou skupinu vyvolených, a to ještě navíc podle pravidel, která se mi v dané chvíli hodí. Říká se přece: Náš zákazník, náš pán :P Bohužel chybí asi pokora. Vážit si toho, co už mám. Jinak si to už neumím ani já vysvětlit. Ale říkám si, že to je asi zbytečná starost. Každý soudný člověk to vidí, že něco není SAKRA v pořádku. Vím, že není lehké být na očích veřejnosti a permanentně pod drobnohledem. Ale naše volba to nebyla :wink:


Také souhlasím s oběma. O paní manažerce si myslím své, cenzurování a urážení fanoušků, kteří jejího svěřence podporují seč jim síly stačí a ona si je splete s hatery, to je fakt světový unikát. Se šikovným manažerem stojí a padá kariéra zpěváka. Bohužel tady platí to druhé. Když nemůže komunikovat s fanoušky zpěvák osobně, měl by to dělat někdo jím pověřený, ale ani to se neděje. V letech 2010-11 byly vypsány termíny na půl roku dopředu. Od letošního června platí prapodivná pravidla, kterým přestávám rozumět. Jenže :miro: si nepřipustí, že ostatní jsou na tom lépe díky lepším manažerům a lepší komunikaci s fanoušky, měl by se vzchopit, vyměnit paní manažerku a jít do sebe. Ale to chci moc.

obom :thumbup:


:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod Lilie » 28 črc 2014, 19:59

Jestli životní úkol "paní manažerky", bylo :miro: totálně profesně (možná nejen profesně) zlikvidovat, zhostila se ho na jedničku s ***** :mrgreen: Po čtyřech letech působení mít na koncertě lidí, co by se na prstech spočítalo..... :roll: Vtip je v tom, že my se bez něj hravě obejdeme, ale on bez nás (fanoušků obecně) neee :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod xitee » 29 črc 2014, 18:46

xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Jičínfest, Nový jičín, CZ, 26.7.2014

Příspěvekod xitee » 13 srp 2014, 09:47

Report z Jičínfestu od Jiřího Lasera Ručky.

http://rucka.blog.idnes.cz/c/421230/Jic ... Jicin.html
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha


Zpět na leto 2014 ( jun/cerven- september/zari )

cron