Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Varnsdorf ,16.11.2013

Varnsdorf ,16.11.2013

Příspěvekod ewilyn » 14 lis 2013, 15:47

Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Varnsdorf ,16.11.2013

Příspěvekod debbie » 17 lis 2013, 18:31

Tak.. kdo by chtěl vědět, jak dopadl Varnsdorf..tak tam bylo super :thumbup: :thumbup: . Aréna pivovaru ač poměrně veliká, tak zvukově zvládnutelná("díky páni zvukaři, měla jsem trochu obavy".. :D). Začátek trochu opožděný (o hodinku), ale nakonec velmi povedený a energií nabitý koncert, nám všechno čekání bohatě vynahradil. Tentokrát Miro začínal jako první, což jsme vůbec nečekaly. Myslely jsme, že se při Traktorech, na které jsme se moc těšily, trochu naladíme, no musely jsme to zvládnout i bez treningu..stejně to stálo za to. Více méně mi včera celý koncert hrál úsměv na rtech, jak jsem si to užívala. Asi už mi to chybělo. Díky dost silným světlům se bohužel fotky vůbec nepovedly, ale možná, že jednu až dvě dodám. Po koncertě sice nebyla autogramka, ale v nabité rastauraci pivovaru, kde se sedělo až do raních hodin, si mohl Mira každy odchytnout, pokecat s ním, nebo odfotit. Takže, opravdu povedená akcička, vlídní milí lidé, výborná kuchyně s husičkou a dobrým pivečkem, jak má být. Spaní ve vlaku nevšední a úplně super, se vším všudy. Traktor se nám moc líbil a rádi si jejich koncert zopáknem. Jsou milí a na nic si nehrajou. Byly jsme nadšené. :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Varnsdorf ,16.11.2013

Příspěvekod _gemini » 17 lis 2013, 19:09

Jo, to takhle sedí dvě osoby a ta tmavovlasá povídá blondýně: "Hele, na pódiu jsou Lubiho bubny. Nebudou oni hrát první?" Ale obě zachovaly klid, namasírovaly lýtka, připravily hlasivky a nachystaly včas kamery.

Jen souboj se světlem jsme na plné čáře prohrály, to byl silný protivník:

http://www.youtube.com/watch?v=MyI7nXNR ... e=youtu.be

Ale jinak to byl úžasný večer!
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Re: Varnsdorf ,16.11.2013

Příspěvekod zsimona » 17 lis 2013, 19:27

_gemini píše:Jo, to takhle sedí dvě osoby a ta tmavovlasá povídá blondýně: "Hele, na pódiu jsou Lubiho bubny. Nebudou oni hrát první?" Ale obě zachovaly klid, namasírovaly lýtka, připravily hlasivky a nachystaly včas kamery.

Jen souboj se světlem jsme na plné čáře prohrály, to byl silný protivník:

http://www.youtube.com/watch?v=MyI7nXNR ... e=youtu.be

Ale jinak to byl úžasný večer!

:thumbup: ...je fajn,že jste si to holky užily!
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Varnsdorf ,16.11.2013

Příspěvekod Lenka » 17 lis 2013, 19:31

debbie píše:Tak.. kdo by chtěl vědět, jak dopadl Varnsdorf..tak tam bylo super :thumbup: :thumbup: . Aréna pivovaru ač poměrně veliká, tak zvukově zvládnutelná("díky páni zvukaři, měla jsem trochu obavy".. :D). Začátek trochu opožděný (o hodinku), ale nakonec velmi povedený a energií nabitý koncert, nám všechno čekání bohatě vynahradil. Tentokrát Miro začínal jako první, což jsme vůbec nečekaly. Myslely jsme, že se při Traktorech, na které jsme se moc těšily, trochu naladíme, no musely jsme to zvládnout i bez treningu..stejně to stálo za to. Více méně mi včera celý koncert hrál úsměv na rtech, jak jsem si to užívala. Asi už mi to chybělo. Díky dost silným světlům se bohužel fotky vůbec nepovedly, ale možná, že jednu až dvě dodám. Po koncertě sice nebyla autogramka, ale v nabité rastauraci pivovaru, kde se sedělo až do raních hodin, si mohl Mira každy odchytnout, pokecat s ním, nebo odfotit. Takže, opravdu povedená akcička, vlídní milí lidé, výborná kuchyně s husičkou a dobrým pivečkem, jak má být. Spaní ve vlaku nevšední a úplně super, se vším všudy. Traktor se nám moc líbil a rádi si jejich koncert zopáknem. Jsou milí a na nic si nehrajou. Byly jsme nadšené. :thumbup: :thumbup:

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Varnsdorf ,16.11.2013

Příspěvekod _gemini » 17 lis 2013, 19:35

zsimona píše: :thumbup: ...je fajn,že jste si to holky užily!


Jo, spát s Traktorem ve vlaku, mít v sobě husu plus několik Kocourů a cestou na snídani potkat páva, to jsou pak zážitky :lol:
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Re: Varnsdorf ,16.11.2013

Příspěvekod ewilyn » 17 lis 2013, 22:04

debbie píše:Tak.. kdo by chtěl vědět, jak dopadl Varnsdorf..tak tam bylo super :thumbup: :thumbup: . Aréna pivovaru ač poměrně veliká, tak zvukově zvládnutelná("díky páni zvukaři, měla jsem trochu obavy".. :D). Začátek trochu opožděný (o hodinku), ale nakonec velmi povedený a energií nabitý koncert, nám všechno čekání bohatě vynahradil. Tentokrát Miro začínal jako první, což jsme vůbec nečekaly. Myslely jsme, že se při Traktorech, na které jsme se moc těšily, trochu naladíme, no musely jsme to zvládnout i bez treningu..stejně to stálo za to. Více méně mi včera celý koncert hrál úsměv na rtech, jak jsem si to užívala. Asi už mi to chybělo. Díky dost silným světlům se bohužel fotky vůbec nepovedly, ale možná, že jednu až dvě dodám. Po koncertě sice nebyla autogramka, ale v nabité rastauraci pivovaru, kde se sedělo až do raních hodin, si mohl Mira každy odchytnout, pokecat s ním, nebo odfotit. Takže, opravdu povedená akcička, vlídní milí lidé, výborná kuchyně s husičkou a dobrým pivečkem, jak má být. Spaní ve vlaku nevšední a úplně super, se vším všudy. Traktor se nám moc líbil a rádi si jejich koncert zopáknem. Jsou milí a na nic si nehrajou. Byly jsme nadšené. :thumbup: :thumbup:


diki moc za reportik i video :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Varnsdorf ,16.11.2013

Příspěvekod Lilie » 18 lis 2013, 00:41

_gemini píše:
zsimona píše: :thumbup: ...je fajn,že jste si to holky užily!


Jo, spát s Traktorem ve vlaku, mít v sobě husu plus několik Kocourů a cestou na snídani potkat páva, to jsou pak zážitky :lol:


Husa, kocouři, páv - to je celá ZOO :D :D
Muselo to být fajn :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Varnsdorf ,16.11.2013

Příspěvekod zsimona » 19 lis 2013, 12:03

http://www.vybezek.eu/aktuality/kultura/item/1972-%C5%A1majda-u-kocoura.html...nepříliš lichotivé hodnocení...ale alespoň pár fotek! ;) :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Varnsdorf ,16.11.2013

Příspěvekod debbie » 19 lis 2013, 23:15

Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Varnsdorf ,16.11.2013

Příspěvekod debbie » 20 lis 2013, 18:31

Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko


Zpět na ALKATRANZ TOUR 2013

cron