Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod zsimona » 23 srp 2013, 20:18

http://zivot.vysoke-myto.cz/z-kultury/10926-koncert-zpevaka-mira-smajdy-v-amfiteatru-6-9...upoutávka na :miro: koncert na oficiálních stránkách města :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod Lenka » 24 srp 2013, 08:48

zsimona píše:http://zivot.vysoke-myto.cz/z-kultury/10926-koncert-zpevaka-mira-smajdy-v-amfiteatru-6-9...upoutávka na :miro: koncert na oficiálních stránkách města :wink:

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod xitee » 03 zář 2013, 11:31

xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod Bára » 03 zář 2013, 20:11

Pozvánka na koncert od jedné ze skupin: http://www.youtube.com/watch?v=JD2W7TgE ... e=youtu.be
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod xitee » 06 zář 2013, 09:30

xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha


Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod ewilyn » 07 zář 2013, 03:49

tak sme po koncerte :D

opat jedna vydarena akcia, skvely koncert :thumbup:
vyborna atmosfera, publikum prevazne mlade, jednalo sa i o akci na mladych zameranu, este k tomu zdarma :D ..MIro jednoznacne hlavna hviezda programu :) , zacalo sa s cca 20 minutovym meskanim- na Mira az vcas :P
koncert vynikajuci, chalani a :miro: uz tradicne vyborni, i publikum sa skvelo chytalo, vyblbli sme sa, zaskakali :wink: ....opat tradicny letny koncertny set, ktory uz i my pozname naspamat, no chlapci si nosia pre istotu vytlaceny playlist :P ...podobne, ako v Dobrej White black v playliste nahradil cover- Rock´n´roll, Paradise city ako tradicny pridavok, tentokra bez balad.
Opat na mieste horsi zvuk :? ...a opat strasne osvetlenie- bud bol Miro v tme alebo zas presvieteny a pre zmenu nam svietili do oci....
po koncerte nechybala ani autogramiada....

uz som stiahla jedno video, - stali sme vpredu, no bohuzial zvuk nic moc:
Requiem: http://www.youtube.com/watch?v=FZq1HUrl9-c
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod Esti » 08 zář 2013, 18:57

Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod ewilyn » 09 zář 2013, 06:25

tak este moj zbytok videi
Sceny: http://www.youtube.com/watch?v=iMYR2PJzDnE
Nostalgie : http://www.youtube.com/watch?v=dWMphTDl4kI ( tu si vsimnite, ze na zaciatku piesne este zvuk celkom OK, no zvukar sa s tym "pohra" natolko, ze v 2. polovici piesne :miro: skoro nepocut, i vokaly su silnejsie....)

...a samozrejme, skor nez pozdrav publiku zaznie "ruky hore :P "
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod Lilie » 09 zář 2013, 06:47

ewilyn píše:tak este moj zbytok videi
Sceny: http://www.youtube.com/watch?v=iMYR2PJzDnE
Nostalgie : http://www.youtube.com/watch?v=dWMphTDl4kI ( tu si vsimnite, ze na zaciatku piesne este zvuk celkom OK, no zvukar sa s tym "pohra" natolko, ze v 2. polovici piesne :miro: skoro nepocut, i vokaly su silnejsie....)

...a samozrejme, skor nez pozdrav publiku zaznie "ruky hore :P "


Pozdrav? :o Co to je? :shock:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod zsimona » 09 zář 2013, 08:46

V pátek odpoledne jsem se vydala na koncert do Vysokého Mýta.Protože to byl pátek,cesta byla samozřejmě komplikovanější-ucpané město a pak ještě dlouhá kolona v Litomyšli.Do Mýta jsem tedy dorazila s asi 20 min.zpožděním,na nádraží už na mě čekala Lilie :D .Zašly jsem se ubytovat a potom při "kávičce" počkaly na příjezd Báry a ewilyn.Zatímco ony se šly ubytovat,my vyrazily do amfiteátru Mklubu.Lidí tam bylo hodně a protože to byla přehlídka mladých kapel,tak tam byla hlavně mládež :D ...no i nějaké starší ročníky a malé děti :D .Před :miro: hrála kapela "mladíčků" z Hradce W.A.F..Dalo se to poslouchat,ovšem raději nevnímat texty! :lol: Text "blondýna z jižního Londýna" mi bude nejspíš ještě dlouho znít v hlavě! :lol: :lol: :lol: Uvědomila jsem si,že nás :miro: skutečně "rozmazlil" svými texty,protože ty jeho opravdu nejsou povrchní a hloupé! :wink: :thumbup: A pak následovalo vystoupení :miro: .Playlist byl už klasický,tentokrát bez "kytarové vložky :miro: "Z podia se šířila energie a lidé se bavili,skákali,tleskali a zpívali :thumbup: Mezi písničkami :miro: sdělil,že do konce září se můžeme těšit na videoklip k "Na na na" a během podzimu pak ještě k "Nostalgii" :shock: :thumbup: ...také zval na koncerty nadcházejícího Tour a speciálně v Mýtě na koncert v Pardubicích! :wink: ...Po závěrečném bouřlivém potlesku a vyvolávání přídavku,se celá kapela vrátila a následoval obvyklý přídavek PARADISE CITY :thumbup: ...a pak už obvyklá autogramiáda a focení,i když tentokrát se dost spěchalo,protože se :miro: i s kapelou vraceli ještě do Prahy,kde na ně v sobotu odpoledne čekalo další vystoupení! :D
My jsme nakonec skončily všechny (Lilie,Bára,ewilyn,kometka a Esti ) v jednom nonstopu,kde jsme ještě "dlouze pokecaly" :lol: (Helenka Vondráčková a Ivetka Bartošová nám z vytvářely atmosféru :lol: )A pak už do penzionu a spát!Ráno po společné snídani už jen rozloučení a rozchod...někdo domů,někdo do Prahy na další :miro: vystoupení :wink: ....Koncert jsem si užila a taky společnost-ráda to zase někdy zopakuji! :D
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod ewilyn » 10 zář 2013, 06:13

zsimona píše:V pátek odpoledne jsem se vydala na koncert do Vysokého Mýta.Protože to byl pátek,cesta byla samozřejmě komplikovanější-ucpané město a pak ještě dlouhá kolona v Litomyšli.Do Mýta jsem tedy dorazila s asi 20 min.zpožděním,na nádraží už na mě čekala Lilie :D .Zašly jsem se ubytovat a potom při "kávičce" počkaly na příjezd Báry a ewilyn.Zatímco ony se šly ubytovat,my vyrazily do amfiteátru Mklubu.Lidí tam bylo hodně a protože to byla přehlídka mladých kapel,tak tam byla hlavně mládež :D ...no i nějaké starší ročníky a malé děti :D .Před :miro: hrála kapela "mladíčků" z Hradce W.A.F..Dalo se to poslouchat,ovšem raději nevnímat texty! :lol: Text "blondýna z jižního Londýna" mi bude nejspíš ještě dlouho znít v hlavě! :lol: :lol: :lol: Uvědomila jsem si,že nás :miro: skutečně "rozmazlil" svými texty,protože ty jeho opravdu nejsou povrchní a hloupé! :wink: :thumbup: A pak následovalo vystoupení :miro: .Playlist byl už klasický,tentokrát bez "kytarové vložky :miro: "Z podia se šířila energie a lidé se bavili,skákali,tleskali a zpívali :thumbup: Mezi písničkami :miro: sdělil,že do konce září se můžeme těšit na videoklip k "Na na na" a během podzimu pak ještě k "Nostalgii" :shock: :thumbup: ...také zval na koncerty nadcházejícího Tour a speciálně v Mýtě na koncert v Pardubicích! :wink: ...Po závěrečném bouřlivém potlesku a vyvolávání přídavku,se celá kapela vrátila a následoval obvyklý přídavek PARADISE CITY :thumbup: ...a pak už obvyklá autogramiáda a focení,i když tentokrát se dost spěchalo,protože se :miro: i s kapelou vraceli ještě do Prahy,kde na ně v sobotu odpoledne čekalo další vystoupení! :D
My jsme nakonec skončily všechny (Lilie,Bára,ewilyn,kometka a Esti ) v jednom nonstopu,kde jsme ještě "dlouze pokecaly" :lol: (Helenka Vondráčková a Ivetka Bartošová nám z vytvářely atmosféru :lol: )A pak už do penzionu a spát!Ráno po společné snídani už jen rozloučení a rozchod...někdo domů,někdo do Prahy na další :miro: vystoupení :wink: ....Koncert jsem si užila a taky společnost-ráda to zase někdy zopakuji! :D

diki moc za super report :thumbup:
len k tym klipom- slubil klipy k Bullsh*t a Nostalgii :wink: ....tak uvidime :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod zsimona » 10 zář 2013, 10:31

ewilyn píše:
zsimona píše:V pátek odpoledne jsem se vydala na koncert do Vysokého Mýta.Protože to byl pátek,cesta byla samozřejmě komplikovanější-ucpané město a pak ještě dlouhá kolona v Litomyšli.Do Mýta jsem tedy dorazila s asi 20 min.zpožděním,na nádraží už na mě čekala Lilie :D .Zašly jsem se ubytovat a potom při "kávičce" počkaly na příjezd Báry a ewilyn.Zatímco ony se šly ubytovat,my vyrazily do amfiteátru Mklubu.Lidí tam bylo hodně a protože to byla přehlídka mladých kapel,tak tam byla hlavně mládež :D ...no i nějaké starší ročníky a malé děti :D .Před :miro: hrála kapela "mladíčků" z Hradce W.A.F..Dalo se to poslouchat,ovšem raději nevnímat texty! :lol: Text "blondýna z jižního Londýna" mi bude nejspíš ještě dlouho znít v hlavě! :lol: :lol: :lol: Uvědomila jsem si,že nás :miro: skutečně "rozmazlil" svými texty,protože ty jeho opravdu nejsou povrchní a hloupé! :wink: :thumbup: A pak následovalo vystoupení :miro: .Playlist byl už klasický,tentokrát bez "kytarové vložky :miro: "Z podia se šířila energie a lidé se bavili,skákali,tleskali a zpívali :thumbup: Mezi písničkami :miro: sdělil,že do konce září se můžeme těšit na videoklip k "Na na na" a během podzimu pak ještě k "Nostalgii" :shock: :thumbup: ...také zval na koncerty nadcházejícího Tour a speciálně v Mýtě na koncert v Pardubicích! :wink: ...Po závěrečném bouřlivém potlesku a vyvolávání přídavku,se celá kapela vrátila a následoval obvyklý přídavek PARADISE CITY :thumbup: ...a pak už obvyklá autogramiáda a focení,i když tentokrát se dost spěchalo,protože se :miro: i s kapelou vraceli ještě do Prahy,kde na ně v sobotu odpoledne čekalo další vystoupení! :D
My jsme nakonec skončily všechny (Lilie,Bára,ewilyn,kometka a Esti ) v jednom nonstopu,kde jsme ještě "dlouze pokecaly" :lol: (Helenka Vondráčková a Ivetka Bartošová nám z vytvářely atmosféru :lol: )A pak už do penzionu a spát!Ráno po společné snídani už jen rozloučení a rozchod...někdo domů,někdo do Prahy na další :miro: vystoupení :wink: ....Koncert jsem si užila a taky společnost-ráda to zase někdy zopakuji! :D

diki moc za super report :thumbup:
len k tym klipom- slubil klipy k Bullsh*t a Nostalgii :wink: ....tak uvidime :wink:

:lol: samozřejmě,že k BULLSH*T! :lol: ....nevím,na co jsem zase myslela,když jsem to psala! :roll: :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod Lilie » 10 zář 2013, 12:55

zsimona píše:
ewilyn píše:
zsimona píše:V pátek odpoledne jsem se vydala na koncert do Vysokého Mýta.Protože to byl pátek,cesta byla samozřejmě komplikovanější-ucpané město a pak ještě dlouhá kolona v Litomyšli.Do Mýta jsem tedy dorazila s asi 20 min.zpožděním,na nádraží už na mě čekala Lilie :D .Zašly jsem se ubytovat a potom při "kávičce" počkaly na příjezd Báry a ewilyn.Zatímco ony se šly ubytovat,my vyrazily do amfiteátru Mklubu.Lidí tam bylo hodně a protože to byla přehlídka mladých kapel,tak tam byla hlavně mládež :D ...no i nějaké starší ročníky a malé děti :D .Před :miro: hrála kapela "mladíčků" z Hradce W.A.F..Dalo se to poslouchat,ovšem raději nevnímat texty! :lol: Text "blondýna z jižního Londýna" mi bude nejspíš ještě dlouho znít v hlavě! :lol: :lol: :lol: Uvědomila jsem si,že nás :miro: skutečně "rozmazlil" svými texty,protože ty jeho opravdu nejsou povrchní a hloupé! :wink: :thumbup: A pak následovalo vystoupení :miro: .Playlist byl už klasický,tentokrát bez "kytarové vložky :miro: "Z podia se šířila energie a lidé se bavili,skákali,tleskali a zpívali :thumbup: Mezi písničkami :miro: sdělil,že do konce září se můžeme těšit na videoklip k "Na na na" a během podzimu pak ještě k "Nostalgii" :shock: :thumbup: ...také zval na koncerty nadcházejícího Tour a speciálně v Mýtě na koncert v Pardubicích! :wink: ...Po závěrečném bouřlivém potlesku a vyvolávání přídavku,se celá kapela vrátila a následoval obvyklý přídavek PARADISE CITY :thumbup: ...a pak už obvyklá autogramiáda a focení,i když tentokrát se dost spěchalo,protože se :miro: i s kapelou vraceli ještě do Prahy,kde na ně v sobotu odpoledne čekalo další vystoupení! :D
My jsme nakonec skončily všechny (Lilie,Bára,ewilyn,kometka a Esti ) v jednom nonstopu,kde jsme ještě "dlouze pokecaly" :lol: (Helenka Vondráčková a Ivetka Bartošová nám z vytvářely atmosféru :lol: )A pak už do penzionu a spát!Ráno po společné snídani už jen rozloučení a rozchod...někdo domů,někdo do Prahy na další :miro: vystoupení :wink: ....Koncert jsem si užila a taky společnost-ráda to zase někdy zopakuji! :D

diki moc za super report :thumbup:
len k tym klipom- slubil klipy k Bullsh*t a Nostalgii :wink: ....tak uvidime :wink:

:lol: samozřejmě,že k BULLSH*T! :lol: ....nevím,na co jsem zase myslela,když jsem to psala! :roll: :lol:


No napadá mě, na co jsi asi tak mohla myslet, teta :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov


Další

Zpět na Mladé Vysoké Mýto, Vysoké Mýto, CZ, 6.9.2013

cron