Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod Lenka » 12 zář 2013, 14:58

zsimona píše:V pátek odpoledne jsem se vydala na koncert do Vysokého Mýta.Protože to byl pátek,cesta byla samozřejmě komplikovanější-ucpané město a pak ještě dlouhá kolona v Litomyšli.Do Mýta jsem tedy dorazila s asi 20 min.zpožděním,na nádraží už na mě čekala Lilie :D .Zašly jsem se ubytovat a potom při "kávičce" počkaly na příjezd Báry a ewilyn.Zatímco ony se šly ubytovat,my vyrazily do amfiteátru Mklubu.Lidí tam bylo hodně a protože to byla přehlídka mladých kapel,tak tam byla hlavně mládež :D ...no i nějaké starší ročníky a malé děti :D .Před :miro: hrála kapela "mladíčků" z Hradce W.A.F..Dalo se to poslouchat,ovšem raději nevnímat texty! :lol: Text "blondýna z jižního Londýna" mi bude nejspíš ještě dlouho znít v hlavě! :lol: :lol: :lol: Uvědomila jsem si,že nás :miro: skutečně "rozmazlil" svými texty,protože ty jeho opravdu nejsou povrchní a hloupé! :wink: :thumbup: A pak následovalo vystoupení :miro: .Playlist byl už klasický,tentokrát bez "kytarové vložky :miro: "Z podia se šířila energie a lidé se bavili,skákali,tleskali a zpívali :thumbup: Mezi písničkami :miro: sdělil,že do konce září se můžeme těšit na videoklip k "Na na na" a během podzimu pak ještě k "Nostalgii" :shock: :thumbup: ...také zval na koncerty nadcházejícího Tour a speciálně v Mýtě na koncert v Pardubicích! :wink: ...Po závěrečném bouřlivém potlesku a vyvolávání přídavku,se celá kapela vrátila a následoval obvyklý přídavek PARADISE CITY :thumbup: ...a pak už obvyklá autogramiáda a focení,i když tentokrát se dost spěchalo,protože se :miro: i s kapelou vraceli ještě do Prahy,kde na ně v sobotu odpoledne čekalo další vystoupení! :D
My jsme nakonec skončily všechny (Lilie,Bára,ewilyn,kometka a Esti ) v jednom nonstopu,kde jsme ještě "dlouze pokecaly" :lol: (Helenka Vondráčková a Ivetka Bartošová nám z vytvářely atmosféru :lol: )A pak už do penzionu a spát!Ráno po společné snídani už jen rozloučení a rozchod...někdo domů,někdo do Prahy na další :miro: vystoupení :wink: ....Koncert jsem si užila a taky společnost-ráda to zase někdy zopakuji! :D

:thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Mladé Vysoké Mýto,Vysoké Mýto

Příspěvekod ewilyn » 12 zář 2013, 23:35

Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Předchozí

Zpět na Mladé Vysoké Mýto, Vysoké Mýto, CZ, 6.9.2013

cron