Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Prostějov

Prostějov

Příspěvekod xitee » 30 čer 2013, 12:42

xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Prostějov

Příspěvekod xitee » 05 črc 2013, 20:18

xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Prostějov

Příspěvekod zsimona » 16 črc 2013, 09:36

zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Prostějov

Příspěvekod Iva » 16 črc 2013, 18:53



:shock: no ak nebudu hrat aspon hodinu, tak sa mi ta cesta teda neoplati :roll:
keby hral za rohom vybehnem aj kvoli jednej pesnicke..

dufajme, ze bude :wink: , i ked dlhsie asi kvoli nocnemu kludu nie....
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Prostějov

Příspěvekod Lilie » 16 črc 2013, 22:29

Iva píše:


:shock: no ak nebudu hrat aspon hodinu, tak sa mi ta cesta teda neoplati :roll:
keby hral za rohom vybehnem aj kvoli jednej pesnicke..

dufajme, ze bude :wink: , i ked dlhsie asi kvoli nocnemu kludu nie....


Tak pokecáte :wink: Užijte si to, kdo jedete Obrázek Obrázek, já mám soukromý koncert a další den hurá na dovču :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Prostějov

Příspěvekod Bára » 18 črc 2013, 09:51

Děvčata, užijte si koncert :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Prostějov

Příspěvekod Esti » 18 črc 2013, 10:38

Bára píše:Děvčata, užijte si koncert :thumbup:


Děkujeme :D
... naštěstí až v devět večer, ten pařák dnes bude náročný jinak :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Prostějov

Příspěvekod zsimona » 18 črc 2013, 10:45

Esti píše:
Bára píše:Děvčata, užijte si koncert :thumbup:


Děkujeme :D
... naštěstí až v devět večer, ten pařák dnes bude náročný jinak :lol:

taky přeji hezkou zábavu!...na pařák to nevypadá ! :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Prostějov

Příspěvekod Bára » 18 črc 2013, 10:46

Esti píše:
Bára píše:Děvčata, užijte si koncert :thumbup:


Děkujeme :D
... naštěstí až v devět večer, ten pařák dnes bude náročný jinak :lol:
:P :D Ještě jsem nezažila, aby nebylo horko :lol: :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Prostějov

Příspěvekod Esti » 18 črc 2013, 11:53

Bára píše:
Esti píše:
Bára píše:Děvčata, užijte si koncert :thumbup:


Děkujeme :D
... naštěstí až v devět večer, ten pařák dnes bude náročný jinak :lol:
:P :D Ještě jsem nezažila, aby nebylo horko :lol: :thumbup:


pravda ... hlavně ať není dusno :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Prostějov

Příspěvekod Lilie » 18 črc 2013, 12:07

Esti píše:
Bára píše:
Esti píše:... naštěstí až v devět večer, ten pařák dnes bude náročný jinak :lol:
:P :D Ještě jsem nezažila, aby nebylo horko :lol: :thumbup:


pravda ... hlavně ať není dusno :lol:


Ani když je chladno, není to ono :lol: :lol: :lol: Užijte si to, pozdravujte :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Prostějov

Příspěvekod ewilyn » 19 črc 2013, 08:58

Prostejovsky koncert bol vazne masakr :P

namestie, kde sa koncert konal, bolo podvecer plne ludi- pred Mirom vystupoval Kabat revival, no bolo vidiet, ze ludia cakaju na hlavnu hviezdu vecera - :miro: a postupne ich pribudalo...a opat vsetky vekove kategorie, obe pohlavia ....prebit sa pred koncertom do prvych rad vec skoro nemozna :D ...a v kotli to miestami bolo o zivot, resp. o elektrotechniku :P

koncert zacal ako uz tradicne s malym oneskorenim, no v pekelnom tempe od zaciatku a divaci sa chytali.... tlieskali, skakali, skandovali snad od prvej pesnicky :D ...proste velmi vdacne publikum :wink: ...a :miro: s chalanmi si to patricne uzivali, :miro: opat nezabudol poznamenat, ze skratka moravske publikum je najlepsie a ze sa tam asi prestahuju :P
playlist obvykly letny...no :miro: si opat raz pozical Mattovu gitaru a zaspieval nam s chalanmi To be with you od MR. Big ...
...a i kde sa malo skoncit do desiatej, bol povoleny este pridavok Paradise city, co si vsetci patricne uzili...divaci spokojni, Miro a kapela evidentne stastni z takej navstevnosti a takej odozvy :thumbup:
a potom rada na autogramiadu, aka asi nebyvala ani v casoch po CSS :P ...autogramiada trvala vyse hodinu a pol, uz rozoberali postupne i podium a bolo to vtipne, ze uz tam nebolo podium, no autogramida ( pod dohladom mestskej policie) bezala dalej :P

... :miro: si stazoval na zvuk, no mne prisiel celkom obstojny- v porovnani s hranicami snad luxusny...

jedine velke negativum celej akcie- po koncerte sa vsetci rozbehli doplnit tekutiny....a ono im doslo pivo :!: ...také faux pas :lol: ... tekutiny sme teda podoplnovali potom v miestnom non- stope :P

a este jedna pikoska na zaver...nejaka slecna chalanom hodila na podium podprdu....vypadalo, ze z nej mali radost, dokonca si ju zavesil Matt na stojan ...o to vacsie bolo moje prekvapenie, kde po koncerte ju Matt hodil spat do publika :shock: ...to sa predsa s " intimnymi" darcekmi nerobi :roll:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Prostějov

Příspěvekod ewilyn » 19 črc 2013, 09:02

fotky a videa budu az neskor ...som v praci a neviem, co to dnes po hodine spanku vecer este dam :P ...no behom vikendu urcite :wink:

a Miro tentokrat vystupoval v cervenom triku ( alebo skor mi to prislo jako koralova :P ) - svedcalo mu to, farby mu evidentne pristanu :thumbup:

..a. este chcem podakovat kockam za skvely vecer a akvelu spolocnost...fakt perfektny vylet :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Prostějov

Příspěvekod zsimona » 19 črc 2013, 09:17

ewilyn píše:fotky a videa budu az neskor ...som v praci a neviem, co to dnes po hodine spanku vecer este dam :P ...no behom vikendu urcite :wink:

a Miro tentokrat vystupoval v cervenom triku ( alebo skor mi to prislo jako koralova :P ) - svedcalo mu to, farby mu evidentne pristanu :thumbup:

..a. este chcem podakovat kockam za skvely vecer a akvelu spolocnost...fakt perfektny vylet :thumbup:

Evi díky!...je vidět,že jste si to fakt všichni užili! :lol: ...prostě další vydařená akce tohoto léta! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Prostějov

Příspěvekod debbie » 19 črc 2013, 10:46

ewilyn píše:Prostejovsky koncert bol vazne masakr :P

namestie, kde sa koncert konal, bolo podvecer plne ludi- pred Mirom vystupoval Kabat revival, no bolo vidiet, ze ludia cakaju na hlavnu hviezdu vecera - :miro: a postupne ich pribudalo...a opat vsetky vekove kategorie, obe pohlavia ....prebit sa pred koncertom do prvych rad vec skoro nemozna :D ...a v kotli to miestami bolo o zivot, resp. o elektrotechniku :P

koncert zacal ako uz tradicne s malym oneskorenim, no v pekelnom tempe od zaciatku a divaci sa chytali.... tlieskali, skakali, skandovali snad od prvej pesnicky :D ...proste velmi vdacne publikum :wink: ...a :miro: s chalanmi si to patricne uzivali, :miro: opat nezabudol poznamenat, ze skratka moravske publikum je najlepsie a ze sa tam asi prestahuju :P
playlist obvykly letny...no :miro: si opat raz pozical Mattovu gitaru a zaspieval nam s chalanmi To be with you od MR. Big ...
...a i kde sa malo skoncit do desiatej, bol povoleny este pridavok Paradise city, co si vsetci patricne uzili...divaci spokojni, Miro a kapela evidentne stastni z takej navstevnosti a takej odozvy :thumbup:
a potom rada na autogramiadu, aka asi nebyvala ani v casoch po CSS :P ...autogramiada trvala vyse hodinu a pol, uz rozoberali postupne i podium a bolo to vtipne, ze uz tam nebolo podium, no autogramida ( pod dohladom mestskej policie) bezala dalej :P

... :miro: si stazoval na zvuk, no mne prisiel celkom obstojny- v porovnani s hranicami snad luxusny...

jedine velke negativum celej akcie- po koncerte sa vsetci rozbehli doplnit tekutiny....a ono im doslo pivo :!: ...také faux pas :lol: ... tekutiny sme teda podoplnovali potom v miestnom non- stope :P

a este jedna pikoska na zaver...nejaka slecna chalanom hodila na podium podprdu....vypadalo, ze z nej mali radost, dokonca si ju zavesil Matt na stojan ...o to vacsie bolo moje prekvapenie, kde po koncerte ju Matt hodil spat do publika :shock: ...to sa predsa s " intimnymi" darcekmi nerobi :roll:


Díky Evi, umím si živě představit, jak to tam vypadalo, protože na předchozích moravských koncertech to nevypadalo jinak..Plzni bylo méně lidí, ale atmoška výborná..super... :thumbup: těším se na videa a fotky....červené triko mu vážně seklo.. :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Další

Zpět na Prostějovské léto, Prostějov, CZ, 18.7.2013

cron