Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Plzeň, 12.7.2013

Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod Verča » 02 črc 2013, 19:11

http://www.olympiaplzen.cz/novinky?id_news=802

Program:
14:00 - 19:00 Atrakce pro děti
14:00 - 21:00 Občerstvení pro návštěvníky
14:00 - 16:00 Moderátor, DJ
16:00 - 18:00 Miro Šmajda s kapelou
18:00 - 20:00 Kečup
Přílohy
img4495.jpg
Verča
 
Příspěvky: 53
Registrován: 28 čer 2011, 17:03

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod ewilyn » 11 črc 2013, 00:30

Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod xitee » 12 črc 2013, 19:36

Fotka z Plzně, zatím jediná
Přílohy
Plzeň.jpg
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod Bára » 12 črc 2013, 19:49

Koncert skvělý, obecenstvo různorodé. Dětí poměrně málo, přestože to bylo zřejmě koncipováno jako dětská párty. Miro hrál hodinu a půl, zazněl tradiční repertoár a hojně zpíval i kotel před pódiem :thumbup: Zvuk dobrý a vrcholem byla netradiční vložka, kdy se Miro ujal Matějovy kytary a dal si malý unplugged :thumbup: :thumbup: , který odsahoval i duet s Mattem (prý nacvičený po cestě do Plzně :P :D ) Výborné to bylo :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod Lenka » 12 črc 2013, 20:20

Bára píše:Koncert skvělý, obecenstvo různorodé. Dětí poměrně málo, přestože to bylo zřejmě koncipováno jako dětská párty. Miro hrál hodinu a půl, zazněl tradiční repertoár a hojně zpíval i kotel před pódiem :thumbup: Zvuk dobrý a vrcholem byla netradiční vložka, kdy se Miro ujal Matějovy kytary a dal si malý unplugged :thumbup: :thumbup: , který odsahoval i duet s Mattem (prý nacvičený po cestě do Plzně :P :D ) Výborné to bylo :thumbup:

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod _gemini » 12 črc 2013, 22:57

Bára píše:Koncert skvělý, obecenstvo různorodé. Dětí poměrně málo, přestože to bylo zřejmě koncipováno jako dětská párty. Miro hrál hodinu a půl, zazněl tradiční repertoár a hojně zpíval i kotel před pódiem :thumbup: Zvuk dobrý a vrcholem byla netradiční vložka, kdy se Miro ujal Matějovy kytary a dal si malý unplugged :thumbup: :thumbup: , který odsahoval i duet s Mattem (prý nacvičený po cestě do Plzně :P :D ) Výborné to bylo :thumbup:


Jojo, skvělé to bylo - ještě teď se chechtám :lol: Community Property opravdu stálo za to, došlo i na oblíbenou skladbu od Mr. Big. Nejvtipnější bylo, že nakonec Miro hrál na kytaru a zbytek kapely stál u mikrofonů a zpíval :lol:

Ovšem Baby si publikum poctivě odzpívalo samo, i Stánky. Aspoň že Príbeh tela si :miro: odmakal sám - a dokonce přišli na řadu i Odsúdení, což bylo další příjemné překvapení.

Ke konci jsme konečně poslechli Mirův pokyn a vrhli jsme se blíž k pódiu - přes natažené mlíko a poházené tašky. Bylo zkrátka veselo. Po koncertě proběhla i autogramiáda a focení, ale :miro: pak musel brzy odjet, aby mu nezavřeli v Domácích potřebách, poněvadž prý ztratil špunt od vany a potřeboval nutně sehnat jiný :mrgreen: Ovšem na podzim se snad zase v Plzni uvidíme :thumbup:
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod Esti » 13 črc 2013, 23:29

Tak poslední nášup z trilogie tohoto týdne :D

http://estipro.rajce.idnes.cz/12.7._201 ... a_-_Plzen/

Bylo moc fajn všude - veselo - horko i chladno :mrgreen:, ale jinak jsem si to perfektně užila ty 3 dny - Hranice, Opavu i Plzeň - se skvělýma "babama" ... :thumbup:

:miro: díky za perfektní rockový nášup, za třídenní výdrž, elán a nezničitelnou energii :lol:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod zsimona » 14 črc 2013, 08:47

zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod Verča » 14 črc 2013, 09:55

Nemá prosím někdo natočený duet :miro: s Mattem a nebo skladbu od Mr. Big??
Moc se mi ty písničky v jejich podání líbily :thumbup: a chtěla bych je slyšet ještě jednou. :D
Verča
 
Příspěvky: 53
Registrován: 28 čer 2011, 17:03

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod zariva_kometka » 14 črc 2013, 14:47

Ach Plzeň ... už jsem tam byla asi 3x a pokaždé to nemělo chybu ! A já vůbec nelituji toho, že jsem strávila poslední tři dny v pracovním týdnu cestováním křížem krážem po republice :thumbup: Protože to nejlepší přišlo na konec :!: Nejen, že bylo více prostor na rockový koncert, ale i celý průběh koncertu byl mile překvapující :!:

Plzeňské OC teda naivně opásalo sloupky stojící asi metr od podia červeno bílou páskou signalizující nevstupovat :!: Protože Miro sám neustále vyzýval, abychom se více přiblížili k podiu, a tak k vzrůstající atmosféře jsme opravdu byli až u podia ... To nás přimělo po velmi milé změně v playlistu, kdy si Miro vypůjčil Mattovu kytaru a doprovázel nás na písničku Baby, poté teda zazpíval sám Príbeh tela :lol: ... Po této klidnější části přizval na podium Matta, aby si zazpívali spolu písničku od Steel Panther - Community Property. A nakonec s celou kapelou Mr. Big - To be with you :!: Opravdu to byl nezvyk, že :miro: hrál a zbytek kapely zpíval :lol: Ale vůbec bych se nezlobila, kdyby takovouhle vsuvku zařadili do běžného playlistu :)

Dalším překvapením bylo zařazení skladby Odsudeni, kterou mám velmi ráda :) Vidno, že nebyli tolik omezeni časem, že by bylo i čas si zaskákat na skákacím hradě, který stál kousek opodál od podia. Srandičky nekončí došlo i na kousek songu z úvodní znělky Ordinace v růžové zahradě, protože Miro už byl celý nedočkavý, aby stihl ordinaci. Zazpívali jsme si i Stánky, nebo dokonce se napředovalo na Dlouhou noc :lol: Nebýt vystoupení další kapely, myslím, že by to bylo ještě zajímavé :lol:

A ještě přikládám moje fotky:

http://kometka.rajce.idnes.cz/mirosmajd ... _12.7.2013
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod Maggie » 14 črc 2013, 15:03

http://www.youtube.com/watch?v=zRHg90ANPKk&feature=player_embedded - tady je kousek z Nostalgie ... tak snad se ještě něco objeví, bylo by to fajn :wink:
Maggie
 
Příspěvky: 76
Registrován: 27 led 2012, 20:42

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod zsimona » 14 črc 2013, 21:03

zariva_kometka píše:Ach Plzeň ... už jsem tam byla asi 3x a pokaždé to nemělo chybu ! A já vůbec nelituji toho, že jsem strávila poslední tři dny v pracovním týdnu cestováním křížem krážem po republice :thumbup: Protože to nejlepší přišlo na konec :!: Nejen, že bylo více prostor na rockový koncert, ale i celý průběh koncertu byl mile překvapující :!:

Plzeňské OC teda naivně opásalo sloupky stojící asi metr od podia červeno bílou páskou signalizující nevstupovat :!: Protože Miro sám neustále vyzýval, abychom se více přiblížili k podiu, a tak k vzrůstající atmosféře jsme opravdu byli až u podia ... To nás přimělo po velmi milé změně v playlistu, kdy si Miro vypůjčil Mattovu kytaru a doprovázel nás na písničku Baby, poté teda zazpíval sám Príbeh tela :lol: ... Po této klidnější části přizval na podium Matta, aby si zazpívali spolu písničku od Steel Panther - Community Property. A nakonec s celou kapelou Mr. Big - To be with you :!: Opravdu to byl nezvyk, že :miro: hrál a zbytek kapely zpíval :lol: Ale vůbec bych se nezlobila, kdyby takovouhle vsuvku zařadili do běžného playlistu :)

Dalším překvapením bylo zařazení skladby Odsudeni, kterou mám velmi ráda :) Vidno, že nebyli tolik omezeni časem, že by bylo i čas si zaskákat na skákacím hradě, který stál kousek opodál od podia. Srandičky nekončí došlo i na kousek songu z úvodní znělky Ordinace v růžové zahradě, protože Miro už byl celý nedočkavý, aby stihl ordinaci. Zazpívali jsme si i Stánky, nebo dokonce se napředovalo na Dlouhou noc :lol: Nebýt vystoupení další kapely, myslím, že by to bylo ještě zajímavé :lol:

díky za report i fotky! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
A ještě přikládám moje fotky:

http://kometka.rajce.idnes.cz/mirosmajd ... _12.7.2013
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod Esti » 15 črc 2013, 22:54

"I'm the one who wants to be with you
Deep inside I hope you feel it too
Waited on a line of greens and blues
Just to be the next to be with you..."


:D
Přílohy
pl12.jpg
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod zsimona » 16 črc 2013, 09:50

Esti píše:"I'm the one who wants to be with you
Deep inside I hope you feel it too
Waited on a line of greens and blues
Just to be the next to be with you..."


:D

:thumbup: ...to by si mohli dát na FB jako úvodní fotku...i formát jsi jim už nachystala :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Plzeň, 12.7.2013

Příspěvekod Lilie » 16 črc 2013, 10:54

zsimona píše:
Esti píše:"I'm the one who wants to be with you
Deep inside I hope you feel it too
Waited on a line of greens and blues
Just to be the next to be with you..."


:D

:thumbup: ...to by si mohli dát na FB jako úvodní fotku...i formát jsi jim už nachystala :lol:


Ta fotka je supééér :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Další

Zpět na OC Olympia, Plzeň, CZ, 12.7.2013

cron