Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod Lilie » 15 zář 2012, 20:22

Lenka píše:
xitee píše:
Bára píše:Neměla být už zvežejněna ukázka toho duetu s Desmodem :?: :D Asi nám zešmajdovatěli :lol: :lol: ... čoskoro :roll: :thumbup:


Už je to tady

http://www.facebook.com/photo.php?v=350646538348879

Enjoy

No tak to je ale vážně BOMBA.Jak napsala Hena-tohle je to co Mirovi sedí-krásně tam vynikne :miro: hlas :thumbup: :thumbup: :thumbup:


Tak, tak :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod Sidney » 16 zář 2012, 09:24

Preco je toto v registrovanych? Taketo veci maju byt vo volne pristupnych chlievoch... :? Ved to je pozitivna zalezitost.
Nemate niekto mp3 z toho? Zeby som si to vypocula cele. diky
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod ewilyn » 16 zář 2012, 11:48

Sidney píše:Preco je toto v registrovanych? Taketo veci maju byt vo volne pristupnych chlievoch... :? Ved to je pozitivna zalezitost.
Nemate niekto mp3 z toho? Zeby som si to vypocula cele. diky


mas pravdu Sid :) ...len kam s tym ?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod Henrieta » 16 zář 2012, 12:47

Sidney píše:Preco je toto v registrovanych? Taketo veci maju byt vo volne pristupnych chlievoch... :? Ved to je pozitivna zalezitost.
Nemate niekto mp3 z toho? Zeby som si to vypocula cele. diky


Ja by som si to tiež rada vypočula celé, ale asi budeme musieť počkať až na vydanie toho albumu, nie? Hádam to neostane utajené naveky... :mrgreen:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod ewilyn » 16 zář 2012, 14:42

Henrieta píše:
Sidney píše:Preco je toto v registrovanych? Taketo veci maju byt vo volne pristupnych chlievoch... :? Ved to je pozitivna zalezitost.
Nemate niekto mp3 z toho? Zeby som si to vypocula cele. diky


Ja by som si to tiež rada vypočula celé, ale asi budeme musieť počkať až na vydanie toho albumu, nie? Hádam to neostane utajené naveky... :mrgreen:


Heni, staci si kupit v Tescu ST. Nicolaus vodku s kodom :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod Sidney » 16 zář 2012, 16:27

ewilyn píše:
Sidney píše:Preco je toto v registrovanych? Taketo veci maju byt vo volne pristupnych chlievoch... :? Ved to je pozitivna zalezitost.
Nemate niekto mp3 z toho? Zeby som si to vypocula cele. diky


mas pravdu Sid :) ...len kam s tym ?



Neviem, zatial do volneho pokecu, vseobece a ked sa zacnu hybat veci, tak vytvorit novy chliev a supnut to tam ako podchliev...
Alebo medzi akcie?
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod Sidney » 16 zář 2012, 16:30

Neviem ako Hena, ale na cd Desmod sa mozem akurat ..... Zaujima ma len ta jedna skladba. Ked pocujem Kulyho hlas, tak nemam moc prijemny pocit... Ale moze to byt sympaticky chlapik, teda aby som zas nebola za zlu tuna... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod Sidney » 16 zář 2012, 18:00

Henrieta píše:
Sidney píše:Preco je toto v registrovanych? Taketo veci maju byt vo volne pristupnych chlievoch... :? Ved to je pozitivna zalezitost.
Nemate niekto mp3 z toho? Zeby som si to vypocula cele. diky


Ja by som si to tiež rada vypočula celé, ale asi budeme musieť počkať až na vydanie toho albumu, nie? Hádam to neostane utajené naveky... :mrgreen:



Pocula som to cele uz... No co ja viem :?: Mirov hlas v pesnicke 100 bodov, melodia 10 bodov. Plus, ze hlas je v popredi, nic ho neprehluse, tiez sa mi paci cistota nahravky. Good. :wink:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod ewilyn » 16 zář 2012, 20:15

tak so to presunula hore :) ...mate pravdu- je to dobre, je to pozitivne, nemalo by to byt skryte v registrovanych, ale verejne :)

i ja som uz pocula cely song a :miro: hlas tu iesen posuva na uplne inu uroven a krasne vynikne...paci sa mi to omnoho viac ako povodna verzia :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod Bára » 16 zář 2012, 20:33

ewilyn píše:tak so to presunula hore :) ...mate pravdu- je to dobre, je to pozitivne, nemalo by to byt skryte v registrovanych, ale verejne :)

i ja som uz pocula cely song a :miro: hlas tu iesen posuva na uplne inu uroven a krasne vynikne...paci sa mi to omnoho viac ako povodna verzia :)
Poslouchám to už po několikátý :oops: :D Krásnej hlas :thumbup: a smutnej text :(
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod Henrieta » 16 zář 2012, 23:52

A kde sa dá vypočuť celý song? Nechce sa mi kupovať vodka a sťahovať celý album, iné pesničky ma vlastne ani nezaujímajú.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod Kaja » 17 zář 2012, 10:18

Henrieta píše:A kde sa dá vypočuť celý song? Nechce sa mi kupovať vodka a sťahovať celý album, iné pesničky ma vlastne ani nezaujímajú.


Nie je to nikde, iba k tej vodke. A inak, ja nejakým fanúšikom Desmodu nie som, väčšinou sa mi z ich albumov páčia 2 - 3 pesničky. A Kulyho považujem za veľkého sympaťáka. Ale tento album je naozaj krásny celý ako je. Aspoň podľa mňa. Vôbec neľutujem, že som si ho stiahla.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod Iva » 17 zář 2012, 11:15

krasne, krasne, krasne a :miro: hlas .... neviem, co povedat :P :thumbup:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod Janka » 17 zář 2012, 15:16

Iva píše:krasne, krasne, krasne a :miro: hlas .... neviem, co povedat :P :thumbup:

No...veď práve. :oops: :oops: Toľko farieb má v tom hrdle + tie 3 oktávy.. = veľa kombinácií, prisám bohu keby mi zavolal ani by som nevedala, ak by nechcel, že s ním hovorím. 8) :) Už aby to išlo do rádií nech si pošmakujú aj ostatní. :P
Janka
 

Re: Desmod feat. Miro Smajda "Zostane ticho"

Příspěvekod zsimona » 17 zář 2012, 15:29

Janka píše:
Iva píše:krasne, krasne, krasne a :miro: hlas .... neviem, co povedat :P :thumbup:

No...veď práve. :oops: :oops: Toľko farieb má v tom hrdle + tie 3 oktávy.. = veľa kombinácií, prisám bohu keby mi zavolal ani by som nevedala, ak by nechcel, že s ním hovorím. 8) :) Už aby to išlo do rádií nech si pošmakujú aj ostatní. :P

A víme jistě,že to do rádií půjde? :roll:... Z každého CD se v rádiích hraje 1-2 písničky.....chtěla bych duet s Mirem....ale,kdoví jestli tam nebudou "nějaké
jiné vyšší zájmy" :?: :roll: :(
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

PředchozíDalší

Zpět na Spoluprace s inymi umelcami

cron