Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Bez lasky zit

Re: Bez lasky zit

Příspěvekod Bára » 10 bře 2013, 19:54

Lenka píše:Tahle písnička se povedla :thumbup:
Jedna z mých nejoblíbenějších :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Bez lasky zit

Příspěvekod kobitka » 10 bře 2013, 19:56

Za mně má co se týče oblíbenosti číslo 2. A myslím si, že do rádií by se mohla dostat jako jediná stěch "tvrdších".
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Bez lasky zit

Příspěvekod _gemini » 12 bře 2013, 00:41

Krásná skladba, a strašně příjemně se poslouchá :thumbup: Melodie v refrénu i celý text opravdu zaujmou.
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Re: Bez lasky zit

Příspěvekod debbie » 16 bře 2013, 14:11

_gemini píše:Krásná skladba, a strašně příjemně se poslouchá :thumbup: Melodie v refrénu i celý text opravdu zaujmou.


Já zase ulítávám na slokách u téhle skladby :oops: ..ale refrén je také krásnej :thumbup: :thumbup: celkově asi jedna z těch, která by v rádiích být mohla.. :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Bez lasky zit

Příspěvekod zsimona » 16 bře 2013, 15:21

debbie píše:
_gemini píše:Krásná skladba, a strašně příjemně se poslouchá :thumbup: Melodie v refrénu i celý text opravdu zaujmou.


Já zase ulítávám na slokách u téhle skladby :oops: ..ale refrén je také krásnej :thumbup: :thumbup: celkově asi jedna z těch, která by v rádiích být mohla.. :thumbup: :thumbup:

tuhle bych si dovedla taky představit v rádiích...má takový ten potenciál vám "vlézt do hlavy" a pak tam stále je a stále ji slyšíte...nejde se jí zbavit :lol: ....(tak zatím mi tam nevadí! :lol: )
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Bez lasky zit

Příspěvekod zariva_kometka » 20 bře 2013, 10:09

http://www.youtube.com/watch?v=hnCEHZKEvKU ... mám to od jedné kočky, která si to dala na FB ... ale přijde mi, že na CDčku ta nahrávka zní líp než tu na YT ... kdo ví z čeho a jak to nahrával autor tohoto YT kanálu :P
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Bez lasky zit

Příspěvekod Kaja » 27 bře 2013, 00:12

debbie píše:Tak tahle věcička mi učarovala. Jemnější sloka je balzámem pro uši po monstrozním začátku a pak to zase vygraduje do silného refrenu. Textově krásně vymyšlené a ta mezihra..ta mě hodně dostává :thumbup: :thumbup: na ten konec bych ještě něco šoupla..nějaký dovětek..je mi líto, když to to tak najednou skončí :( ..ale to proto, že se to úžasně poslouchá. :thumbup: :thumbup: velmi povedený song.


Pekne si ju popísala :) . Je to veľmi pekná pesnička, tiež sa mi páči tá jej "členitosť" a striedanie nežných a takých naliehavých častí. Useknutý koniec je neočakávaný - snáď to dodáva na dramatičnosti. Nejako to potom doznieva v poslucháčovi.... :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Bez lasky zit

Příspěvekod zariva_kometka » 27 bře 2013, 11:41

Kaja píše:
debbie píše:Tak tahle věcička mi učarovala. Jemnější sloka je balzámem pro uši po monstrozním začátku a pak to zase vygraduje do silného refrenu. Textově krásně vymyšlené a ta mezihra..ta mě hodně dostává :thumbup: :thumbup: na ten konec bych ještě něco šoupla..nějaký dovětek..je mi líto, když to to tak najednou skončí :( ..ale to proto, že se to úžasně poslouchá. :thumbup: :thumbup: velmi povedený song.


Pekne si ju popísala :) . Je to veľmi pekná pesnička, tiež sa mi páči tá jej "členitosť" a striedanie nežných a takých naliehavých častí. Useknutý koniec je neočakávaný - snáď to dodáva na dramatičnosti. Nejako to potom doznieva v poslucháčovi.... :)


na koncertě to ukončení už není tak náhlé :)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Bez lasky zit

Příspěvekod Kaja » 27 bře 2013, 17:02

zariva_kometka píše:
Kaja píše:
debbie píše:Tak tahle věcička mi učarovala. Jemnější sloka je balzámem pro uši po monstrozním začátku a pak to zase vygraduje do silného refrenu. Textově krásně vymyšlené a ta mezihra..ta mě hodně dostává :thumbup: :thumbup: na ten konec bych ještě něco šoupla..nějaký dovětek..je mi líto, když to to tak najednou skončí :( ..ale to proto, že se to úžasně poslouchá. :thumbup: :thumbup: velmi povedený song.


Pekne si ju popísala :) . Je to veľmi pekná pesnička, tiež sa mi páči tá jej "členitosť" a striedanie nežných a takých naliehavých častí. Useknutý koniec je neočakávaný - snáď to dodáva na dramatičnosti. Nejako to potom doznieva v poslucháčovi.... :)


na koncertě to ukončení už není tak náhlé :)


No ešte som nič z toho naživo nemala možnosť počuť, som zvedavá :-) Na videách to neznie nikdy tak ako v skutočnosti :-)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Bez lasky zit

Příspěvekod Bára » 29 bře 2013, 10:59

Ještě jednou...a snad naposledy :oops: :D .....užasná skladba :thumbup: . Ty dvě písničky - Príbeh tela a Bez lásky žíť - na CD mám tendenci si pouštět opakovaně a několikrát za sebou :P :D Skvělá práce :thumbup: . Ještě by to chtělo, aby se dostaly mezi lidi :cry: Snad se zadaří, protože si to CD zaslouží :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Bez lasky zit

Příspěvekod Misuna » 29 bře 2013, 13:27

Bára píše:Ještě jednou...a snad naposledy :oops: :D .....užasná skladba :thumbup: . Ty dvě písničky - Príbeh tela a Bez lásky žíť - na CD mám tendenci si pouštět opakovaně a několikrát za sebou :P :D Skvělá práce :thumbup: . Ještě by to chtělo, aby se dostaly mezi lidi :cry: Snad se zadaří, protože si to CD zaslouží :thumbup:


Souhlasím, jestli nějaké skladby dostat do rádií, tak tyto dvě :D A z těch tvrdších je mojí jedničkou Nostalgie.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Bez lasky zit

Příspěvekod Bára » 15 dub 2013, 10:48

Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Předchozí

Zpět na Bez lásky žiť

cron