Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Nostalgie

Re: Nostalgie

Příspěvekod zariva_kometka » 27 bře 2013, 19:46

ewilyn píše:
ja sa priznam, ja Yntru moc nemozem prist na chut ... obvykle ho preskakujem :mrgreen: ...som nedockava, noo :) ...inak nostalgie je od zaciatu jedna z mojich TOP na albume, po instrument. a hudobnej stranke uplne TOP, skvlele gitary, skvely bridge :)


Na CDčku to Yntro taky přeskakuji ... na koncertech jsem ráda, že to zazní .. aspoň víme, že se něco začne už dít :lol: Ale ne, líbí se mi, jak to přechází plynule na Nostalgii ;-) Přiznám se, když jsem ji slyšela poprvé, tak mi k hudbě moc Mirův hlas neseděl ... :) Po živém vystoupení už je to o něčem jiném :!: :)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Nostalgie

Příspěvekod ewilyn » 27 bře 2013, 20:42

zariva_kometka píše:
ewilyn píše:
ja sa priznam, ja Yntru moc nemozem prist na chut ... obvykle ho preskakujem :mrgreen: ...som nedockava, noo :) ...inak nostalgie je od zaciatu jedna z mojich TOP na albume, po instrument. a hudobnej stranke uplne TOP, skvlele gitary, skvely bridge :)


Na CDčku to Yntro taky přeskakuji ... na koncertech jsem ráda, že to zazní .. aspoň víme, že se něco začne už dít :lol: Ale ne, líbí se mi, jak to přechází plynule na Nostalgii ;-) Přiznám se, když jsem ji slyšela poprvé, tak mi k hudbě moc Mirův hlas neseděl ... :) Po živém vystoupení už je to o něčem jiném :!: :)


ano, na zivom koncerte je Yntro signalom, ze koneeecnee :!: zacina koncert :miro: ( lebo my pod podiom obykle necakame, ked su zaciatky tak neskore ) ...a je cas sa pod to podium presunut :mrgreen:
no i mne sa ten prechod Yntra do Nostalgie paci, ale pre mna by to Yntro mohlo byt aspon o polovicu kratsie :P
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nostalgie

Příspěvekod Esti » 27 bře 2013, 21:00

Já jak mám ráda Dotyky, tak v posledních dnech poslouchám taky JEN Nostalgie 8)
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Nostalgie

Příspěvekod Bára » 15 dub 2013, 10:49

Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Předchozí

Zpět na Nostalgie

cron