Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Nostalgie

Nostalgie

Příspěvekod Bára » 14 led 2013, 21:29

Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod Esti » 14 led 2013, 21:43

Bára píše:http://www.youtube.com/watch?v=S1S4lkS30bA...A já to chci celý :D :thumbup:


:thumbup: ... krátké :cry: ... ale zní to skvěle - skutečně něco tvrdšího :!: :thumbup:

Jdu trénovat trpělivost, spolknout nedočkavost :oops:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod Bára » 14 led 2013, 21:46

Esti píše:
Bára píše:http://www.youtube.com/watch?v=S1S4lkS30bA...A já to chci celý :D :thumbup:


:thumbup: ... krátké :cry: ... ale zní to skvěle - skutečně něco tvrdšího :!: :thumbup:

Jdu trénovat trpělivost, spolknout nedočkavost :oops:
:D Jo holky, Baby.sk to opravdu není :P :D ...Skvělé to zní a těším se :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Nostalgie

Příspěvekod Kaja » 15 led 2013, 14:45

Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Nostalgie

Příspěvekod ewilyn » 02 bře 2013, 16:46

Nostalgie je najrockovejsia skladba albumu ..vyborna, dynamicka...skvela rockova vec..
najlepsu castou pre mna urcite intrumentalna cast...ten az metalcorovy bridge...skvele gitary :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nostalgie

Příspěvekod Esti » 02 bře 2013, 22:54

ewilyn píše:Nostalgie je najrockovejsia skladba albumu ..vyborna, dynamicka...skvela rockova vec..
najlepsu castou pre mna urcite intrumentalna cast...ten az metalcorovy bridge...skvele gitary :thumbup:


souhlasím, pro mne rozhodně po hudební stránce nejlepší rockový nášup z desky ;-)
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Nostalgie

Příspěvekod Sidney » 05 bře 2013, 09:24

Najlepsia cast je od 2:40, a tu mi vadi slovencina pri tejto. Bola by som zvedava jak by vyznela v ENG...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nostalgie

Příspěvekod kobitka » 10 bře 2013, 20:05

hudba super, text taky ujde ale do hromady mi to moc nejde. Pomalejší hudba by se k tomuhle textu podle mně hodila víc.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Nostalgie

Příspěvekod _gemini » 12 bře 2013, 00:37

Dokonalý úvod :thumbup:
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Re: Nostalgie

Příspěvekod zariva_kometka » 20 bře 2013, 10:12

zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Nostalgie

Příspěvekod Kaja » 26 bře 2013, 23:09

_gemini píše:Dokonalý úvod :thumbup:


Presne tak, skvelý úvod :) Pekný nášup je to, aj mne sa páči veľmi aj tá inštrumentálna časť :-) Jedna z mojich top na albume. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Nostalgie

Příspěvekod debbie » 27 bře 2013, 13:51

Tato skladba mi trochu pomaleji vplouvala pod kůži, protože já nejsem až takový milovník tvrdé hudby ...ale ....co se týká muziky, tak od prvního poslechu, mám u ní husí kůži z žaludečních spodků ( miluji basovou linku, protože tvrdí muziku ) a kytarových rifů..ty jsou boží. :thumbup: a tak poslední dobou mě dostává...jak říkám..stačí jen naposlouchat..a miluju ji též..je tvrdší, ale opravdu povedená :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Nostalgie

Příspěvekod zsimona » 27 bře 2013, 13:57

debbie píše:Tato skladba mi trochu pomaleji vplouvala pod kůži, protože já nejsem až takový milovník tvrdé hudby ...ale ....co se týká muziky, tak od prvního poslechu, mám u ní husí kůži z žaludečních spodků ( miluji basovou linku, protože tvrdí muziku ) a kytarových rifů..ty jsou boží. :thumbup: a tak poslední dobou mě dostává...jak říkám..stačí jen naposlouchat..a miluju ji též..je tvrdší, ale opravdu povedená :thumbup: :thumbup:

mám ráda,jak přechází z toho Yntra...to se mi fakt líbí :thumbup: ....celkově jsem si ji musela naposlouchat,než se mi začala víc než jen líbit :D
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Nostalgie

Příspěvekod debbie » 27 bře 2013, 14:13

zsimona píše:
debbie píše:Tato skladba mi trochu pomaleji vplouvala pod kůži, protože já nejsem až takový milovník tvrdé hudby ...ale ....co se týká muziky, tak od prvního poslechu, mám u ní husí kůži z žaludečních spodků ( miluji basovou linku, protože tvrdí muziku ) a kytarových rifů..ty jsou boží. :thumbup: a tak poslední dobou mě dostává...jak říkám..stačí jen naposlouchat..a miluju ji též..je tvrdší, ale opravdu povedená :thumbup: :thumbup:

mám ráda,jak přechází z toho Yntra...to se mi fakt líbí :thumbup: ....celkově jsem si ji musela naposlouchat,než se mi začala víc než jen líbit :D


Pravda, na ten úvod jsem zapomněla..ten je vynikající... :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Nostalgie

Příspěvekod ewilyn » 27 bře 2013, 14:49

debbie píše:
zsimona píše:
debbie píše:Tato skladba mi trochu pomaleji vplouvala pod kůži, protože já nejsem až takový milovník tvrdé hudby ...ale ....co se týká muziky, tak od prvního poslechu, mám u ní husí kůži z žaludečních spodků ( miluji basovou linku, protože tvrdí muziku ) a kytarových rifů..ty jsou boží. :thumbup: a tak poslední dobou mě dostává...jak říkám..stačí jen naposlouchat..a miluju ji též..je tvrdší, ale opravdu povedená :thumbup: :thumbup:

mám ráda,jak přechází z toho Yntra...to se mi fakt líbí :thumbup: ....celkově jsem si ji musela naposlouchat,než se mi začala víc než jen líbit :D


Pravda, na ten úvod jsem zapomněla..ten je vynikající... :thumbup:


ja sa priznam, ja Yntru moc nemozem prist na chut ... obvykle ho preskakujem :mrgreen: ...som nedockava, noo :) ...inak nostalgie je od zaciatu jedna z mojich TOP na albume, po instrument. a hudobnej stranke uplne TOP, skvlele gitary, skvely bridge :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Další

Zpět na Nostalgie

cron