Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Nové album- všeobecne

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Jana » 18 úno 2013, 15:34

Idem si uši vyušiť ale nezachytila som žiaden sľubovaný duet. :roll: Teda ak hentá počiatočná vlkodlačina bude na prednej strane obalu tentokrát prebaľujem zase ja. :wink: Je to povedzme zvláštna fotka, ale nepáči sa mi na nej. :? Má skoro ukážkovo súmernú tvár, s ktorou fotograf nemá veľa práce + dobré vlasy, tak prečo takto divne experimentuje? :roll: Na to aby som mohla hodnotiť pesničky musím počuť celú melodickú linku. :) Toť zatiaľ vše.
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Jana » 18 úno 2013, 15:38

Sidney píše:No ked nehraju viac menej hitove White black, tak neverim, ze tam nieco dostanu. Jedine nieco pomale. Ale tam sa podplaca. Hlavne aby bol na nejakych festivaloch a hrali to aspon telky. Co sa tyka radii, neverim. :? Mas jedno v akej reci to je, moze to byt aj v latincine (tej kazdy rozmumie :mrgreen: ).
Sid najlepšie je esperanto. Tomu nerozumie nikto. :lol:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Nikys » 18 úno 2013, 15:45

Ten slibovaný duet je White Black přece u té skladby je napsáno Miro Šmajda feat. Poison Pen Projects :wink:
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Jana » 18 úno 2013, 15:56

Nikys píše:Ten slibovaný duet je White Black přece u té skladby je napsáno Miro Šmajda feat. Poison Pen Projects :wink:

Že by? Vieš na jednom z tých videjok z nahrávania albumu spomínal že v ten deň naspieval s niekým?? duet. Nevylučujem že sa mýlim, ale vtedy už bol WB nahraný. :roll:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Misuna » 18 úno 2013, 17:36

Jana píše:
Nikys píše:Ten slibovaný duet je White Black přece u té skladby je napsáno Miro Šmajda feat. Poison Pen Projects :wink:

Že by? Vieš na jednom z tých videjok z nahrávania albumu spomínal že v ten deň naspieval s niekým?? duet. Nevylučujem že sa mýlim, ale vtedy už bol WB nahraný. :roll:


Podle mě duet nebyl úmyslně ukázaný v plné kráse, zatím se mi zdá, že by mohl být možná ve skladbě Requiem :D Chelo sliboval ve dvou skladbách a taky není v ukázkách slyšet.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod zsimona » 18 úno 2013, 18:06

Jana píše:
Nikys píše:Ten slibovaný duet je White Black přece u té skladby je napsáno Miro Šmajda feat. Poison Pen Projects :wink:

Že by? Vieš na jednom z tých videjok z nahrávania albumu spomínal že v ten deň naspieval s niekým?? duet. Nevylučujem že sa mýlim, ale vtedy už bol WB nahraný. :roll:

tak já bych na duet tipovala tu "Na na na"....dokonce mám pocit,že tam slyším 2 hlasy ;)
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Paula » 18 úno 2013, 18:10

Esti píše:Miro Šmajda
‎28.2.2013 oficialne vychadza novy album "mirosmajda.com" a potom vyrazame na TOUR !!! ... toto je TEASER celej dosky len pre Vas !!! =) ... dufam, ze si to uzijete!!! My sa uz nevieme dockat koncertov!!! \m/ ... Vasi mirosmajda.com !! =)


http://www.youtube.com/watch?v=9hA4ZIfd ... ploademail

:thumbup: :wink:

došli mi slová :thumbup: síce sú tie ukážky kratučké, ale i tak sa mi páčia :thumbup: už chcem počuť celé CD a nesmierne sa teším na koncerty :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Jana » 18 úno 2013, 18:38

zsimona píše:
Jana píše:
Nikys píše:Ten slibovaný duet je White Black přece u té skladby je napsáno Miro Šmajda feat. Poison Pen Projects :wink:

Že by? Vieš na jednom z tých videjok z nahrávania albumu spomínal že v ten deň naspieval s niekým?? duet. Nevylučujem že sa mýlim, ale vtedy už bol WB nahraný. :roll:

tak já bych na duet tipovala tu "Na na na"....dokonce mám pocit,že tam slyším 2 hlasy ;)

Ty tuším aj ja tam počujem aj druhý hlas. :roll: Však počkáme, dozvieme sa. :)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Paula » 18 úno 2013, 18:53

mená členov kapely sa dozvieme asi až na obale CD, čo? som zvedavá..noo..typická ženská :lol:

no myslim, ze az na prvom koncerte turne :)
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Paula » 18 úno 2013, 19:06

fanusicka píše:mená členov kapely sa dozvieme asi až na obale CD, čo? som zvedavá..noo..typická ženská :lol:

no myslim, ze az na prvom koncerte turne :)

to komu sa podarilo odpovedať do môjho príspevku? :shock: :lol: :lol:
..predpokladám, že CD nahrával s kapelou, či? :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 18 úno 2013, 19:31

fanusicka píše:
fanusicka píše:mená členov kapely sa dozvieme asi až na obale CD, čo? som zvedavá..noo..typická ženská :lol:

no myslim, ze az na prvom koncerte turne :)

to komu sa podarilo odpovedať do môjho príspevku? :shock: :lol: :lol:
..predpokladám, že CD nahrával s kapelou, či? :lol:


prepac, to ja :oops: ...uz blbnem...
no neviem, ci umelci, s ktorymi nahraval tvoria i jeho kapelu.....
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Lenka » 18 úno 2013, 19:43

Esti píše:Miro Šmajda
‎28.2.2013 oficialne vychadza novy album "mirosmajda.com" a potom vyrazame na TOUR !!! ... toto je TEASER celej dosky len pre Vas !!! =) ... dufam, ze si to uzijete!!! My sa uz nevieme dockat koncertov!!! \m/ ... Vasi mirosmajda.com !! =)


http://www.youtube.com/watch?v=9hA4ZIfd ... ploademail

:thumbup: :wink:

Vypadá to fakt slibně :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 19 úno 2013, 08:44

Jana píše:Idem si uši vyušiť ale nezachytila som žiaden sľubovaný duet. :roll: Teda ak hentá počiatočná vlkodlačina bude na prednej strane obalu tentokrát prebaľujem zase ja. :wink: Je to povedzme zvláštna fotka, ale nepáči sa mi na nej. :? Má skoro ukážkovo súmernú tvár, s ktorou fotograf nemá veľa práce + dobré vlasy, tak prečo takto divne experimentuje? :roll: Na to aby som mohla hodnotiť pesničky musím počuť celú melodickú linku. :) Toť zatiaľ vše.




Ale vzdy lepsie, jak ked je schovany za chrbtom nejakej dievciny. Ze ho ani vidno nie je. Ten predtym obal by sa hodil na knizku, nejaku zamilovanu, asi :?: :roll:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Jana » 19 úno 2013, 16:40

Sidney píše:
Jana píše:Idem si uši vyušiť ale nezachytila som žiaden sľubovaný duet. :roll: Teda ak hentá počiatočná vlkodlačina bude na prednej strane obalu tentokrát prebaľujem zase ja. :wink: Je to povedzme zvláštna fotka, ale nepáči sa mi na nej. :? Má skoro ukážkovo súmernú tvár, s ktorou fotograf nemá veľa práce + dobré vlasy, tak prečo takto divne experimentuje? :roll: Na to aby som mohla hodnotiť pesničky musím počuť celú melodickú linku. :) Toť zatiaľ vše.




Ale vzdy lepsie, jak ked je schovany za chrbtom nejakej dievciny. Ze ho ani vidno nie je. Ten predtym obal by sa hodil na knizku, nejaku zamilovanu, asi :?: :roll:

Mne sa páčil, načrtával príbeh, každý si ho mohol dotvoriť podľa seba.. :wink:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 19 úno 2013, 17:28

Jana píše:
Sidney píše:
Jana píše:Idem si uši vyušiť ale nezachytila som žiaden sľubovaný duet. :roll: Teda ak hentá počiatočná vlkodlačina bude na prednej strane obalu tentokrát prebaľujem zase ja. :wink: Je to povedzme zvláštna fotka, ale nepáči sa mi na nej. :? Má skoro ukážkovo súmernú tvár, s ktorou fotograf nemá veľa práce + dobré vlasy, tak prečo takto divne experimentuje? :roll: Na to aby som mohla hodnotiť pesničky musím počuť celú melodickú linku. :) Toť zatiaľ vše.




Ale vzdy lepsie, jak ked je schovany za chrbtom nejakej dievciny. Ze ho ani vidno nie je. Ten predtym obal by sa hodil na knizku, nejaku zamilovanu, asi :?: :roll:

Mne sa páčil, načrtával príbeh, každý si ho mohol dotvoriť podľa seba.. :wink:



Mne sa nepacil, bol jak na knihu, ziaden pribeh som tam nevidela. Ja zijem v realite. :mrgreen: Mozno nebude taka fotka na tomto novom, ci to je uz iste :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Nove album "mirosmajda.com" vseobecne

cron