Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Nové album- všeobecne

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Jana » 19 úno 2013, 18:40

Ja stále dúfam že nie.. :roll: :?
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod kobitka » 19 úno 2013, 19:40

No hodnotit budu až to uslyším všechno cele jen jsem s těch ukázek trošku rozpačitá. Buď jsem hluchá nebo co ale připadá mi, že skoro všechny písničky jsou co se týče čistě jen hudby na jedno brdo. Prostě pořád jeden a ten samý rytumus se oběvuje skroro ve všech písních hlavně pokud jde o kytary. Co se týče fotky, tak je podle mně děsná a snad ji Miro nedal jako obal CD.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Jana » 19 úno 2013, 19:43

kobitka píše:No hodnotit budu až to uslyším všechno cele jen jsem s těch ukázek trošku rozpačitá. Buď jsem hluchá nebo co ale připadá mi, že skoro všechny písničky jsou co se týče čistě jen hudby na jedno brdo. Prostě pořád jeden a ten samý rytumus se oběvuje skroro ve všech písních hlavně pokud jde o kytary. Co se týče fotky, tak je podle mně děsná a snad ji Miro nedal jako obal CD.

:thumbup: Absolútny súhlas. Som rada že to hovoríš aj Ty.http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater táto by bola dobrá alebo niečo podobné.Tie vlásky sú už ale ozaj na nožničky. Iba trošku pristrihnúť. :)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 19 úno 2013, 19:57

no kedze je tato fotka uz i na YT i v clankoch medii o albume, asi uz bude definitivna....no mne nevadi, je podla mna zaujimava a pre mna lepsia ako ta na 1. albume, ktora bola skutocne jak z vcervenek kniznice...taka prvosignalna...
piesne sa mne na jedno kopyto urcite nezdaju ...podla mna to vypada zanrovo rozmanite - od popu az po metal ...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 19 úno 2013, 20:02

Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Paula » 19 úno 2013, 20:19

že by sa nový album predsa len volal podľa internetovej stránky? :shock: :lol: nezvyčajné, netradičné, ako obchodný ťah je to dobré :D ale skôr by som uvítala normálny názov :lol: aj obal :lol: stal sa zo mňa náročný fanúšik :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Jana » 19 úno 2013, 20:20

fanusicka píše:že by sa nový album predsa len volal podľa internetovej stránky? :shock: :lol: nezvyčajné, netradičné, ako obchodný ťah je to dobré :D ale skôr by som uvítala normálny názov :lol: aj obal :lol: stal sa zo mňa náročný fanúšik :mrgreen: :lol:

:thumbup:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Bára » 19 úno 2013, 20:21

kobitka píše:No hodnotit budu až to uslyším všechno cele jen jsem s těch ukázek trošku rozpačitá. Buď jsem hluchá nebo co ale připadá mi, že skoro všechny písničky jsou co se týče čistě jen hudby na jedno brdo. Prostě pořád jeden a ten samý rytumus se oběvuje skroro ve všech písních hlavně pokud jde o kytary. Co se týče fotky, tak je podle mně děsná a snad ji Miro nedal jako obal CD.
:shock: Tak tohle by mě z těch ukázek opravdu nenapadlo :roll: Zdá se mi to hodně různorodý a možná tě vadí ten mnohem rockovější styl než na prvním CD. Mně se to teda zdá mnohem kompaktnější a ucelený než to první CD. Uvidím a budu hodnotit až celé uslyším. Texty se mi zdají o 100 lepší než na prvním CD. Jsem ráda, že je i nad čím přemýšlet :P a tento posun vítám... :P .Ale jak říkám.....musím slyšet celé. Fotku nehodnotím. Za ty roky tady jsem si zvykla na to, že Miro rád experimentuje. Nikdy to nebude chlapec s ulízanou patkou a nikdy nebude tuctový :P Neřeším, není to pro mě priorita. Ta fotka na prvním CD taky měla opodstatnění vzhledem k názvu. Tohle asi taky trochu bude korespondovat s obsahem. Myslím, ře Miro ví, co dělá..............Své vysvětlení pro ni už mám, ale musím slyšet texty všech skladeb.......
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 19 úno 2013, 20:31

Bára píše:
kobitka píše:No hodnotit budu až to uslyším všechno cele jen jsem s těch ukázek trošku rozpačitá. Buď jsem hluchá nebo co ale připadá mi, že skoro všechny písničky jsou co se týče čistě jen hudby na jedno brdo. Prostě pořád jeden a ten samý rytumus se oběvuje skroro ve všech písních hlavně pokud jde o kytary. Co se týče fotky, tak je podle mně děsná a snad ji Miro nedal jako obal CD.
:shock: Tak tohle by mě z těch ukázek opravdu nenapadlo :roll: Zdá se mi to hodně různorodý a možná tě vadí ten mnohem rockovější styl než na prvním CD. Mně se to teda zdá mnohem kompaktnější a ucelený než to první CD. Uvidím a budu hodnotit až celé uslyším. Texty se mi zdají o 100 lepší než na prvním CD. Jsem ráda, že je i nad čím přemýšlet :P a tento posun vítám... :P .Ale jak říkám.....musím slyšet celé. Fotku nehodnotím. Za ty roky tady jsem si zvykla na to, že Miro rád experimentuje. Nikdy to nebude chlapec s ulízanou patkou a nikdy nebude tuctový :P Neřeším, není to pro mě priorita. Ta fotka na prvním CD taky měla opodstatnění vzhledem k názvu. Tohle asi taky trochu bude korespondovat s obsahem. Myslím, ře Miro ví, co dělá..............Své vysvětlení pro ni už mám, ale musím slyšet texty všech skladeb.......


heeej :?: ...ja tiez, no neviem, ci nie prilis "jednoduche " :D

CD skutocne vypada z ukazok, tvrdie, rockovejsie, tematicky ucelenejsie ...texty neviem, to budem moct zhodnotit az potom...a zvuk je o minim 2 triedy lepsi...to je pocut i z tych kratkych ukazok :)

a nazov :?: ...tiez mi pride netradicny a dobry reklamny tah :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod zsimona » 19 úno 2013, 20:49

fanusicka píše:že by sa nový album predsa len volal podľa internetovej stránky? :shock: :lol: nezvyčajné, netradičné, ako obchodný ťah je to dobré :D ale skôr by som uvítala normálny názov :lol: aj obal :lol: stal sa zo mňa náročný fanúšik :mrgreen: :lol:

...jenže Miro nikdy nedělá,co se od něj čeká...takže "normální název" asi zavrhl hned :wink: ...protože tohle ještě nikoho nenapadlo,tak je to dobrý a vtipný nápad...a zároveň i reklamní tah,jak zpropagovat svoje stránky :thumbup: ...a fotka?...má i lepší :wink: ...ale zase je "jiná" a určitě lepší,než tu co si dal jako úvodní na FB stránku :( ...( to je to krásná fotka,ale pro nějakou modelku a ne pro chlapa :roll: ...pan fotograf/fotografka zapomněl/a při retušování,že fotil chlapa a ne ženskou! :evil: )
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 19 úno 2013, 21:46

zsimona píše: ...jenže Miro nikdy nedělá,co se od něj čeká...takže "normální název" asi zavrhl hned :wink: ...protože tohle ještě nikoho nenapadlo,tak je to dobrý a vtipný nápad...a zároveň i reklamní tah,jak zpropagovat svoje stránky :thumbup: ...a fotka?...má i lepší :wink: ...ale zase je "jiná" a určitě lepší,než tu co si dal jako úvodní na FB stránku :( ...( to je to krásná fotka,ale pro nějakou modelku a ne pro chlapa :roll: ...pan fotograf/fotografka zapomněl/a při retušování,že fotil chlapa a ne ženskou! :evil: )


szimonka, myslis tuto modelku :?: :roll:
Přílohy
miro tour.jpg
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 20 úno 2013, 08:29

ewilyn píše:
zsimona píše: ...jenže Miro nikdy nedělá,co se od něj čeká...takže "normální název" asi zavrhl hned :wink: ...protože tohle ještě nikoho nenapadlo,tak je to dobrý a vtipný nápad...a zároveň i reklamní tah,jak zpropagovat svoje stránky :thumbup: ...a fotka?...má i lepší :wink: ...ale zase je "jiná" a určitě lepší,než tu co si dal jako úvodní na FB stránku :( ...( to je to krásná fotka,ale pro nějakou modelku a ne pro chlapa :roll: ...pan fotograf/fotografka zapomněl/a při retušování,že fotil chlapa a ne ženskou! :evil: )


szimonka, myslis tuto modelku :?: :roll:




Nicol Kidman, nie :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Lilie » 20 úno 2013, 09:05

Sidney píše:
ewilyn píše:
zsimona píše: ...jenže Miro nikdy nedělá,co se od něj čeká...takže "normální název" asi zavrhl hned :wink: ...protože tohle ještě nikoho nenapadlo,tak je to dobrý a vtipný nápad...a zároveň i reklamní tah,jak zpropagovat svoje stránky :thumbup: ...a fotka?...má i lepší :wink: ...ale zase je "jiná" a určitě lepší,než tu co si dal jako úvodní na FB stránku :( ...( to je to krásná fotka,ale pro nějakou modelku a ne pro chlapa :roll: ...pan fotograf/fotografka zapomněl/a při retušování,že fotil chlapa a ne ženskou! :evil: )


szimonka, myslis tuto modelku :?: :roll:




Nicol Kidman, nie :?:


Claudia Schiffer :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 20 úno 2013, 10:39

Nie, Kidman, ta je krajsia, Shifferka ma velke pery a jedno oko mensie a druhe vacsie... on nema take pery velke. Nicol :!:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod debbie » 20 úno 2013, 10:50

Tak já poslouchám střípky skladeb už třetí den v autě a pomalu, ale jistě, se mi to začíná dostávat pod kůži. :thumbup: Hlavně po tom, co jsem se přistihla, že si jen tak při mytí nádobí prozpěvuju Requiem :D . Věřím, že až si to řádně naposloucháme, tak budem spokojení. Zpočátku mi to taky přišlo dost podobné, ale teď postupně zjišťuji, že jednotlivé skladby budou dobře rozpoznatelné a že jsou každá jiná..i když mají podobný rytmus. Zvuk je super, hlavně ty spodky(basy) v Nostalgii mě dostaly. Co se týče fotky, ...no mohla být lepší, ty vlásky pod bradou ,ala Trautnberk, mi trochu vadí, ale nereším až tak. Uvnitř jistě budou další pěkné :oops: . Radia, to asi bude problém, ale ještě jsme neslyšeli celé baladičky, tak nemůžem posoudit a např. WB hrajou na Gama rádiu :thumbup: Sice regionální rádio, ale typycky rockové a když hrajou WB, mohli by i další skladby ne? -...jo a na Moju zem jsem hrozně zvědavá..cítím, že to bude taková cesta do hlubin blonďákovy duše...na tu se fakt těším.. :oops: a za chvíli nás čeká Praha.. :thumbup: a spoustu dalších koncertů, mladá kapela, nová image, kdoví co ještě. :wink: .tak že ať se mládí vydovádí.. :D já u toho rozhodně chybět nebudu. :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

PředchozíDalší

Zpět na Nove album "mirosmajda.com" vseobecne

cron