Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Nové album- všeobecne

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Henrieta » 18 dub 2013, 23:22

ewilyn píše:
Henrieta píše:Konečne som sa dostala k tomuto CD-čku, viackrát vypočula, aj doma, aj v aute, aj tichšie aj hlasnejšie, takže môžem teraz subjektívne zhodnotiť. Obal sa mi páči oveľa viac ako pri prvom CD-čku, zaujímavá čierno-biela fotka a aj názov-človek nemá pocit, že si kupuje nejakého otrepaného Superstaristu. Akurát ma prekvapilo, že je to len zložený kartón, ale vidím že Miro si to aj vydal sám, takže tomu asi aj zodpocedá tá propagácia, vidieť že to neide pod silnejším vydavateľstvom. Ja by som si predstavovala, že by tam mohli byť v predajniach jeho plagáty upozorňujúce, že tam má novinku. Vidím, že tam ďakuje minimálne 50 ľuďom, osobitne pani manažérke Jarke, s ktorou má pocit, že sa stretol v predchádzajúcich životoch...zaujímavé...a ďalším, ktorí sa dajú identifikovať aj nie :D Väčšina pesničiek sa mne páči, nepáčia sa mi dve - Odsúdení a Bez lásky žiť...texty sú dobré ale hudba mne nič nehovorí, pripadajú mi ako také slovenské odrhovačky...teda refrény, že začiatok dobrý, ale potom nič, žiadne prakvapko v refrénoch...takže tieto kľudne preskočím. Najviac sa mi páči Nostalgie- aj textovo aj hudobne...škoda že to nikde nebudú hrať, lebo tam má fakt dobrý hlas...ale ja myslím že pre rádiá je to príliš umelecky hodnotná záležitosť :D ale napríklad takú "Na na na" by mohli hrať, má chytľavý refrén a je zapamätateľná, ale nebudú, lebo sa im to nehodí do koncepcie ako napr.Smatanovej Ruky a Cmoríkov Rozum :cry: Ešte sa mi páčia tie dve pomalé, z nich viac Moja zem, ale aj Príbeh tela je pekná, ďalej Bullshit a White black sa mi páčia obidve. Dotyky a Requiem sú pre mňa také priemerné - že nepreskočím, ale zas že by som z nich vyskakovala meter dvadsať, tak to nie. Veľmi rada by som si prečítala aj nejaké recenzie od nestranných odborníkov...ale keď hovoríte, že ani Chodúr nemal :roll: ...tak asi nebudú :roll: :cry:


tomu sa hovori digipack a je to in :) ...vacsina kapiel teraz robi digipacky
no som rada, ze uz CD dostat i na Slovensku v shoppingoch :thumbup:
OK, kazda mame svoj nazor na CD, i mne inak Odsudeni hudobne pridu priemerna piesen, no text je velmi silny...ja jedine, co preskakujem je Yntro :mrgreen:


Opravujem: Dotyky sú úplne geniálna pesnička - len som si ju musela viackrát napočúvať.
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 18 dub 2013, 23:37

presne tak :wink: ...Dotyky su piesen, ktora Ta postupne uplne pohlti :) ...uzasna je, no nie je taka lahka melodicka vec ako napr. Na, na, na na 1. pocutie, treba si ju napocuvat :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Iva » 19 dub 2013, 22:28

ja uz mam album napocuvany a trapim s nim vsetkych, ktorych vozim v aute, hehe, maju smolu :lol:
mojej dcere sa album hudobne paci, teda ocenila najviac hudbu, aj :miro: hlas sa jej vacsinou paci, ale akosi nevie prist na chut sloham, a veru ani samotnemu :miro: od isteho casu, ale refreny su vraj fajn..
kamarat mi nezavisle povedal to iste, ze tie verzie ho trochu sklamali, ale refren nostalgieeeee je nice :lol:
maminka si prosila repete Mojej zeme :wink:
a ja nemam ziadne vyhrady, paci sa mi cely album, najsamprv som ficala na nostalgii, laska od prveho pocutia :P dost dlho
z balad pre mna jednoznacne moja zem, nadhera
postupne sa tie oblubene menia a striedam repete vzdy pri inom cisle :) odsudeni aj requiem pecka
napr. na, na ,na je podla mna prvoplanovka, pacila sa mi na prve pocutie, ale uz si ju nevychutnam ako na zaciatku ;) uz mi po par pocutiach nema viac co dat, na rozdiel od inych skladieb :wink:
momentalne mi uz dlhsie rezonuje v hlave aj na sluchadlach dokola:
pytam sa bohoooooov :P milujem Dotyky
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Iva » 19 dub 2013, 22:43

a este k bookletu: parada! cierno-biela je neskutocna, fotky su vynikajuce, az na jednu, kde vyzera fakt ako zena :D
fotka na prvej strane nema chybu! a velmi sa mi paci podakovanie na zadnej strane, pekne to napisal :wink:
palec hore za specialne menovite podakovanie ludom z minulosti aj pritomnosti :thumbup:
a este k nazvu albumu: PECKA! ;) originalny napad :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 19 dub 2013, 23:11

Iva píše:ja uz mam album napocuvany a trapim s nim vsetkych, ktorych vozim v aute, hehe, maju smolu :lol:
mojej dcere sa album hudobne paci, teda ocenila najviac hudbu, aj :miro: hlas sa jej vacsinou paci, ale akosi nevie prist na chut sloham, a veru ani samotnemu :miro: od isteho casu, ale refreny su vraj fajn..
kamarat mi nezavisle povedal to iste, ze tie verzie ho trochu sklamali, ale refren nostalgieeeee je nice :lol:
maminka si prosila repete Mojej zeme :wink:
a ja nemam ziadne vyhrady, paci sa mi cely album, najsamprv som ficala na nostalgii, laska od prveho pocutia :P dost dlho
z balad pre mna jednoznacne moja zem, nadhera
postupne sa tie oblubene menia a striedam repete vzdy pri inom cisle :) odsudeni aj requiem pecka
napr. na, na ,na je podla mna prvoplanovka, pacila sa mi na prve pocutie, ale uz si ju nevychutnam ako na zaciatku ;) uz mi po par pocutiach nema viac co dat, na rozdiel od inych skladieb :wink:
momentalne mi uz dlhsie rezonuje v hlave aj na sluchadlach dokola:
pytam sa bohoooooov :P milujem Dotyky

:thumbup: moja TOP 3 aktualne : Dotyky, moja zem, Nostalgie :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Iva » 19 dub 2013, 23:13

predsa len este nieco :) viezla som raz kamosky, brutalne komercacky :lol: nechcelo sa mi menit CD, tak som len ubrala na volume
CD islo od zaciatku...islo intro...po chvilke jedna zaregistrovala a spytala sa co to tu cinka :lol: tak som pridala hlas a povedala, ze je to CD
bolo ticho az do momentu kym nezacali bubnovat nostalgie :D to bolo naraz od oboch len: jeziiiis :roll: :roll: :roll:
a ze ci nemam ine CD :D napriek asi 150ks, ktore v aute bezne mam :) a vedia :) som im to nevymenila a nestisila hlas, ved nech si uziju kusok kvalitnejsej muzicky :lol: som hnusna, viem, ale neskutocne ma vytacaju hudobnym vkusom, najma jedna guettacka, vrrr :D
ale takyyyy bullshit ocenili :D
:miro: mal pravdu, kazdy si tam nieco najde :lol: nastastie prevlada kvalitka :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 19 dub 2013, 23:20

Iva píše:predsa len este nieco :) viezla som raz kamosky, brutalne komercacky :lol: nechcelo sa mi menit CD, tak som len ubrala na volume
CD islo od zaciatku...islo intro...po chvilke jedna zaregistrovala a spytala sa co to tu cinka :lol: tak som pridala hlas a povedala, ze je to CD
bolo ticho az do momentu kym nezacali bubnovat nostalgie :D to bolo naraz od oboch len: jeziiiis :roll: :roll: :roll:
a ze ci nemam ine CD :D napriek asi 150ks, ktore v aute bezne mam :) a vedia :) som im to nevymenila a nestisila hlas, ved nech si uziju kusok kvalitnejsej muzicky :lol: som hnusna, viem, ale neskutocne ma vytacaju hudobnym vkusom, najma jedna guettacka, vrrr :D
ale takyyyy bullshit ocenili :D
:miro: mal pravdu, kazdy si tam nieco najde :lol: nastastie prevlada kvalitka :wink:


:thumbup: Ivi, tvoje auto, tvoj vyber hudby :mrgreen: ...treba ju sirit, kde sa da, ja som uz tiez rozdala kopu CD :wink:
no ano, to CD je skutocne velmi rozmanite so sirokym zaberom :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Iva » 19 dub 2013, 23:26

ewilyn píše:
Iva píše:predsa len este nieco :) viezla som raz kamosky, brutalne komercacky :lol: nechcelo sa mi menit CD, tak som len ubrala na volume
CD islo od zaciatku...islo intro...po chvilke jedna zaregistrovala a spytala sa co to tu cinka :lol: tak som pridala hlas a povedala, ze je to CD
bolo ticho az do momentu kym nezacali bubnovat nostalgie :D to bolo naraz od oboch len: jeziiiis :roll: :roll: :roll:
a ze ci nemam ine CD :D napriek asi 150ks, ktore v aute bezne mam :) a vedia :) som im to nevymenila a nestisila hlas, ved nech si uziju kusok kvalitnejsej muzicky :lol: som hnusna, viem, ale neskutocne ma vytacaju hudobnym vkusom, najma jedna guettacka, vrrr :D
ale takyyyy bullshit ocenili :D
:miro: mal pravdu, kazdy si tam nieco najde :lol: nastastie prevlada kvalitka :wink:


:thumbup: Ivi, tvoje auto, tvoj vyber hudby :mrgreen: ...treba ju sirit, kde sa da, ja som uz tiez rozdala kopu CD :wink:
no ano, to CD je skutocne velmi rozmanite so sirokym zaberom :wink:


snazim sa o to Evi, ale v mojom okoli su ludia naozaj bezni konzumenti, pre nich je dobra hudba len radiova brrrrr a nerada robim prieky, lebo ked ma potom kamoska berie na Oravu, nechcem pocuvat tie komercne 3,14coviny :DDDD takze, vacsinou radsej ustupim, ale toto bola kratka cesta na jednu akciu :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod _gemini » 29 dub 2013, 18:10

Poprvé mám CD v přehrávači (předtím jsem měla k dispozici jen laptop a sluchátka) - a kočka se nestačí divit :mrgreen: Zatím šetřím sousedy a poslouchám na poloviční plyn. Ale zvuk je fakt super :thumbup:
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Paula » 04 kvě 2013, 07:48

v prílohe Nového Času v rubrike Tipy týždňa je spomenuté Mirove CD (nevedela som, či to mám dať sem alebo do recenzii)
Miro Šmajda: mirosmajda.com
Mirovi Šmajdovi rozhodne nemožno uprieť, že patrí k tým superstáristom, ktorí ľudí zaujímajú aj po uplynutí súťaže. Väčším problémom je, že v jeho prípade hrá imidž dôležitejšiu úlohu, ako pesničky. I keď... Skladba, ktorou nás reprezentoval na Eurosongu ako Max Jason May, bola slušná a jeho druhý album je lepší ako prvý. Je pestrý, rockovo úderný, zvukovo moderný. Miro, ktorý je takmer výhradný autor hudby i textov, sa na ňom pokúsil prispieť aj do žánru tanečnej muziky, no očividne to treba brať len ako žart.
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 05 kvě 2013, 14:09

Paula píše:v prílohe Nového Času v rubrike Tipy týždňa je spomenuté Mirove CD (nevedela som, či to mám dať sem alebo do recenzii)
Miro Šmajda: mirosmajda.com
Mirovi Šmajdovi rozhodne nemožno uprieť, že patrí k tým superstáristom, ktorí ľudí zaujímajú aj po uplynutí súťaže. Väčším problémom je, že v jeho prípade hrá imidž dôležitejšiu úlohu, ako pesničky. I keď... Skladba, ktorou nás reprezentoval na Eurosongu ako Max Jason May, bola slušná a jeho druhý album je lepší ako prvý. Je pestrý, rockovo úderný, zvukovo moderný. Miro, ktorý je takmer výhradný autor hudby i textov, sa na ňom pokúsil prispieť aj do žánru tanečnej muziky, no očividne to treba brať len ako žart.



Povedala by som, dost dobra, nie slusna, ale inak pekne to zhodnotili, myslim...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 05 kvě 2013, 16:22

Sidney píše:
Paula píše:v prílohe Nového Času v rubrike Tipy týždňa je spomenuté Mirove CD (nevedela som, či to mám dať sem alebo do recenzii)
Miro Šmajda: mirosmajda.com
Mirovi Šmajdovi rozhodne nemožno uprieť, že patrí k tým superstáristom, ktorí ľudí zaujímajú aj po uplynutí súťaže. Väčším problémom je, že v jeho prípade hrá imidž dôležitejšiu úlohu, ako pesničky. I keď... Skladba, ktorou nás reprezentoval na Eurosongu ako Max Jason May, bola slušná a jeho druhý album je lepší ako prvý. Je pestrý, rockovo úderný, zvukovo moderný. Miro, ktorý je takmer výhradný autor hudby i textov, sa na ňom pokúsil prispieť aj do žánru tanečnej muziky, no očividne to treba brať len ako žart.



Povedala by som, dost dobra, nie slusna, ale inak pekne to zhodnotili, myslim...


je to velmi pekna anotacia, tu vikendovu prilohu NĆ cita vela ludi, dufam, ze to viacerych navnadi CD kupit :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Iva » 06 kvě 2013, 18:57

ewilyn píše:
Sidney píše:
Paula píše:v prílohe Nového Času v rubrike Tipy týždňa je spomenuté Mirove CD (nevedela som, či to mám dať sem alebo do recenzii)
Miro Šmajda: mirosmajda.com
Mirovi Šmajdovi rozhodne nemožno uprieť, že patrí k tým superstáristom, ktorí ľudí zaujímajú aj po uplynutí súťaže. Väčším problémom je, že v jeho prípade hrá imidž dôležitejšiu úlohu, ako pesničky. I keď... Skladba, ktorou nás reprezentoval na Eurosongu ako Max Jason May, bola slušná a jeho druhý album je lepší ako prvý. Je pestrý, rockovo úderný, zvukovo moderný. Miro, ktorý je takmer výhradný autor hudby i textov, sa na ňom pokúsil prispieť aj do žánru tanečnej muziky, no očividne to treba brať len ako žart.



Povedala by som, dost dobra, nie slusna, ale inak pekne to zhodnotili, myslim...


je to velmi pekna anotacia, tu vikendovu prilohu NĆ cita vela ludi, dufam, ze to viacerych navnadi CD kupit :wink:


navnadilo na zvedavost;) v sobotu som viezla brata a svagrinu na jednu akciu a v aute mam hadajte ake CD :lol:
chcel, aby som mu pustila tu tanecnu, ze to cital v NC a je zvedavy;) tak si vypocul Bullshit, Nanana, ale najviac pochvalil Requiem :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod zsimona » 08 kvě 2013, 09:59

zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod zariva_kometka » 08 kvě 2013, 23:42

tý jo to album je fakt perfektní, dneska snad 1000x za sebou jsem si ho pustila a ani po tolika koncertech, co jsem absolvovala, mě to neomrzí .... spíš jsem si tak říkala, že to kluky baví pořád hrát dokola :roll: :lol: :lol:

round, round, round :thumbup:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na Nove album "mirosmajda.com" vseobecne

cron