Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Nové album- všeobecne

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 10 dub 2013, 17:24

Sidney píše:Zda sa, ze cd dorazilo aj k nam, v BA uz ho je dostat...

:thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Paula » 10 dub 2013, 17:41

Sidney píše:Zda sa, ze cd dorazilo aj k nam, v BA uz ho je dostat...

:thumbup: snáď dorazí už aj do Žiliny :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 11 dub 2013, 17:58

Paula píše:
Sidney píše:Zda sa, ze cd dorazilo aj k nam, v BA uz ho je dostat...

:thumbup: snáď dorazí už aj do Žiliny :lol:



Paulinka, neraduj sa predcasne, v Panta Rhei v Centrali ho nemali... Ale je tam posledny Rytmus, ked si svihnes... :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Paula » 11 dub 2013, 18:42

Sidney píše:
Paula píše:
Sidney píše:Zda sa, ze cd dorazilo aj k nam, v BA uz ho je dostat...

:thumbup: snáď dorazí už aj do Žiliny :lol:



Paulinka, neraduj sa predcasne, v Panta Rhei v Centrali ho nemali... Ale je tam posledny Rytmus, ked si svihnes... :mrgreen:

ooo..je to veľmi lákavá ponuka, takže budem utekať veľmi pomaly :mrgreen:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 11 dub 2013, 20:46

Paulinka, neraduj sa predcasne, v Panta Rhei v Centrali ho nemali... Ale je tam posledny Rytmus, ked si svihnes... :mrgreen:[/quote]
ooo..je to veľmi lákavá ponuka, takže budem utekať veľmi pomaly :mrgreen:[/quote]





Keby som vedela, ja ho vezmem, a mala som take nutkanie... :mrgreen: no nic, zajtra tam uz zrejme nebude.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 11 dub 2013, 20:53

Sidney píše:Paulinka, neraduj sa predcasne, v Panta Rhei v Centrali ho nemali... Ale je tam posledny Rytmus, ked si svihnes... :mrgreen:

ooo..je to veľmi lákavá ponuka, takže budem utekať veľmi pomaly :mrgreen:[/quote]





Keby som vedela, ja ho vezmem, a mala som take nutkanie... :mrgreen: no nic, zajtra tam uz zrejme nebude.[/quote]
dovezu dalsiu varku ...no myslim, ze prave Rytmusovi fans radsej stahuju ...zadarmo :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Henrieta » 14 dub 2013, 23:27

Konečne som sa dostala k tomuto CD-čku, viackrát vypočula, aj doma, aj v aute, aj tichšie aj hlasnejšie, takže môžem teraz subjektívne zhodnotiť. Obal sa mi páči oveľa viac ako pri prvom CD-čku, zaujímavá čierno-biela fotka a aj názov-človek nemá pocit, že si kupuje nejakého otrepaného Superstaristu. Akurát ma prekvapilo, že je to len zložený kartón, ale vidím že Miro si to aj vydal sám, takže tomu asi aj zodpocedá tá propagácia, vidieť že to neide pod silnejším vydavateľstvom. Ja by som si predstavovala, že by tam mohli byť v predajniach jeho plagáty upozorňujúce, že tam má novinku. Vidím, že tam ďakuje minimálne 50 ľuďom, osobitne pani manažérke Jarke, s ktorou má pocit, že sa stretol v predchádzajúcich životoch...zaujímavé...a ďalším, ktorí sa dajú identifikovať aj nie :D Väčšina pesničiek sa mne páči, nepáčia sa mi dve - Odsúdení a Bez lásky žiť...texty sú dobré ale hudba mne nič nehovorí, pripadajú mi ako také slovenské odrhovačky...teda refrény, že začiatok dobrý, ale potom nič, žiadne prakvapko v refrénoch...takže tieto kľudne preskočím. Najviac sa mi páči Nostalgie- aj textovo aj hudobne...škoda že to nikde nebudú hrať, lebo tam má fakt dobrý hlas...ale ja myslím že pre rádiá je to príliš umelecky hodnotná záležitosť :D ale napríklad takú "Na na na" by mohli hrať, má chytľavý refrén a je zapamätateľná, ale nebudú, lebo sa im to nehodí do koncepcie ako napr.Smatanovej Ruky a Cmoríkov Rozum :cry: Ešte sa mi páčia tie dve pomalé, z nich viac Moja zem, ale aj Príbeh tela je pekná, ďalej Bullshit a White black sa mi páčia obidve. Dotyky a Requiem sú pre mňa také priemerné - že nepreskočím, ale zas že by som z nich vyskakovala meter dvadsať, tak to nie. Veľmi rada by som si prečítala aj nejaké recenzie od nestranných odborníkov...ale keď hovoríte, že ani Chodúr nemal :roll: ...tak asi nebudú :roll: :cry:
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 15 dub 2013, 01:14

Henrieta píše:Konečne som sa dostala k tomuto CD-čku, viackrát vypočula, aj doma, aj v aute, aj tichšie aj hlasnejšie, takže môžem teraz subjektívne zhodnotiť. Obal sa mi páči oveľa viac ako pri prvom CD-čku, zaujímavá čierno-biela fotka a aj názov-človek nemá pocit, že si kupuje nejakého otrepaného Superstaristu. Akurát ma prekvapilo, že je to len zložený kartón, ale vidím že Miro si to aj vydal sám, takže tomu asi aj zodpocedá tá propagácia, vidieť že to neide pod silnejším vydavateľstvom. Ja by som si predstavovala, že by tam mohli byť v predajniach jeho plagáty upozorňujúce, že tam má novinku. Vidím, že tam ďakuje minimálne 50 ľuďom, osobitne pani manažérke Jarke, s ktorou má pocit, že sa stretol v predchádzajúcich životoch...zaujímavé...a ďalším, ktorí sa dajú identifikovať aj nie :D Väčšina pesničiek sa mne páči, nepáčia sa mi dve - Odsúdení a Bez lásky žiť...texty sú dobré ale hudba mne nič nehovorí, pripadajú mi ako také slovenské odrhovačky...teda refrény, že začiatok dobrý, ale potom nič, žiadne prakvapko v refrénoch...takže tieto kľudne preskočím. Najviac sa mi páči Nostalgie- aj textovo aj hudobne...škoda že to nikde nebudú hrať, lebo tam má fakt dobrý hlas...ale ja myslím že pre rádiá je to príliš umelecky hodnotná záležitosť :D ale napríklad takú "Na na na" by mohli hrať, má chytľavý refrén a je zapamätateľná, ale nebudú, lebo sa im to nehodí do koncepcie ako napr.Smatanovej Ruky a Cmoríkov Rozum :cry: Ešte sa mi páčia tie dve pomalé, z nich viac Moja zem, ale aj Príbeh tela je pekná, ďalej Bullshit a White black sa mi páčia obidve. Dotyky a Requiem sú pre mňa také priemerné - že nepreskočím, ale zas že by som z nich vyskakovala meter dvadsať, tak to nie. Veľmi rada by som si prečítala aj nejaké recenzie od nestranných odborníkov...ale keď hovoríte, že ani Chodúr nemal :roll: ...tak asi nebudú :roll: :cry:


tomu sa hovori digipack a je to in :) ...vacsina kapiel teraz robi digipacky
no som rada, ze uz CD dostat i na Slovensku v shoppingoch :thumbup:
OK, kazda mame svoj nazor na CD, i mne inak Odsudeni hudobne pridu priemerna piesen, no text je velmi silny...ja jedine, co preskakujem je Yntro :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Misuna » 15 dub 2013, 08:07

No Odsúdení jsem dříve přeskakovala, hudebně mě zpočátku nejmíň zaujala, ale musela jsem změnit názor. Skladba je to perfektní :thumbup: , ale člověk si ji musí naposlouchat.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Paula » 16 dub 2013, 15:41

posledné CD zo žilinského auparku je u mňa doma :thumbup: nerušiť, počúvam :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Bára » 16 dub 2013, 16:14

Paula píše:posledné CD zo žilinského auparku je u mňa doma :thumbup: nerušiť, počúvam :lol:
:lol: A nepřeskakuj :P Fakt to stojí za to :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Esti » 16 dub 2013, 16:23

Paula píše:posledné CD zo žilinského auparku je u mňa doma :thumbup: nerušiť, počúvam :lol:


zbytečně si ho neopotřebovávej ... pusť si z YT :mrgreen:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ota » 16 dub 2013, 17:01

Pusť si z YT celé u Mira. Toto nepochopím. Vidím, že sa Miro správa trhovo ((:
Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Lilie » 16 dub 2013, 19:28

Esti píše:
Paula píše:posledné CD zo žilinského auparku je u mňa doma :thumbup: nerušiť, počúvam :lol:


zbytečně si ho neopotřebovávej ... pusť si z YT :mrgreen:


:D :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ada » 17 dub 2013, 02:15

Re: Bez lasky zit
od zariva_kometka » 20. 03. 2013, 9:09

http://www.youtube.com/watch?v=hnCEHZKEvKU ... mám to od jedné kočky, která si to dala na FB ... ale přijde mi, že na CDčku ta nahrávka zní líp než tu na YT ... kdo ví z čeho a jak to nahrával autor tohoto YT kanálu
ada
 
Příspěvky: 80
Registrován: 14 bře 2010, 20:25

PředchozíDalší

Zpět na Nove album "mirosmajda.com" vseobecne

cron