Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Nové album- všeobecne

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Lenka » 02 bře 2013, 13:22

ewilyn píše:inak poviem Vam, ze obrovsky rozdiel pocuvat to z compu s minireprakmi...a pustit si to stereo z veze :thumbup:

mam tu par fotiek pre vas, co este CD nemate ... doporucujem zohnat si bielu, resp. striebornu centrofixku k podpisovaniu :P

Evi díky za fotečky:-)
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 02 bře 2013, 13:25

Nikys píše:Tak jsem vám jsem hodila texty písní :wink:


diki moc za texty :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Kaja » 02 bře 2013, 13:51

Fotky sú krásne, vďaka. Veľká vďaka aj za texty. Už by som chcela to CD držať v rukách, musím ešte chvíľu vydržať :-)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Paula » 02 bře 2013, 18:30

dievčatá, veľká vďaka za fotky a texty :thumbup: CD vyzerá byť vynikajúce :thumbup: a ako píše Kajka, chcela by som ho už držať v rukách :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Bára » 02 bře 2013, 23:41

Děvčata, díky za recenze - celkové, jednotlivých skladeb i fotografií z bookletu CD. Těším se na všechna překvapení..... :D
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Paula » 03 bře 2013, 14:07

už sa nám tu objavili recenzie na jednotlivé skladby a aj na album, ešte raz, srdečná vďaka :thumbup: nemôžem sa dočkať toho okamihu, keď ho budem pevne držať v rukách a vypeckujem si ho :D zatiaľ som si vymyslela náhradný program na slnečné nedeľné popoludnie - púšťam si taesere a popritom čítam texty a predstavujem si ako asi vyzerá celá skladba :lol: no čo..fantázii sa medze nekladú alebo topiaci sa aj slamky chytá :lol: ako sa tak dívam von oknom, chcelo by to vypadnúť na prechádzku na čerstvý vzduch a v hlave nechať víriť zmes melódii :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 04 bře 2013, 09:32

Nemozte mi prosim niekto poslat na mail, tak dve tri pesnicky, co ja viem, jednu pomalu, tu nostalgiu a este tu disco ako mp3? Ak mate?

Nech viem, ze ci sa to vyplati kupit :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Dakujem
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod zsimona » 04 bře 2013, 17:05

Po důkladném "prozkoumání" textů jsem dospěla k závěru,že se CD klidně mohlo jmenovat "ČO SA TÝKA LÁSKY 2" :lol:...texty jsou zase všechny o nějaké lásce...ale jsou tak nějak vyzrálejší a hlubší :thumbup: ....a ani jsem tam nepostřehla žádné "kostrbatosti",jako minule :D ....jsem vážně zvědavá,co na ně řeknou tentokrát kritici,protože minule moc nechválili... :(
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod zariva_kometka » 04 bře 2013, 18:41

zsimona píše:Po důkladném "prozkoumání" textů jsem dospěla k závěru,že se CD klidně mohlo jmenovat "ČO SA TÝKA LÁSKY 2" :lol:...texty jsou zase všechny o nějaké lásce...ale jsou tak nějak vyzrálejší a hlubší :thumbup: ....a ani jsem tam nepostřehla žádné "kostrbatosti",jako minule :D ....jsem vážně zvědavá,co na ně řeknou tentokrát kritici,protože minule moc nechválili... :(


Já bych to nazvala třeba "Requiem" nebo "Medzi nebom a zemou" :lol:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 05 bře 2013, 09:25

Mozte mi este poslat Odsudeni a tu Na, na , na pls :?: diky
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod yarkabee » 05 bře 2013, 21:28

Sidney píše:Mozte mi este poslat Odsudeni a tu Na, na , na pls :?: diky


na recenzi nebo na to, aby ses rozhodla, jestli si album koupíš? :shock: Sorry, tomu nerozumím...ale je fakt, že nemusím rozumět všemu :)
Uživatelský avatar
yarkabee
 
Příspěvky: 243
Registrován: 13 bře 2012, 15:40
Bydliště: Praha 2

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 05 bře 2013, 21:57

yarkabee píše:
Sidney píše:Mozte mi este poslat Odsudeni a tu Na, na , na pls :?: diky


na recenzi nebo na to, aby ses rozhodla, jestli si album koupíš? :shock: Sorry, tomu nerozumím...ale je fakt, že nemusím rozumět všemu :)



Ked dam niekde zeleneho panacka, tak to nemyslim nikdy vazne. Samozrejme, ze si ho kupime, dva krat, urcite je to o triedu lepsie ako to prve a to mame tiez dva krat. A to sa mi moc nepacilo (na koncertoch to vsetko, mimo LF znelo lepsie...), ak smiem byt uprimna... Chcem si to len vypocut skor ako sa k tomu na Slovensku dopracujeme, nevieme, ci sa dostaneme na nejaky koncert... Nechapem o co ide vlastne, vsetci ma tu poznaju, vedia, ze si to kupim... To by som tu asi nebola. Ani na ziadnom koncerte, ani nezdielala veci na FB atd... Viac sa k tomu vyjadrovat nemienim.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Lenka » 05 bře 2013, 22:49

Tak i já už mám konečně dlouho očekávané CD doma a musím říct že se vážně Mirovi povedlo.Písničky si musím trochu víc naposlouchat ale buklet se mi moc líbí a to poděkování je vážně krásný. :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 05 bře 2013, 23:17

Sidney píše:
yarkabee píše:
Sidney píše:Mozte mi este poslat Odsudeni a tu Na, na , na pls :?: diky


na recenzi nebo na to, aby ses rozhodla, jestli si album koupíš? :shock: Sorry, tomu nerozumím...ale je fakt, že nemusím rozumět všemu :)



Ked dam niekde zeleneho panacka, tak to nemyslim nikdy vazne. Samozrejme, ze si ho kupime, dva krat, urcite je to o triedu lepsie ako to prve a to mame tiez dva krat. A to sa mi moc nepacilo (na koncertoch to vsetko, mimo LF znelo lepsie...), ak smiem byt uprimna... Chcem si to len vypocut skor ako sa k tomu na Slovensku dopracujeme, nevieme, ci sa dostaneme na nejaky koncert... Nechapem o co ide vlastne, vsetci ma tu poznaju, vedia, ze si to kupim... To by som tu asi nebola. Ani na ziadnom koncerte, ani nezdielala veci na FB atd... Viac sa k tomu vyjadrovat nemienim.


v tomto sa prihovaram za SK fans...CD sa tam momentalne zohnat neda, e-shopy ani obchody ho este nemaju...i v CR je uz v e-shopoch vypredane...
...a presne tak, tu sa pozname a vieme, ze kto si to CD kupi a kto nie :wink: ....a predsa to nevesiame nikde na ulozto :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 06 bře 2013, 08:30

v tomto sa prihovaram za SK fans...CD sa tam momentalne zohnat neda, e-shopy ani obchody ho este nemaju...i v CR je uz v e-shopoch vypredane...
...a presne tak, tu sa pozname a vieme, ze kto si to CD kupi a kto nie :wink: ....a predsa to nevesiame nikde na ulozto :mrgreen:[/quote]






Co sme my od macochy, ci co :?: Ved viem, kukala som to po intrernete a Hena v predajnach. Plagaty ziadne, cd nikde nemaju... No nic, radsej uz nic...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Nove album "mirosmajda.com" vseobecne