Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Nové album- všeobecne

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Jarka » 20 bře 2013, 17:34

ewilyn píše:inak ked som skukla pozeranost mojich videi z koncertu v Prahe a jicine- tak je pravda, ze najskor viedla Nostalgie, no bolo to tym, ze to bol prvy klip...no aktualne sa najviac pozeraju prave Na, na, na, Moja zem, Dotyky a bullsh*t :D



Mám to skoro stejné - Na, na, na Nostalgie, Moja zem, Bulsh*t :-)
Uživatelský avatar
Jarka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1784
Registrován: 18 úno 2010, 10:49
Bydliště: ostravsko

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 20 bře 2013, 20:13

tak z IFPI hitparady sme po 2 tyzdnoch vypadli :(

http://www.ifpicr.cz/hitparada/
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 22 bře 2013, 09:12

Neviem, ze kde to napisat, ale vcera som sa nachadzala pri prirodovedeckej fakulte a kukla som plagaty. Takze, to co ste tu pisali, ze je priskoro vylepovat to mesiac, ci viac dopredu, asi pre inych neplati. Para ma v BA koncert 27.4. a uz to maju vycapene, Chinasky 10.5. a je to vycapene tiez atd...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Henrieta » 29 bře 2013, 13:08

Vy tu stále píšete, že dúfate, že sa to dostane medzi ľudí...Ako sa to má dostať medzi ľudí samé??? Samé sa to tam nedostane...V Bratislave, hlavnom meste SR, sa to nikde nepredáva, nepropaguje, nikto o tom nič nevie...v obchodoch s hudobninami o tom nevedia, ľudia si myslia, že už ani nespieva, nieto že ešte má nové CD...to nestačí iba nahrať dobré album, treba ho aj spropagovať a vedieť predať...aj Paľo Horváth z bývalej Tublatanky nahral s Griglákom a Uherčíkom vynikajúce album Magma, neviem či ho poznáte, jediné naše CD ktoré som za snáď 10 rokov bola ochotná počúvať z našej hudobnej scény a keď som sa ho pýtala, prečo to nespropagoval, neurobil klip, tak pokrčil plecami, že "čo ja viem, mňa to už nezaujíma, ja sa už venujem iným veciam", takže ok, ak chce dopadnúť takto, že rozdá pár kusov kamarátom a ďalších zopár predá a pritom oveľa horšie sa ponúkajú na každom rohu, tak už k tomu nemám čo dodať...dnes nestačí iba vyrobiť dobrý produkt...treba ho vedieť aj predať. Ale ešte je čas to napraviť, zachvíľu už nebude.....zatiaľ...veľmi zlá práca manažmentu...
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Lilie » 29 bře 2013, 13:17

Henrieta píše:Vy tu stále píšete, že dúfate, že sa to dostane medzi ľudí...Ako sa to má dostať medzi ľudí samé??? Samé sa to tam nedostane...V Bratislave, hlavnom meste SR, sa to nikde nepredáva, nepropaguje, nikto o tom nič nevie...v obchodoch s hudobninami o tom nevedia, ľudia si myslia, že už ani nespieva, nieto že ešte má nové CD...to nestačí iba nahrať dobré album, treba ho aj spropagovať a vedieť predať...aj Paľo Horváth z bývalej Tublatanky nahral s Griglákom a Uherčíkom vynikajúce album Magma, neviem či ho poznáte, jediné naše CD ktoré som za snáď 10 rokov bola ochotná počúvať z našej hudobnej scény a keď som sa ho pýtala, prečo to nespropagoval, neurobil klip, tak pokrčil plecami, že "čo ja viem, mňa to už nezaujíma, ja sa už venujem iným veciam", takže ok, ak chce dopadnúť takto, že rozdá pár kusov kamarátom a ďalších zopár predá a pritom oveľa horšie sa ponúkajú na každom rohu, tak už k tomu nemám čo dodať...dnes nestačí iba vyrobiť dobrý produkt...treba ho vedieť aj predať. Ale ešte je čas to napraviť, zachvíľu už nebude.....zatiaľ...veľmi zlá práca manažmentu...


No však...... :|
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Misuna » 29 bře 2013, 13:32

Henrieta píše:Vy tu stále píšete, že dúfate, že sa to dostane medzi ľudí...Ako sa to má dostať medzi ľudí samé??? Samé sa to tam nedostane...V Bratislave, hlavnom meste SR, sa to nikde nepredáva, nepropaguje, nikto o tom nič nevie...v obchodoch s hudobninami o tom nevedia, ľudia si myslia, že už ani nespieva, nieto že ešte má nové CD...to nestačí iba nahrať dobré album, treba ho aj spropagovať a vedieť predať...aj Paľo Horváth z bývalej Tublatanky nahral s Griglákom a Uherčíkom vynikajúce album Magma, neviem či ho poznáte, jediné naše CD ktoré som za snáď 10 rokov bola ochotná počúvať z našej hudobnej scény a keď som sa ho pýtala, prečo to nespropagoval, neurobil klip, tak pokrčil plecami, že "čo ja viem, mňa to už nezaujíma, ja sa už venujem iným veciam", takže ok, ak chce dopadnúť takto, že rozdá pár kusov kamarátom a ďalších zopár predá a pritom oveľa horšie sa ponúkajú na každom rohu, tak už k tomu nemám čo dodať...dnes nestačí iba vyrobiť dobrý produkt...treba ho vedieť aj predať. Ale ešte je čas to napraviť, zachvíľu už nebude.....zatiaľ...veľmi zlá práca manažmentu...


Já to hodnotit zatím nebudu, když je album na světě teprve krátce, no Martin Chodúr začal propagovat svoje album v Bratislavě až v těchto dnech a vydal ho dva tři měsíce před Mirem. Dokonce tam myslím chystá druhý křest alba.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Bára » 29 bře 2013, 13:48

Misuna píše:
Henrieta píše:Vy tu stále píšete, že dúfate, že sa to dostane medzi ľudí...Ako sa to má dostať medzi ľudí samé??? Samé sa to tam nedostane...V Bratislave, hlavnom meste SR, sa to nikde nepredáva, nepropaguje, nikto o tom nič nevie...v obchodoch s hudobninami o tom nevedia, ľudia si myslia, že už ani nespieva, nieto že ešte má nové CD...to nestačí iba nahrať dobré album, treba ho aj spropagovať a vedieť predať...aj Paľo Horváth z bývalej Tublatanky nahral s Griglákom a Uherčíkom vynikajúce album Magma, neviem či ho poznáte, jediné naše CD ktoré som za snáď 10 rokov bola ochotná počúvať z našej hudobnej scény a keď som sa ho pýtala, prečo to nespropagoval, neurobil klip, tak pokrčil plecami, že "čo ja viem, mňa to už nezaujíma, ja sa už venujem iným veciam", takže ok, ak chce dopadnúť takto, že rozdá pár kusov kamarátom a ďalších zopár predá a pritom oveľa horšie sa ponúkajú na každom rohu, tak už k tomu nemám čo dodať...dnes nestačí iba vyrobiť dobrý produkt...treba ho vedieť aj predať. Ale ešte je čas to napraviť, zachvíľu už nebude.....zatiaľ...veľmi zlá práca manažmentu...


Já to hodnotit zatím nebudu, když je album na světě teprve krátce, no Martin Chodúr začal propagovat svoje album v Bratislavě až v těchto dnech a vydal ho dva tři měsíce před Mirem. Dokonce tam myslím chystá druhý křest alba.
Vydal v listopadu a křtít bude na konci dubna - snad :?: :idea: - v Praze v Rock Café . Dokonce mohou jeho příznivci vyhrát lístky. Na FB odměňuje ty nejvěrnější :wink: Přesto si ale myslím, že Mirův potenciál je úplně někde jinde a může oslovit několikanásobně větší masu lidí :idea: :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Esti » 29 bře 2013, 14:12

Bára píše: Přesto si ale myslím, že Mirův potenciál je úplně někde jinde a může oslovit několikanásobně větší masu lidí :idea: :thumbup:


Věřím, že to přijde :!: :wink:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 29 bře 2013, 18:48

Neporovnavajte :miro: s Chodurom. Chodur je VIP spevak, uplne sa zahrabal a po vykopnuti Drlicku to s nim ide z kopca. On nema rad fanusikov, ludi, ma iny typ hudby... On je typ spevaka ako napriklad Sisa Sklovska, ma prachatu panicku, ktora ho zalozi keby daco. To sa neda zrovnavat. Kuknite si inych, ze dajako funguju. Ja som tu napriklad od sameho zaciatku, viac menej my patrime k stabilnym fans a cd nemam. Pocula som ho, lebo sestre napalil priatel to dvdcko. Snad sa dostaneme na nejaky koncert, mozno aj v aprili, vyzera to tak, tak ak to dovtedy do shopov nedorazi, tak si ho kupim na koncerte. Zvlastne dost. A nezijem v kopanicach dakych, ale v hlavnom meste, no ja viem, ze je skarede a hnusne to mesto, ale je hlavne. :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Kaja » 29 bře 2013, 22:14

Esti píše:
Bára píše: Přesto si ale myslím, že Mirův potenciál je úplně někde jinde a může oslovit několikanásobně větší masu lidí :idea: :thumbup:


Věřím, že to přijde :!: :wink:


Ja tiež :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Kaja » 29 bře 2013, 22:20

Sidney píše:Neporovnavajte :miro: s Chodurom. Chodur je VIP spevak, uplne sa zahrabal a po vykopnuti Drlicku to s nim ide z kopca. On nema rad fanusikov, ludi, ma iny typ hudby... On je typ spevaka ako napriklad Sisa Sklovska, ma prachatu panicku, ktora ho zalozi keby daco. To sa neda zrovnavat. Kuknite si inych, ze dajako funguju. Ja som tu napriklad od sameho zaciatku, viac menej my patrime k stabilnym fans a cd nemam. Pocula som ho, lebo sestre napalil priatel to dvdcko. Snad sa dostaneme na nejaky koncert, mozno aj v aprili, vyzera to tak, tak ak to dovtedy do shopov nedorazi, tak si ho kupim na koncerte. Zvlastne dost. A nezijem v kopanicach dakych, ale v hlavnom meste, no ja viem, ze je skarede a hnusne to mesto, ale je hlavne. :mrgreen:


No mne teraz prišlo druhé CD - zo slovenského e - shopu. Už som mala to české a slovenský e - shop ma stále uisťoval, že mi to pošlú, keď to vyjde. :) Proste - na Slovensko to objednávajú zo zahraničného skladu a trvá to tak oveľa dlhšie. To isté mi povedali v Panta Rhei. Inak aj to prvé CD dosť dlho nebolo dostať v obchodoch a teraz je situácia s predajom CD už zase celkom iná. Ale predpokladám, že bude, len si dávajú načas. V slovenskom e - shope som ho objednávala vtedy, keď v českom - a je to niekoľko týždňov rozdiel. Tak snáď to dostanú aj do obchodov.
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Misuna » 30 bře 2013, 00:13

Sidney píše:Neporovnavajte :miro: s Chodurom. Chodur je VIP spevak, uplne sa zahrabal a po vykopnuti Drlicku to s nim ide z kopca. On nema rad fanusikov, ludi, ma iny typ hudby... On je typ spevaka ako napriklad Sisa Sklovska, ma prachatu panicku, ktora ho zalozi keby daco. To sa neda zrovnavat. Kuknite si inych, ze dajako funguju. Ja som tu napriklad od sameho zaciatku, viac menej my patrime k stabilnym fans a cd nemam. Pocula som ho, lebo sestre napalil priatel to dvdcko. Snad sa dostaneme na nejaky koncert, mozno aj v aprili, vyzera to tak, tak ak to dovtedy do shopov nedorazi, tak si ho kupim na koncerte. Zvlastne dost. A nezijem v kopanicach dakych, ale v hlavnom meste, no ja viem, ze je skarede a hnusne to mesto, ale je hlavne. :mrgreen:


Zajímám se o MCH a k fanouškům se chová úplně stejně jako Miro, je vstřícný a milý. Desku natočil skvělou, kterou si složil a otextoval, je tam rozdíl jedině v tom, že dělá jinou muziku. Ale máš pravdu, o MCH už ani slovo, nehodí se to sem.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Kaja » 30 bře 2013, 09:23

Misuna píše:
Sidney píše:Neporovnavajte :miro: s Chodurom. Chodur je VIP spevak, uplne sa zahrabal a po vykopnuti Drlicku to s nim ide z kopca. On nema rad fanusikov, ludi, ma iny typ hudby... On je typ spevaka ako napriklad Sisa Sklovska, ma prachatu panicku, ktora ho zalozi keby daco. To sa neda zrovnavat. Kuknite si inych, ze dajako funguju. Ja som tu napriklad od sameho zaciatku, viac menej my patrime k stabilnym fans a cd nemam. Pocula som ho, lebo sestre napalil priatel to dvdcko. Snad sa dostaneme na nejaky koncert, mozno aj v aprili, vyzera to tak, tak ak to dovtedy do shopov nedorazi, tak si ho kupim na koncerte. Zvlastne dost. A nezijem v kopanicach dakych, ale v hlavnom meste, no ja viem, ze je skarede a hnusne to mesto, ale je hlavne. :mrgreen:


Zajímám se o MCH a k fanouškům se chová úplně stejně jako Miro, je vstřícný a milý. Desku natočil skvělou, kterou si složil a otextoval, je tam rozdíl jedině v tom, že dělá jinou muziku. Ale máš pravdu, o MCH už ani slovo, nehodí se to sem.


V pohode, držím palce aj Martinovi, nech sa mu darí. Som rada, že sa mu tiež vydarilo CD. A aspoň získavame trochu rozhľad, aj ako to chodí s vydávaním a predajom albumov a pod. :-)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Lilie » 30 bře 2013, 09:52

Kaja píše:
Misuna píše:
Sidney píše:Neporovnavajte :miro: s Chodurom. Chodur je VIP spevak, uplne sa zahrabal a po vykopnuti Drlicku to s nim ide z kopca. On nema rad fanusikov, ludi, ma iny typ hudby... On je typ spevaka ako napriklad Sisa Sklovska, ma prachatu panicku, ktora ho zalozi keby daco. To sa neda zrovnavat. Kuknite si inych, ze dajako funguju. Ja som tu napriklad od sameho zaciatku, viac menej my patrime k stabilnym fans a cd nemam. Pocula som ho, lebo sestre napalil priatel to dvdcko. Snad sa dostaneme na nejaky koncert, mozno aj v aprili, vyzera to tak, tak ak to dovtedy do shopov nedorazi, tak si ho kupim na koncerte. Zvlastne dost. A nezijem v kopanicach dakych, ale v hlavnom meste, no ja viem, ze je skarede a hnusne to mesto, ale je hlavne. :mrgreen:


Zajímám se o MCH a k fanouškům se chová úplně stejně jako Miro, je vstřícný a milý. Desku natočil skvělou, kterou si složil a otextoval, je tam rozdíl jedině v tom, že dělá jinou muziku. Ale máš pravdu, o MCH už ani slovo, nehodí se to sem.


V pohode, držím palce aj Martinovi, nech sa mu darí. Som rada, že sa mu tiež vydarilo CD. A aspoň získavame trochu rozhľad, aj ako to chodí s vydávaním a predajom albumov a pod. :-)


Dobře se prodává i h...o, pokud má náležitou propagaci.....Takže tak výborné CD by se mělo prodávat tím spíš......Kdyby tak :miro: měl někoho šikovného, protože aby i tohle dělal sám, to by se musel udřít :?
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 30 bře 2013, 11:31

Kaja píše:
Sidney píše:Neporovnavajte :miro: s Chodurom. Chodur je VIP spevak, uplne sa zahrabal a po vykopnuti Drlicku to s nim ide z kopca. On nema rad fanusikov, ludi, ma iny typ hudby... On je typ spevaka ako napriklad Sisa Sklovska, ma prachatu panicku, ktora ho zalozi keby daco. To sa neda zrovnavat. Kuknite si inych, ze dajako funguju. Ja som tu napriklad od sameho zaciatku, viac menej my patrime k stabilnym fans a cd nemam. Pocula som ho, lebo sestre napalil priatel to dvdcko. Snad sa dostaneme na nejaky koncert, mozno aj v aprili, vyzera to tak, tak ak to dovtedy do shopov nedorazi, tak si ho kupim na koncerte. Zvlastne dost. A nezijem v kopanicach dakych, ale v hlavnom meste, no ja viem, ze je skarede a hnusne to mesto, ale je hlavne. :mrgreen:


No mne teraz prišlo druhé CD - zo slovenského e - shopu. Už som mala to české a slovenský e - shop ma stále uisťoval, že mi to pošlú, keď to vyjde. :) Proste - na Slovensko to objednávajú zo zahraničného skladu a trvá to tak oveľa dlhšie. To isté mi povedali v Panta Rhei. Inak aj to prvé CD dosť dlho nebolo dostať v obchodoch a teraz je situácia s predajom CD už zase celkom iná. Ale predpokladám, že bude, len si dávajú načas. V slovenskom e - shope som ho objednávala vtedy, keď v českom - a je to niekoľko týždňov rozdiel. Tak snáď to dostanú aj do obchodov.


mesiac je trosku dlhsie ? ...to mne rychlejsie dosli i CD objednane v USA , ktore sa tu nedistribuovali :?
toto fakt nie je OK :(
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Nove album "mirosmajda.com" vseobecne