Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Nové album- všeobecne

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Esti » 17 bře 2013, 19:03

Sidney píše:To prve cd bolo vsade, aj v tescu. :!:


tak například ... současná situace našeho Tesca je taková, že je tam pětimetrový regál s DVD všeho druhu, regál s CD v likvidaci ... pouze doprodej ;-)
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 17 bře 2013, 19:06

Esti píše:
Sidney píše:To prve cd bolo vsade, aj v tescu. :!:


tak například ... současná situace našeho Tesca je taková, že je tam pětimetrový regál s DVD všeho druhu, regál s CD v likvidaci ... pouze doprodej ;-)




To vies vsetko sa stahuje. Kto bude za to platit :?: U nas to prve bolo. Ale Panta Rei ma slusny vyber, tam by to mohlo byt. Este foter do nejakeho chodi, len neviem nazov, ze tam mu secko zozenu, Daughtry posledne, mam odtial.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Nikys » 17 bře 2013, 19:07

Esti píše:
Sidney píše:To prve cd bolo vsade, aj v tescu. :!:


tak například ... současná situace našeho Tesca je taková, že je tam pětimetrový regál s DVD všeho druhu, regál s CD v likvidaci ... pouze doprodej ;-)


Musím souhlasit u nás v Tescu taktéž CD doprodej a prodejna s CD žádná. Ta jediná co ve Vlašimi byla je zrušená. Až v Benešově je jediný obchod s CD. Takže opravdu celkově obchody s CD upadají.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Henrieta » 17 bře 2013, 22:42

Tak v Tescu je zrušený predaj s CD, to je pravda, ale v Panta rhei alebo v obchodoch s hudobninami a pod. ich je plno na predaj aj s propagáciou novo vydaných albumov, t.j. myslím že aj Miro by si zaslúžil, aby tam bol uvedený na plagátoch ako novinka, má nový album, na ktorom tvrdo pracoval, dokonca kvôli nemu štyri mesiace nesexoval :mrgreen: , takže by človek logicky očakával, že to bude patrične uvedené do povedomia celého národa a nie iba ľudí čo ho aktívne sledujú na jeho internetových stránkach, hlavne keď žiadnu inú propagáciu nemá, t.j. nehrajú ho rádiá a podľa mňa ani nebudú, lebo nemá nikoho za sebou kto by ho tam strčil, resp. to treba podplatiť a to ani nehovorím o tom, že nemá žiadnu propagáciu tour, v BA žiadny plagát dokonca ani len na predajnom mieste lístkov Ticket portal, to malo byť v každom meste kde bude podľa mňa, no som zvedavá akú bude mať návštevnosť, každý má plagáty, aj Chikiliki tua, Para atď. či ako sa volajú tie slovenské skupiny, Paranoid som dokonca videla na veľkom billboarde pri diaľnici, takže neviem kde je problém, či už to toľko stojí alebo čo, keby mi sem poslal zo desať plagátov, tak ich už aj sama pôjdem nalepiť po meste...veď toto neni normálne, mi nehovorte...ešte aj taký Lacho mal všade plagáty. To akože ako sa majú ľudia dozvedieť že bude vystupovať v tom meste? Z prsta si to vycucať?
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 18 bře 2013, 00:29

Henrieta píše:Tak v Tescu je zrušený predaj s CD, to je pravda, ale v Panta rhei alebo v obchodoch s hudobninami a pod. ich je plno na predaj aj s propagáciou novo vydaných albumov, t.j. myslím že aj Miro by si zaslúžil, aby tam bol uvedený na plagátoch ako novinka, má nový album, na ktorom tvrdo pracoval, dokonca kvôli nemu štyri mesiace nesexoval :mrgreen: , takže by človek logicky očakával, že to bude patrične uvedené do povedomia celého národa a nie iba ľudí čo ho aktívne sledujú na jeho internetových stránkach, hlavne keď žiadnu inú propagáciu nemá, t.j. nehrajú ho rádiá a podľa mňa ani nebudú, lebo nemá nikoho za sebou kto by ho tam strčil, resp. to treba podplatiť a to ani nehovorím o tom, že nemá žiadnu propagáciu tour, v BA žiadny plagát dokonca ani len na predajnom mieste lístkov Ticket portal, to malo byť v každom meste kde bude podľa mňa, no som zvedavá akú bude mať návštevnosť, každý má plagáty, aj Chikiliki tua, Para atď. či ako sa volajú tie slovenské skupiny, Paranoid som dokonca videla na veľkom billboarde pri diaľnici, takže neviem kde je problém, či už to toľko stojí alebo čo, keby mi sem poslal zo desať plagátov, tak ich už aj sama pôjdem nalepiť po meste...veď toto neni normálne, mi nehovorte...ešte aj taký Lacho mal všade plagáty. To akože ako sa majú ľudia dozvedieť že bude vystupovať v tom meste? Z prsta si to vycucať?


Heni, na plagaty ku koncertu je este skoro este je to viac nez mesiac, este sa ani listky nepredavaju :mrgreen:
co sa tyka tych CD a propagacie ich predaja , tak v tom mas pravdu...ja dufam, ze CD bude i v kamennych obchodoch s hudbou ...no o to by sa mal postarat distributor...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Nikys » 18 bře 2013, 00:49

Já se spíše divím, že skoro tři neděle po vydání CD není nikde ani jedna recenze
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Misuna » 18 bře 2013, 11:38

Nikys píše:Já se spíše divím, že skoro tři neděle po vydání CD není nikde ani jedna recenze


Martin Chodúr vydal výbornou desku (koupila jsem si ji nakonec :D )a na netu dosud žádná recenze a možná Miro dopadne stejně. Jedině že by v rádiích začal rotovat nějaký jeho singl a pak si recenzenti všimnou stejně jako u Celeste, kde se probrali dlouho poté, co album vydala :D

Přesto taková reakce potěší, je to z YT...Po dlhšom počúvaní albumu musím povedať že je to dobré či už po hudobnej, textovej či speváckej stránke. Miro si fakt skvelý spevák aký sa nerodí každý deň, keď som si prečítal že si zložil skoro všetky skladby ty, tak to klobúk dole. Dokonca mi ako zabitému metalistovi :D nevadia ani tie balady a skladby ako Bez lásky žiť alebo White Black. Jediné čo mi na tom albume vadí je Bullshit a to že je skoro celý po slovensky, neviem prečo ale mne sa viac páči keď spievaš anglicky. A nech sa darí :)
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod zsimona » 18 bře 2013, 11:53

Misuna píše:
Nikys píše:Já se spíše divím, že skoro tři neděle po vydání CD není nikde ani jedna recenze


Martin Chodúr vydal výbornou desku (koupila jsem si ji nakonec :D )a na netu dosud žádná recenze a možná Miro dopadne stejně. Jedině že by v rádiích začal rotovat nějaký jeho singl a pak si recenzenti všimnou stejně jako u Celeste, kde se probrali dlouho poté, co album vydala :D

Přesto taková reakce potěší, je to z YT...Po dlhšom počúvaní albumu musím povedať že je to dobré či už po hudobnej, textovej či speváckej stránke. Miro si fakt skvelý spevák aký sa nerodí každý deň, keď som si prečítal že si zložil skoro všetky skladby ty, tak to klobúk dole. Dokonca mi ako zabitému metalistovi :D nevadia ani tie balady a skladby ako Bez lásky žiť alebo White Black. Jediné čo mi na tom albume vadí je Bullshit a to že je skoro celý po slovensky, neviem prečo ale mne sa viac páči keď spievaš anglicky. A nech sa darí :)

to vážně potěší...zvlášť,když je to od chlapa... :thumbup:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 18 bře 2013, 12:59

Neviem, ale myslim, ze podobny nazor (az na tie Dotyky...) budem mat aj ja, hoci som to este cele nepocula, vzhladom na nedostupnost cd na slovensku v predajnach...


Z youtube:
Práve som dopočúval celý album a hodnotím ho veľmi dobre :) Nostalgia a Requiem je pre mňa top z albumu, potom Dotyky kde sa mi hlavne páči ten scream, v skladbe Bez lásky žiť sa mi najviac páči celá skladba od druhého refrénu. Najlepšia balada je pre mňa Príbeh tela. Ale nikde som nepostrehol že by bol duet alebo česká skladba... V skladbe Na, na na ma dostal text :D A najlepší text má asi Odsúdení. A Miro už prosím ťa nerapuj :D ale hrať to rádia asi nebudú keď nehrajú SK/CZ hudbu.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 18 bře 2013, 13:08

Nikys píše:Já se spíše divím, že skoro tři neděle po vydání CD není nikde ani jedna recenze



To je cudne :?: A s tou promo ma Hena pravdu. Ja vidim aj mesiace vycapene plagaty, nie den pred akciou. Minule som cumela pri predajni Ticket portalu v Auparku a nic tam nebolo. Ale pri predstave, jak Hena lepi po Pezinku a BA plagaty sa musim smiat... :mrgreen: Ale pomohla by som jej... :!:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Lenka » 18 bře 2013, 17:04

Nevím jak jinde ale v Liberci v Bontonlandu normálně CD mají,včera na mě koukalo hned u dveří v regálu s novinkami :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 19 bře 2013, 13:56

Lenka píše:Nevím jak jinde ale v Liberci v Bontonlandu normálně CD mají,včera na mě koukalo hned u dveří v regálu s novinkami :thumbup:



My pojdeme zajtra do panta rei, dame vediet, ci to uz maju.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 19 bře 2013, 15:21

nasli ste mirosmajda.com na iTunes :?:

ja som nasla iba stare album Co sa tyka lasky...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 20 bře 2013, 10:13

Vcera mi Ivet ukazala, co dostala od frajera a hla, dvd mirosmajda.com :D
Takze sme to hned skukli, vypoculi si. Boli tam klipy Baby, Loneliness, Dont close your eyes (ten som prvykrat videla na telke, smutne trochu, ale krasne :wink: ...)

Potom cely album, takze zvukovo je to dost dobre, nepocula som to sice este u mna, ale myslim, ze je to OK. Ciste, dobre to znie.
K pesnickam: pre mna medzi najlepsie patria Requiem, Nostalgie, White black. Pocuvatelne je aj Bez lásky žiť, Moja zem, a no ano aj Bullsh*t :mrgreen: Ked to uz budem mat doma do playlistu nezaradim Odsudeni, Na, na na a Dotyky. Tie su na mna prilis slovenske, a ja skutocne k nasej hudbe nemam vztah. Toho isteho nazoru je aj Ivet.

K pesnicke Pribeh tela, mne osobne sa tato pomala paci podstatne viac ako Moja zem. Je zivsia, ma taku iskru a aj potencial pre, myslim, vsetky radia... Dobre sa pamata, je fakt pekna. V porovnani so Smatanovou, Knechtovou a inymi co sa tam hraju jej absolutne nic nechyba, skor ich predci. Aj tie Cmorikove rozumy a este ja neviem co... :x

Trochu ma zarazila info na tom dvd o zaradeni ze Hard rock/metal, nie som na toto nejaky odbornik, uznavam, ale skor pop-rock/rock by som tam dala. Cakala som tvrdsi disk. A paradoxne v podstate najtvrsie skladby teda Requem a Nostalgie sa mi pacia najviac. Verim, ze so mnou suhlasite, ze su najrockovejsie...

Videla som aj tie fotecky, tie su take zvlastne, tajomne. Najviac sa mi paci ta, kde je vidno len vlasy a oci. :D A ta co je pri pesnicke Na, na na. Ja by som inu dala na obal... :wink: Ale lepsie ako obal prveho cd.

No, este sme s Ivet dali debatu jazykove okienko a na 1000 % sme sa zhodli, ze v tej angline on znie lepsie. Bola by som zvedava ako by napriklad Nostalgie, ci Requem zneli v tomto jazyku. Verim, ze by nemali chybu... :!: Slovencina je kazisvet pre dobru hudbu.

Tak zaverom este, ze :miro: si odviedol pracu dobre. V podstate si vsetko urobil na tom cd urobil sam, napisal texty, hudbu, naspieval, zvukara, producenta robil, mozno tym by sa mali zapodievat nase a ceske media. :!: A nie hlupostami... Otazkou je, ze co dalej. Propagacia, hranost klipov, singlov atd uz nie je jeho praca...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 20 bře 2013, 13:06

Sidney píše:Vcera mi Ivet ukazala, co dostala od frajera a hla, dvd mirosmajda.com :D
Takze sme to hned skukli, vypoculi si. Boli tam klipy Baby, Loneliness, Dont close your eyes (ten som prvykrat videla na telke, smutne trochu, ale krasne :wink: ...)

Potom cely album, takze zvukovo je to dost dobre, nepocula som to sice este u mna, ale myslim, ze je to OK. Ciste, dobre to znie.
K pesnickam: pre mna medzi najlepsie patria Requiem, Nostalgie, White black. Pocuvatelne je aj Bez lásky žiť, Moja zem, a no ano aj Bullsh*t :mrgreen: Ked to uz budem mat doma do playlistu nezaradim Odsudeni, Na, na na a Dotyky. Tie su na mna prilis slovenske, a ja skutocne k nasej hudbe nemam vztah. Toho isteho nazoru je aj Ivet.

K pesnicke Pribeh tela, mne osobne sa tato pomala paci podstatne viac ako Moja zem. Je zivsia, ma taku iskru a aj potencial pre, myslim, vsetky radia... Dobre sa pamata, je fakt pekna. V porovnani so Smatanovou, Knechtovou a inymi co sa tam hraju jej absolutne nic nechyba, skor ich predci. Aj tie Cmorikove rozumy a este ja neviem co... :x

Trochu ma zarazila info na tom dvd o zaradeni ze Hard rock/metal, nie som na toto nejaky odbornik, uznavam, ale skor pop-rock/rock by som tam dala. Cakala som tvrdsi disk. A paradoxne v podstate najtvrsie skladby teda Requem a Nostalgie sa mi pacia najviac. Verim, ze so mnou suhlasite, ze su najrockovejsie...

Videla som aj tie fotecky, tie su take zvlastne, tajomne. Najviac sa mi paci ta, kde je vidno len vlasy a oci. :D A ta co je pri pesnicke Na, na na. Ja by som inu dala na obal... :wink: Ale lepsie ako obal prveho cd.

No, este sme s Ivet dali debatu jazykove okienko a na 1000 % sme sa zhodli, ze v tej angline on znie lepsie. Bola by som zvedava ako by napriklad Nostalgie, ci Requem zneli v tomto jazyku. Verim, ze by nemali chybu... :!: Slovencina je kazisvet pre dobru hudbu.

Tak zaverom este, ze :miro: si odviedol pracu dobre. V podstate si vsetko urobil na tom cd urobil sam, napisal texty, hudbu, naspieval, zvukara, producenta robil, mozno tym by sa mali zapodievat nase a ceske media. :!: A nie hlupostami... Otazkou je, ze co dalej. Propagacia, hranost klipov, singlov atd uz nie je jeho praca...


ono je i dvd ?...uslo mi nieco ?

inak ked som skukla pozeranost mojich videi z koncertu v Prahe a jicine- tak je pravda, ze najskor viedla Nostalgie, no bolo to tym, ze to bol prvy klip...no aktualne sa najviac pozeraju prave Na, na, na, Moja zem, Dotyky a bullsh*t :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

PředchozíDalší

Zpět na Nove album "mirosmajda.com" vseobecne

cron