Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Nové album- všeobecne

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod yarkabee » 06 bře 2013, 13:53

Sidney píše:Co sme my od macochy, ci co :?: Ved viem, kukala som to po intrernete a Hena v predajnach. Plagaty ziadne, cd nikde nemaju... No nic, radsej uz nic...


Kontaktovala jsem distributora pro SK - zde jsou online shopy, kde je možné CD koupit:
http://www.dvdbest.sk/cd/174418/smajda- ... smajda-com
http://www.supershop.sk/index.php?id=10994142

Pokud se komukoli stane, že CD někde nemají - ať už v ČR nebo SK, prosím, napište mi na info@mirosmajda.com - jsem domluvena s distributory, kteří do 48hodin dodají CD tam, kde jsou vyprodána.

Díky! :)
Uživatelský avatar
yarkabee
 
Příspěvky: 243
Registrován: 13 bře 2012, 15:40
Bydliště: Praha 2

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Kaja » 08 bře 2013, 10:15

yarkabee píše:
Sidney píše:Co sme my od macochy, ci co :?: Ved viem, kukala som to po intrernete a Hena v predajnach. Plagaty ziadne, cd nikde nemaju... No nic, radsej uz nic...


Kontaktovala jsem distributora pro SK - zde jsou online shopy, kde je možné CD koupit:
http://www.dvdbest.sk/cd/174418/smajda- ... smajda-com
http://www.supershop.sk/index.php?id=10994142

Pokud se komukoli stane, že CD někde nemají - ať už v ČR nebo SK, prosím, napište mi na info@mirosmajda.com - jsem domluvena s distributory, kteří do 48hodin dodají CD tam, kde jsou vyprodána.

Díky! :)


Vďaka za informáciu :-)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod kobitka » 10 bře 2013, 20:16

Tak hurá, hurá už mám taky CD doma. Vyjdářila jsem se k jednotlivým písním, tak teď k celku. Noooo není to vůbec špatné, ba naopak je to dost dobré, když to porovnám s jeho prvním počinem. Hold je to šikula a je vidět, že za ty 3 roky hudebně dozrál. To že se texty točí hlavně jen kolem vztahu dvou lidí a sexu mi vůbec nevadi. Vždyď ony se ani písničky co za něco stojí o ničem jiném snad psát ani nedají. Co se týče obalu CD chtělo by to trošku víc originality. V tomhle podle mně Miro trošku pokulhává. Měl by si uvědomit, že svoje jméno může prodat i jinak než se pořád vystavovat s rozepnutou košílí a proklatě nízko staženými kalhotami. Neříkám, že jsou ty fotky špatné to vůbec ne ale už to trošku nudí.
kobitka
 
Příspěvky: 1182
Registrován: 19 úno 2010, 19:31

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Kaja » 13 bře 2013, 11:38

Tak dnes mám Vianoce aj ja. A mám chuť vyraziť na cestu okolo sveta, pretože moja Toyota má konečne to správne CD. :) No škoda, že do práce to mám tak blízko, púhych 25 km, skutočne si ho vypočujem až večer. :) Jeden z e-shopov zjavne pracuje v hlbokom utajení (neposlali mi ani len potvrdenie o objednávke :lol: ), ale inak vcelku efektívne. No tak zatiaľ môžem hlavne obdivovať dizajn - a ten obdivujem. Moderný, estetický, premyslený produktík , už sám osebe ukazuje na posun k zrelosti v porovnaní s prvým CD.... :) Fotky - gratulujem fotografovi, krásne, ladiace s textami, ich emocionalitou. A poďakovanie na zadnej strane - nielen fanúšikom, ale aj blízkym ľuďom, spolupracovníkom, veľmi pekné, myslím, že veľa vypovedá o tom, s kým máme do činenia. :)
A veľmi spokojná aj s tým, čo som počula, ale na to potrebujem ešte kľud a viac času. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Misuna » 13 bře 2013, 14:30

Album lze už stáhnout na supraphononline.cz http://www.supraphonline.cz/album/4428-mirosmajda-com
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 13 bře 2013, 15:01

Misuna píše:Album lze už stáhnout na supraphononline.cz http://www.supraphonline.cz/album/4428-mirosmajda-com


ano, uz sa divam...no cena mi pride nizka...ma z toho vobec :miro: nieco :?:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Henrieta » 15 bře 2013, 01:43

Ja nemôžem pochopiť, prečo sa to CD nemôže normálne kúpiť v obchode, prečo tam nie je v ponuke? Toto je mimo moje chápanie...Napr. v Panta rhei, v Tescu a pod., malo by to tam byť normálne na predaj a plagáty reklamné k tomu, keď to tam môžu mať ostatní, on prečo nie? Môžem si tam kúpiť Haricha, Gunčíkovú, Lacha, dokonca Bundovú, Bagárovú a pod. a jeho prečo nie? On je horší ako títo tu? Skutočne to neviem pochopiť...čo si berú veľkú províziu z predaja tie obchody či ako? To sa už nikdy nebude predávať v obchode? No tak asi smola, asi to nebudem mať...a kopec ďalších ľudí zo Slovenska asi tiež nie...Ja neviem ako sa dá takto preraziť v hudbe vo veľkom, že nové CD nie je na predaj...no všeličo som myslela, ale že sa nebude dať nové CD-čko kúpiť normálne v obchodoch, tak to by ma ani vo sne nenapadlo
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Iva » 15 bře 2013, 02:06

Henrieta píše:Ja nemôžem pochopiť, prečo sa to CD nemôže normálne kúpiť v obchode, prečo tam nie je v ponuke? Toto je mimo moje chápanie...Napr. v Panta rhei, v Tescu a pod., malo by to tam byť normálne na predaj a plagáty reklamné k tomu, keď to tam môžu mať ostatní, on prečo nie? Môžem si tam kúpiť Haricha, Gunčíkovú, Lacha, dokonca Bundovú, Bagárovú a pod. a jeho prečo nie? On je horší ako títo tu? Skutočne to neviem pochopiť...čo si berú veľkú províziu z predaja tie obchody či ako? To sa už nikdy nebude predávať v obchode? No tak asi smola, asi to nebudem mať...a kopec ďalších ľudí zo Slovenska asi tiež nie...Ja neviem ako sa dá takto preraziť v hudbe vo veľkom, že nové CD nie je na predaj...no všeličo som myslela, ale že sa nebude dať nové CD-čko kúpiť normálne v obchodoch, tak to by ma ani vo sne nenapadlo


CD bude, kukni moj prispevok v chlieviku recenzie :wink: obvykle sa staci opytat v predajniach :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod ewilyn » 15 bře 2013, 11:25

Henrieta píše:Žiadne recenzie nie sú...ani sa nečudujem...recenzenti sa asi nevedia dostať k tomu CD, asi tak ako ja. Alebo si ho objednali cez internet a príde im to do troch týždňov :mrgreen: ...skutočne hudba robená pre širokú verejnosť :roll: :lol:
A aspoň v Čechách to je v obchodoch? Či aj tam iba cez internet?...To že je CD-čko na pultoch predajní, je pre speváka, myslím si, obrovská reklama, mali by tam byť aj plagáty keď je to nové...takto mi to pripadá ako utajená akcia...no nič, čo už


Heni, odpoviem ti tu, lebo chlievik recenzie by mal sluzit recenziam :)
tak CD je vlastny naklad a :) asi i preto to s distribuciou hned od zaciatku nie je tak ruzove ...v CR je CD k dostaniu v Bontonlandoch, co je najvacsia siet predajni s hudbou...tiez v Poprone, i dalsich, v e- shopoch, CD sa uz da kupit v elektronickej podobe...
v SR uz tiez je dostupne v niektorych e-shopoch, napr. v popron.sk - a dokonca za vyhodnejsiu cenu, cize nepreplatis ani na postovnom :thumbup:

mozno vy v Blave ste este zvyknuti kupovat CD priamo niekde v obchode- tescu a tak...tu v Trinci uz ziadna predajna s CD a DVD nie je, posledna zanikla asi pred 6-timi rokmi ...a uz davnejsie Albert a uz i Tesco rusia oddelenia s CD a DVD - skratka sa nepredavaju...ludia stahuju z netu, pripadne kupuju v e-shopoch, to je dnesna realita....kazdopadne kto si chce CD kupit, ma uz moznosti ...
v Martine, pokial viem, je taka predajna jedna a prezivaju i vdaka tomu, ze fakt su schopni zohnat cokolvek :wink:

a spomenme minule, ked :miro: vydavala velka firma Sony - este mesiac po vydani takisto nebol v obchodoch, akurat sme s Barou minule spominali, ze pri koncerte v obchodaku v Plzni sa tam ludia po jeho CD marne zhanali , a to uz bolo skoro mesiac oficialne vydane :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: KLIP Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod xitee » 15 bře 2013, 13:55

Hitparáda IFPI 37. místo
http://www.ifpicr.cz/hitparada/
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: KLIP Miro Smajda feat. Poison Pen Projects - White Black

Příspěvekod ewilyn » 15 bře 2013, 14:17

xitee píše:Hitparáda IFPI 37. místo
http://www.ifpicr.cz/hitparada/


presuvam do kolonky o albume :)

bohvie, co sa jedna iba o hlasene predaje z Bontonlandu a e-shopov, ci i priamy preja na mieste...v Prahe CD sli jak teple rozky :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Henrieta » 16 bře 2013, 00:49

Iva píše:
Henrieta píše:Ja nemôžem pochopiť, prečo sa to CD nemôže normálne kúpiť v obchode, prečo tam nie je v ponuke? Toto je mimo moje chápanie...Napr. v Panta rhei, v Tescu a pod., malo by to tam byť normálne na predaj a plagáty reklamné k tomu, keď to tam môžu mať ostatní, on prečo nie? Môžem si tam kúpiť Haricha, Gunčíkovú, Lacha, dokonca Bundovú, Bagárovú a pod. a jeho prečo nie? On je horší ako títo tu? Skutočne to neviem pochopiť...čo si berú veľkú províziu z predaja tie obchody či ako? To sa už nikdy nebude predávať v obchode? No tak asi smola, asi to nebudem mať...a kopec ďalších ľudí zo Slovenska asi tiež nie...Ja neviem ako sa dá takto preraziť v hudbe vo veľkom, že nové CD nie je na predaj...no všeličo som myslela, ale že sa nebude dať nové CD-čko kúpiť normálne v obchodoch, tak to by ma ani vo sne nenapadlo


CD bude, kukni moj prispevok v chlieviku recenzie :wink: obvykle sa staci opytat v predajniach :wink:


Díky za zistenie, tak pôjdem si to kúpiť do Avionu
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Henrieta » 16 bře 2013, 01:08

ewilyn píše:
Henrieta píše:Žiadne recenzie nie sú...ani sa nečudujem...recenzenti sa asi nevedia dostať k tomu CD, asi tak ako ja. Alebo si ho objednali cez internet a príde im to do troch týždňov :mrgreen: ...skutočne hudba robená pre širokú verejnosť :roll: :lol:
A aspoň v Čechách to je v obchodoch? Či aj tam iba cez internet?...To že je CD-čko na pultoch predajní, je pre speváka, myslím si, obrovská reklama, mali by tam byť aj plagáty keď je to nové...takto mi to pripadá ako utajená akcia...no nič, čo už


Heni, odpoviem ti tu, lebo chlievik recenzie by mal sluzit recenziam :)
tak CD je vlastny naklad a :) asi i preto to s distribuciou hned od zaciatku nie je tak ruzove ...v CR je CD k dostaniu v Bontonlandoch, co je najvacsia siet predajni s hudbou...tiez v Poprone, i dalsich, v e- shopoch, CD sa uz da kupit v elektronickej podobe...
v SR uz tiez je dostupne v niektorych e-shopoch, napr. v popron.sk - a dokonca za vyhodnejsiu cenu, cize nepreplatis ani na postovnom :thumbup:

mozno vy v Blave ste este zvyknuti kupovat CD priamo niekde v obchode- tescu a tak...tu v Trinci uz ziadna predajna s CD a DVD nie je, posledna zanikla asi pred 6-timi rokmi ...a uz davnejsie Albert a uz i Tesco rusia oddelenia s CD a DVD - skratka sa nepredavaju...ludia stahuju z netu, pripadne kupuju v e-shopoch, to je dnesna realita....kazdopadne kto si chce CD kupit, ma uz moznosti ...
v Martine, pokial viem, je taka predajna jedna a prezivaju i vdaka tomu, ze fakt su schopni zohnat cokolvek :wink:

a spomenme minule, ked :miro: vydavala velka firma Sony - este mesiac po vydani takisto nebol v obchodoch, akurat sme s Barou minule spominali, ze pri koncerte v obchodaku v Plzni sa tam ludia po jeho CD marne zhanali , a to uz bolo skoro mesiac oficialne vydane :wink:


Keď ho vydala Sony, u nás bol okamžite v predajni a veľké plagáty vo výkladoch meter krát dva metre k tomu, viselo to tam dva až tri mesiace...bol vo všetkých obchodoch, od Tesca cez Hypernovu až po obchody s elektronikou...
Evi, mne je skutočne jedno, či to cd bude stáť 10, 20 alebo 50 euro, či tam je poštovné alebo balné alebo čo zahrnuté a nie že by som si nevedela niečo objednať z internetu :D ale myslím že by bolo dobré, keby to bolo aj v predajniach aj s patričnou propagáciou, tak asi to zas nie je také nemoderné, keď vidím vo všetkých obchodoch cd-čka Rytmusa, Spirita atď. a všade ich veľké ksichty na plagátoch
Ale keď si myslíte, že je to takto dobre, tak ok
Henrieta
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 22 lis 2010, 12:24

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Misuna » 16 bře 2013, 07:50

Keď ho vydala Sony, u nás bol okamžite v predajni a veľké plagáty vo výkladoch meter krát dva metre k tomu, viselo to tam dva až tri mesiace...bol vo všetkých obchodoch, od Tesca cez Hypernovu až po obchody s elektronikou...
Evi, mne je skutočne jedno, či to cd bude stáť 10, 20 alebo 50 euro, či tam je poštovné alebo balné alebo čo zahrnuté a nie že by som si nevedela niečo objednať z internetu :D ale myslím že by bolo dobré, keby to bolo aj v predajniach aj s patričnou propagáciou, tak asi to zas nie je také nemoderné, keď vidím vo všetkých obchodoch cd-čka Rytmusa, Spirita atď. a všade ich veľké ksichty na plagátoch
Ale keď si myslíte, že je to takto dobre, tak ok[/quote]

U nás od té doby, co Miro vydal první album, se jeden obchod s CD v Intersparu zrušil (tam tehdy visel jeho velký plakát) a nedávno taky v Tescu po rekonstrukci. V celém městě zbyl jediný obchůdek a taky čekám, kdy i ten skončí. Taková je realita. Snad už jen ve velkých městech jako je Praha nebo Bratislava kvete obchod s CDčkama.
Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Nové album- všeobecne

Příspěvekod Sidney » 17 bře 2013, 18:36

To prve cd bolo vsade, aj v tescu. :!:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

PředchozíDalší

Zpět na Nove album "mirosmajda.com" vseobecne