Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod Verča » 20 dub 2013, 13:00

Verča
 
Příspěvky: 53
Registrován: 28 čer 2011, 17:03

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod ewilyn » 20 dub 2013, 13:55

Verča píše:Našla jsem nějaký fotky :D
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 029&type=1


diki :) ...no na to, ze to maju byt ofiko fotky klubu, kvalita nic moc ...

tak s kamerou uz len 1 osoba :mrgreen: :thumbup:
Přílohy
s kamerou.jpg
s kamerou.jpg (18.54 KiB) Zobrazeno 8594 krát
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod Sidney » 20 dub 2013, 16:16

ewilyn píše:
Verča píše:Našla jsem nějaký fotky :D
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 029&type=1


diki :) ...no na to, ze to maju byt ofiko fotky klubu, kvalita nic moc ...

tak s kamerou uz len 1 osoba :mrgreen: :thumbup:



Tiez som kukala ze su nejake maznute, Kaja chyba, ona mala pekne fotky... A kto nahraval na kameru :?: Mohlo sa :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod ewilyn » 20 dub 2013, 18:29

Sidney píše:Tiez som kukala ze su nejake maznute, Kaja chyba, ona mala pekne fotky... A kto nahraval na kameru :?: Mohlo sa :?:


Sid, tak "ofi kvalitne" zdroje :mrgreen:

no vraj ten klub mal fotografku ...tak jedine nejaka kamoska amaterka, lebo tie fotky fakt profi nie su ...
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod Sidney » 20 dub 2013, 21:08

ewilyn píše:
Sidney píše:Tiez som kukala ze su nejake maznute, Kaja chyba, ona mala pekne fotky... A kto nahraval na kameru :?: Mohlo sa :?:


Sid, tak "ofi kvalitne" zdroje :mrgreen:

no vraj ten klub mal fotografku ...tak jedine nejaka kamoska amaterka, lebo tie fotky fakt profi nie su ...



Fotit sa moze v pohode :?: Nabuduce pofotim cosi, v Masurach, ci kam sa to chystame... To mame blizo, kukali sme.
Do BA ideme naisto, pevne verim, ze nahovorime nejakych obcanov, jedna mlada sa uz chysta.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod zariva_kometka » 20 dub 2013, 21:12

Tak něco málo k této akci :)

Ač bylo publikum malého počtu, nebylo človíčka, který by se nevlnil v rytmu rockové muziky, která se odehrávala na podiu v Moravské Třebové v klubu Duku Duku :!: Sešli jsme se na tomto místě, aby jsme si společně zazpívali, zatrsali, vydováděli se atd. :) ... Pořád vyznávám heslo, že "kdo se chce bavit, tak se bavit bude" :!: :)

Songy klasicky jako na jiných zastávkách Tour ... takže:

MT 004.JPG


Před akustickými písněmi (Príbeh Tela a Moja Zem) si publikum zazpívalo Stánky při podpoře kapely na podiu :P Vyplnili jsme tak čas, kdy si :miro: připravoval svoji Gitku :D Jako přídavek na akustiku zazněla skladba od Mr. Big - To be with you (aspoň doufám, mívám výpadky paměti při tom adrenalinu a výkonu :mrgreen: , a bohužel nikde si to už ověřit nebudu moci :roll: ) ... při Moja Zem jsme se opřeli všichni do zpěvu a pomohli jsme :miro: , aby se zase našel a nebloudil myšlenkami, kdo ví kde :oops: :lol:

Dvakrát si publikum vyvolalo "přídavky" v podobě DCYE a WB a potom Paradise City, bo klukům se z podia ještě moc nechtělo :)

Koncert tedy vyhodnocuji na výbornou, ale nebýt nás - publiku - tak nevím nevím :lol: 8) Zvuk byl perfektní :thumbup:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod ewilyn » 20 dub 2013, 21:26

zariva_kometka píše:Tak něco málo k této akci :)

Ač bylo publikum malého počtu, nebylo človíčka, který by se nevlnil v rytmu rockové muziky, která se odehrávala na podiu v Moravské Třebové v klubu Duku Duku :!: Sešli jsme se na tomto místě, aby jsme si společně zazpívali, zatrsali, vydováděli se atd. :) ... Pořád vyznávám heslo, že "kdo se chce bavit, tak se bavit bude" :!: :)

Songy klasicky jako na jiných zastávkách Tour ... takže:

MT 004.JPG


Před akustickými písněmi (Príbeh Tela a Moja Zem) si publikum zazpívalo Stánky při podpoře kapely na podiu :P Vyplnili jsme tak čas, kdy si :miro: připravoval svoji Gitku :D Jako přídavek na akustiku zazněla skladba od Mr. Big - To be with you (aspoň doufám, mívám výpadky paměti při tom adrenalinu a výkonu :mrgreen: , a bohužel nikde si to už ověřit nebudu moci :roll: ) ... při Moja Zem jsme se opřeli všichni do zpěvu a pomohli jsme :miro: , aby se zase našel a nebloudil myšlenkami, kdo ví kde :oops: :lol:

Dvakrát si publikum vyvolalo "přídavky" v podobě DCYE a WB a potom Paradise City, bo klukům se z podia ještě moc nechtělo :)

Koncert tedy vyhodnocuji na výbornou, ale nebýt nás - publiku - tak nevím nevím :lol: 8) Zvuk byl perfektní :thumbup:


:thumbup: ...a Mr. Big akusticky :?: ...tak to zavidim :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod zariva_kometka » 20 dub 2013, 21:28

ewilyn píše:
:thumbup: ...a Mr. Big akusticky :?: ...tak to zavidim :)


kousek, ale i tak to bylo výborné :thumbup: a mám dojem, že mu Matt trochu přizvukoval kytarou do toho :wink: fakt skvělá spolupráce :thumbup:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod ewilyn » 20 dub 2013, 21:36

par fotiek z FB Duku Duku clubu:
Přílohy
MT 5.jpg
MT3.jpg
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod _gemini » 20 dub 2013, 22:22

To je dobre, ze jste si uzili koncert. Skoda, ze si nemuzu pustit ani jedno video, to me vzdycky naladilo na dalsi akci.
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod ewilyn » 20 dub 2013, 22:47

_gemini píše:To je dobre, ze jste si uzili koncert. Skoda, ze si nemuzu pustit ani jedno video, to me vzdycky naladilo na dalsi akci.


ja by som si strasne rada pozrela to Mr.Big acoustic :wink: ...tak snad to este zopakuje ...niekedy, mozno :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod Esti » 20 dub 2013, 23:21

zariva_kometka píše:Tak něco málo k této akci :)

Ač bylo publikum malého počtu, nebylo človíčka, který by se nevlnil v rytmu rockové muziky, která se odehrávala na podiu v Moravské Třebové v klubu Duku Duku :!: Sešli jsme se na tomto místě, aby jsme si společně zazpívali, zatrsali, vydováděli se atd. :) ... Pořád vyznávám heslo, že "kdo se chce bavit, tak se bavit bude" :!: :)

Songy klasicky jako na jiných zastávkách Tour ... takže:

MT 004.JPG


Před akustickými písněmi (Príbeh Tela a Moja Zem) si publikum zazpívalo Stánky při podpoře kapely na podiu :P Vyplnili jsme tak čas, kdy si :miro: připravoval svoji Gitku :D Jako přídavek na akustiku zazněla skladba od Mr. Big - To be with you (aspoň doufám, mívám výpadky paměti při tom adrenalinu a výkonu :mrgreen: , a bohužel nikde si to už ověřit nebudu moci :roll: ) ... při Moja Zem jsme se opřeli všichni do zpěvu a pomohli jsme :miro: , aby se zase našel a nebloudil myšlenkami, kdo ví kde :oops: :lol:

Dvakrát si publikum vyvolalo "přídavky" v podobě DCYE a WB a potom Paradise City, bo klukům se z podia ještě moc nechtělo :)

Koncert tedy vyhodnocuji na výbornou, ale nebýt nás - publiku - tak nevím nevím :lol: 8) Zvuk byl perfektní :thumbup:


:thumbup: :thumbup:
koncert byl skvělý ;-) .... naše dámská "after-jízda" také :D , díky, holky :!: :P
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod Lilie » 21 dub 2013, 07:15

Chtěla jsem napsat reportík, ale nějak se mi do toho vůbec nechce..... :roll: I když koncert byl fajn, vyřádily jsme se, až jsem málem sukni ztratila..... :D Lidí opět "požehnaně", nebýt nás a jakéhosi "zájezdu" holek s dvěma vychovatelkami, či co to bylo?, tak fakt pár.....Ani b.bého pozdravu jsme se "tradičně" nedočkaly, co už.....Příště půjdu tam, kde jsem dnes už poněkolikáté zvaná, vítaná...... :lol: Cesta domů také zajímavá - někdo si pro své vysvobození z běd tohoto světa opět zvolil skok pod "můj" vlak, takže jsem se kodrcala ten kousek asi pěti osobáčky......
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod xitee » 21 dub 2013, 11:39

Lilie píše:Chtěla jsem napsat reportík, ale nějak se mi do toho vůbec nechce..... :roll: I když koncert byl fajn, vyřádily jsme se, až jsem málem sukni ztratila..... :D Lidí opět "požehnaně", nebýt nás a jakéhosi "zájezdu" holek s dvěma vychovatelkami, či co to bylo?, tak fakt pár.....Ani b.bého pozdravu jsme se "tradičně" nedočkaly, co už.....Příště půjdu tam, kde jsem dnes už poněkolikáté zvaná, vítaná...... :lol: Cesta domů také zajímavá - někdo si pro své vysvobození z běd tohoto světa opět zvolil skok pod "můj" vlak, takže jsem se kodrcala ten kousek asi pěti osobáčky......


Nevadí, tady je reportík od Nikys
http://nikys20.blog.cz/1304/19-4-2013-m ... -duku-club
Co myslíš tím ani b.bého pozdravu jsme se nedočkaly? Že by Miro nezdravil, to mi k němu nesedí.
xitee Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1315
Registrován: 06 kvě 2011, 14:08
Bydliště: nejčastěji Praha

Re: Moravská Třebová,Dukuduku club, 19.4.2013

Příspěvekod Nikys » 21 dub 2013, 15:27

xitee píše:
Lilie píše:Chtěla jsem napsat reportík, ale nějak se mi do toho vůbec nechce..... :roll: I když koncert byl fajn, vyřádily jsme se, až jsem málem sukni ztratila..... :D Lidí opět "požehnaně", nebýt nás a jakéhosi "zájezdu" holek s dvěma vychovatelkami, či co to bylo?, tak fakt pár.....Ani b.bého pozdravu jsme se "tradičně" nedočkaly, co už.....Příště půjdu tam, kde jsem dnes už poněkolikáté zvaná, vítaná...... :lol: Cesta domů také zajímavá - někdo si pro své vysvobození z běd tohoto světa opět zvolil skok pod "můj" vlak, takže jsem se kodrcala ten kousek asi pěti osobáčky......


Nevadí, tady je reportík od Nikys
http://nikys20.blog.cz/1304/19-4-2013-m ... -duku-club
Co myslíš tím ani b.bého pozdravu jsme se nedočkaly? Že by Miro nezdravil, to mi k němu nesedí.


Nevím jak to Lili myslí, ale mě Miro normálně pozdravil a choval se slušně. Bavil se s každým, kdo měl zájem jako vždy.
Uživatelský avatar
Nikys Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 854
Registrován: 31 bře 2010, 21:05
Bydliště: Tichonice okres Benešov u Prahy

Předchozí

Zpět na Tour 2013- Moravská Třebová, CZ, 19.4.2013

cron