Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod _gemini » 05 kvě 2013, 15:10

ewilyn píše:skutocne kazdy koncert je iny,niecim vynimocny, niecim zapamatovatelny :)

vcerajsi bol tiez osobity a tiez som si ho velmi uzila :) ...musim povedat, ze novy Smerr pub je skutocne pekny klub, o par levelov inde ako ten stary "pajzlik" :) ...no ale zvuk tam maju teda plechovy :P ...so zaciatkom koncertu sa cakalo na koniec hokeja SVK- FIN :P ...potom nejak okolo 21.45hod nastupila predkapela- neviem ani meno, chlapci sa sice snazili, no mala som pocit, akoby hrali furt 2 pesnicky dokola, po 20-minutach to uz bolo pre nas trochu trapenie :wink: ... :miro: nam to vynahradil ...opat jeden vyborny koncert, uplne profesionalny vykon, bravurne odspievane - :miro: skutocne bol vo vybornej hlasovej forme tieto posledne dni, uzili sme si skvelu akusticku cast, kde zaznello akusticke Baby, Soldier of fortune, Stairway to heaven a este sme si mohli uzit i kusok Whitesnake- bohuzial praskla struna zabranila pokracovaniu :) ...inak obvykly playlist, trochu skrateny...zazneli hlavne nove piesne z posledneho albumu :) ..fakt sme boli vsetky s koncertom velmi spokojne a uzili si ho :) ...a kto chcel foto ci podpis, tiez sa dockal :wink: ...obdivujem :miro: i chalanov z kapely, ze zvladli 3 take koncerty naplno za 3 dni :thumbup:..i my sme ich zvladli :wink: ...bol to narocny vikend pre vsetkych, no skvele ma nabil do dalsich dni :thumbup: ( len kedy sa dospim neviem :wink: )


Akustická část byla naprosto úžasná - nejlepší Baby, jakou jsem kdy slyšela, další věci taky neuvěřitelně zazpívané, a navíc bylo v klubu hrobové ticho... Nikdo od baru nehulákal, jen se kolem nás rozléhal Mirův hlas. Nádhera. :thumbup: A jako bonus si člověk trochu odpočinul od skákání :mrgreen:
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod Paula » 05 kvě 2013, 15:47

Veľmi dlho som report z akcie nepísala, tak si idem oprášiť moje spisovateľské schopnosti. Už je to viac ako rok, čo som bola na poslednej akcii. Nie že by sa mi na žiaden koncert nechcelo, ale bohužiaľ, buď mi niečo do toho v poslednej chvíli prišlo alebo sa niečo nepredvídateľné udialo. Jednoducho to tak osud chcel a ja som rada, že som si to včera mohla s vami a s kapelou užiť. :D Na koncert som sa pripravovala veľmi svedomito. Keďže doma zveľaďujeme náš príbytok, ako podmaz som si ku maľovaniu stien pustila CD s tým, že do večera sa musím naučiť texty. Dievčatá, poviem vám, že to bola fuška s porovnaním 1.CD :lol: Ako už Evka nado mnou písala, ostala som prekvapená, ako sa vynovil Smerr pub. Pekné sedenie, príjemné prostredie, väčšia kapacita, ale predsa som tam našla maličkú chybičku - z centra mesta ho presťahovali na sídlisko. Ešte pred koncertom sme si stihli pozrieť hokejový zápas, vypočuť predkapelu, ktorá mala pod pódiom spoločensky unaveného tanečníka, ktorého jeden akčný pán schytil za golier a behom sekundu vyhodil von :lol: Konečne som sa zoznámila s Introm, ktoré na CD usilovne preskakujem a ako na povel sme sa presunuli pod pódium do druhej rady, keďže prvá už bola obsadená :lol: Mne sa koncert veľmi páčil :thumbup: bohužiaľ nemám s čím porovnať, keďže toto bola moja prvá zastávka v rámci tour. Playlist už bol spomenutý, zazneli piesne z 1. aj 2.albumu, covery, ale čo mi skutočne chýbalo bolo Pod vodou, moja srdcovka. Keďže od baru nebolo počuť žiadne výkriky, naše uši i vnemy nič nerušilo, naplno sme si mohli vychutnať Mirov hlas a zvuk hudobných nástrojov :thumbup: Mne osobne sa najviac páčila akustická časť, kde vážne vynikol Mirov hlas, chvíľami som ani nedýchala. Má môj obdiv, že hlasovo zvládne 3 plnohodnotné koncerty behom 3 dní a takisto dievčatá, aj vy máte môj obdiv, že mnohé z vás zvládli pendlovať medzi republikami a užiť si všetky koncerty. Škoda prasknutej struny, možno by sme sa dočkali viac akustických vecí. Pre mňa bolo pekným bónusom podpísanie CD. Zaspievala som si, zatlieskala, zabavila som sa a teraz sa sama seba pýtam..dočerta...ako som to mohla tak dlho bez koncertov vydržať?! Veď je to ako droga! Prvé, čo som spravila, keď som prišla domov, zapla PC a pozrela sa ako ďaleko je Havlíčkuv Brod. No nie že by bol ďaleko , to nie, len škoda, že vlakové spojenia si to tiež nemyslia :mrgreen:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod Paula » 05 kvě 2013, 15:52

_gemini píše:Akustická část byla naprosto úžasná - nejlepší Baby, jakou jsem kdy slyšela, další věci taky neuvěřitelně zazpívané, a navíc bylo v klubu hrobové ticho... Nikdo od baru nehulákal, jen se kolem nás rozléhal Mirův hlas. Nádhera. :thumbup: A jako bonus si člověk trochu odpočinul od skákání :mrgreen:

môžem len súhlasiť :thumbup:
a ešte som zabudla na Bullsh*t...na CD to automaticky preskakujem...lenže včera som si to musela vypočuť a poviem vám, že vôbec sa mi to k Mirovi nehodí..viem, že je to recesia, pre moje uši utrpenie ale aspoň som si počas tohto songu obzrela kapelu :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod ota » 05 kvě 2013, 15:59

Toto sa objavilo :thumbup: Som normálne dojatá :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=0769OmHukLo
Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod Lenka » 05 kvě 2013, 16:11

ota píše:Toto sa objavilo :thumbup: Som normálne dojatá :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=0769OmHukLo

Zimomriavky jsem měla :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod Paula » 05 kvě 2013, 16:16

Lenka píše:
ota píše:Toto sa objavilo :thumbup: Som normálne dojatá :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=0769OmHukLo

Zimomriavky jsem měla :thumbup:

tak tie som mala pri viacerých songoch :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod zsimona » 05 kvě 2013, 16:18

ota píše:Toto sa objavilo :thumbup: Som normálne dojatá :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=0769OmHukLo

:thumbup: ...nádherné video!....kvalitou i písničkou i provedením! :thumbup:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod ewilyn » 05 kvě 2013, 16:31

zsimona píše:
ota píše:Toto sa objavilo :thumbup: Som normálne dojatá :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=0769OmHukLo

:thumbup: ...nádherné video!....kvalitou i písničkou i provedením! :thumbup:


ano a fakt vsetci pocuvali, nik tam nehucal, pri akustike bol super zvuk :thumbup: ...tiez myslim, ze Baby asi najlepsia aku som pocula, Soldier of Fortune tiez uzasne :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod _gemini » 05 kvě 2013, 16:33

zsimona píše:
ota píše:Toto sa objavilo :thumbup: Som normálne dojatá :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=0769OmHukLo

:thumbup: ...nádherné video!....kvalitou i písničkou i provedením! :thumbup:


Tenhle člověk teda umí natáčet :thumbup: Čumím jak péro z gauče :shock: Mirův výkon nekomentuju, na to už ani neexistuje slovo. Všichni, co do té doby seděli, se najednou zjevili mezi námi a zízali.
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod Bára » 05 kvě 2013, 16:39

ota píše:Toto sa objavilo :thumbup: Som normálne dojatá :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=0769OmHukLo
Fakt krásné :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod ewilyn » 05 kvě 2013, 16:42

_gemini píše:
zsimona píše:
ota píše:Toto sa objavilo :thumbup: Som normálne dojatá :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=0769OmHukLo

:thumbup: ...nádherné video!....kvalitou i písničkou i provedením! :thumbup:


Tenhle člověk teda umí natáčet :thumbup: Čumím jak péro z gauče :shock: Mirův výkon nekomentuju, na to už ani neexistuje slovo. Všichni, co do té doby seděli, se najednou zjevili mezi námi a zízali.


a mam pocit, ze je to tocene na tablet :P
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod Paula » 05 kvě 2013, 16:52

_gemini píše:Tenhle člověk teda umí natáčet :thumbup: Čumím jak péro z gauče :shock: Mirův výkon nekomentuju, na to už ani neexistuje slovo. Všichni, co do té doby seděli, se najednou zjevili mezi námi a zízali.

bol to krásny moment, keď sa zrazu všetci zdvihli a prišli ku nám dopredu :thumbup:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod Paula » 05 kvě 2013, 16:54

ewilyn píše:
a mam pocit, ze je to tocene na tablet :P

tuším to nebol tablet..ten pán, čo to točil mal niečo malé v ruke..aspoň sa mi tak zdalo..neviem, bola tma :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod ewilyn » 05 kvě 2013, 21:24

v Ziline plagaty viseli ...alebo "dokumentacia musi byt " :P :mrgreen:
Přílohy
mirosmajda.com- Brno, Bratislava, Zilina 407.JPG
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Zilina, Smerr pub, 4.5.2013

Příspěvekod Lilie » 06 kvě 2013, 10:31

Díky moc za videa i reporty, prý i v Žilině bylo super :thumbup:, já si to užila na maximum taky, i když kousek dál :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

PředchozíDalší

Zpět na Tour 2013 - Žilina, SK, 4.5.2013

cron