Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Franci » 03 kvě 2013, 13:53

Sem nikto nejde?
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Paula » 03 kvě 2013, 15:27

Franci píše:Sem nikto nejde?

ale ide :wink: dievčatám prajem vydarený večer a snáď po včerajšku vládzu :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod ewilyn » 03 kvě 2013, 18:32

Paula píše:
Franci píše:Sem nikto nejde?

ale ide :wink: dievčatám prajem vydarený večer a snáď po včerajšku vládzu :lol:


nebojte, ideme :wink: ...nazhavene vcerajskom :mrgreen: ...som velmi zvedava na sK publikum, ci nieco prekona moravske koncerty, ktore boli super :D
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Franci » 03 kvě 2013, 22:26

Tak krásny zážitok prajem. Aj ked je asi už neskoro.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Misuna » 04 kvě 2013, 08:47

Misuna Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1385
Registrován: 15 bře 2010, 10:08
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod ewilyn » 04 kvě 2013, 08:59

tak koncert v Bratislave opat vyborny, :thumbup: uzili sme si ho, afrerparty po koncerte bola husta :P ...tak dnes sa este musime dat dokopy a dorazime sa v Ziline :P :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod ota » 04 kvě 2013, 09:46

Pozerám, že prišla aj fanynka z Holandska a ide aj do Žiliny :thumbup:
Výborne :thumbup:
Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod ota » 04 kvě 2013, 10:30

Dúfam, že aspoň niekto z vplyvných a kompetentných si dal tú námahu a prišiel sa na :thumbup: pozrieť na živo :!: :!: :!:
Je výnimočný na našej hudobnej scéne :!:
Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Sidney » 04 kvě 2013, 10:50

Ten klub je priserny. Tak strucne koncert bol dobry, zoznamili sme sa s Matejom, je uzasny. Videli sme aj :miro: manazerku Jarku, ale nepoznala nas. Vlastne ani nemohla... Pre nas to bol vsak zrejme posledny koncert na dlho, lebo nas tam dost dourazal isty zasran, asi nejaky :miro: znamy. A na taketo nieco my nie sme zvedave. Podrobnosti vynecham. My aj tak radsej chodime do prirody ako do prefajcenych pajzlov. Tak sa zrejme stretneme na nejakom feste, pod sirim nebom, na vzduchu... :wink: Ci uz na koncerte tohto alebo ineho interpreta. Mam konecne aj cd, nieco tam je napisane, ale neprecitam to. :mrgreen:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod ewilyn » 04 kvě 2013, 11:24

Sid, sorry, uz som mala iba strieborny fix ...biele mi dosli, poslednu som obetovala v Brne :P ....kto idete dnes do ZA a chcete podpis na CD, treba si zohnat :P

inak k vcerajsiemu koncertu....ano, bola tam fanynka z Holandska, stala v prvej rade .. :miro: ju extra pozdrravil a podakoval :)
koncert bol podla mna vyborny, i ked Morava je Morava :P ...na zaciatku sme boli trochu zaskocene malym poctom ludi, no vacsina bola u baru, ked zacal koncert, priestor pod podiom sa celkom slusne zaplnil :) ...boli i chlapi, nase forum pocetne zastupene v prvych radach...okrem nas tam bolo este par fans, co poznali :miro: tvorbu a spievali, chytali sa, no pre vacsinnu to bolo nove, :miro: v BA a okoli nevystupoval skoro 3 roky, proste ho publikum poznava, potrebuje si ho napocuvat....
podla mna koncert skvely, opat 100% profi vykon od Mira i chalanov ..naplno od 1. piesne...playlist: Nostalgie, Sceny, Nanana, LF, Odsudeni, Pod vodou - potom trochu netradicne skoro akusticka vsuvka Pribeh tela a Moja zem....nasledovali Bez lasky zit, Kvapky, Chop Suey, Loneliness, Dotyky, Baby, Requiem, Bullshit, DCYE, White black a Paradice city..... mirovi to spievalo uzasne, mam pocit, ze este lepsie ako v Brne, jeho JUMP, JUMp mi doteraz znie v usiach :mrgreen: ....mozno sa BA publikum mohlo zdat odmerane, no po koncerte ludia v kuloaroch nesetrili chlavou na adresu :miro: , koncert sa pacil, kopu ludi si na mieste kupilo CD :wink:
avizovany krst sa ale nekonal...uajne prehodnotili, ze jeden krst v Prahe staci .... Ja osobne len vitam, ze nie sme zliate sampanskym :P
...a o istych udalostiach po koncerte pisem v registrovanych :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Paula » 04 kvě 2013, 11:30

Evi, Sid..vďaka za reporty :thumbup: nažhavili ste ma, už sa nemôžem dočkať večera :lol:
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Sidney » 04 kvě 2013, 14:32

Evy, je to vidno, len je to take ako carbanica, neda sa to precitat, mozno to je podpis, co ja viem.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Bára » 04 kvě 2013, 14:38

Sidney píše:Ten klub je priserny. Tak strucne koncert bol dobry, zoznamili sme sa s Matejom, je uzasny. Videli sme aj :miro: manazerku Jarku, ale nepoznala nas. Vlastne ani nemohla... Pre nas to bol vsak zrejme posledny koncert na dlho, lebo nas tam dost dourazal isty zasran, asi nejaky :miro: znamy. A na taketo nieco my nie sme zvedave. Podrobnosti vynecham. My aj tak radsej chodime do prirody ako do prefajcenych pajzlov. Tak sa zrejme stretneme na nejakom feste, pod sirim nebom, na vzduchu... :wink: Ci uz na koncerte tohto alebo ineho interpreta. Mam konecne aj cd, nieco tam je napisane, ale neprecitam to. :mrgreen:
:shock: A to je co, Sidneyko :?: Byl to Mirův znýmý, nebyl to Mirův známý :?: A potvrdil to Miro, že je to jeho známý :?: Pokud se něco stalo, tak tam byla ochranka, aby ten spor urovnala :wink: Vážně se mi za ta léta nestalo na koncertech nic, abych to musela řešit veřejně :roll: A bohužel většina těch klubů vypadá podobně a některé ještě hůře. Není to výstavní galerie, ani bankovní ústav, ani luxusní restaurace. Je to hudební klub..Naopak mě včera připadalo, že osazenstvo bylo velmi slušné a obsluha neměla chybu :wink: Užiju si koncert a nenechám se rozhodit prkotinami (tím nehci snižovat závažnost situace a její posouzení na místě není v mé kompetenci :wink: ) Je jasné, že lidé se jdou pobavit a někomu se to třeba vymkne z ruky :wink: A komu z nás se to v životě nestalo :?: A koncerty v rámci tour jsou výborné a klukům to skvělé šlape.
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Franci » 04 kvě 2013, 23:08

ewilyn píše:Sid, sorry, uz som mala iba strieborny fix ...biele mi dosli, poslednu som obetovala v Brne :P ....kto idete dnes do ZA a chcete podpis na CD, treba si zohnat :P

inak k vcerajsiemu koncertu....ano, bola tam fanynka z Holandska, stala v prvej rade .. :miro: ju extra pozdrravil a podakoval :)
koncert bol podla mna vyborny, i ked Morava je Morava :P ...na zaciatku sme boli trochu zaskocene malym poctom ludi, no vacsina bola u baru, ked zacal koncert, priestor pod podiom sa celkom slusne zaplnil :) ...boli i chlapi, nase forum pocetne zastupene v prvych radach...okrem nas tam bolo este par fans, co poznali :miro: tvorbu a spievali, chytali sa, no pre vacsinnu to bolo nove, :miro: v BA a okoli nevystupoval skoro 3 roky, proste ho publikum poznava, potrebuje si ho napocuvat....
podla mna koncert skvely, opat 100% profi vykon od Mira i chalanov ..naplno od 1. piesne...playlist: Nostalgie, Sceny, Nanana, LF, Odsudeni, Pod vodou - potom trochu netradicne skoro akusticka vsuvka Pribeh tela a Moja zem....nasledovali Bez lasky zit, Kvapky, Chop Suey, Loneliness, Dotyky, Baby, Requiem, Bullshit, DCYE, White black a Paradice city..... mirovi to spievalo uzasne, mam pocit, ze este lepsie ako v Brne, jeho JUMP, JUMp mi doteraz znie v usiach :mrgreen: ....mozno sa BA publikum mohlo zdat odmerane, no po koncerte ludia v kuloaroch nesetrili chlavou na adresu :miro: , koncert sa pacil, kopu ludi si na mieste kupilo CD :wink:
avizovany krst sa ale nekonal...uajne prehodnotili, ze jeden krst v Prahe staci .... Ja osobne len vitam, ze nie sme zliate sampanskym :P
...a o istych udalostiach po koncerte pisem v registrovanych :wink:



úžasný report!
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Franci » 04 kvě 2013, 23:08

ewilyn píše:Sid, sorry, uz som mala iba strieborny fix ...biele mi dosli, poslednu som obetovala v Brne :P ....kto idete dnes do ZA a chcete podpis na CD, treba si zohnat :P

inak k vcerajsiemu koncertu....ano, bola tam fanynka z Holandska, stala v prvej rade .. :miro: ju extra pozdrravil a podakoval :)
koncert bol podla mna vyborny, i ked Morava je Morava :P ...na zaciatku sme boli trochu zaskocene malym poctom ludi, no vacsina bola u baru, ked zacal koncert, priestor pod podiom sa celkom slusne zaplnil :) ...boli i chlapi, nase forum pocetne zastupene v prvych radach...okrem nas tam bolo este par fans, co poznali :miro: tvorbu a spievali, chytali sa, no pre vacsinnu to bolo nove, :miro: v BA a okoli nevystupoval skoro 3 roky, proste ho publikum poznava, potrebuje si ho napocuvat....
podla mna koncert skvely, opat 100% profi vykon od Mira i chalanov ..naplno od 1. piesne...playlist: Nostalgie, Sceny, Nanana, LF, Odsudeni, Pod vodou - potom trochu netradicne skoro akusticka vsuvka Pribeh tela a Moja zem....nasledovali Bez lasky zit, Kvapky, Chop Suey, Loneliness, Dotyky, Baby, Requiem, Bullshit, DCYE, White black a Paradice city..... mirovi to spievalo uzasne, mam pocit, ze este lepsie ako v Brne, jeho JUMP, JUMp mi doteraz znie v usiach :mrgreen: ....mozno sa BA publikum mohlo zdat odmerane, no po koncerte ludia v kuloaroch nesetrili chlavou na adresu :miro: , koncert sa pacil, kopu ludi si na mieste kupilo CD :wink:
avizovany krst sa ale nekonal...uajne prehodnotili, ze jeden krst v Prahe staci .... Ja osobne len vitam, ze nie sme zliate sampanskym :P
...a o istych udalostiach po koncerte pisem v registrovanych :wink:



úžasný report!
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Tour 2013 - Bratislava, SK, 3.5.2013

cron