Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod ewilyn » 18 led 2013, 21:52

Randal Club - live&wild rock'n'roll music club, Karpatská 2, 811 05 Bratislava

od 20- tej hodiny

FB https://www.facebook.com/events/131727550325484/
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Sidney » 19 led 2013, 19:12

V tomto klube to moze byt dost divoke... :mrgreen: ked prechadzam piatky okolo stanice, vidim tam skupinky uz na pohlad prijemnych osobnosti...
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod ewilyn » 19 led 2013, 20:55

Sidney píše:V tomto klube to moze byt dost divoke... :mrgreen: ked prechadzam piatky okolo stanice, vidim tam skupinky uz na pohlad prijemnych osobnosti...


je to pravy rockovy klub...ja sa tam tesim :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Iva » 21 led 2013, 01:30

ewilyn píše:
Sidney píše:V tomto klube to moze byt dost divoke... :mrgreen: ked prechadzam piatky okolo stanice, vidim tam skupinky uz na pohlad prijemnych osobnosti...


je to pravy rockovy klub...ja sa tam tesim :)


:thumbup: bola som tam uz na troch koncertoch ;) tak isto v MMC par krat, ktory je nad nim v tej istej budove ;) 23.3. tam hra sabaton :wink:
Uživatelský avatar
Iva Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 1685
Registrován: 05 úno 2010, 22:54
Bydliště: BA okolie

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Jana » 21 led 2013, 21:29

No konečne niečo čo mám blízko. :D :thumbup: Tentokrát mi dekubity z presedenia z cesty nehrozia. Ešte som tam nebola, však ja Ivka preventívne aby sa mi nič nestalo a uchovala som sa ako tak v zdraví sedím prevažne doma na zadku a von ho vyteperím zväčša iba kvôli Mirovým koncertom. A pritom je toľko dobrej hudby a muzikantov. :oops: :oops: Dokonca ani na Muse do Prahy som nešla. :roll:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Sidney » 22 led 2013, 08:36

Jana píše:No konečne niečo čo mám blízko. :D :thumbup: Tentokrát mi dekubity z presedenia z cesty nehrozia. Ešte som tam nebola, však ja Ivka preventívne aby sa mi nič nestalo a uchovala som sa ako tak v zdraví sedím prevažne doma na zadku a von ho vyteperím zväčša iba kvôli Mirovým koncertom. A pritom je toľko dobrej hudby a muzikantov. :oops: :oops: Dokonca ani na Muse do Prahy som nešla. :roll:





To je smutne... Ani na nakupy, salase, sadnut si s niekym :?: Ani do prirody, sport :?:
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Jana » 22 led 2013, 10:12

Sidney píše:
Jana píše:No konečne niečo čo mám blízko. :D :thumbup: Tentokrát mi dekubity z presedenia z cesty nehrozia. Ešte som tam nebola, však ja Ivka preventívne aby sa mi nič nestalo a uchovala som sa ako tak v zdraví sedím prevažne doma na zadku a von ho vyteperím zväčša iba kvôli Mirovým koncertom. A pritom je toľko dobrej hudby a muzikantov. :oops: :oops: Dokonca ani na Muse do Prahy som nešla. :roll:





To je smutne... Ani na nakupy, salase, sadnut si s niekym :?: Ani do prirody, sport :?:

Do prírody sa snažím chodiť čo najčastejšie, ale zväčša sama. :( Na nákupy potravín musím a handry tak isto kupujem alone (občas cez internet). :roll:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Lilie » 22 led 2013, 11:22

Jana píše:
Sidney píše:
Jana píše:No konečne niečo čo mám blízko. :D :thumbup: Tentokrát mi dekubity z presedenia z cesty nehrozia. Ešte som tam nebola, však ja Ivka preventívne aby sa mi nič nestalo a uchovala som sa ako tak v zdraví sedím prevažne doma na zadku a von ho vyteperím zväčša iba kvôli Mirovým koncertom. A pritom je toľko dobrej hudby a muzikantov. :oops: :oops: Dokonca ani na Muse do Prahy som nešla. :roll:





To je smutne... Ani na nakupy, salase, sadnut si s niekym :?: Ani do prirody, sport :?:

Do prírody sa snažím chodiť čo najčastejšie, ale zväčša sama. :( Na nákupy potravín musím a handry tak isto kupujem alone (občas cez internet). :roll:


Občasná samota nie je na škodu, ale v dvoch je lepšie :P Ale handry nakupovať doporučujem len s osobami ženského pohlavia (s kreditkou od mužského :D ). Ale nie, vieš čo, nájdi si kamarátky/ov, možno sa potom nebudeš sústrediť len na jeden "objekt" a bude lepšie nielen druhým, ale hlavne tebe :P :wink:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Jana » 23 led 2013, 00:35

Mala som také obdobie keď som chodila handry (značkové :oops: už si na značkách až tak nepotrpím, ale keď sa inak nedá a niečo mi padne do oka a ani za boha z neho nechce von.. :wink: :P ) nakupovať s osobami mužského pohlavia a aj s ich kreditkou :wink: , ale nestálo to za tú stratu slobody. Chýbal súlad duší. :?
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod zsimona » 23 led 2013, 11:49

Jana píše:Mala som také obdobie keď som chodila handry (značkové :oops: už si na značkách až tak nepotrpím, ale keď sa inak nedá a niečo mi padne do oka a ani za boha z neho nechce von.. :wink: :P ) nakupovať s osobami mužského pohlavia a aj s ich kreditkou :wink: , ale nestálo to za tú stratu slobody. Chýbal súlad duší. :?

:evil:....a tohle už má zase společného CO s koncertem v Bratislavě?!?!?
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Jana » 23 led 2013, 12:35

zsimona píše:
Jana píše:Mala som také obdobie keď som chodila handry (značkové :oops: už si na značkách až tak nepotrpím, ale keď sa inak nedá a niečo mi padne do oka a ani za boha z neho nechce von.. :wink: :P ) nakupovať s osobami mužského pohlavia a aj s ich kreditkou :wink: , ale nestálo to za tú stratu slobody. Chýbal súlad duší. :?

:evil:....a tohle už má zase společného CO s koncertem v Bratislavě?!?!?

No iba to že sa tam taká šiši osôbka ako som ja bude vyskytovať. :)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Jana » 23 led 2013, 12:50

Jana píše:
zsimona píše:
Jana píše:Mala som také obdobie keď som chodila handry (značkové :oops: už si na značkách až tak nepotrpím, ale keď sa inak nedá a niečo mi padne do oka a ani za boha z neho nechce von.. :wink: :P ) nakupovať s osobami mužského pohlavia a aj s ich kreditkou :wink: , ale nestálo to za tú stratu slobody. Chýbal súlad duší. :?

:evil:....a tohle už má zase společného CO s koncertem v Bratislavě?!?!?

No iba to že sa tam taká šiši osôbka ako som ja bude vyskytovať. :)

Tento príspevok môže pokojne presťahovať. Iné nemala :!: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod ewilyn » 23 led 2013, 14:13

no neviem, ci to ma vyznam niekam stahovat, vsade je to sama jana :roll:

doporucujem skratka preskocit :)
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Sidney » 23 led 2013, 16:57

Jana, zaobstaraj si psa. Pomoze ti to. Myslim to vazne teraz. Andulka, to je nic. O psa sa musis poriadne postarat, mysliet na neho. Chodit von. Je to ako dieta, len nestoji tolko a nevresti tolko a nie je drzy... :mrgreen: Mozes sa tak aj s niekym zoznamit. So psom si napadnejsia. Ale musis mat vyraznejsieho psa, nie krpateho yorksira, tych je jak maku. Kedze by si sa on starala, nemohla by si chodit na tolko koncertov, selektovala by si. Bolo by to pre teba lepsie, mala by si ine myslienky v hlave.
Sidney
 
Příspěvky: 4913
Registrován: 19 úno 2010, 17:37

Re: Bratislava, Randal club, 3.5.2013

Příspěvekod Jana » 23 led 2013, 22:18

Sidney píše:Jana, zaobstaraj si psa. Pomoze ti to. Myslim to vazne teraz. Andulka, to je nic. O psa sa musis poriadne postarat, mysliet na neho. Chodit von. Je to ako dieta, len nestoji tolko a nevresti tolko a nie je drzy... :mrgreen: Mozes sa tak aj s niekym zoznamit. So psom si napadnejsia. Ale musis mat vyraznejsieho psa, nie krpateho yorksira, tych je jak maku. Kedze by si sa on starala, nemohla by si chodit na tolko koncertov, selektovala by si. Bolo by to pre teba lepsie, mala by si ine myslienky v hlave.

Mačka by mi nestačila :?: Tá by mi pasovala k mojím andulkám. :lol: Ale dík. :)
Uživatelský avatar
Jana
 
Příspěvky: 1885
Registrován: 21 bře 2010, 00:43

Další

Zpět na Tour 2013 - Bratislava, SK, 3.5.2013

cron