Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 27.4.2013

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 274.2013

Příspěvekod debbie » 28 dub 2013, 22:08

zariva_kometka píše:
debbie píše:
Díky Evi, no škoda té akustiky, ale tak příště jí zase dá...určitě to i tak byl zážitek, stejně jako v Liberci. Zdá se, že všechny koncerty jsou čím dál tím nabitější energií, mají větší šťávu a víc si to kluci na podiu vychutnávají. No ono to neskutečně funguje, když oni. ...my o to víc :thumbup: :thumbup: místy jsem v Liberci (no nejen tam) myslela, že dostanu infarkt....je to jak droga..težko se odvyká.. :thumbup: :thumbup:


mi něco povídej :D a když ještě vybízejí na podiu, že "JUMP, JUMP, JUMP" :roll: :lol:


No to je právě ten moment, kdy chceš vyskočit tak vysoko, jako on..no musíš myslet na své opotřebované končetiny a špatnou fyzičku :lol: ..budu muset začít opravdu trápit své tělo v posilce, asi. :thumbup: .abych to vydržela ještě pár let... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 274.2013

Příspěvekod ewilyn » 28 dub 2013, 22:10

zariva_kometka píše:
debbie píše:
Díky Evi, no škoda té akustiky, ale tak příště jí zase dá...určitě to i tak byl zážitek, stejně jako v Liberci. Zdá se, že všechny koncerty jsou čím dál tím nabitější energií, mají větší šťávu a víc si to kluci na podiu vychutnávají. No ono to neskutečně funguje, když oni. ...my o to víc :thumbup: :thumbup: místy jsem v Liberci (no nejen tam) myslela, že dostanu infarkt....je to jak droga..težko se odvyká.. :thumbup: :thumbup:


mi něco povídej :D a když ještě vybízejí na podiu, že "JUMP, JUMP, JUMP" :roll: :lol:


ano, i :miro: i chalani skacu a vyzyvaju k skakaniu i nas :) ... nechapem, jak to zvladaju ...no ja som uz starsia osoba :P , priznavam, ze som si zaskakala len trosicka :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 274.2013

Příspěvekod _gemini » 28 dub 2013, 22:10

debbie píše:No to je právě ten moment, kdy chceš vyskočit tak vysoko, jako on..no musíš myslet na své opotřebované končetiny a špatnou fyzičku :lol: ..budu muset začít opravdu trápit své tělo v posilce, asi. :thumbup: .abych to vydržela ještě pár let... :lol: :lol:


Já budu trénovat házení hlavou, to jsem ještě nezvládla :lol: A skákání jde líp, když nemáš vysoké podpatky :idea:
_gemini
 
Příspěvky: 244
Registrován: 02 kvě 2012, 15:28

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 274.2013

Příspěvekod ewilyn » 28 dub 2013, 22:13

_gemini píše:
debbie píše:No to je právě ten moment, kdy chceš vyskočit tak vysoko, jako on..no musíš myslet na své opotřebované končetiny a špatnou fyzičku :lol: ..budu muset začít opravdu trápit své tělo v posilce, asi. :thumbup: .abych to vydržela ještě pár let... :lol: :lol:


Já budu trénovat házení hlavou, to jsem ještě nezvládla :lol: A skákání jde líp, když nemáš vysoké podpatky :idea:


no ja to tiez vidim na nejaku posilku :wink: ...a z toho vacneho pokyvovania hlavou ma boli zakazdym za krkom :mrgreen:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 274.2013

Příspěvekod zariva_kometka » 28 dub 2013, 22:25

ewilyn píše:
_gemini píše:
debbie píše:No to je právě ten moment, kdy chceš vyskočit tak vysoko, jako on..no musíš myslet na své opotřebované končetiny a špatnou fyzičku :lol: ..budu muset začít opravdu trápit své tělo v posilce, asi. :thumbup: .abych to vydržela ještě pár let... :lol: :lol:


Já budu trénovat házení hlavou, to jsem ještě nezvládla :lol: A skákání jde líp, když nemáš vysoké podpatky :idea:


no ja to tiez vidim na nejaku posilku :wink: ...a z toho vacneho pokyvovania hlavou ma boli zakazdym za krkom :mrgreen:


mě už asi 30x za sebou po každém koncertu z házení hlavou bolí za krkem taky :lol: ještě jsem nepřišla na to, jak tyhle "krční" svaly natrénovat :D takže asi se budu muset v Brně šetřit, abych přežila zbytek :lol:

A debbie, taky musíš vzít v potaz, že oni jsou poněkud výš než my :lol:

No obdivuju je, že jsou schopní skákat, zpívat i hrát najednou :lol:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 274.2013

Příspěvekod Bára » 28 dub 2013, 22:52

zariva_kometka píše:
zsimona píše:no super! :thumbup: :thumbup: :thumbup: ...to se mi líbí,že tam bylo plno nových tváří a že byla na adresu :miro: a kapely jen samá chvála!...dík za reportík/y i za fotky!


tenhle víkend byl koukám fakt vydařený :-) všude ho chválili :!: musíme to zaklepat :!:
:D Aby taky ne :D :P Díky za zprostředkování atmosféry koncertu a i taková "vesnice" dokáže překvapit :thumbup: Nakonec, všude jsou jenom lidi :wink:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 27.4.2013

Příspěvekod ewilyn » 28 dub 2013, 23:29

vcera sa fotilo nic moc :mrgreen: ... zle osvetenie s meniacimi sa farbami ...

tak este pred spanim :wink: jedna "lietacia " :D
Přílohy
masuvky 095.JPG
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 27.4.2013

Příspěvekod ewilyn » 28 dub 2013, 23:30

ale vysmiatych sa podarilo viac :)
Přílohy
masuvky 088.JPG
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 27.4.2013

Příspěvekod Esti » 28 dub 2013, 23:38

díky za zprávy i foto :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 27.4.2013

Příspěvekod ewilyn » 29 dub 2013, 06:13

Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 27.4.2013

Příspěvekod debbie » 29 dub 2013, 06:46



Díky Evi, fotky jsou super ..a ta poslední mě dostala.. :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
debbie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 1575
Registrován: 18 úno 2010, 10:58
Bydliště: litoměřicko

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 274.2013

Příspěvekod Lilie » 29 dub 2013, 09:23

debbie píše:
zariva_kometka píše:
debbie píše:
Díky Evi, no škoda té akustiky, ale tak příště jí zase dá...určitě to i tak byl zážitek, stejně jako v Liberci. Zdá se, že všechny koncerty jsou čím dál tím nabitější energií, mají větší šťávu a víc si to kluci na podiu vychutnávají. No ono to neskutečně funguje, když oni. ...my o to víc :thumbup: :thumbup: místy jsem v Liberci (no nejen tam) myslela, že dostanu infarkt....je to jak droga..težko se odvyká.. :thumbup: :thumbup:


mi něco povídej :D a když ještě vybízejí na podiu, že "JUMP, JUMP, JUMP" :roll: :lol:


No to je právě ten moment, kdy chceš vyskočit tak vysoko, jako on..no musíš myslet na své opotřebované končetiny a špatnou fyzičku :lol: ..budu muset začít opravdu trápit své tělo v posilce, asi. :thumbup: .abych to vydržela ještě pár let... :lol: :lol:


Já trénuju doma na trampolíně :D :D
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 274.2013

Příspěvekod Lilie » 29 dub 2013, 09:25

ewilyn píše:ahojte tak reportik az teraz :)

no uz sme to podstatne napisali vlastne :) V Znojme nejake plagaty viseli, ja som odfotila jeden na autobus. nadrazi- strategicky umiestneny :) Vypadalo to, ze klub je v okoli skutocne znamy a ma dobru povest. V Masuvkach sme ho nasli v pohode , Masuvky sme nasli tiez, i ked s mensimi problemami :mrgreen: Prisli sme tam nieco po pol deviatej, tak v klube este vela ludi nebolo, no klub skutocne pekny, rozlahly, velky parket na diskoteku a vedla sala s podiom, 2 bary :) No na :miro: sa tentokrat cakalo skutocne dlho, koncert zacal az po 22. 30 hod, cas nam kratil Pali Habera a jeho Team- z obrazoviek klubu sme mali moznost skuknut DVD ich celeho vyse dvojhodinoveho live koncertu :P no musim povedat, ze uz okolo 22. hod dost ludi hundralo na to, ze sa este nezacina , boli tam i nejake deti :?
Nakoniec sa ludi na koncert nazbieralo celkom dost, rozne vekove kategorie, i chlapi :wink: a dost novych tvari...to ze sa nejedna o :miro: skalnych fans sa ukazalo uz pri 1.piesni, ked slova Nostalgie tam skutocne poznalo par ludi, no publikum dobre komunikovalo, chytalo sa dobre a chalani to zas hned od zaciatku pekne rozpalili :) ...musim povedat, ze som chlapcami z kapely stale viac nadsena, je uzasne sledovat, ako napreduju, a tiez musim povedat, ze na nich nebolo vobec znat nejaku unavu z predosleho dna... a teda Johny snad "radil" zo vsetkych na podiu najviac :P .. playlist obvykly- Yntro, Nostalgie, Sceny, Na,na,na, LF, odsudeni, Pod vodou, Bez lasky zit, Kvapky, Loneliness, Dotyky, System of a down- Chop Suey,Baby, Reguiem, Bullsh*t, DCYE, White black a ako pridavok Paradise city :) ... ako som napisala, publikum sa vyborne chytalo, i chlapi ( za mnou pan konstatoval "dobre hraji " :thumbup: ) ... no zas sa nedalo od nich cakat, ze budu spievat texty, najviac sa textovo chytalo u Baby :) ... koncet rychlo ubehol, bol fakt skvely, vo vysokom tempe :) , co mna osobne trochu sklamalo a chybalo mi, je akusticka cast- tu bohuzial, z neznamych pricin tentokrat :miro: nezaradil ... po koncerte hned zacala diskoteka, pravdepodobne mala byt rockova, no teda nic moc DJ...asi po hodinke este bola i autogramiada- to mal zaujem o podpis ci fotku, asi nebol problem :) ..no my s Henou sme uz do konca autogramiady necakali ...myslim, ze koncert skutocne prekvapil, i ucastou ludi, i atmosferou, ktoru vytvorili a vacsina nesetrila chvalou :thumbup: na adresu :miro: a kapely ...opa jeden velmi dobry koncertny zazitok :thumbup:


:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov


Re: Hluboké Mašůvky, Music club boomerang, 27.4.2013

Příspěvekod Franci » 04 kvě 2013, 23:06

Krásne fotečky i reportíky) Mirkovi to ako vždy seklo. Tie vlasy - čím dlhšie tým lepšie...Krásne fotky. Zlatučký na ich bol. Škod,a že nie su aj videjká, kde by som počula jeho krásny hlas a tu atomosféru tak. A Tie pesničky.
Uživatelský avatar
Franci
 
Příspěvky: 4756
Registrován: 23 úno 2010, 15:11

PředchozíDalší

Zpět na Tour 2013 - Hluboké Mašůvky, okr. Znojmo, CZ, 27.4.2013

cron