Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

Ostrava, Barrak club, 23.4.2013

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod Esti » 24 dub 2013, 16:20

a děkuju za krásné fotky :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod zariva_kometka » 24 dub 2013, 16:21

Esti píše:Ostravááá :!: :D :thumbup: :thumbup:

(Od rána jsem byla bez elektřiny :mrgreen: .... konečně dočítám, spojení se světem obnoveno :lol:)

Bylo naprosto úžasně :D .... atmosféra jak mám být, jak na pódiu, tak pod pódiem, skutečně zdařilý a krásný koncert, vlastně vše už popsala Ewilyn :wink:
..... jen taky poznamenám, že krom již obyklých superpecek z :miro: šuplíčku, mě dostala akustická část, kterou se nám :miro: snaží stále více a více rozšiřovat a já jen říkám, velké díky za to :thumbup: Je to krásné zpestření, písničky, které včera zahrál, ve mně vyvolaly rovněž nádherné vzpomínky :wink:

Nemůžu se dočkat dalšího koncertu :thumbup: ....... následující Liberecko- Mašůvský víkend musím bohužel oželet :cry: .... no .... práce mě tentokrát nemine, bohužel, od počátku března jsem neodsloužila ani jeden víkend v práci :mrgreen: ..... takže, včíl už musím, jinak mě někdo překřtí :lol:

Ale Brno - BA - ZA .... to si už zase ujít nenechám :lol: ...těším se na všechny z vás, s kým se zase uvidím, na :miro: a jeho show obzvláště :wink:


:thumbup: to uteče :-)
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod Paula » 24 dub 2013, 17:31

ewilyn píše:Ahojte,

nacase napisat nejaky reportik z Ostravy, to mi este nik nezakazal :D . Vcerajsi koncert bol pre mna uzasny bonus, vobec som totiz netusila, ci ho stihnem :mrgreen: ...no podarilo sa, niektori asi viete, ze pre mna to bol vcera velmi uspesny den a tie pracovne povinnosti, pre ktore som musela koncerty v posled. dobe obmedzit , dopadli vyborne :wink: ...a jak mi napisala jedna kolegyna v SMS " ...a teraz budes mat konecne cas na tie dolezitejsie veci, ze ....smajda ect. :P " ...evidentne znala pomerov :mrgreen:
Vcera som pred koncertom bola strasne unavena, predkapela mi prisla hlucna a vobec ma teda nenaladila., len mi zhorsila bolest hlavy :) ...no na koncert :miro: som sa uz strasne tesila, abstak uz bol velky :) . ludi bolo celkom dost, odhadom 150 :?: klub posobil celkom naplnene, vacsina divakov ako obvykle mlade baby, tentokrat i ti skolopovinni "cmuci " , zhrknuti pod podiom, vytvorili skvely "kotol". Koncerty v Ostrave fakt nikdy nesklamu- ani tento. :) Ako obvykle :miro: od prvej chvile na podiu skvely , chalani sa do toho opreli naplno a fakt som az zirala , ako sa zlepsili- myslim tym v pohybe na podiu, komunikacii s publikom- su uplne skveli, fakt uzasny progres, skvele s :miro: na podiu ladia, tvoria jeden kompaktny celok, posobia uz skutocne velmi zohrate :) :thumbup:
Zacalo sa ako tradicne Yntrom s Nostalgii, nasledovali Sceny, Na, na, na a musim povedat, ze uz na zaciatku to fakt i v publiku uplne vrelo, fans uz vedia slova, spievali, tlieskali, skakali dostatocne. I ja som si zaskakala :mrgreen: . nasledoval prakticky tradicny playlist- LF, Ödsudeni, Pod vodou, Kvapky, Bez lasky zit, loneliness :) ... :miro: pri loneliness predstavil kapelu a potom nasledovala akusticka "vlozka", kde by som mala asi napisat , ze publikum za doporovodu Mira na akustickej gitare si zaspievalo samo Svet, Zabudnutych, Co sa tyka lasky :mrgreen: ... bolo vidno, ze :miro: si ten kontat a tu uzasnu odozvu z publika a tu spolupracu velmi uziva, to sa vazne len tak nevidi :) :thumbup:
Nasledovala Moja zem , Pribeh tela, a potom i utrzky To be with you od Mr. big, More than words od Extreme, Soldier of fortune ... tento okamih, ked si improvizoval na akustike a hral, co ho napadne mna osobne velmi dojal , naplnil ma spomienkami ( niektori pochopia :wink: )
...no a potom sa opat " pritvrdilo " a pokracovalo v sialenom tempe do konca- odznelo este Requiem, Dotyky, Baby , Bullshit, DCYE , White black a Paradise city v zavere ako pridavok :) . Koncert fakt skvely, s uzasnou atmosferou,az sa mi z neho roztocila hlava :mrgreen: ...vazne uzasny zazitok, nabil ma energiou, skvela ceresnicka na konci skveleho dna :mrgreen: , velmi som si to cele uzila, :miro: i kapele zan dakujem, zasluzia si uplne absolutorium :thumbup:
...a v zavere mal :miro: este predslov k publiku ...kde vyzval ludi k podpore dobrej hudby, dobrych a mladych kapiel a chodenie na koncerty :wink:

:thumbup:
podľa tvojho reportu to vyzerá, že to bol vážne skvelý koncík a zážitok :thumbup: som rada, že sa bavilo publikum i kapela :D
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod ewilyn » 24 dub 2013, 23:28

koncert to bol skutocne skvely :) ...a fakt som s uvedomila, ze hoci by sa niekomu nezainteresovanemu mohlo zdat, ze je to furt to iste, ze ako ma to moze bavit...vobec to nie je to iste, ved to viete same, kady koncert je jedinecny, originalny :) ...a fakt ma to velmi bavi :) ...a zatial ma vzdy :miro: niecim prekvapil a nikdy nenudil :mrgreen:

zbytok fotiek : http://ewilyn.rajce.idnes.cz/mirosmajda ... r-_Ostrava
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod Maggie » 25 dub 2013, 00:13

Maggie
 
Příspěvky: 76
Registrován: 27 led 2012, 20:42

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod ewilyn » 25 dub 2013, 00:27

Maggie píše:http://hudebnistranky.cz/2013/04/miro-smajda-v-barraku/ - tady je taky pár hezkých fotek :)


diki moc :thumbup:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod Lenka » 25 dub 2013, 05:58

Maggie píše:http://hudebnistranky.cz/2013/04/miro-smajda-v-barraku/ - tady je taky pár hezkých fotek :)

Super :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod Lenka » 25 dub 2013, 05:59

ewilyn píše:moc somm vcera nefotila :) ... vacsina fotiek je "mazlych ", nieco pouzitelne sem hodim, zbytok vecer na rajceti :D

Náhodou :thumbup:
Uživatelský avatar
Lenka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 4257
Registrován: 19 úno 2010, 21:11

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod Lilie » 25 dub 2013, 08:57

Fotky jsou :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod zariva_kometka » 25 dub 2013, 09:55

http://www.youtube.com/user/TheCokki?feature=watch na tomhle odkazu jsou nějaký videa z Ostravy, no ale doporučuji vypnout zvuk :twisted: :lol:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod zsimona » 25 dub 2013, 10:26

fotky jsou moc pěkné :thumbup: ...a videa?...krom zvuku bych doporučila vypnout i obraz :mrgreen: ....(bolí z toho oči i uši :roll: )....tragédie :(
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod ota » 25 dub 2013, 12:28

Toto je o čosi lepšie aj s dobre posadenými gaťami (:
http://www.youtube.com/watch?v=qjC3dCPneRQ
Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod zariva_kometka » 25 dub 2013, 12:40

ota píše:Toto je o čosi lepšie aj s dobre posadenými gaťami (:
http://www.youtube.com/watch?v=qjC3dCPneRQ


aspoň se mají kluci na co koukat :mrgreen:
zariva_kometka Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 3838
Registrován: 14 zář 2010, 19:52
Bydliště: Liberec

Re: Ostrava, Barrak club, 23.4.2013

Příspěvekod ota » 25 dub 2013, 13:09

Hi, hi, hi ...
Uživatelský avatar
ota
 
Příspěvky: 154
Registrován: 08 říj 2012, 19:29

Re: Ostrava, Barrak club, 16.4.2013

Příspěvekod Bára » 25 dub 2013, 21:17

ota píše:Toto je o čosi lepšie aj s dobre posadenými gaťami (:
http://www.youtube.com/watch?v=qjC3dCPneRQ
:D Krásně to těm babám zpívá :thumbup:
Uživatelský avatar
Bára Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 7124
Registrován: 20 úno 2010, 16:57

Předchozí

Zpět na Tour 2013 - Ostrava, CZ, 23.4.2013

cron