Miro Šmajda ( Max Jason Mai) 

Neoficiální fórum Mirových/Maxových fanoušků

Přihlásit se

2.5. 2013 - BRNO - Melodka

2.5. 2013 - BRNO - Melodka

Příspěvekod Esti » 18 led 2013, 03:03

čas: 20:00 hod

odkaz na událost:
http://www.facebook.com/events/282931571832736/

Metro music Bar, Poštovská 6, Alfa-Pasáž, 602 00 Brno
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod Esti » 18 led 2013, 03:27

Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod Kaja » 18 led 2013, 07:58

Esti, vďaka, že si nám tak precízne pripravila informácie. :thumbup: :) Tak už vieme, na čo sa môžeme tešiť. :)
Uživatelský avatar
Kaja Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 11272
Registrován: 18 úno 2010, 12:04
Bydliště: Nitra

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod ewilyn » 08 úno 2013, 00:23

listky uz v predaji na Ticketportali : http://www.ticketportal.cz/event.aspx?ID=130898
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod ewilyn » 12 bře 2013, 00:46

vidim dobre, ze je zmenacasu udalosti na fB na 19 hod :?: :shock:

a vieme nieco, ci tam bude tiez nejaky support ?
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod zsimona » 12 bře 2013, 11:53

ewilyn píše:vidim dobre, ze je zmenacasu udalosti na fB na 19 hod :?: :shock:

a vieme nieco, ci tam bude tiez nejaky support ?

ani na stránkách klubu...ani na dveřích klubu nevisí žádná další informace,jen plakát s datem konání... :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod Lilie » 12 bře 2013, 12:17

zsimona píše:
ewilyn píše:vidim dobre, ze je zmenacasu udalosti na fB na 19 hod :?: :shock:

a vieme nieco, ci tam bude tiez nejaky support ?

ani na stránkách klubu...ani na dveřích klubu nevisí žádná další informace,jen plakát s datem konání... :wink:


A po městě plakáty jsou??
Uživatelský avatar
Lilie Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 5445
Registrován: 05 úno 2010, 23:38
Bydliště: Mechov

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod zsimona » 12 bře 2013, 13:51

Lilie píše:
zsimona píše:[ani na stránkách klubu...ani na dveřích klubu nevisí žádná další informace,jen plakát s datem konání... :wink:


A po městě plakáty jsou??

no...žádná sláva :( ..."potkala" jsem 2 plakáty...+ ten na dveřích klubu (a ještě o jednom jsem slyšela) :wink: ...ale poctivě visí všude program METRO MUSIC BARU...a tam je Miro tentokrát napsán červeně a větším písmem než minule :thumbup: ....no,možná jen chodím po špatných ulicích... :roll:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod ewilyn » 13 bře 2013, 00:38

POZOR! KONCERT SA PRESUVA NA 2.5 DO KLUBU MELODKA vysvetlenie mira z FB:


Drahi rockovi priatelia. Piatkovy koncert v Brne (15.3.) sa presuva z klubu Metro na iny termin - konkretne 2.5. do klubu Melodka. Dovodom je pravdepodobne velky komunikacny a inteligencny problem zo strany nemenovaneho pana z vedenia klubu, ktory sme riesili posledne 2 dni.

Napriek tomu, ze sme pred rokom v ich klube mali 300 ludi, tento rok nam bolo povedane, ze ak do 21.20 neskoncime, udajne nas vyhodi z podia kvoli diskoteke, ktora vraj prilaka viac ludi, ktori si budu kupovat viac chlastu ako nasi fanusikovia. A jednoducho my koncert kvoli tomu nebudeme zacinat o 19.00 a predkapela o 18.00 :D :D nie sme predsa v skolke...

Takyto pristup k partnerovi a fanusikom som za tie 3 roky este fakt asi nezazil, a hlavne preto, ze listkov je predanych znova hodne, ako to v skvelom Brne byva zvykom!!! Toto nemozme teda riskovat, zrusit predkapelu a hlavne ochudobnit Vas o plnohodnotny koncert...

Napriek tomu, ze bola poziadavka, aby sme to nerozmazavali, a prezentovali zrusenie z "technickych dovodov", povazujem za spravne povedat pravdu. Ziadne technicke dovody nie su. Sme pripraveni, nazhaveni, zdravi, stastni a nadrzani na muziku a atmosferu s Vami!!!

Je mi to nesmierne luto, ale zo spomenutych nepochopitelnych dovodov teda v Brne zahrame 2.5. v nahradnom termine v klube Melodka, a naplno si to uzijeme !!! Tymto dakujem naopak klubu Melodka za velmi rychlu reakciu pri poskytnuti nahradneho terminu. Klubu Metro zasa prajem vela stastia, a co najmenej nasranych ludi za chovanie jedneho nemenovaneho pana.

Dakujem Vam tymto za pochopenie a vidime sa uz coskoro na dalsich koncertoch!!!
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod Esti » 13 bře 2013, 06:38

ewilyn píše:POZOR! KONCERT SA PRESUVA NA 2.5 DO KLUBU MELODKA vysvetlenie mira z FB:


Drahi rockovi priatelia. Piatkovy koncert v Brne (15.3.) sa presuva z klubu Metro na iny termin - konkretne 2.5. do klubu Melodka. Dovodom je pravdepodobne velky komunikacny a inteligencny problem zo strany nemenovaneho pana z vedenia klubu, ktory sme riesili posledne 2 dni.

Napriek tomu, ze sme pred rokom v ich klube mali 300 ludi, tento rok nam bolo povedane, ze ak do 21.20 neskoncime, udajne nas vyhodi z podia kvoli diskoteke, ktora vraj prilaka viac ludi, ktori si budu kupovat viac chlastu ako nasi fanusikovia. A jednoducho my koncert kvoli tomu nebudeme zacinat o 19.00 a predkapela o 18.00 :D :D nie sme predsa v skolke...

Takyto pristup k partnerovi a fanusikom som za tie 3 roky este fakt asi nezazil, a hlavne preto, ze listkov je predanych znova hodne, ako to v skvelom Brne byva zvykom!!! Toto nemozme teda riskovat, zrusit predkapelu a hlavne ochudobnit Vas o plnohodnotny koncert...

Napriek tomu, ze bola poziadavka, aby sme to nerozmazavali, a prezentovali zrusenie z "technickych dovodov", povazujem za spravne povedat pravdu. Ziadne technicke dovody nie su. Sme pripraveni, nazhaveni, zdravi, stastni a nadrzani na muziku a atmosferu s Vami!!!

Je mi to nesmierne luto, ale zo spomenutych nepochopitelnych dovodov teda v Brne zahrame 2.5. v nahradnom termine v klube Melodka, a naplno si to uzijeme !!! Tymto dakujem naopak klubu Melodka za velmi rychlu reakciu pri poskytnuti nahradneho terminu. Klubu Metro zasa prajem vela stastia, a co najmenej nasranych ludi za chovanie jedneho nemenovaneho pana.

Dakujem Vam tymto za pochopenie a vidime sa uz coskoro na dalsich koncertoch!!!


To mám hezké ráno tedy :!: :mrgreen:
Ale dobře to :miro: napsal, líbí se mi tenhle přístup ;-) ...tedy myslím :miro: , ne toho dotyčného pána :!: :evil: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Esti Czech Republic (cz)
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 14 zář 2010, 21:56
Bydliště: Český Těšín

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod Paula » 13 bře 2013, 08:23

no bolo mi to treba sa sem hneď ráno dívať :mrgreen: ale som rada, že :miro: uviedol pravý dôvod a nie "technické problémy". Takže v piatok môžem pekne krásne naklusať do práce alebo, že by som si nechala dovolenku a spravila si výletík niekam inam? :lol: ale každpádne si už nemusim variť rannú kávu, lebo tlak sa mi veru zdvihol poriadne :roll: jeden z mála koncertov, na ktorý som sa chystala a aj ten sa zrušil. I keď lepší náhradný termín sa vymyslieť nemohol - na moje narodeniny :lol: len čo z toho, keď vtedy sa budem nachádzať v Belgicku :?
Uživatelský avatar
Paula Slovakia (sk)
 
Příspěvky: 6658
Registrován: 19 úno 2010, 22:06
Bydliště: Žilina

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod zsimona » 13 bře 2013, 12:24

Tak jsem se po ránu hezky rozčílila...ale prý je to dobré na tlak :lol: ...už se uklidňuji a hledám pozitiva toho všeho...jsem ráda,že :miro: řekl věci,tak jak jsou a nehrál s náma žádnou "špinavou hru"...klub by měl asi ze svého názvu vynechat to "music" a nahradit to třeba "dance",protože o to mu jde asi spíš! :mrgreen: (nejvíc ale o spotřebu alkoholu u baru! :mrgreen: ...no jo,málo pijeme! :lol: )...květen je daleko,ale už se těším...asi poprvé mi tedy vyjdou 2 akce hned po sobě! :lol:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod ewilyn » 13 bře 2013, 13:02

zsimona píše:Tak jsem se po ránu hezky rozčílila...ale prý je to dobré na tlak :lol: ...už se uklidňuji a hledám pozitiva toho všeho...jsem ráda,že :miro: řekl věci,tak jak jsou a nehrál s náma žádnou "špinavou hru"...klub by měl asi ze svého názvu vynechat to "music" a nahradit to třeba "dance",protože o to mu jde asi spíš! :mrgreen: (nejvíc ale o spotřebu alkoholu u baru! :mrgreen: ...no jo,málo pijeme! :lol: )...květen je daleko,ale už se těším...asi poprvé mi tedy vyjdou 2 akce hned po sobě! :lol:


no i tak nechapem o co im islo....kto chodi na diskoteku o 21.hod ,...aspon do 23 hod mohla byt rockova hudobna produkcia a potom uz kludne i tuc-tuc ... a teda neviem, no my sme minule pili dost :wink:
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod zsimona » 13 bře 2013, 13:20

ewilyn píše:
zsimona píše:Tak jsem se po ránu hezky rozčílila...ale prý je to dobré na tlak :lol: ...už se uklidňuji a hledám pozitiva toho všeho...jsem ráda,že :miro: řekl věci,tak jak jsou a nehrál s náma žádnou "špinavou hru"...klub by měl asi ze svého názvu vynechat to "music" a nahradit to třeba "dance",protože o to mu jde asi spíš! :mrgreen: (nejvíc ale o spotřebu alkoholu u baru! :mrgreen: ...no jo,málo pijeme! :lol: )...květen je daleko,ale už se těším...asi poprvé mi tedy vyjdou 2 akce hned po sobě! :lol:


no i tak nechapem o co im islo....kto chodi na diskoteku o 21.hod ,...aspon do 23 hod mohla byt rockova hudobna produkcia a potom uz kludne i tuc-tuc ... a teda neviem, no my sme minule pili dost :wink:

...no tak teď hezky vyhrožují právníkem (a s pravopisnýma chybama :mrgreen: )....tohle už přestává být sranda...doufám,že má Miro smlouvu v pořádku :wink:
zsimona
 
Příspěvky: 2677
Registrován: 17 kvě 2011, 16:16

Re: 15.3. 2013 - BRNO - Metro Music Bar

Příspěvekod ewilyn » 13 bře 2013, 13:48

o Jarka im akutat potvrdila zaciatok v 19. hodin...nikde nie je uvedene, aka dlha hudbna produkcia ma byt a nikde sa nezaviazali skoncit do 21 hodiny ci tak...i keby zacala predkapela o 19.hod, tak :miro: neskonci pred 22 hodinou ...
ja by som urobila presne to, co urobil :miro: ...odisla ku konkurencii..
Uživatelský avatar
ewilyn
 
Příspěvky: 9254
Registrován: 05 úno 2010, 23:21
Bydliště: ako kedy :-)

Další

Zpět na Tour 2013- Brno, CZ, 2.5.2013 - POZOR PRESUNUTE

cron